Jump to content

מלחמה - נושא עדכונים

Sawyer

Recommended Posts

לא יודע של מי ההחלטה האומללה לפתוח את הבורסה היום, אבל כולנו עניים ב-8 אחוז היום: 5 אחוז נפילה במדדים, ו-3 אחוז בשקל שמגרד את ה-4 ש''ח לדולר (גלום). אני לא יודע מה איתכם אבל לי נראה שאנחנו זקוקים פה לרפורמה משפטית בדחיפות. אולי אפילו שתיים. העם בחר ממשלת ימין. העם בחר רפורמה משפטית.

44 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב זה גם לא נכון, מספיק עם הפייק

זה בן כספית האדיוט התחיל עם הפייק. לא יאומן, מימין ומשמאל קיצוניים שלא מפסיקים עם השטויות הפוליטיות גם כשהחרב על הצוואר

אני לא מאמין למה שאני קורה, 30 שעות אחרי האירוע מחבלים עדיין בשטח ישראל וחטפו רכב עם בני ערובה בפנים. 

מה קורה פה? איפה אנחנו חיים? מרגיש שאנחנו עדיין בהלם.

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא מאמין למה שאני קורה, 30 שעות אחרי האירוע מחבלים עדיין בשטח ישראל וחטפו רכב עם בני ערובה בפנים. 

נכנסו המון מחבלים חמושים, כנראה יותר מאלף. הגבול היה פרוץ כמעט יום שלם (ועדין יש פרצות). הם התפזרו הנבלות וכנראה כל כמה זמן יוצאים ומנסים לעדות משהו

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אגב זה גם לא נכון, מספיק עם הפייק

זה לא פייק, זה בדיוק מה שקרה

שמעתי שהפייק החדש של הימין זה שאמן בכוונה גרם לדיס אינפורמציה, ערוץ 14 וביבי שיגעו אתכם לגמרי.

10 דקות לפני, kikoman said:

שמעתי שהפייק החדש של הימין זה שאמן בכוונה גרם לדיס אינפורמציה, ערוץ 14 וביבי שיגעו אתכם לגמרי.

זה פייק וזה שאתה מהדהד את הפייק אתה עושה בדיוק מה שאתה טוען שהימין עושה.

היו מספיק חיילים כמו בכל חג, היו טנקים בעמדות. מי שצריך לספק הסברים הם מפקדי צה"ל, הם אחראים על הכוננות והסד"ק, זו האחריות שלהם. איך כמה רחפנים השביתו לך את רואה יורה ואת כל הקשר ואיך לא היה פיטרול פיזי שראה כמה שעות טובות. ואיך הם הצליחו בכוח קטן לרצוח כמעט את כל מוצב גולני. אבל זה בטח לא הזמן להתעסק בזה כרגע

16 דקות לפני, kikoman said:

למי אכפת עכשיו מימין ושמאל תגיד אתה רציני? 350 נרצחים והמספר רק עולה ועולה, בני ערובה בכל מקום, מחבלים מסתובבים ברחובות כאילו כלום וככל הנראה יותר ממאה חטופים בעזה. 

לא יודע איך אפשר לדבר על השטויות האלה ביום כזה. 

אוגדת עזה לא הייתה באיוש ואף גורם צבאי או גורם בממשלה לא בגד במדינה בגלל סיבה כזו או אחרת. תתאפקו עם הפייק שחלק גדול ממנו מגיע מהאויבים לנו. 

Just now, מכביסט לעד said:

למי אכפת עכשיו מימין ושמאל תגיד אתה רציני? 350 נרצחים והמספר רק עולה ועולה, בני ערובה בכל מקום, מחבלים מסתובבים ברחובות כאילו כלום וככל הנראה יותר ממאה חטופים בעזה. 

לא יודע איך אפשר לדבר על השטויות האלה ביום כזה. 

אוגדת עזה לא הייתה באיוש ואף גורם צבאי או גורם בממשלה לא בגד במדינה בגלל סיבה כזו או אחרת. תתאפקו עם הפייק שחלק גדול ממנו מגיע מהאויבים לנו. 

לא אמרתי שמישהו בגד

51 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כנראה שנשמע על עוד מקרים כאלו, גם במרכז הארץ. אין סיכוי שהצליחו לתפוס את כל החוליות שחדרו את הפריצה אתמול. מדובר באלפי מחבלים

Just now, kikoman said:

לא אמרתי שמישהו בגד

לא אמרתי שאמרת, זה רק חלק מהפייק שאני קורא פה ובמקומות אחרים. אנשים בלחץ (בצדק) וזה גורם להם לאבד את זה. 

אם לא יודעים משהו בוודאות עדיף לא לכתוב. סתם יוצר עוד לחץ ובלאגן. 

1 דקה לפני, Yoadknux said:

כנראה שנשמע על עוד מקרים כאלו, גם במרכז הארץ. אין סיכוי שהצליחו לתפוס את כל החוליות שחדרו את הפריצה אתמול. מדובר באלפי מחבלים

הזוי. מפחיד לצאת מהבית.

האשמה בכל הסיפור פה היא אירן.

היא מהלכת איימים גם עלינו, גם על סעודיה, וגם על אזרבייג'ן וטורקיה.

וגם על מזרח אירופה, לרבות אוקראינה.

אהיה מוכן לוותר על מערכה בעזה בתמורה למערכה בינלאומית נגד אירן. כמו שעשו לסאדם חוסיין.

האייטולות הרבה יותר מסוכנות והם בדרך לגרעין.

8 דקות לפני, avi atias said:

אהיה מוכן לוותר על מערכה בעזה בתמורה למערכה בינלאומית נגד אירן. כמו שעשו לסאדם חוסיין.

אני לא אהיה מופתע אם ייצבו את העיניינים שם בעזה במהירות וילכו לגשש שם את אירן אבל זה תהליך הרבה יותר רציני חייב את ארצות הברית ועוד כמה מדינות איתנו בשביל זה וימותו פה כמה עשרות אלפים כנראה אבל אין ברירה אם לא נפתור את זה עכשיו ימחקו אותנו

אני ישמע מאוד הדמיוניות אבל אטום לאירן ולחיזבאלה אם יגיבו זה הפתרוןן היחיד זה מצב חירום צריך להשמיד אותם עכשיו אנחנו הובכנו ברמה שאף אחד לא חשב שיכל לקרות גם בצחוק 

והכי חשוב להפסיק לפחד מההסברה בעולם זה הדבר הכי פחות חשוב בהיסטוריה הם שונאים אותנו לא משנה מה גם אחרי התמונות של ערבים שוחטים חפים ומפשע וילדים התוך אדמת ישראל עדיין מי שרוצה יהיה נגדנו את השם שלנו לא נצליח לאושש לפחות בוא נפסיק להתנהג כמו קוקסינלים וניתן להם סיבה

לשחוט את כל הערבים שנקלעים בדרך אני גם לא שמח שחפים מפשע מתים אבל אין ברירה זה הזמן לדרוס

18 דקות לפני, avi atias said:

צריך לנקות מעזה את חמאס ולצמצם את החזית הזו קודם כל.

סעודיה חשוב להם הפלסטינים כביכול, יש מו"מ הרי ובחודשים האחרונים הם מפמפמים שישראל תצטרך לעשות ויתורים לפלסטינים, מעניין אם אפשר לאנוס אותם לדילמה (גם אל מול העולם ערבי עצמו) ואולי להכניס אותם כגורם כלכלי לואקום שיווצר פוסט הפלת חמאס במקום אירן והקטארים.

1 hour ago, snufkin said:

זה פייק וזה שאתה מהדהד את הפייק אתה עושה בדיוק מה שאתה טוען שהימין עושה.

היו מספיק חיילים כמו בכל חג, היו טנקים בעמדות. מי שצריך לספק הסברים הם מפקדי צה"ל, הם אחראים על הכוננות והסד"ק, זו האחריות שלהם. איך כמה רחפנים השביתו לך את רואה יורה ואת כל הקשר ואיך לא היה פיטרול פיזי שראה כמה שעות טובות. ואיך הם הצליחו בכוח קטן לרצוח כמעט את כל מוצב גולני. אבל זה בטח לא הזמן להתעסק בזה כרגע

זה פשוט מטורף ולא נתפס. זה כמות מחדלים קולוסלית ומטורפת. אולי הגזמתי עם הטענה שלי לבגידה, אבל זה רק כי קשה לי לעכל  את גודל הכישלון והמחדל הענק שקרה פה ושככה כל כוחות הביטחון שלנו הגיבו לאירוע הרצחני הזה. שמאות מחבלים חודרים באין מפריע הלוך ושוב לישובים רוצחים וחוטפים את מי שבא להם ובמשך שעות ארוכות אין שום תגובה אם לא מהקרקע אז לפחות מהאוויר או בירי שריון משהו לעזאזל איפה הם היו כולם פאקינג 350 נרצחים נכון לעכשיו וזה עוד יעלה לא כולל חטופים. זה פשוט בלתי נתפס!

חשבתי שהתגובות פה יהיו יותר רציניות מהרשתות החברתיות.

טענות לקונסיפרציה לגבי בגידה או ניסיון מכוון להטעיה של אמ"ן הם הזויות ומביכות.

טענות לתזוזה מכוונת של גדודים לאיו"ש בלי לדעת מה באמת היה בקבלת ההחלטות ולמה וניסיון להציג את זה כאילו לממשלה אכפת רק ממתנחלים זה גם מביך.

היה פה פאשלה מטורפת, מחדל קולוסאלי, מהש.ג, דרך הצמרת הביטחונית עד הממשלה וראש הממשלה. וגם לי יש הרבה שאלות ובסוף המלחמה נשאל את כולן נסגור חשבון עם כולם. לבינתיים חייבים להבין שאנחנו בסיטואציה הכי נוראית שאפשר. 

תשמרו את הועדת חקירה לשנצא מהסיטואציה המחורבנת הזאת, איך יש לכם כוח?

יש שאלות שצריך לשאול בסוף, ויש שאלות שהצבא צריך לשאול את עצמו כעת. ואני מקווה מאוד שהוא שואל ומתחקר.

אם יש זליגת מידע מבפנים (לא בהכרח דרך גורם אנושי שמדווח, אולי גם בדרך סייבר), אז כדאי שהזליגה הזאת תטופל במהרה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.