Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל פ"ת בבלומפילד | 2-0, 3 נקודות סופר חשובות במאבק האליפות

Sawyer

Recommended Posts

דיברתי לפני המשחק שנצטרך את האנרגיות של הג'ינג'י, לא מבין מה קורה שם. מסרב להארכת חוזה?

יש משחקים כאלו שצריך לקחת את הנקודות ועשינו את זה במבחן התוצאה עוד לא הפסדנו שום משחק ואנחנו עם יחס שערים פסיכי אז השמיים הם הגבול.

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו לא משחקים כמו אלופה וגם אין לנו סגל של אלופה. 

יש מקרים שזה לא מונע מקבוצה לקחת אליפות ויש מקרים שכן. נקווה לטוב ולשיפור לאורך הזמן. אם בונדוזו יהיה טוב זה גם יעזור.

לכל אלופה יש גם משחקי 1-0 לא טובים, העיקר הנקודות. לקחנו אליפויות עם סגלים פחות טובים. אי אפשר לדעת מה יהיה וזה תלוי גם ביריבות (שלא נראות טוב בלשון המעטה). מקווה שבינואר יעשו חיזוק, עוד 2 שחקנים ואנחנו לגמרי שם

16 דקות לפני, snufkin said:

לכל אלופה יש גם משחקי 1-0 לא טובים, העיקר הנקודות. לקחנו אליפויות עם סגלים פחות טובים. אי אפשר לדעת מה יהיה וזה תלוי גם ביריבות (שלא נראות טוב בלשון המעטה). מקווה שבינואר יעשו חיזוק, עוד 2 שחקנים ואנחנו לגמרי שם

אנחנו הכי פחות רעים כרגע וזה מה שחשוב. 

מה שהיה חסר לנו זה התחת של אלופה, משחק כמו היום בעונה שעברה היה מסתיים בתיקו 0 או הפסד אפילו.
נצטרך לקחת את הנקודות הקשות האלה, זה בדיוק ההבדל.
יהיו העונה עוד הרבה משחקים בסגנון, כי מה לעשות שזאת ליגה שלא משחקים בה כדורגל.

1. אני חושב שהגיע הזמן להתייחס לתורג׳מן כאל שחקן של מספרים ולא כאל פוטנציאל שצריך לתת לו הזדמנות. הוא צריך לשחק כי הוא מצויין כרגע. 

2. הייתי מנסה לשחק עם תורג׳מן בקיצוני בשמאל ועם מילסון כ-10. הגול ה-2 היה מהעמדות האלה. קניקובסקי יכול להיות המחליף של שניהם, כשמישהו מתעייף.

3. מצויין שלא ספגנו היום. 

4. משחק לא טוב שלנו, והקלה גדולה שנצחנו אותו. 

1 hour ago, רויקלה said:

1. אני חושב שהגיע הזמן להתייחס לתורג׳מן כאל שחקן של מספרים ולא כפוטנציאל שצריך לתת לו הזדמנות. הוא צריך לשחק כי הוא מצויין כרגע. 

2. הייתי מנסה לשחק עם תורג׳מן בקיצוני בשמאל ועם מילסון כ-10. הגול ה-2 היה מהעמדות האלה. קניקובסקי יכול להיות המחליף של שניהם, כשמישהו מתעייף.

מילסון מטבעו עושה הרבה דריבלים ובחלק מהפעמים יאבד את הכדור. באמצע יותר צפוף, בקו יש הרבה יותר חופש למיחסון. ואם מאבדעם כדור בקו לא נורא, באמצע זה מתכון למתפרצת. מילסון ישאר על הקו. 

40 דקות לפני, מנש שער 11 said:

מילסון מטבעו עושה הרבה דריבלים ובחלק מהפעמים יאבד את הכדור. באמצע יותר צפוף, בקו יש הרבה יותר חופש למיחסון. ואם מאבדעם כדור בקו לא נורא, באמצע זה מתכון למתפרצת. מילסון ישאר על הקו. 

לא יודע אם זה ״מטבעו״ או בגלל שהוא משחק בשמאל. אם הוא שחקן אינטליגנטי הוא יתאים את עצמו לתפקיד.

לפני9 שעות , oshri1992 said:

נראה שמאסון שופך לאגר בדקה 55 כל משחק, מזל שהביאו את אבישי כהן.

אבישי צריך לעלות לפני שמאסון מתחיל עם השטויות והאיבודים.

בעיני מאסון מסתמן כלא מצדיק מקום של זר.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

בעיני מאסון מסתמן כלא מצדיק מקום של זר.

לאט לאט זה נבנה, אבל יש לנו לפחות 2 זרים שאני מטפל בהם לפניו

לפני4 שעות , רויקלה said:

1. אני חושב שהגיע הזמן להתייחס לתורג׳מן כאל שחקן של מספרים ולא כאל פוטנציאל שצריך לתת לו הזדמנות. הוא צריך לשחק כי הוא מצויין כרגע. 

דווקא כל עוד קיקו לא כשיר אני עולה עם תורג׳מן בחלק הקדמי יחד עם מילסון וזהבי, וחילופי מקום בין מילסון לדור תוך כדי המשחק.

תורג׳מן פחות טוב באגף. בטח באגף ימין. 

אם רוצים אותו בשמאל זה אומר שצריך לשים את מילסון בימין וגם הוא פחות טוב שם. 

הייתי נותן לתורג׳מן לפתוח באחד משני המשחקים הבאים במקום זהבי. אם קין מתכוון לשחק על מתפרצות אולי המהירות שלו יותר תתאים ואם לא אז אפשר לתת לו לפתוח נגד הפועל ירושלים ועל הדרך זהבי ינוח.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ההשוואה של תורג'מן באגף לא צריכה להיות ביחס למילסון אלה ביחס לביטון/דוידה/יוני/גבי.

יש מצב שתורג'מן בימין עדיף עליהם. לא תמיד ולכל אחד מהם יש מה להציע, אבל זאת בהחלט אופציה שעל השולחן.

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הייתי נותן לתורג׳מן לפתוח באחד משני המשחקים הבאים במקום זהבי. אם קין מתכוון לשחק על מתפרצות אולי המהירות שלו יותר תתאים ואם לא אז אפשר לתת לו לפתוח נגד הפועל ירושלים ועל הדרך זהבי ינוח.

תורג'מן מהיר?

18 דקות לפני, zion8 said:

ההשוואה של תורג'מן באגף לא צריכה להיות ביחס למילסון אלה ביחס לביטון/דוידה/יוני/גבי.

יש מצב שתורג'מן בימין עדיף עליהם. לא תמיד ולכל אחד מהם יש מה להציע, אבל זאת בהחלט אופציה שעל השולחן.

לא חושב שהוא עדיף עליהם שם כי לתת לחלוץ 9 לשחק עם רגל על הקו זה להרוג אותו. 

5 דקות לפני, PLASTOMAN said:

תורג'מן מהיר?

הוא לא מילסון, אבל יחסית לחלוץ הוא די מהיר. הטכניקה והאחד על אחד שלו זה עוד בונוס במתפרצות.

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זהבי כל עוד יוכל לשחק הוא יפתח כל משחק העונה.
האופציות היחידות זה אולי בסיבובים המוקדמים של גביע המדינה.

12 דקות לפני, Matanbiton said:

זהבי כל עוד יוכל לשחק הוא יפתח כל משחק העונה.
האופציות היחידות זה אולי בסיבובים המוקדמים של גביע המדינה.

אז שלא נתפלא אם הוא יפצע. 

אנחנו אחרי רצף ארוך, יש לנו משחק קשה מול גנט בחוץ ואחרי שלושה ימים נגד הפועל ירושלים בחוץ. 

אין סיבה לתת לזהבי לשחק בלי הפסקה, בטח כשיש אחלה חלוץ מחליף.

אחרי שהייתה לי המון ביקורת על הארגון וההתנהלות מאז הדרבי, הפעם אני מוריד את הכובע.

דרך מחאה לגיטימית והגיונית, בלי להדליק פירו ולתת לכדור שלג להתגלגל עוד.

למרות הביקורות על מי שנשאר ביציע ולא ירד למזנון, היה מרגש לראות את מי שכן ירד ואיזה עוצמות יש כשמאוחדים למטרה שכולם מסכימים עליה (הלוואי היה גג בבלומפילד).

** אם זהבי שם את הפנדל בפנים לדעתי היציע היה קורס.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

דייי עם המושג המוזר הזה זהבי ינוח? ממתי זהבי צריך מנוחה? למה לשים את השחקן הכי טוב שלך בספסל כדי לקדם ילד שהוא שחקן פחות טוב ממנו כמו תורג'מן? מה לא רוצים לנצח?

אתמול זהבי היה כל כך גרוע שהוא סיים עם גול ובישול.

בדרבי הוא היה אסון וסיים עם גול ובישול. 

לפיכך, אין ספק שהוא צריך מנוחה נגד הפועל ירושלים. הרי יש גם פגרת נבחרת ובניון מתכוון לזמן אותו נגד שוויץ.

אגב תורג'מן יכול להועיל בטובו למסור לפעמים זה ישמח את כולנו.

כמו נגיד אחרי המבצע שלו אתמול נגד הפועל פתח תקווה או בדרבי שהוא היה חייב למסור לדור פרץ ולהשאיר אותו מול שוער ובמקום זה הוא בעט כדור קשה על זובאס.

חלוץ צעיר ורוצה להבקיע מבין את זה, אבל יש גם את האופציה של הX בשלט.

35 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז שלא נתפלא אם הוא יפצע. 

אנחנו אחרי רצף ארוך, יש לנו משחק קשה מול גנט בחוץ ואחרי שלושה ימים נגד הפועל ירושלים בחוץ. 

אין סיבה לתת לזהבי לשחק בלי הפסקה, בטח כשיש אחלה חלוץ מחליף.

עקרונית אני מסכים איתך, כנראה שזהבי לא.