Jump to content

גנט - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, AvielMaccabi4 said:

הלו תחזרו לקרקע. קבוצה מהמקום השני בליגה הבלגית, אצלם בבית, חשבתם שנבוא וניראה כמו בדרבי? 

חשבתי שנבוא במטרה לנצח משחק, הם גם לא סיטי עם כל הכבוד. 

6 דקות לפני, Yonatan7 said:

אנשים יגידו שזה סבבה כי זה גנט

הפסדנו לגנט בניוטרל בהרכב שני הרבה זמן לא הייתי כזה עצוב ומתוסכל על אחרי משחק של מכבי עצוב מה שניהיה מאיתנו איפה היינו לפני כמה שנים ואיפה אנחנו היום

גם אתה ב"הרכב שני" בדיוק כמוהם, אמור להיות קיקו בימין וסאבו שמשום מה סופסל.

20 דקות לפני, קמחי said:

זו תוצאה של צורת המשחק שלנו.

בביטוי שחוק-אין לנו "חדר מנועים" פרט ליוריס. יש פער גדול בין חוליית ההתקפה להגנה ולא רק בחלק ההגנתי.

ברור שצורת המשחק שלנו לא עזרה. אני מעריך את זה שקין משחק באותה הצורה ללא קשר ליריבה, ופחות מעריך את חוסר היכולת או הנכונות שלו לבצע התאמות. 

הקבוצה שלנו מרגישה כמו הסיפור המפורסם על הילד ההולנדי עם האצבעות בסכר. לפעמים מרגיש שחסר לנו בלם כדי לייצר ציוות שיאפשר לקישור להתרכז בבניית המשחק, לפעמים מרגיש שחסר לנו קשר אחורי (כדי שיוריס יזוז קדימה) או מרכזי איכותי יותר (מבחינה הגנתית) כדי שיהיה לבלמים שקט, כל הזמן כמעט מרגיש שחסר לנו שחקן כנף נוסף שישלים את מילסון ואותו הדבר גם לגבי קשר התקפי. 

בשורה התחתונה, גנט קבוצה עדיפה עלינו, שיתקה לחלוטין כמעט את משחק ההתקפה והנעת הכדור שלנו, למעט הפעמים הבודדות בהם הצלחנו לממש את התכנית של קין לבודד את מילסון באגף.

3 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

לא באנו במטרה לנצח, סתם להעביר את הזמן ואולי לגנוב איזה גול, חבל. 

הם לא באמת הרבה יותר טובים מאיתנו 

זה לא הרכב שבא להעביר את הזמן. מבחינת השחקנים - חד משמעית כן, חוסר אמונה או אולי ביטחון. אפשר היה, לכל הפחות, למתוח אותם יותר.

2 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

ברור שצורת המשחק שלנו לא עזרה. אני מעריך את זה שקין משחק באותה הצורה ללא קשר ליריבה, ופחות מעריך את חוסר היכולת או הנכונות שלו לבצע התאמות. 

הקבוצה שלנו מרגישה כמו הסיפור המפורסם על הילד ההולנדי עם האצבעות בסכר. לפעמים מרגיש שחסר לנו בלם כדי לייצר ציוות שיאפשר לקישור להתרכז בבניית המשחק, לפעמים מרגיש שחסר לנו קשר אחורי (כדי שיוריס יזוז קדימה) או מרכזי איכותי יותר (מבחינה הגנתית) כדי שיהיה לבלמים שקט, כל הזמן כמעט מרגיש שחסר לנו שחקן כנף נוסף שישלים את מילסון ואותו הדבר גם לגבי קשר התקפי. 

בשורה התחתונה, גנט קבוצה עדיפה עלינו, שיתקה לחלוטין כמעט את משחק ההתקפה והנעת הכדור שלנו, למעט הפעמים הבודדות בהם הצלחנו לממש את התכנית של קין לבודד את מילסון באגף.

לוקאסן וביטון לא מספיק אחראיים ולא מספיק טובים מול משחק לחץ

יוריס לא יכול לתפקד מול רביעיית קישור לבדו

לשנות שיטה זה לא ככה על הנייר, הגענו לא מוכנים מול קבוצה שזה היתרון היחסי שלה מול כל יריבה ברמתנו

משחק בינוני ומטה של רוב השחקנים, פנדל בהתחלה והיינו רואים משחק שונה.

לא ברור לי מה הקטע עם סאבו ולא ברור לי עניין היעדר הרוטציה,היום זה הפסד מתקבל, אבל כששחקן מפתח ייעדר לחודש וחצי מכלום זה כבר לא יהיה סבבה. 

2 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אני ממש לא חושב שמכבי באה לשחק רגיל.

לא ממש לחצנו למשל ובעיקר חיכינו באמצע, זה גם נראה כבר מתחילת המשחק שמכבי מחפשת שגנט תלחץ אותנו וניתן למילסון לנצל את המהירות.

ניהול הסגל של רובי לא נכון (וזו הבעיה הכי גדולה שלו בעיניי, מה שגם גורם לחילופים מאוחרים) + סגל לא מספיק איכותי כי בסוף מבחינת המצבים שהגענו אליהם כן היינו שווים פה תיקו לדעתי.

1 דקה לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

לא מדבר עלייך,רחוק מזה,יש להביע ביקורת ויש ללכלך בכל הזדמנות.

אני מבין והכל, אבל פשוט התבטלנו היום מול יריבה שגם אם טובה(בהרבה) הגישה וההכנה פשוט מעצבנים בטירוף

אנשים יפרקו ויטנפו, וניצחון מרשים הבא יסתמו ת'פה

Just now, אקיטה said:

אני ממש לא חושב שמכבי באה לשחק רגיל.

לא ממש לחצנו למשל ובעיקר חיכינו באמצע, זה גם נראה כבר מתחילת המשחק שמכבי מחפשת שגנט תלחץ אותנו וניתן למילסון לנצל את המהירות.

ניהול הסגל של רובי לא נכון (וזו הבעיה הכי גדולה שלו בעיניי, מה שגם גורם לחילופים מאוחרים) + סגל לא מספיק איכותי כי בסוף מבחינת המצבים שהגענו אליהם כן היינו שווים פה תיקו לדעתי.

להוציא את עניין הפנדלים, לא הגיע לנו תיקו בחיים. הכל בסדר, אנחנו קבוצה בתחילת דרכה, בלי שום הישג משמעותי להיאחז בו, ומי שחשב שנשטוף את הדשא וננצח פה הוא חסר מושג. זה לא אומר שצריך לייפות את המציאות - ניהול משחק לא טוב של רובי, הקבוצה לא הוציאה את המקסימום מעצמה היום, יש לנו לא מעט חוסרים/בעיות. העיקר שנביא 3 נקודות בטדי ונשכח מהמשחק הזה.

חבל. הפסד מיותר לקבוצה טובה (אבל כזאת ששווה התבטלות כזאת של מכבי). 

ההחלטה לפתוח עם ביטון על חשבון סאבו תמוהה. גם ההצבה של דן ביטון באגף במשחק שכזה זאת החלטה גרועה מאוד. 

נצטרך להוציא 4 נק׳ מזוריה ונקודות מגנט בבית כדי להעלות מהבית הזה. 

הלאה להביא 3 נק׳ בטדי ביום א׳

הפסדנו לקבוצה טובה יותר, זה טבעי הייתי אומר. 

יכול להבין אנשים שמרגישים פספוס, כי זה הרגיש קצת כמו ההפסד 2-0 שלנו לחיפה עונה שעברה, אבל תנחשו מה גם הם היו קבוצה טובה מאיתנו אז.

יש לנו שלושה בלמים שאחד מהם אחלה מגן שמאלי ובלם בינוני ועל השניים האחרים אני לא רוצה לדבר בכלל

בנוסף לזה משפתי זה נחמד אבל לא ברמה ועל המחדל של מוסקארה מישהו חייב ללכת הביתה. לקחת אליפות אולי זה יספיק כי הליגה השנה באמת פח ואנחנו תלויים בעיקר בכשירות של מילסון וערן. 

אבל כל עוד נפגוש יריבה שהיא קצת איכותית אנחנו פשוט לא שם. 

זה לא ייאמן שהשאירו את לוקאסן ובנוסף לזה במקום להביא את השוער הליצן הזה לא העמידו פה בלם זה פשוט מחדל. 

2 דקות לפני, קמחי said:

אני מבין והכל, אבל פשוט התבטלנו היום מול יריבה שגם אם טובה(בהרבה) הגישה וההכנה פשוט מעצבנים בטירוף

אנשים יפרקו ויטנפו, וניצחון מרשים הבא יסתמו ת'פה

מסכים,היינו לא טובים,אבל אי אפשר לחכות לטעות של שחקן או של מאמן וללכלך.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

להוציא את עניין הפנדלים, לא הגיע לנו תיקו בחיים. הכל בסדר, אנחנו קבוצה בתחילת דרכה, בלי שום הישג משמעותי להיאחז בו, ומי שחשב שנשטוף את הדשא וננצח פה הוא חסר מושג. זה לא אומר שצריך לייפות את המציאות - ניהול משחק לא טוב של רובי, הקבוצה לא הוציאה את המקסימום מעצמה היום, יש לנו לא מעט חוסרים/בעיות. העיקר שנביא 3 נקודות בטדי ונשכח מהמשחק הזה.

אני ממש לא מנטרל את הפנדל שהיה חייב להיות בהתחלה, זה משמעותי מאוד.

2 מצבים לפרץ של גול + כמה מצבים מסוכנים מאוד שביטון חירבן. 

אבל פרץ מחמיצן אנחנו יודעים ועל דן ביטון דובר מספיק, כאן נכנס עניין איכות הסגל, אבל אני ממש לא קוטל טוטאלית את היכולת של מכבי במשחק הזה.

גנט ממש לא תקפה אותנו גלים גלים, את המצבים המשמעותיים שלהם סופר על יד אחת כולל הפנדל והגול.

13 דקות לפני, liron981s said:

אז נגיד שהיה משחק מעולה

אחלה משחק אחלה הגנה אחלה התקפה

אתה לא יורד לסוף דעתי חבר,אפשר להביע ביקורת,יש דרך ולא לחכות למשהו רע ולטנף.

על הנייר זה היה המשחק שהציפיות ממנו היו הכי נמוכות, אבל גנט הגיעו בתקופה לא משהו והייתה תחושה שאפשר לעשות משהו.

בפועל עלינו מאוד מפוחדים ושיחקנו על כדורים ארוכים למרות שהשחקנים שפתחו לא מתאימים לזה.  

בנוסף החילופים שוב פעם לא מגיעים. אני שונא את זה שהוא לא עושה חילופים. אמרת שהסגל מספיק טוב, אז למה אתה מפחד להחליף? 

מדאיג מאוד שהוא לא לומד מטעויות. דן ביטון לא שחקן אגף, גם בדרבי את השער והבישול הוא הביא מהאמצע. אין למה לצפות ממנו באגף, חוץ ממסירות משום מקום פעם במשחק (אךךך יא פרץ איך לא הכנסת את זה).

ההתעקשות להשאיר את זהבי בהרכב בכל מחיר היא טעות. זאת טעות גם לעשות שוב את החילוף המפגר הזה של להכניס חלוץ במקום קשר זה בדיוק דוניס. חטפנו על זה את הגול היום. 

נכון שגם לשחקנים יש חלק ביכולת וחלקם לא הופיעו היום, אבל קין הוא האחראי מבחינתי. חייב להתעורר כי המשחק מול חיפה מתקרב. 

מותר להפסיד, אבל לא בצורה הזאת.