Jump to content

מלחמה - נושא עדכונים

Sawyer

Recommended Posts

הלם

מדברים על זה שנגעו בכמה נק גדר ושהפטרולים קפצו חיכו להם שם עם נ״ט

נכנסו לחדר של התצפיתניות ופשוט ריססו שם את כולן

וגם את כח העתודה שקפץ חיסלו ואת גולני

ואז לא היה את המענה הראשוני וגם לא המשני

4 דקות לפני, melody said:

הלם

מדברים על זה שנגעו בכמה נק גדר ושהפטרולים קפצו חיכו להם שם עם נ״ט

נכנסו לחדר של התצפיתניות ופשוט ריססו שם את כולן

וגם את כח העתודה שקפץ חיסלו ואת גולני

ואז לא היה את המענה הראשוני וגם לא המשני

תיעוד כיבוש מוצב ארז אתמול

יותר ויותר מתבהר שהמחדל הוא בעיקר מודיעיני וכמובן חוסר מוכנות למקרה שקורה אירוע גדול. 

הכלבים שתכוננו לזה בצורה הזויה, ידעו בדיוק מה הם צריכים ורוצים לעשות והחיילים שלנו ראו (תצפיתניות) וניסו, אבל לא הצליחו לבלום ואז כבר הכל היה פרוץ. 

אז לכל ההזויים שבאים בטענות לצה״ל, שלא נדבר על בגידה, תגידו תודה שיש שם גברים אחד אחד (ונשים) שנלחמים בשבילנו בזמן שאתם מזינים את השכל בפורום 

בכל מקרה אני מכה על חטא. עכשיו זה באמת לא הזמן להאשמות כאלה. לא תיכננתי ליצור פה איזה הפצת פייק ניוז אלא נטו דעות ותחושות פרטיות שלי לנוכח האסון המטורף הזה. מחקתי את ההודעה ואם יש מישהו שנפגע מזה אז אני מתנצל על זה.

עכשיו גם חיזבאללה מתכוונים להצטרף. זה היה מתוכנן ומתואם ביניהם עם מעורבות והכוונה מצד איראן. המחדל הוא בעיקר מודיעיני כי דבר כזה מתכננים במשך חודשים לפחות עם המון. לא, אף אחד אל בגד ואין חפרפרות, אבל אמ"ן נכשל לחלוטין 

17 דקות לפני, Double said:

רוב אזרחי ישראל הסכימו איתו לדעתי.

לא מכיר אחד שטען אחרת.

מאז שומר חומות, אני טוען שצריך לחלק M16 לאזרחים. כמו שעשו באוקראינה. כי המלחמה בגיס החמישי גם מתקרבת.

המשמר הלאומי הכי טוב, אלו צוותים של מתנדבים אזרחיים, שפשוט מחזיקים רובה סער בבית בתוך כספת ועושים אימון פעם בשנה.

בזמן אמת הם יכולים לתת תגובה יעילה.

אבל כנראה שבארץ מפחדים יותר מאזרחי ישראל מאשר מהאויב. שחלילה לא נהפוך לארה"ב. כאילו בכפרים אין נשקים בכמויות.

מי שקראו לו מטורף הם כנראה אותם אנשים שמעדיפים להתעסק בנערי גבעות במקום באויב.

כאלו שגם מונעים הקמה של משמר לאומי.

כאלו שביקשו לא לירות בבדואים שפולשים לבסיסי צה"ל וגונבים תחמושת.

איבדנו את הדרך לפני המון שנים. צריך להתאפס מחדש. 

סוללת פטריוט הופעלה בצפת, כביכול יירוט שווא. בבוקר ירו מרגמות מלבנון אל מוצב הר דב. אנחנו בימים קריטיים שיקבעו האם צפויה להיות מערכה בצפון.

תחושת הבטן שלי היא שמהלך המלחמה הולך להיות החזרת הביטחון בעוטף -> פלישה קרקעית לעזה -> מערכה בצפון+דרום. 

בשתי המערכות האלו אני חושב שיהיה לנו קשה אבל ננצח. לחמאס אין יותר מה לעשות חוץ מפיגועים עם החוליות שכבר חדרו. עם חיזבאללה יהיה עימות צבאי. 

השאלה איך נתמודד עם מערכה שלישית (שאני בטוח שתגיע ברגע שנפלוש לעזה) שהיא ביו"ש + ערביי ישראל. ביו"ש אני בטוח שתהיה פעילות מוגברת לאי-סדר ופיגועי ירי. לגבי ערביי ישראל, אני מקווה שהפעם לא נשמע על בלאגן ביפו/לוד וכו'. הפעם נהיה פחות סבלניים ממה שהיינו בשומר חומות, אבל זו סוגייה אזרחית שאובייקטיבית קשה להתמודד איתה.

לא חושב שתהיה מערכה בצפון. אולי חיזבאללה ירצה להראות סולידריות ויעשה משהו קטן, אבל הם יודעים שצה"ל בכוננות אולטרה ושאנחנו חיה פצועה ונילחם בהם ללא פשרות+ גיבוי אמריקני. חיזבאללה יבחר את העיתוי של עצמו.

לפני2 שעות , Double said:

עלה ל-600 נרצחים, 240 גופות אותרו בשטח המסיבה 

נורא.. אני גם הייתי במסיבה הזאת. בנס יצאתי בחיים.

ירו עלינו, מכוניות חזרו מחוררות, הלכנו בשדות 4 שעות שטילים מעלינו וזה בכלל לא מעניין כי אתה רק מפחד שיקפצו עליך מהצדדים.

9 דקות לפני, ravid said:

לא חושב שתהיה מערכה בצפון. אולי חיזבאללה ירצה להראות סולידריות ויעשה משהו קטן, אבל הם יודעים שצה"ל בכוננות אולטרה ושאנחנו חיה פצועה ונילחם בהם ללא פשרות+ גיבוי אמריקני. חיזבאללה יבחר את העיתוי של עצמו.

הלוואי שהניתוח שלך נכון. אבל אני לא כל כך בטוח כמוך.

אחרי ההצלחה המסחררת של חמאס. חיזבאללה יכול לחשוב שהוא מסוגל לכבוש את כל הצפון. עם סיוע מערבים רבים בצפון הארץ.

7 דקות לפני, Gabay10 said:

ירו עלינו, מכוניות חזרו מחוררות, הלכנו בשדות 4 שעות שטילים מעלינו וזה בכלל לא מעניין כי אתה רק מפחד שיקפצו עליך מהצדדים.

אתה יכול לפרסם איזה פוסט בנושא, מה ראית, איך התחיל, איך ניצלת וכו 

18 דקות לפני, ravid said:

נקווה שעם ההיסטוריה שלך ההודעה הזאת לא תהפוך להיות זאת שתהפוך להיסטוריה של ישראל.

9 דקות לפני, Gabay10 said:

אלוהים ישמור.

42 דקות לפני, Yoadknux said:

סוללת פטריוט הופעלה בצפת, כביכול יירוט שווא. בבוקר ירו מרגמות מלבנון אל מוצב הר דב. אנחנו בימים קריטיים שיקבעו האם צפויה להיות מערכה בצפון.

תחושת הבטן שלי היא שמהלך המלחמה הולך להיות החזרת הביטחון בעוטף -> פלישה קרקעית לעזה -> מערכה בצפון+דרום. 

בשתי המערכות האלו אני חושב שיהיה לנו קשה אבל ננצח. לחמאס אין יותר מה לעשות חוץ מפיגועים עם החוליות שכבר חדרו. עם חיזבאללה יהיה עימות צבאי. 

השאלה איך נתמודד עם מערכה שלישית (שאני בטוח שתגיע ברגע שנפלוש לעזה) שהיא ביו"ש + ערביי ישראל. ביו"ש אני בטוח שתהיה פעילות מוגברת לאי-סדר ופיגועי ירי. לגבי ערביי ישראל, אני מקווה שהפעם לא נשמע על בלאגן ביפו/לוד וכו'. הפעם נהיה פחות סבלניים ממה שהיינו בשומר חומות, אבל זו סוגייה אזרחית שאובייקטיבית קשה להתמודד איתה.

חיזבאללה לא היה חלק מהתכנון של מה שקרה אתמול וזה המזל שלנו. אם גם הם היו מכינים לנו בלאגן המדינה הזאת כבר הייתה ז״ל. 

הם כרגע ממשיכים להתגרות ובאופן יותר בוטה, לדעתי הם יכנסו למלחמה רק בהוראת איראן. 

לצערי אני לא בטוח שנצליח להתמודד עם איום מהצפון בנוסף למה שקורה כרגע בדרום. אנחנו די בהלם ויכול להיות שעד שנצא ממנו זה יהיה מאוחר מדי. 

גם לדעתי אחרי הטיהור של העוטף (כרגע עדיין נכנסים לשם מחבלים חופשי ומנהלים קרבות קשים) נכנס קרקעית כדי לחסל בכירי חמאס ולמצוא את החטופים. 

ימים קשים לפנינו…

אם ערביי ישראל ירימו ראש כמו בשומר החומות הטיפול צריך להיות פשוט מאוד: ירי על מנת להרוג. אין אופציה אחרת.

הצד השני חייב לראות שהיהודים השתגעו

1 hour ago, Gabay10 said:

ברוך השם שחזרת בשלום. אחד האירועים הקשים שידעה המדינה

24 דקות לפני, Dalembert said:

לראות את בנט ביומיים האלה לעומת נתניהו ולתפוס את הראש

ועל האפס השמן והסרטון טיקטוק העלוב שלו בכלל אין מה לדבר. אין אפסים כאלה

על מה שבנט עשה אין מחילה.

לא בא להצדיק את ביבי אבל בוא האחד עסוק בפגישות והערכויות ללא הפסקה ולשני יש קצת יותר זמן לדבר.

הסרטון של בן גביר זה מביקור שעשה לפני שבוע בכלל על הפעולה בטול כרם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.