Jump to content

שחקני הכדורגל מהמגזר

melody

Recommended Posts

איפה אתם?

חוץ מחלאיילי- כולם בוחרים בשתיקה רועמת

מזה?

הת.ז שלכם לא כחולה?

הכסף שאתם מקבלים הוא בגלל הקהל הפלסטינאי? 

אני לא מבין את זה

אתם לא פוליטיקאים אבל המינימום הוא להביע צער על השואה שעברנו בדרום

סבע וג׳אבר עם פוסטים מסריחים, כיאל שכל המדינה הזדעזעה מהפציעה שלו שותק כרגיל (מישהו מופתע אחרי התמונות עם דגלי פלסטין שהוא היה מעלה?), על דאבור אין בכלל מה לדבר. 

אבו פאני שבכה כי קראו לו מחבל גם הוא שותק. 

לא יודע מה יותר מזעזע, שהם תומכים בזה או שהם מפחדים לדבר.

אחרי זה תגנו על נפש הציפור העדינה שלהם שהם נעלבים מטועמה מחבל, 

איפה מהראן ראדי החמוד דרך אגב???

צריך לנדות אותם מהכדורגל הישראלי,

שיעברו לשחק בליגה הפלסטינאית. 

אין אמונה בכל ערבי באשר הוא ערבי. 

השחקנים האלה שלא מדברים, אם היו יכולים גם היו צוהלים ברשתות. 

לא רוצים אותם איתנו. זה לא המדינה שלהם. 

אבו פאני מדבר על "אירוע כזה או אחר". זה לא אירוע כזה או אחר יא חתיכת בוגד.

עם זאת אני חייב לציין שלא ניתן להכליל, יש ערבים שחירפו נפשם בחילוץ ונהרגו וגם כאלו שמזדהים עם הכאב. את אלו צריך לחבק ולקרב אלינו.

הדרישה/הלינץ' משחקן ערבי שמעולם לא הביע דעה פוליטית *רק* כי הוא ערבי לגנות (ולא בפעם הראשונה) נובעת מגזענות 10/10. לא כולם פוליטיים.

מספיק להתעסק בחארטות, יש אלפי ערבים במדינה שעוזרים במאמץ הלאומי החל מחלוקת מצרכים עד טיפולים ושירותים ורצוי להתעסק בתרומה המבורכת שלהם במקום להמשיך להסית.

*בכוונה ה*רק* מודגש למי שירצה לחשוב לשדוד פה דעת ולעוות את מה שאני אומר, למשל דאבור וכיאל לא נכנסים לקטגוריה הזאת אחרי שהביעו כבר דעות פוליטיות בעבר לטובת הצד הפלסטיני ועכשיו סותמים את הפה.

Just now, אקיטה said:

הדרישה/הלינץ' משחקן ערבי שמעולם לא הביע דעה פוליטית *רק* כי הוא ערבי לגנות (ולא בפעם הראשונה) נובעת מגזענות 10/10. לא כולם פוליטיים.

מספיק להתעסק בחארטות, יש אלפי ערבים במדינה שעוזרים במאמץ הלאומי החל מחלוקת מצרכים עד טיפולים ושירותים ורצוי להתעסק בתרומה המבורכת שלהם במקום להמשיך להסית.

*בכוונה ה*רק* מודגש למי שירצה לחשוב לשדוד פה דעת ולעוות את מה שאני אומר, למשל דאבור וכיאל לא נכנסים לקטגוריה הזאת אחרי שהביעו כבר דעות פוליטיות בעבר לטובת הצד הפלסטיני ועכשיו סותמים את הפה.

אני מבין מה אתה אומר אבל האירוע פה חריג

עשו לנו שואה בדרום

קוראים לערביי ישראל לצאת נגדנו

זה המקום של אנשים מפורסמים לגנות ולהרגיע את הרוחות.

8 דקות לפני, אקיטה said:

חרטא. 

עשו לנו פאקינג שואה.

בן אדם שלא פותח את הפה שלו במצב כזה, בטח שחקן נבחרת ישראל הוא אפס שצריך להתבייש בעצמו.

אה ואבו פאני שרמוטה בן שרמוטה מחבל. חרא אופי במגרש ומחוץ למגרש. סמרטוט רצפה.

3 דקות לפני, car.garsia said:

חרטא. 

עשו לנו פאקינג שואה.

בן אדם שלא פותח את הפה שלו במצב כזה, בטח שחקן נבחרת ישראל הוא אפס שצריך להתבייש בעצמו.

אה ואבו פאני שרמוטה בן שרמוטה מחבל. חרא אופי במגרש ומחוץ למגרש. סמרטוט רצפה.

פחדן, מנותק, שרמוטה, מה שבא לך ואתה כנראה גם צודק.

זה לא בהכרח אומר שהוא נגדך והוא בוגד ומחכה ליום הפקודה, מספיק להסית ותתרכזו באלפים שתורמים.

25 דקות לפני, melody said:

אני מבין מה אתה אומר אבל האירוע פה חריג

עשו לנו שואה בדרום

קוראים לערביי ישראל לצאת נגדנו

זה המקום של אנשים מפורסמים לגנות ולהרגיע את הרוחות.

שוב אני מסכים ואני חושב שמן הראוי שהם כן יגנו כמפורסמים.

עם זאת הצורך להתעסק בפוסטים באינסטוש זה כל כך להתעסק בתפל. והמרחק בין זה לבין מחבל בוגד הוא גדול מאוד. 

צריך לזכור שהחברה הערבית בעצמה די מפולגת, וואללה, אני יכול להבין ערבים מפורסמים שמנסים להלך בין הטיפות של מחבלים מסביבם ליהודים שעושים להם אמבוש עם דרישות לגינויים. העולם לא דיסני של שחור לבן.

עדיף לדבר על מי שתורם, זה אפקטיבי הרבה יותר בהסברה וייתן דוגמא לשפויים בהם.

1 דקה לפני, אקיטה said:

פחדן, מנותק, שרמוטה, מה שבא לך ואתה כנראה גם צודק.

זה לא בהכרח אומר שהוא נגדך והוא בוגד ומחכה ליום הפקודה, מספיק להסית ותתרכזו באלפים שתורמים.

זה לא משנה אחי. זה שורף בלב ששחקן נבחרת ישראל לא מסוגל להוציא באופן אוטומטי אחרי שהוא נחשף לזוועות כאלה אפילו לצאת לידיי חובה. אף אחד לא ציפה שהוא יעשה הסברה לישראל בעולם או יילך לשחק כדורגל בשפיים.

זה גם לא שהלכו לכל עובדיה חטאב ועמדו לו על הראש לגינוי, הלכו לשחקן נבחרת ישראל. בצדק גמור בעיניי ציפו מהם.

10 דקות לפני, דרור שווץ said:

אני רוצה לציין את שיבלי של חיפה שהעלה פוסט תמיכה בסטורי עם מדים של הניבחרת

אחלה שיבלי, נציין שהוא בדואי.

מרבית מהכפר שלו משרתים בצבא.

1 דקה לפני, car.garsia said:

זה לא משנה אחי. זה שורף בלב ששחקן נבחרת ישראל לא מסוגל להוציא באופן אוטומטי אחרי שהוא נחשף לזוועות כאלה אפילו לצאת לידיי חובה. אף אחד לא ציפה שהוא יעשה הסברה לישראל בעולם או יילך לשחק כדורגל בשפיים.

זה גם לא שהלכו לכל עובדיה חטאב ועמדו לו על הראש לגינוי, הלכו לשחקן נבחרת ישראל. בצדק גמור בעיניי ציפו מהם.

הרבה דברים שורפים בלב, זה זוטות אחי בסוף הרבה כן העלו פוסטים גם אם טיפה פוליטקלי קורקט פחדני.

אבו פאני שרמוטה רציני. בושה אם יקבל זימון. איך הוא מעז להתמסכן ולהאשים אותנו בגזענות כשהוא מתייחס לשואה כאירוע כזה או אחר. 

מקווה שבהונגריה ישברו לו את שתי הרגליים והוא יגמור את הקריירה בליגה הפלסטינית איפה שהוא חולם להיות. 

אם הוא היה בחיפה הוא היה מעז לדבר ככה, אבל עכשיו הוא בחו״ל אז על הזין שלו והוא מתבטא איך שבא לו. 

אם יש שחקן ערבי שידוע בדעותיו הפרו-פלסטיניות ואקטיביזם ברשת, וכעת הוא שותק ומתעלם, אז מדובר בבגידה והכעס מוצדק. 

אבל אם יש שחקן ערבי שהשיתופים היומיומיים שלו באינסטגרם זה התספורת החדשה או נעליים או שווארמה או דברים לא פוליטיים אחרים, אז אני לא מצפה ממנו שיכתוב כלום. זה לא שכל השחקנים הישראלים פרסמו פוסטים... הרבה בכלל לא רוצים להיכנס לסוגיות פוליטיות