Jump to content

גנט - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, Mtamir said:

אתם לא בכיוון שאתם עפים על רובי קין, אנחנו לא קבוצה טובה העונה (אולי מספיק טובה לליגה) והם קבוצה שלוקחת פה אליפות ב20 הפרש.

אני גם אמרתי, אנחנו קבוצה שמסתמכת על יכולת אישית. שום תבנית שחוזרת על עצמה, שום שיפור בהגנה. יכולת אישית נטו.

1 דקה לפני, Davidna said:

אני גם אמרתי, אנחנו קבוצה שמסתמכת על יכולת אישית. שום תבנית שחוזרת על עצמה, שום שיפור בהגנה. יכולת אישית נטו.

זה מאוד מאוד מאוד מאוד לא נכון.

חבל שקין לא עשה רוטציה. לפחות היינו שומרים כוחות להפועל ירושלים, הליגה הרבה יותר חשובה ומול גנט לא נראה שיש לנו מה למכור לא משנה את מי נעלה בהרכב

יש משהו מאוד מרושל במסירות של מכבי מאחור, ובכלל כלל המסירות בין השחקנים לא מקדמות את המשחק בכלל. שחקנים ליטרלי בורחים מהכדור. 

קיצר לא חושב שיש פה עניין של חילוף אלא יותר של גישה, השחקנים לא עלו לנצח כמו שרובי חשב.

חוסר הביטחון של ניר ביטון ולוקאסן בהנעת הכדור שלהם מאחורה מחרבנת לנו את כל הבילד אפ. אפס קור רוח יש להם. כנ"ל למשפתי.

דור פרץ אוויר, זהבי באחת המחציות הכי חלשות שאני זוכר ממנו.

מי שהיה טוב הוא קניקובסקי. השחקן הכי טוב שלנו במחצית לדעתי.

מילסון חייב להבין שבליגה האירופית הוא לא יגע הרבה בכדור והוא חייב להיות הרבה יותר יעיל בכל נגיעה שלו.

דור פרץ נגע בכדור בכלל?  אנחנו לא מצליחים להשתחרר מהלחץ שלהם ומעיפים כדורים למעלה. הוא חייב לייצר קווים פנויים לשבור להם תלחץ

במידה ומישהו התלהב מהניצחונות בליגה המשחק הזה משקף בדיוק את מצבנו.

קבוצה מאוד מאוד בינונית ומוגבלת התקפית.

הדבר היחיד שיש לומר זה תודה רבה למילסון. צריך כבר עכשיו לחפש מחליף כי שנה הבאה הוא לא פה.

2 דקות לפני, snufkin said:

חבל שקין לא עשה רוטציה. לפחות היינו שומרים כוחות להפועל ירושלים, הליגה הרבה יותר חשובה ומול גנט לא נראה שיש לנו מה למכור לא משנה את מי נעלה בהרכב

מסכים שחבל שלא זרקנו את המשחק, כן אפשר להוציא מפה נקודה. 

זה רק אני או שמשהו בגול הזה הרגיש לא כשר?

בהתחלה הוא לא שרק לפאול על גנדלמן ונתן למשחק לרוץ - פתאום החליט לעצור את המשחק לתת להם כדור שהם לקחו ממקום שונה לחלוטין מאיפה שהיתה ה"עבירה"?

זה סתם אני לא אובייקטיבי?