Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל פ"ת בבלומפילד | 2-0, 3 נקודות סופר חשובות במאבק האליפות

Sawyer

Recommended Posts

49 דקות לפני, car.garsia said:

דייי עם המושג המוזר הזה זהבי ינוח? ממתי זהבי צריך מנוחה? למה לשים את השחקן הכי טוב שלך בספסל כדי לקדם ילד שהוא שחקן פחות טוב ממנו כמו תורג'מן? מה לא רוצים לנצח?

אתמול זהבי היה כל כך גרוע שהוא סיים עם גול ובישול.

בדרבי הוא היה אסון וסיים עם גול ובישול. 

לפיכך, אין ספק שהוא צריך מנוחה נגד הפועל ירושלים. הרי יש גם פגרת נבחרת ובניון מתכוון לזמן אותו נגד שוויץ.

זהבי השחקן הכי טוב שלנו מתחילת העונה ביחד עם מילסון וואן אובריים, אבל אנחנו משחקים בשתי מסגרות וחובה לעשות רוטציה. בטח כשמדובר בשחקן בן 36. 

נראה לך שהוא יכול לשחק אתמול 90 דקות, 90 דקות בחמישי ואחר כך עוד 90 דקות בראשון? 

לא חושב שיש חלוץ יותר טוב מתורג׳מן בליגה למעט זהבי. זה לא אסון אם הוא יפתח מדי פעם.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זהבי השחקן הכי טוב שלנו מתחילת העונה ביחד עם מילסון וואן אובריים, אבל אנחנו משחקים בשתי מסגרות וחובה לעשות רוטציה. בטח כשמדובר בשחקן בן 36. 

נראה לך שהוא יכול לשחק אתמול 90 דקות, 90 דקות בחמישי ואחר כך עוד 90 דקות בראשון? 

לא חושב שיש חלוץ יותר טוב מתורג׳מן בליגה למעט זהבי. זה לא אסון אם הוא יפתח מדי פעם.

אני לא רואה סיבה שנעשה רוטציות בליגה. באמת. אתה אמרת לתת לו לנוח גם נגד גנט וגם נגד הפועל ירושלים, למה? במיוחד שגם אחרי זה יוצאים לפגרה.

לצורך העניין, לבנדובסקי בגיל של זהבי ובכל המשחקים של ברצלונה מתחילת העונה הוא פתח להוציא את מאיורקה שזה על לצ'אבי בתיקו. 

אני חושב שהפער בין לפתוח עם זהבי ללפתוח עם תורג'מן עדיין גדול מאוד וכל עוד הקבוצה עדיין לא רצה בצורה חלקה והפער מהמקום השני וממכבי חיפה לא רוצה יותר מידיי רוטציות. אני עם רובי קין בדברים האלה (פחות עם החילופים המאוחרים).

כיף לראות שיונתן לא הרכב משחק שני רצוף,גם לא סופגים משחק שני,גם מאסון נראה יותר טוב,מחכה בקוצר רוח לחזרה של קיקו.

35 דקות לפני, car.garsia said:

אני לא רואה סיבה שנעשה רוטציות בליגה. באמת. אתה אמרת לתת לו לנוח גם נגד גנט וגם נגד הפועל ירושלים, למה? במיוחד שגם אחרי זה יוצאים לפגרה.

לצורך העניין, לבנדובסקי בגיל של זהבי ובכל המשחקים של ברצלונה מתחילת העונה הוא פתח להוציא את מאיורקה שזה על לצ'אבי בתיקו. 

אני חושב שהפער בין לפתוח עם זהבי ללפתוח עם תורג'מן עדיין גדול מאוד וכל עוד הקבוצה עדיין לא רצה בצורה חלקה והפער מהמקום השני וממכבי חיפה לא רוצה יותר מידיי רוטציות. אני עם רובי קין בדברים האלה (פחות עם החילופים המאוחרים).

לא אמרתי לתת לו לנוח גם וגם. אמרתי לו שאפשר לתת לו מנוחה באחד מהם.

1 hour ago, itanar said:

בכר תמיד זרק מפעלים אירופאיים תמורת הליגה.

אצילי, וואקמה שיחקו יותר בליגה מאשר באירופה.

מסכים, במשחק נגד גנט בחוץ שאנחנו בכל מקרה מתגוננים אני פתוח לרוטציות. בליגה אני רוצה את ההרכב הכי חזק שיש לנו להציע.

לפני12 שעות , מכביסט לעד said:

אנחנו לא משחקים כמו אלופה וגם אין לנו סגל של אלופה. 

יש מקרים שזה לא מונע מקבוצה לקחת אליפות ויש מקרים שכן. נקווה לטוב ולשיפור לאורך הזמן. אם בונדוזו יהיה טוב זה גם יעזור.

זה משהו שנבנה תוך כדי עונה, יש לנו עוד לאן להתקדם, כולל מקצה שיפורים בינואר.

כרגע אנחנו בכיוון טוב.

הצורה שבה לוקאסן מתחמם זה נראה כאילו משלמים לו בחיבוקים והוא עצמו מתפרנס מקו של פיתות לכן הוא כל הזמן עייף וממורמר. 

אפילו לחימום במחצית הוא הגיע 2 דקות אחרי שכבר שאר השחקנים היו בתוכו. ולידם 3 אנשי צוות. 

לא יודע מה הסיפור איתו אבל אני מקווה שזה לא מראה על רפיסות של המערכת ששחקן מרשה לעצמו להתנהל כך. ועוד ליד אנשי הצוות של הקבוצה. 

אני חושב שאנשים פה סתם מגזימים. שיחקנו טוב מאוד אפילו בחצי שעה ראשונה נגד פ"ת. בכיף היה יכול להיות 2,3.

כשאתה לא כובש במצבים שלך, אתה אחרי זה מסתבך. אי אפשר לשחק באותה אינטנסיביות כל המשחק, קבוצות יבואו לבנקר.

ועדיין, גם מול ריינה וגם מול פ"ת היו לנו מספיק מצבים, להבדיל מהעונות הקודמות שמשחקים כאלה היו נגמרים בתיקו גם בלי מצבים שלנו.

בכל אופן בינואר צריך לעשות פה כמה מהלכים, להעיף את מוסקרה ולהביא שחקן שאשכרה משחק. לחשוב על להחליף את לוקאסן. ולהביא עוד זר אם סאבוריט מתאזרח.

לדעתי זה היה משחק די טוב שלנו היום. הרגשתי במחצית הראשונה דווקא שאנחנו מקשים על הפועל פתח תקווה לנשום. השילוב בין ביטון, קניקובסקי ומילסון זה שילוב טוב אבל הפעולה האחרונה (בעיקר של ביטון וקניקובסקי מזעזעת).

עדיין מבסוט מאיתנו אתמול, משחק שבעונות אחרות היינו נופלים בו.

סוד - לא נהיה טובים בכל המשחקים העונה.

סוד2 - יהיו גם משחקים שלא ניקח 3 נקודות.

מקום ראשון בליגה, 13/15. הכול בסדר.

היתרון הגדול ביותר כרגע הוא מערכת שמודעת לעצמה ולחולשות שלה. מה שלא היה כאן ב-3 שנים האחרונות.

- קניקובסקי הוא כמו תמונת מראה לכל מה שדן ביטון לא, במיוחד בדחיפות לרחבה. מאמין שכמו שקין למד שכהן לא בלופ, הוא יגלה שגם דן ביטון דועך ככל שהעונה מתקדמת. דור תורג׳מן חייב, חייב לראות דקות לפניו. 

- מעניין לראות את רוי ומאסון נכנסים לשחק כקשרי אמצע כשכובד המשחק עובר לצד השני, עם זאת, חושף לא פעם למתפרצות מסוכנות. 

-דוידה מדאיג כרגע. 

- ניר ביטון זה טעות של גול למשחק. לא הבנתי מה קרה שם עם השער העצמי אבל אלוהים שישמור אותנו. 

לפני3 שעות , car.garsia said:

דייי עם המושג המוזר הזה זהבי ינוח? ממתי זהבי צריך מנוחה? למה לשים את השחקן הכי טוב שלך בספסל כדי לקדם ילד שהוא שחקן פחות טוב ממנו כמו תורג'מן? מה לא רוצים לנצח?

אתמול זהבי היה כל כך גרוע שהוא סיים עם גול ובישול.

בדרבי הוא היה אסון וסיים עם גול ובישול. 

לפיכך, אין ספק שהוא צריך מנוחה נגד הפועל ירושלים. הרי יש גם פגרת נבחרת ובניון מתכוון לזמן אותו נגד שוויץ.

עומס זה לא רק המשחק הבא. זה יותר לכיוון אפריל מאי, גם בעונה הפסיכית שהוא שבר את שיא הכיבושים לעונה היה לו מעצור בנשק 4 משחקי פלייאוף רצופים.

היתרון הוא שעכשיו יש לנו את תורג’מן והוא חד.

2 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

עומס זה לא רק המשחק הבא. זה יותר לכיוון אפריל מאי, גם בעונה הפסיכית שהוא שבר את שיא הכיבושים לעונה היה לו מעצור בנשק 4 משחקי פלייאוף רצופים.

היתרון הוא שעכשיו יש לנו את תורג’מן והוא חד.

הוא חד שאנחנו ביתרון ויש שטחים. לא רוצה להמר עליו באף משחק ליגה בהרכב במקום ערן.

מקווה שרובי יגדיל את הרוטציה

חושב שיש לנו עומק ויש שחקנים שאפשר להחליף מבלי שנראה פגיעה משמעותית באיכות

גולסה יכול לעלות על חשבון דורפ או יוריס

אבישי יכול לעלות במקום מאסון

אופיר יכל לעלות במקום רביבו שלא היה טוב היום

בעיניי זה אפילו לא הרכב שני, רמה דיי זהה פחות או יותר עם יותר רעב שמקזז את פער האיכות.

תורג'מן צריך לשחק יותר

וגם לא לא פתחת, תתחיל את החילופים מוקדם יותר.

מאמין שנצטרך את העומק ככל שתתקדם העונה. ואני בטוח שרובי לא יעשה את הרוטציה באירופה.

במשך כל העונה שעברה טענתי שעל אף שגם זהבי וגם יובנוביץ' שחקנים איכותיים מאוד, עדיף יהיה אם ערן ישחק לבד בחוד ויובנוביץ' יישב בספסל. רובי זיהה את זה מהר מאוד (הרשים אותי מאוד) ומי שמשלם את המחיר כרגע זה תורג'מן, שמחכה להזדמנויות מהספסל למרות שהוא טוב (ויובה בעצמו כבר לא פה מאותה סיבה).

אני חושב שהעונה הזו תקום ותיפול על היכולת של מכבי לנצל מצבים ביעילות, כי גם כשיש בונקרים מפוארים עדיין אנחנו מגיעים ל-2-3 מצבי מפתח שחייבים להסתיים בשער (אתמול למשל זהבי יכול היה להרוג את המשחק עם גול בדקה ה-2, שלא לדבר על הפנדל). השאלה אם נשכיל להבקיע אותם - אחרת זה ייגמר בתיקויים מסתכלים (נס ציונה שנה שעברה? בני ריינה השנה?)

* אני לא מסכים שהמשחק אתמול היה בעייתי,אלא אנחנו עשינו אותו בעייתי לעצמנו.

אם זהבי שם בדקה הראשונה את הכדור הענק שהוא קיבל מביטון ונותן את הפנדל הראשון, אז זה משחק וניצחון קל

*רובי חייב חייב להתחיל לעשות חילופים הרבה יותר מהר, לא הגיוני שחילוף ראשון מתבצע בדקה 75-80

*תורג'מן יכול וצריך לעלות בדקה 60 בכל משחק שאפשר, או אפילו לעלות במקום זהבי במשחקים בין אירופה. 

*חבל על ההחתמות של מוסקרה ועל ההשארה של לוקאסן, 2 זרים שמבוזבזים בספסל/יציע במקום זרים שיהיו מולחמים להרכב

* אמנם משפתי לפעמים עושה התקף לב אבל זאת עמדה שאני לא נוגע בה כי גם איתו אפשר לקחת אליפות. סומך על מנספורד שיביא 10 ובלם בינואר.

אני לא יודע מה הגבולות לכמה אפשר להלל את מילסון, אבל זה פשוט לא נורמלי מה שהוא עושה על הדשא. 

היו לו שני מהלכים של לתפוס את הראש. 

הלוואי שקיקו ישפיע בשבעים אחוזים מההשפעה שלו. 

4 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

אני לא יודע מה הגבולות לכמה אפשר להלל את מילסון, אבל זה פשוט לא נורמלי מה שהוא עושה על הדשא. 

היו לו שני מהלכים של לתפוס את הראש. 

הלוואי שקיקו ישפיע בשבעים אחוזים מההשפעה שלו. 

אפשר כבר לראות שהם שחקנים די שונים כנראה. קיקו פחות דריבליסט ווירטואוז. מילסון זה שחקן שבשבילו קונים כרטיס

7 דקות לפני, snufkin said:

אפשר כבר לראות שהם שחקנים די שונים כנראה. קיקו פחות דריבליסט ווירטואוז. מילסון זה שחקן שבשבילו קונים כרטיס

חכה, קיקו אחלה דריבל.

בעיקר שינויי כיוון, נקווה שלא נפגע מהפציעה.

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

אז שלא נתפלא אם הוא יפצע. 

אנחנו אחרי רצף ארוך, יש לנו משחק קשה מול גנט בחוץ ואחרי שלושה ימים נגד הפועל ירושלים בחוץ. 

אין סיבה לתת לזהבי לשחק בלי הפסקה, בטח כשיש אחלה חלוץ מחליף.

למה לא לתת לזהבי לשחק 10 ותורג'מן בחוד?

58 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

למה לא לתת לזהבי לשחק 10 ותורג'מן בחוד?

כי זהבי לא יהיה 10 בגיל 36. 

הוא כבר עשור לא משחק בקישור ואנשים עדיין לא קולטים את זה.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי זהבי לא יהיה 10 בגיל 36. 

הוא כבר עשור לא משחק בקישור ואנשים עדיין לא קולטים את זה.

אנחנו משחקים עם 2 שחקנים בקו אחד בקישור. עד לפני הדרבי זה היה 2 10 בגלל עמדות המוצא, עכשיו זה יותר 2 50-50.. זהבי לא ישחק שם

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

שמע אנחנו לא בשנות ה-70, מאמין שלכל שחקן יש סרגל מאמצים ויודעים בדיוק כמה עמוס הוא וכמה דקות הוא צריך לשחק וכו׳

מה שגם זהבי לא נותן ספרינטים כמו בגיל 27, הוא שומר כוחות גם במהלך המשחק.

ללא קשר לנאמר, אכן תורגמן צריך לקבל יותר דקות.