Jump to content

יתר מחזור 6

car.garsia

Recommended Posts

אחרי מחזור מהגיהנום ונושא יתר קטסטרופלי בשבוע שעבר אנחנו מנסים להמשיך הלאה. נכון שעלו פה קולות ושלטים בבטילל נגדי שאני אניח את המפתחות אבל צריך להמשיך בכל הכוח. הליגה היא מרתון ואנחנו בשיאו של תהליך, נפיק את המסקנות ונמשיך בדהירה למחזור השישי.

אז מה במחזור? פותחים את המחזור ה18:00 עם דרבי הפועל בינוניות בין הפועל תל אביב להפועל חיפה. המארחים פירקו בשבוע שעבר 3-0 את ביתר בטדי והדיפרסיה שלהם אחרי הדרבי הפכה אוטומטית למאניה. פתאום כל רן בינימין הופך להיות ג'ושוע קימיץ והמאמן האוסטרלי שאחרי הדרבי היה הכלאה של ניר ברקוביץ' ובני בן זקן, הפך השבוע להכלאה של פפ, מוריניו וxg.

מנגד, הפועל חיפה בשבוע שעבר רשמה את ההפסד הראשון שלה העונה ורוני לוי ישמח לחזור לפחות עם תיקו מבלומפילד ובשביל זה הוא יצטרך להחנות את האוטובוס היטב ואת מלמד כמובן.

ב19:00, בני ריינה תארח את מ.ס אשדוד. הקבוצה של מימר פתחה את העונה בצורה אדירה לאחר שהיא השיגה 9 מ15 נקודות מול קבוצות הצמרת. היא מקווה לנצח גם את קבוצת התחתית מאשדוד, במשחק שאשכרה המימרים יצטרכו גם לתקוף בו ולשחק כדורגל.

אשדוד נועלת את הטבלה ומצבו של אלי לוי מדרדר מיום ליום והוא חייב לחזור עם נקודות מגרין, אחרת ג'קי ישאיר אותו בשווארמה האני בנצרת.

ב19:30 הפועל חדרה פוגשת את מכבי פתח תקווה. שתי הקבוצות באות מעודדות, חדרה לאחר ניצחון ראשון העונה בקופסת נעליים באשדוד ובסוף היא כמו כל עונה תישאר בליגה על אף שהיא עושה תמיד הכל כדי שזה לא יקרה. הלוזוניאדה פירקו 5-1 את סכנין ואנחנו בדרך לעונה רצופת מחמאות על הכדורגל הסקסי של בני לם, הפעם בגרסת מלאבס.

ב19:45, בני סכנין מאחרת את נתניה לקרב המבואסות והלחוצות. בסכנין קיבלו 2 מכות השבוע. הראשונה על הדשא, חמישייה משפילה ממכבי פתח תקווה והשנייה בבית הדין שממשיך להכריע פה את העונה והפעם הפיל על אבו יונס 1-. בסוף הקבוצה עם הכי פחות אוהדים תיקח פה אליפות.

בנתניה, לעומת זאת השמירה שהם עשו במנג'ר השנה לא משהו. ההתקפה אולי מושקעת אבל ההגנה מביכה, חסרת ניסיון, מועדת לפורענות ושווה גול למשחק. הייתי יוצא מהשמירה במקום.

ב20:00 המשחק המרכזי של השבת בין הפועל פתח תקווה לביתר ירושלים. המאחרים מפתח תקווה יקוו להפתיע את ביתר ירושלים (בינינו בעיקר שבאסיי יפתיע).

מנגד, מה לא נאמר על ביתר השבוע? כרגיל אחרי 2 ניצחונות על נמושות הליגה חדרה ואשדוד הם כבר חלמו על "קפטן לה פמיליה" קריאף מניף את הצלחת במאי ואז כהרגלם, בא הפסד לריינה והבושה מול הפועל תל אביב בשבוע שעבר ואפשר כבר להכריז על משבר. הפסד מול פתח תקווה בשבת ואפילו לאבוקסיס ייגמר האפשרות לבלנדר את כולם.

בראשון ב20:30 בזמן שחלקנו נהיה בטדי ביציע הדרומי המאוס, מכבי חיפה תארח את הפועל באר שבע למשחק המרכזי של המחזור.

משחק קריטי מאוד לשתי הקבוצות. אם זה האורחים מבאר שבע שאם יפתיעו במשחק הזה יוכלו לחזור חזק לדבר בצמרת או המארחים, המטורללים מהכרמל, שמסאי דגו קצת הוריד את הלהבות בשבוע האחרון אחרי ניצחון על נתניה במשחק שכונתי ותיקו מול פנאתנייקוס העוצמתית. ניצחון מול באר שבע והקסאניאסים ברדיו חיפה יכתירו אותו למאמן העונה (או לכל הפחות יפסיקו להתבלבל בינו לבין ברוך דגו).

המטרות שלנו: מבחינתי המחזור מתחיל ב18:00. אני לא מחזיק מהפועל תל אביב ואני חולם שהפועל חיפה תוכיח לי שצדקתי.איזה קבוצה מאוסה. על חיפה אין על מה לדבר, אני אפילו לא בעד תיקו. באר שבע לא מפחידה אותי, שרק ינצחו ויעשו לנו שמח בלב. אגב, גם ניצחון של הפועל פתח תקווה על ביתר יהיה מרגש, רוצה לראות את אבוקסיס בוכה.

שיהיה לנו בהצלחה, באים להחזיר את הכבוד שלנו.

אני ממש גרוע בהימורים, אבל בא לי לנסות.

ריינה נגד אשדוד - תיקו

חדרה נגד פ"ת - תיקו

סכנין נגד נתניה -  סכנין

הפועל פ"ת נגד ביתר - ביתר

הפועל נגד הפועל חיפה - תיקו

קופים נגד הגמלים - הימור קשה אבל כרטיס אדום בטוח שיהיה

• 3 weeks later...

סליחה על האינטרסנטיות הצרה,אבל יש סכנה בדרך(שולית וחסרת חשיבות כמובן בהשוואה למציאות הכואבת):

https://m.one.co.il/mobile/Article/447816.html

• 3 weeks later...
לפני13 שעות , אקיטה said:

הביא עלינו תכף מלחמת עולם שלישית בהחלטה לשנות את הנושא המקורי

הבטחתי לכם שחיפה לא תנצח במחזור השישי והיא באמת לא ניצחה.

חבל שלא קיבל תיקול עמוק יותר לתוך הגיד אבל כל פציעה של שחקן חיפאי טובה לנו.

עריכה:נבדק ונמצא שככל שהדלקות חוזרות הפציעה יכולה להגיע לעד כשנה מחוץ למגרשים.

נערך על ידי Raumdeuter
מידע חשוב

• 2 weeks later...

יש מצב שחצי מהשחקנים של חיפה לא הרימו את השלט למען החזרת החטופים ?

העברתי בדיוק שהורידו את השלט, הספקתי לראות את שרי, האזרח השבדי וחלאילי שעומדים מאחורה, בהפועל פ"ת כולם החזיקו כולל הזרים.

33 דקות לפני, yello said:

העברתי בדיוק שהורידו את השלט, הספקתי לראות את שרי, האזרח השבדי וחלאילי שעומדים מאחורה, בהפועל פ"ת כולם החזיקו כולל הזרים.

איכס גועל נפש.

מה שרי האפס הזה רוצה מאיתנו? סונגרן, קורנו וסק זה היה ברור.

5 דקות לפני, itanar said:

איכס גועל נפש.

מה שרי האפס הזה רוצה מאיתנו? סונגרן, קורנו וסק זה היה ברור.

סונדגרן בכלל ברח מהשלט כמה שיותר רחוק - והוא עוד עלק קיבל אזרחות ישראלית

22 דקות לפני, הישראלי היפה said:

סונדגרן בכלל ברח מהשלט כמה שיותר רחוק - והוא עוד עלק קיבל אזרחות ישראלית

תקשיב זה בזיון.

במדינה נורמלית שוללים לו את האזרחות מחר בבוקר!!! בושה.

איזה אכזריות לא להרים שלט כזה, עד כמה אפשר להיות אפס? אם אחד השחקנים שלנו שוקל אפילו לא להרים את השלט שלא ידרך בישראל בחמישי. נאצים מזדיינים!!

1 hour ago, yello said:

האם הנשיא ייפטר מהם כמו שהוא נפטר מסבע? או שבכלל הפוסט של אשתו של סבע היה בכלל רק תירוץ להיפטר משחקן גרוע בחוזה שמן? הישארו איתנו.

2 דקות לפני, YoniC said:

גם חלאילי הסמל דו קיום לא הניף הבנתי, זה נכון?

נכון

סק, שרי, קורונו, פיירו, סונדגרן, וחלאיילי.

יותר מחצי קבוצה

כדאי מאוד שמישהו יעדכן את השחקנים שלנו שאם מישהו מתכוון להתנהג כמו השרמוטות של חיפה (ועוד ״ישראלים״ לא יאמן) כדאי לו מאוד להיות על הספסל במשחק הזה כי זה יהיה הסוף שלו