Jump to content

מלחמה - נושא עדכונים

Sawyer

Recommended Posts

40 דקות לפני, Sawyer said:

ואז ארהב בריטניה וישראל ישמידו את איראן

תוכנית מדהימה.

זה יכול להיות נכון לכל יום. העובדות הן שהאירנים מתכוננים למלחמה נגדנו כבר שנים. לא יודע אם זה יגיע עכשיו או עוד כמה שנים, אבל זה משהו שהסיכויים שיקרה די גבוהים. 

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה יכול להיות נכון לכל יום. העובדות הן שהאירנים מתכוננים למלחמה נגדנו כבר שנים. לא יודע אם זה יגיע עכשיו או עוד כמה שנים, אבל זה משהו שהסיכויים שיקרה די גבוהים. 

ברור, אבל עזה תחילה.

נצטרך ליזום מול חיזבאללה בהמשך, אם לא יגרמו לנו כבר עכשיו להיכנס למערכה.

14 דקות לפני, הישראלי היפה said:

זה כולל גם את הערוץ ה14 הזה שלך שכל היום רק מטנף על ראשי הצבא, השב"כ, אנשי שמאל (שכרגע חלקם נלחמים) ועל כל העולם??

זה כולל את כולם. אבל אני מרגיש שערוץ 14 רואה איך כל השאר גם בזמנים כאלה ממשיכים עם ההסתה והפילוג ועריפת הראשים אז הוא מרגיש צורך לתת קונטרה. 

לפני10 שעות , הישראלי היפה said:

בגדול חושב ומסכים שצריך להמתין עם המחאות או הפגנות כלשהם.

אבל אי אפשר לשבת בשקט ולא להעביר ביקרות על הנאשם כשהוא -

מתדרך עיתונאים שופרים שלו ומכניס אותם לישיבות מצב,

כשרה מחליטה מי יהיה בקבינט ומי לא,

כשהוא קונה לייקים (מכספנו) מבוטים על ציטוטים שלו,

כשעדיין לא דיבר עם משפחות,

ועוד.

כמובן שגם על השרים המטומטמים שלו.

יש פייק משני הצדדים וזה מדליק את השטח. לא כל מה שאנחנו קוראים מהצד שלנו הוא נכון.

ברור שהוא לא ימשיך לעוד קדנציה. אבל בשלב זה רעל רק יעשה לנו רע ויפגע במורל הלחימה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אז שנה לפני שיש להם גרעין הם מחליטים לצאת לטוטאל וור? אז למה ניסיתם להשיג כל הזמן גרעין? לא מבין. 

תוכנית הזיה וחסרת הגיון, לא מבין על מה אתה מדבר.

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

אחרי ירי פצצות מרגמה וירי נ״ט של חיזבאללה בצהריים ועוד ירי רקטות לגליל העליון ולגולן לפני שעה איראן שולחת איום להתערב במידה והתקיפות בעזה ימשיכו. 

אני כבר לא אופתע אם הכל תוכנן מראש. שלחו את חמאס לבצע טבח שיחייב אותנו להגיב בכל הכוח, שלחו את חיזבאללה להתגרות בנו בקטנה כדי להוציא אותנו תוקפניים (כבר עשו דברים כאלה בעבר) ואז איראן הצדיקים יקבלו לגיטימציה להתערב. 

ברור שהכל תוכנן מראש. נוטים לזלזל בהצהרות שלהם אבל כל ההצהרות של חמאס וחזבאללה היו די ברורות לגבי זה שחמאס זה רק החלק הראשון מהתכנית "לשחרור אלאקצא".

בשעת מלחמה, כשמאות מליוני אנטישמים מנצלים את הזמן הזה להפיץ עלינו פייק ולגרום לשנאה כלפינו, פוליטיקה זה הדבר האחרון שמעניין אותי,

לא צפיתי עד עכשיו בערוץ 14, אבל חייב להגיד שאחרי כמה ימים שניסיתי את כל הערוצים האחרים, התחלתי עכשיו לצפות בערוץ הזה, ולפחות בכל מה שנוגע למלחמה עצמה, אני מרגיש שהוא הכי מייצג את דעתי. לא יכול יותר עם תרבות ההכלה המסריחה הזו באולפני החדשות. די. אני מסתובב כל היום ברשתות, רואה כמה שנאה ומניפולציה הזבלים האנטישמים האלה יוצרים כלפינו, כמה הם מנסים לייצר נראטיב שאנחנו ממציאים דברים ושהם הקורבנות. ואז כשאני חוזר לאולפנים של ערוצים 11,12 או 13 אני מרגיש שאני צופה בחבורה של מנותקים נאיבים.

זה או אנחנו או הרעיון הפלשתיני. לא רואה איך אנשים עם אידיולוגיה נאצית יכולים לחיות לצידנו בשלום.

14 דקות לפני, Ambition said:

בשעת מלחמה, כשמאות מליוני אנטישמים מנצלים את הזמן הזה להפיץ עלינו פייק ולגרום לשנאה כלפינו, פוליטיקה זה הדבר האחרון שמעניין אותי,

לא צפיתי עד עכשיו בערוץ 14, אבל חייב להגיד שאחרי כמה ימים שניסיתי את כל הערוצים האחרים, התחלתי עכשיו לצפות בערוץ הזה, ולפחות בכל מה שנוגע למלחמה עצמה, אני מרגיש שהוא הכי מייצג את דעתי. לא יכול יותר עם תרבות ההכלה המסריחה הזו באולפני החדשות. די. אני מסתובב כל היום ברשתות, רואה כמה שנאה ומניפולציה הזבלים האנטישמים האלה יוצרים כלפינו, כמה הם מנסים לייצר נראטיב שאנחנו ממציאים דברים ושהם הקורבנות. ואז כשאני חוזר לאולפנים של ערוצים 11,12 או 13 אני מרגיש שאני צופה בחבורה של מנותקים נאיבים.

זה או אנחנו או הרעיון הפלשתיני. לא רואה איך אנשים עם אידיולוגיה נאצית יכולים לחיות לצידנו בשלום.

שמע אחי יש לי הרבה ביקורת על התקשורת המסורתית, אבל דווקא ב-9 ימים האלה איפה אתה רואה ניתוק ונאיביות בערוצי החדשות?

אני רואה שם עיתונאים שמכווינים כוחות, נותנים קול לניצולים מהטבח בישובים, במסיבה, לחיילים.

הם מפנים אזרחים לתרומות, מביאים תמונות מעודדות מהשטח של חיילי מילואים עם רעל בעיניים.

ולא פחות חשוב, בפאנל שלהם יושבים אלופים במיל' עם המון ניסיון שחלקם גם בגילם המופלג הלכו להגן בגופם על אזרחים ביום הראשון ללחימה.

מהמעט שאני נחשף לחדשות לא ראיתי יותר מדי הכלה לצד השני ובעיקר התמקדות באיך מנצחים את המלחמה + ביקורת שחייבת להיות בזמן אמת על התפקוד המביש של רוב משרדי הממשלה מאז שהמלחמה החלה

רוב האנשים בארץ בעמדת קונצנזוס. 
לעומתם, יש מצד אחד ימנים הזויים שחושבים שהממשלה לא אשמה במחדל הכי גדול של ישראל
ומצד שני שמאלנים קיצוניים הזויים שבאמצעות מכבסת מילים מצדיקים את החמאס, מספיק לראות מלא טוקבקים הזויים באתר הארץ ולהבין שיש הרבה מהם. 
לאף אחד מהצדדים האלו אין תקווה

לצערי מכירה אנשים טובים ויקרים משני הצדדים

7 דקות לפני, חןחן said:

ומצד שני שמאלנים קיצוניים הזויים שבאמצעות מכבסת מילים מצדיקים את החמאס, מספיק לראות מלא טוקבקים הזויים באתר הארץ ולהבין שיש הרבה מהם. 

איך אפשר להישאר באותה תפיסה שלך אחרי אירוע כזה ולא לחשוב איפה כל אחד טעה בדרך שלו. 

שלום קרישי, שמי ארנון איתיאל ואני מבקש סליחה ומתנצל בפני העוקבים שלי. 
אז, בעולם הישן, ישבתי וכתבתי פוסטים. פרסמתי טורים בעיתון. קראתי לעצמי ״פובליציסט״ והכל היה סבבה.
נהייתי כוכב. התארחתי בערוץ 14, ישבתי שם עם הטבעות שלי והרגשתי שאני הדבר הבא. 
אנשים זיהו אותי ברחוב, אמרו לי ״כל הכבוד״ ואני עפתי. מזהים אותי ברחוב!
ישבתי בפאנלים וחיכיתי שיהיה שקט לפני שארנון איתיאל מדבר.הייתי חוזר הביתה וצופה בעצמי בתוכנית המוקלטת שוב ושוב.
ישבתי כמו מאניאק מול צופי ערוץ 14 ומכרתי להם שהכל בסדר. שאנחנו חזקים. שאין באמת סכנה קיומית. שצה״ל וחמאס זה כמו לקחת צעצוע מילד. 
התאהבתי בפוזה. וואי כמה נהניתי ממנה. הייתי הימני הזה, המגניב. מצד אחד חילוני עם טבעות ומצד שני לאומי ולא מתפשר. מהמם. הייתי החתיך של החיים שלי, תמיד יותר חכם מכולם וכדאי שכולם יבינו את זה. כמה נהניתי. אימאלה.
שיקרתי לכולם ועל כך אני מבקש סליחה. 
שיקרתי. מה שעניין אותי לא היתה ארץ ישראל. לא עם ישראל ולא תורתו. הכל היה זיוף, רימיתי את הצופים. היום אני יודע שכל מה שעניין אותי היתה הפוזה. הרווח האישי שלי.הנאה חולנית של אדם שמסתובב עשרים וארבע שבע כשהוא מחזיק בידו מראה. הייתי השמוק הנפוח, הטיפש, השחצן הזחוח והרשלן בדיוק כמו כל אחד אחר שהחזיק את השקר הגדול בחיים. הייתי בורג במכונה שהביאה עלינו את האסון. השתתפתי בפרוייקט שטני של עיוות האמת ושיווקה להמון. אני ועוד כמה מאות אנשים, דאגנו ערב ערב, שאיש לא יראה. שאיש לא יסיט את מבטו ויסתכל בעינים תמימות על השטן שקם עלינו מעבר לגדר.

וגם עכשיו אתה לא תבין שיש מכונת תעמולה ממומנת בכוונה כדי להשאיר אותך בצד הלא נכון של ההיסטוריה. גם אם ביבי יבוא אלייך בפנים ויגיד הכל היה שקרים אתה לא תתעורר. למרות זאת, זורק לך עוד חבל הצלה.

2 דקות לפני, Sawyer said:

שלום קרישי, שמי ארנון איתיאל ואני מבקש סליחה ומתנצל בפני העוקבים שלי. 
אז, בעולם הישן, ישבתי וכתבתי פוסטים. פרסמתי טורים בעיתון. קראתי לעצמי ״פובליציסט״ והכל היה סבבה.
נהייתי כוכב. התארחתי בערוץ 14, ישבתי שם עם הטבעות שלי והרגשתי שאני הדבר הבא. 
אנשים זיהו אותי ברחוב, אמרו לי ״כל הכבוד״ ואני עפתי. מזהים אותי ברחוב!
ישבתי בפאנלים וחיכיתי שיהיה שקט לפני שארנון איתיאל מדבר.הייתי חוזר הביתה וצופה בעצמי בתוכנית המוקלטת שוב ושוב.
ישבתי כמו מאניאק מול צופי ערוץ 14 ומכרתי להם שהכל בסדר. שאנחנו חזקים. שאין באמת סכנה קיומית. שצה״ל וחמאס זה כמו לקחת צעצוע מילד. 
התאהבתי בפוזה. וואי כמה נהניתי ממנה. הייתי הימני הזה, המגניב. מצד אחד חילוני עם טבעות ומצד שני לאומי ולא מתפשר. מהמם. הייתי החתיך של החיים שלי, תמיד יותר חכם מכולם וכדאי שכולם יבינו את זה. כמה נהניתי. אימאלה.
שיקרתי לכולם ועל כך אני מבקש סליחה. 
שיקרתי. מה שעניין אותי לא היתה ארץ ישראל. לא עם ישראל ולא תורתו. הכל היה זיוף, רימיתי את הצופים. היום אני יודע שכל מה שעניין אותי היתה הפוזה. הרווח האישי שלי.הנאה חולנית של אדם שמסתובב עשרים וארבע שבע כשהוא מחזיק בידו מראה. הייתי השמוק הנפוח, הטיפש, השחצן הזחוח והרשלן בדיוק כמו כל אחד אחר שהחזיק את השקר הגדול בחיים. הייתי בורג במכונה שהביאה עלינו את האסון. השתתפתי בפרוייקט שטני של עיוות האמת ושיווקה להמון. אני ועוד כמה מאות אנשים, דאגנו ערב ערב, שאיש לא יראה. שאיש לא יסיט את מבטו ויסתכל בעינים תמימות על השטן שקם עלינו מעבר לגדר.

וגם עכשיו אתה לא תבין שיש מכונת תעמולה ממומנת בכוונה כדי להשאיר אותך בצד הלא נכון של ההיסטוריה. גם אם ביבי יבוא אלייך בפנים ויגיד הכל היה שקרים אתה לא תתעורר. למרות זאת, זורק לך עוד חבל הצלה.

חח סויר פרס ישראל מגיע לך. אתה יכול להיות אחלה סופר. כישרון מבוזבז

אני משתגע מהחוסר החלטיות

למה לא נכנסו עדיין לעזה? כי חיזבאללה מאיים? איראן? כי האו"ם אומר נו נו נו? כי השמים מעוננים? 

כל מה שלא יקרה במלחמה הזו יקרה במלחמה הבאה... אז עדיף כבר עכשיו כשהצבא מגויס והעורף ערוך. 

מה קרה למדינה שב-67 פתחה 3 חזיתות וניצחה בשבוע?

יש לנו תמיכה כמו שלא הייתה כמותה מהמערב. ארה"ב אמרו "לכו תזיינו אותם". צרפת אומרים "לכו תזיינו אותם" ואוסרים על הפגנות פרו-פלסטיניות. בריטניה אומרים "לכו תזיינו אותם" ושולחים ספינות שיצטרפו לצי האמריקאי שבדרך. אז למה מחכים? למה אנחנו במלחמת התשה של הפצצות בתמורה לרקטות?!

38 דקות לפני, Yoadknux said:

אני משתגע מהחוסר החלטיות

למה לא נכנסו עדיין לעזה? כי חיזבאללה מאיים? איראן? כי האו"ם אומר נו נו נו? כי השמים מעוננים? 

כל מה שלא יקרה במלחמה הזו יקרה במלחמה הבאה... אז עדיף כבר עכשיו כשהצבא מגויס והעורף ערוך. 

יש לנו תמיכה כמו שלא הייתה כמותה מהמערב. ארה"ב אמרו "לכו תזיינו אותם". צרפת אומרים "לכו תזיינו אותם" ואוסרים על הפגנות פרו-פלסטיניות. בריטניה אומרים "לכו תזיינו אותם" ושולחים ספינות שיצטרפו לצי האמריקאי שבדרך. אז למה מחכים? למה אנחנו במלחמת התשה של הפצצות בתמורה לרקטות?!

אל דאגה, יכנסו. זו לא שאלה בכלל.

מכינים את הקרקע לכניסה רכה עד כמה שאפשר.

לפני21 שעות , ravid said:

ובנושא אחר:

אני אהיה זה שיאמר את זה - כל אנשי ה"לשחרר בכל מחיר", "מה אם זה היה הבן שלך?", "הילד של כולנו" וכו': יש לכם שבריר קטן של אשמה תורמת, וכמובן גם לתקשורת שזרמה ואיתרגה אתכם. יחיא סינוואר, עלי קאג'י ומי יודע כמה עוד, הם בוגרי עסקת שליט. עוד בעקבות עסקת שליט- ההבנה של חמאס שיש פה ציבור חלש, מה החולשה הזו, ומה עליו לעשות כדי לנצל אותה. התקשורת לא תעלה את זה לסדר היום כי זה לא פופולרי לומר (ולדעתי גם כי היא מתביישת להודות בזה), אבל כל התשתית להתקפת חמאס בשבת היא נגזרת ישירה של עסקת שליט, שגם עליה אגב, חתום נתניהו.

אתה היית מוותר על הבן שלך?

לפני2 שעות , חןחן said:

שמאלנים מצדיקים את החמאס? הכי קיצוני שראיתי זה כאלה שבוכים על ילדי עזה

לפני2 שעות , Krishi said:

חח סויר פרס ישראל מגיע לך. אתה יכול להיות אחלה סופר. כישרון מבוזבז

זה קטע אמיתי, חוץ מהפניה אליך, של ארנון איתיאל, איש ערוץ 14

ארנון איתיאל: אני מבקש סליחה ומתנצל בפני העוקבים שלי. אז, בעולם הישן, ישבתי וכתבתי פוסטים. פרסמתי טורים בעיתון. קראתי לעצמי ״פובליציסט״ והכל היה סבבה. נהייתי כוכב. התארחתי בערוץ 14, ישבתי שם עם הטבעות שלי והרגשתי שאני הדבר הבא. אנשים זיהו אותי ברחוב, אמרו לי ״כל הכבוד״ ואני עפתי. מזהים אותי ברחוב! ישבתי בפאנלים וחיכיתי שיהיה שקט לפני שארנון איתיאל מדבר.הייתי חוזר הביתה וצופה בעצמי בתוכנית המוקלטת שוב ושוב. ישבתי כמו מאניאק מול צופי ערוץ 14 ומכרתי להם שהכל בסדר. שאנחנו חזקים. שאין באמת סכנה קיומית. שצה״ל וחמאס זה כמו לקחת צעצוע מילד. התאהבתי בפוזה. וואי כמה נהניתי ממנה. הייתי הימני הזה, המגניב. מצד אחד חילוני עם טבעות ומצד שני לאומי ולא מתפשר. מהמם. הייתי החתיך של החיים שלי, תמיד יותר חכם מכולם וכדאי שכולם יבינו את זה. כמה נהניתי. אימאלה. שיקרתי לכולם ועל כך אני מבקש סליחה. שיקרתי. מה שעניין אותי לא היתה ארץ ישראל. לא עם ישראל ולא תורתו. הכל היה זיוף, רימיתי את הצופים. היום אני יודע שכל מה שעניין אותי היתה הפוזה. הרווח האישי שלי.הנאה חולנית של אדם שמסתובב עשרים וארבע שבע כשהוא מחזיק בידו מראה. הייתי השמוק הנפוח, הטיפש, השחצן הזחוח והרשלן בדיוק כמו כל אחד אחר שהחזיק את השקר הגדול בחיים. הייתי בורג במכונה שהביאה עלינו את האסון. השתתפתי בפרוייקט שטני של עיוות האמת ושיווקה להמון. אני ועוד כמה מאות אנשים, דאגנו ערב ערב, שאיש לא יראה. שאיש לא יסיט את מבטו ויסתכל בעינים תמימות על השטן שקם עלינו מעבר לגדר.

54 דקות לפני, Yoadknux said:

אני משתגע מהחוסר החלטיות

מחכים שהמצור ירכך אותם קצת

2 דקות לפני, kikoman said:

אתה היית מוותר על הבן שלך?

כמובן שלא. הטענה שלי היא לא למשפחות, אלא על חולשת הציבור הכללי ששם את טובת אותה משפחה אחת, מעל ביטחון המדינה וראינו את המחיר שזה עלה לנו.

9 דקות לפני, kikoman said:

זה קטע אמיתי, חוץ מהפניה אליך, של ארנון איתיאל, איש ערוץ 14

ארנון איתיאל: אני מבקש סליחה ומתנצל בפני העוקבים שלי. אז, בעולם הישן, ישבתי וכתבתי פוסטים. פרסמתי טורים בעיתון. קראתי לעצמי ״פובליציסט״ והכל היה סבבה. נהייתי כוכב. התארחתי בערוץ 14, ישבתי שם עם הטבעות שלי והרגשתי שאני הדבר הבא. אנשים זיהו אותי ברחוב, אמרו לי ״כל הכבוד״ ואני עפתי. מזהים אותי ברחוב! ישבתי בפאנלים וחיכיתי שיהיה שקט לפני שארנון איתיאל מדבר.הייתי חוזר הביתה וצופה בעצמי בתוכנית המוקלטת שוב ושוב. ישבתי כמו מאניאק מול צופי ערוץ 14 ומכרתי להם שהכל בסדר. שאנחנו חזקים. שאין באמת סכנה קיומית. שצה״ל וחמאס זה כמו לקחת צעצוע מילד. התאהבתי בפוזה. וואי כמה נהניתי ממנה. הייתי הימני הזה, המגניב. מצד אחד חילוני עם טבעות ומצד שני לאומי ולא מתפשר. מהמם. הייתי החתיך של החיים שלי, תמיד יותר חכם מכולם וכדאי שכולם יבינו את זה. כמה נהניתי. אימאלה. שיקרתי לכולם ועל כך אני מבקש סליחה. שיקרתי. מה שעניין אותי לא היתה ארץ ישראל. לא עם ישראל ולא תורתו. הכל היה זיוף, רימיתי את הצופים. היום אני יודע שכל מה שעניין אותי היתה הפוזה. הרווח האישי שלי.הנאה חולנית של אדם שמסתובב עשרים וארבע שבע כשהוא מחזיק בידו מראה. הייתי השמוק הנפוח, הטיפש, השחצן הזחוח והרשלן בדיוק כמו כל אחד אחר שהחזיק את השקר הגדול בחיים. הייתי בורג במכונה שהביאה עלינו את האסון. השתתפתי בפרוייקט שטני של עיוות האמת ושיווקה להמון. אני ועוד כמה מאות אנשים, דאגנו ערב ערב, שאיש לא יראה. שאיש לא יסיט את מבטו ויסתכל בעינים תמימות על השטן שקם עלינו מעבר לגדר.

כן אני מכיר את הקטע הזה. אני מתכוון בעיקר לפניה אלי לפני ואחרי.

סויר מספר הסיפורים 

20 דקות לפני, Krishi said:

כן אני מכיר את הקטע הזה. אני מתכוון בעיקר לפניה אלי לפני ואחרי.

סויר מספר הסיפורים 

לא נכון. אתה משקר.

אתה יודע שאתה משקר. אתה חשבת שאני המצאתי את כל המכתב כי לא ראית שהוא כתב אותו ועכשיו אחרי שראית שזה אמיתי אתה משנה את ההודעה שלך (בצורה די פתטית, אף אחד לא היה מאמין בזה) כי אין לך אין לצאת מזה יא אפס.

אתה שרוף. אתה לא מבין? אתה טועה. אתה בוט אפס. אתה בצד הלא נכון של ההיסטוריה ואני נשבע שאני עד יומי האחרון ארדוף אנשים כמוך שגם כשהמדינה שלנו נמצאת על סף תהום בדרך למלחמה כוללת עדיין מגנים על האויבים שלנו מבפנים. 

לך אין תקווה. אתה סיימת.

5 דקות לפני, Sawyer said:

לא נכון. אתה משקר.

אתה יודע שאתה משקר. אתה חשבת שאני המצאתי את כל המכתב כי לא ראית שהוא כתב אותו ועכשיו אחרי שראית שזה אמיתי אתה משנה את ההודעה שלך (בצורה די פתטית, אף אחד לא היה מאמין בזה) כי אין לך אין לצאת מזה יא אפס.

אתה שרוף. אתה לא מבין? אתה טועה. אתה בוט אפס. אתה בצד הלא נכון של ההיסטוריה ואני נשבע שאני עד יומי האחרון ארדוף אנשים כמוך שגם כשהמדינה שלנו נמצאת על סף תהום בדרך למלחמה כוללת עדיין מגנים על האויבים שלנו מבפנים. 

לך אין תקווה. אתה סיימת.

ראיתי את המכתב הזה 10 פעמים בטוויטר לפני ששמת אותו פה. 

אבל שוב, סויר מספר הסיפורים מכה שנית

לפני1 שעה , Yoadknux said:

אני משתגע מהחוסר החלטיות

סבלנות, סבלנות. יש מצור, ריכוך וגם מזג האוויר לא אידיאלי.

אם צה"ל מקבל אישור הוא כובש את לבנון די מהר. תמיד מה שהפריע לנו זה העולם ולא יכולנו להשתמש בכח. בית בית, הקש בגג וניקוי מידתי.

כרגע האינטרנס המערבי זה סילוק חמאס וזה מה שיקרה. 

@amilov

מבחינתי דבריו הם הסטה ובגידה במדינה. 

רק לפני שבוע הוא כתב פה (לא רמז! כתב!!) שחיילים/מפקדים בצהל/שבכ בגדו במדינה ומסרו מידע לערבים ועזרו להם להכנס כדי לפגוע בנו

צריכים לשנות דיסקט, האנשים האלו בראשות קרישי הם בוטים מסוכנים שבוגדים במדינה ואומרים דברים שאי אפשר להקשיב להם.

למה אתה נותן לו במה פה? למה הוא עדיין רשאי להפיץ את דברי הבלע הנוראיים האלו? לא רוצה אותו פה. מתחרט שמחקתי את ההודעה הנוראית לו כי הוא ביקש.

3 דקות לפני, Sawyer said:

@amilov

מבחינתי דבריו הם הסטה ובגידה במדינה. 

רק לפני שבוע הוא כתב פה (לא רמז! כתב!!) שחיילים/מפקדים בצהל/שבכ בגדו במדינה ומסרו מידע לערבים ועזרו להם להכנס כדי לפגוע בנו

צריכים לשנות דיסקט, האנשים האלו בראשות קרישי הם בוטים מסוכנים שבוגדים במדינה ואומרים דברים שאי אפשר להקשיב להם.

למה אתה נותן לו במה פה? למה הוא עדיין רשאי להפיץ את דברי הבלע הנוראיים האלו? לא רוצה אותו פה. מתחרט שמחקתי את ההודעה הנוראית לו כי הוא ביקש.

באמת עמילוב, הגיע הזמן לחסום מספרי סיפורים כמו סויר. הם מסוכנים למדינה. הם מפלגים ומסיתים ופוגעים במורל הלאומי. סכנה למדינה

סויר אתה בוט מסוכן, תפסיק בבקשה, למען מדינת ישראל

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.