Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל פ"ת בבלומפילד | 2-0, 3 נקודות סופר חשובות במאבק האליפות

Sawyer

Recommended Posts

דרבי היסטורי מאחורינו עם עוד חמישייה מהדהדת לרשת של הפועל (לא שוכח לגל לייבוביץ' שבגללו לא 6) וכמו כל אחרי חמישייה בדרבי המשימה לנצח את המשחק הבא הופכת לקשה הרבה יותר ואחרי שכבר שרפנו את איבוד הנקודות המיותר של התקופה הנוכחית על ריינה אין מקום לאבד נקודות, הפועל פתח תקווה בבית זאת יריבה נוחה למרות כל הקשיים וחייבים לנצח. רובי קין ממשיך לתת קרדיט ל11 שסחפו אותנו לחמישייה בדרבי

שופט: רע (הציל את עצמו עם הפנדל החוזר כדי להראות שהוא לא רק אנטי אלינו, לא שלף לפחות 5 כרטיסים שפשוט אין דיון לגביהם, המציא להם שריקות רק במצבים שאנחנו יכולים לצאת למתפרצת מסוכנת, פספס לפחות עוד פנדל אחד והראה שיפוט חלש באופן עקבי)

שחקנים: משפתי אמנם לא ספג שער היום אבל הרגיש שביציאות שלו 1 על 1 זה ממש רחוק מדניאל פרץ, מה עם מוסקרה? נראה אותו איי פעם? רביבו מפה לשם הפך לשחקן הרכב לגיטימי שכבר לא מתלהבים מזה שהוא רושם משחק סולידי בשני צדי המגרש עם כמה הבלחות. ממשיך להתפתח להיות שחקן אדיר. סבוריט שחקן מדהים, בשני צידי המגרש משפיע בתור בלם כ"כ חכם כ"כ אוהב אותו. ביטון זכורות לי כמה מכירות קטנות שלו אבל גם כמה מהלכי הגנה נאים. קצת קשה לי איתו אבל מסתבר שזה מה שיש? מאסון לדעתי היה לא רע בכלל היום, מכר רק פעם אחת בהגנה והצטרף טוב התקפית, משתפר קלות ממשחק למשחק. שימשיך בקו הזה. יוריס אחלה יוריס כרגיל, היום סיפק קצת פחות רגעי קסם אבל לא פחות תחת, חילוצים ודחיפה קדימה. פרץ הרגיש לי די בינוני, עשה את העבודה שלו בסה"כ ורשם כמה פעולות נאות אבל מרגיש לי לפעמים שיכול לתת יותר. גבי ממשיך בתקופה הטובה שלו, מקבל החלטות יותר טוב, נייד, נותן גם הגנה שצריך ועדיין צריך להיות מעט יותר מסוכן בפעולות האחרונות. ביטון היה לא רע ביחס לעצמו היום, מיעט לקבל החלטות רעות (שזה הכי חשוב מבחינתי) והבריק פעמים בודדות. מילסון אולי המצטיין היום, מה שהוא עושה להגנות בארץ זה מדהים. סחט פנדל, היה המנוע בשער השני ופשוט מוסיף מימד שבלתי אפשרי לדמיין אותנו מנצחים בלעדיו. צריך לשפר את יכולת ההרמה שלו כי זה מעט בעייתי חוצמזה ללקק את האצבעות. זהבי מזל טוב לכבוד ציון דרך 250 משחקים בליגת העל, מברוק גם על השער שהוספת וכמה חבל שהבעיטה בסיבוב פגשה רק את הקורה, גם ביום פחות טוב במשרד רושם את המספר. אוהב אותך.

ראוי לציין לחיוב את גולסה, אבישי כהן רוסטם ובמיוחד תורג'מן שלמרות שמקבלים רק שברירי דקות נראים פיט למשחק וכמו שחקני סגל ראויים. חשוב מאוד.

פיקנטריה:

- טרור של המשטרה לפני המשחק כדי למנוע עידוד

- הפאנטיקס מחרימים 15 דקות ראשונות של המשחק

- תפאורה נגד המשטרה וכוחות הרשע שבאים עלינו סתם

- טירוף בכניסה של הפאנטיקס ליציע עם הפנדל ביחד

- מכבי מנצחת אחרי חמישייה בדרבי

- ערן זהבי רושם 250 הופעות בליגת העל

- דור תורג'מן כובש בק טו בק כמחליף

- ערן זהבי מחמיץ שני פנדלים כדי לכבוש את השלישי ולנצח את המשחק

קהל:

קרנבל בבלומפילד כבר משעות הצהריים הוא מראה נפלא ומשמח, רבבות אוהדים שכוללים משפחות וילדים קטנים כולם בצבעים צהוב וכחול נכנסים לאצטדיון כדי להנות מהקבוצה שלהם ולדחוף אותה לניצחון, כמה חבל שהמשטרה וכוחות הרשע עושים הכל כדי לא לאפשר לנו להנות מהמוצר ומפעילים טרור שבעקבותו היינו ללא עידוד ל15 דקות, חייב לציין לחיוב אדיר את ארגון מכבי פנאטיקס שמוכיחים שהם יודעים להקשיב, להגיב בצורה שקולה ונכונה ואני חושב שגם הקהל צריך לאט לאט לתת להם יותר גב כי אנחנו נמצאים פה במאבק גדול וחשוב שנשמיע את קולנו, לא רק בתוך המגרש. העידוד היה בסדר כזה אם כי היה מורגש שכולם היו קצת לחוצים אחרי הדרבי מאיבוד נקודות פוטנציאלי והיו אף רגעים לא נעימים עם יותר מדי התלחששויות ועצבים בקהל. בסופו של דבר השער נכנס והיה כיף מאוד עד הסיום. אנחנו נמצאים בתקופה טובה אבל צריכים לסיים אותה באופן מושלם עם 2 נצחונות בשני המשחקים הקרובים. אמנם לגנט אני כבר ככל הנראה לא אסע לתמוך בקבוצה אבל סומך על מאות האוהדים שכבר שריינו לעצמם מקום שיעשו הכל כדי לנצח לנו את המשחק הסופר חשוב הזה.

חמישי 19:45, גנט.

מטריד כמה אנחנו יורקים דם נגד קבוצות שמסתגרות.

אחרי הדרבי לגיטימי שתהיה ירידת מתח, אבל ראבק אחרי הגול הראשון אשכרה שחקנים הולכים במגרש כאילו לא חטפנו על זה נגד ריינה.

מילסון חתיכת שחקן שאחראי על לא מעט שערים שלנו העונה, לא יהיה פשוט כשהוא יצא לאליפות אפריקה ויחסר לנו מאוד במשחק העונה נגד חיפה.

רביבו היום במשחק חלש, חוסר ריכוז, הרמות ללא כתובת, איטי וכבד. 

כנראה שהילד צריך קצת מנוחה.

העידוד לדעתי היה בינוני עד חלש (ולא בגלל הארגון, אחלה פנאטיקס). 

תקראו לי הייטר אבל עצוב שרועי משפתי הוא השוער הראשון שלנו. הוא לא ברמה וזה מורגש כל פעם שהכדור באזור שלו.

3 דקות לפני, netanel7 said:

מטריד כמה אנחנו יורקים דם נגד קבוצות שמסתגרות.

אחרי הדרבי לגיטימי שתהיה ירידת מתח, אבל ראבק אחרי הגול הראשון אשכרה שחקנים הולכים במגרש כאילו לא חטפנו על זה נגד ריינה.

מילסון חתיכת שחקן שאחראי על לא מעט שערים שלנו העונה, לא יהיה פשוט כשהוא יצא לאליפות אפריקה ויחסר לנו מאוד במשחק העונה נגד חיפה.

רביבו היום במשחק חלש, חוסר ריכוז, הרמות ללא כתובת, איטי וכבד. 

כנראה שהילד צריך קצת מנוחה.

למה שיחסר לנו נגד חיפה?

5 דקות לפני, car.garsia said:

העידוד לדעתי היה בינוני עד חלש (ולא בגלל הארגון, אחלה פנאטיקס). 

תקראו לי הייטר אבל עצוב שרועי משפתי הוא השוער הראשון שלנו. הוא לא ברמה וזה מורגש כל פעם שהכדור באזור שלו.

אתה לא הייטר

הוא פשוט שוער לא מספיק טוב עם כל הצער

זה לא שוער ראשון למכבי תל אביב

1 דקה לפני, KIMHI said:

אתה לא הייטר

הוא פשוט שוער לא מספיק טוב עם כל הצער

זה לא שוער ראשון למכבי תל אביב

אני פשוט חוזר על זה מאז הגול נגד ריינה שלדעתי שוער טוב לוקח אותו. מוסקרה זה פארסה רצינית. זה שהוא. לא בסגל זה בדיחה.

4 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

למה שיחסר לנו נגד חיפה?

ינואר- פברואר אלפות אפריקה, הוא יוצא עם הנבחרת לחודש, נפספס אותו למשחק נגד חיפה בסמי עופר (הם מנגד יאבדו את סק שגם יוצא לאליפות).

אבל עד אז.. נקווה שמכבי יעשו את העבודה והם ישלשלו ואז זה לא יהיה משחק עונה.

3 דקות לפני, netanel7 said:

ינואר- פברואר אלפות אפריקה, הוא יוצא עם הנבחרת לחודש, נפספס אותו למשחק נגד חיפה בסמי עופר (הם מנגד יאבדו את סק שגם יוצא לאליפות).

אם שימיץ' ימשיך לחרבן אותם אני לא יודע מה תהיה אבידה יותר גדולה.

רביבו ויוריס במשחק מפוזר ולא אחראי באופן מפתיע

דן ביטון חזר להיות על תקן נעלם

גבי בתקופה טובה

ערן מפוזר מאוד באחד על אחד מתחילת העונה. אני אוהב מאוד שלא הכל הולך חלק, זה יכניס לו עוד קצת פלפל

דור תורג'מן ילד זהב

אנחנו צריכים עוד השפעה מהספסל

10 דקות לפני, netanel7 said:

חיסרון של סק לא פחות קריטח משל מילסון

דווקא ההגנה וביטון היו בסדר חוץ מהקצר במוח בגול העצמי שנפסל שם. נצחו הרבה מאבקים ראשונים שנתנו לנו להמשיך לשלוט.

רביבו סולידי ואמין אבל לא נועז ותומך התקפית. יש מצב שדוידזאה ומילסון במשחקים כאלה הם שילוב טוב יותר.

לא יודע אם מאסון שווה זר. מוסיף לזה את לוקאסן והשוער וחבל פה על 3 זרים שיכולים להקפיץ  את הקבוצה כמה רמות למעלה.

למישהו יש הסבר איך היו כל-כך הרבה ילדים בשער 11 היום? השער הוא לא סולד אאוט? 

היה העידוד הכי חלש שלנו העונה לדעתי. מגיע אחרי רצף של משחקים עם יופי של עידוד דווקא. 

3 דקות לפני, קמחי said:

רביבו ויוריס במשחק מפוזר ולא אחראי באופן מפתיע

דן ביטון חזר להיות על תקן נעלם

גבי בתקופה טובה

ערן מפוזר מאוד באחד על אחד מתחילת העונה. אני אוהב מאוד שלא הכל הולך חלק, זה יכניס לו עוד קצת פלפל

דור תורג'מן ילד זהב

אנחנו צריכים עוד השפעה מהספסל

הרבה משחקים במעט מאוד זמן, השחיקה השפיעה על כולם. מצד אחד זה טוב שקין בנה רוטציה עם הרכב שרץ, מצד שני הייתי מצפה לפחוץ לאיזה 3 שינויים ראש בראש כדי לא לגמור את שחקני ההרכב

זה מסוג המשחקים שצריך לעבור עם 3 נקודות בכיס. הם החנו אוטובוס מדקה ראשונה ולא ניסו באמת לשחק. לא פשוט להתמודד מול בונקרים כאלו, בטח לקבוצה שחסר לה איכות בשליש האחרון וזה ידוע ובא לידי ביטוי במשחקים כאלו. מקווה שבינואר יעשו את החיזוק הקטן שעוד נדרש

העיקר שהנקודות אצלנו. חייבים, חייבים לנצח את הפועל ירושלים ואז הר געש מול חיפה בבלומפילד.

יאללה מכבי

Just now, liron981s said:

משפתי לא שוער לרמה שלנו

אם הביאו זר שיתנו לו לשחק

לא יודע איך הוא באימונים אבל אם לא נותנים לו לשחק אני רק יכל לנחש... 

הייתי זורק אותו למים אפילו נגד גנט, אם כבר ניסוי אז באירופה. הליגה הכי חשובה

יודע שלא הרבה יסכימו איתי,

אבל כנראה שביטון עדיף בהרכב על לוקאסן.

עם ביטון משחק שני ברציפות שאנחנו לא מקבלים גול. מנגד, עם לוקאסן קיבלנו 2 מהאיסלנדים.

בכל מקרה, מלבד 2 המשחקים האחרונים ההגנה הייתה רעה - עם ביטון או עם לוקאסן.

נראה בהמשך

4 דקות לפני, liron981s said:

משפתי לא שוער לרמה שלנו

אם הביאו זר שיתנו לו לשחק

אין סיבה להחליף שוער בזמן שהקבוצה מצליחה ומנצחת כמעט בכל משחק

2 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

לפי מה שכתבו בשער השבת היו הערב 23400 אוהדים בבלומפילד. 

רק לי זה נשמע מספר נמוך ממה שהיה באמת?

לגמרי

משחק בינוני של יותר מדי שחקנים.

יוריס, רביבו, מאסון, דביטון, פרץ וגבי כולם במשחק לא מספיק טוב, מי יותר ומי פחות. גם זהבי לא היה מדהים אבל הביא את המספרים שלו אז ניתן לו הנחה. מזל שיצאנו מזה בשלום והכנסנו עוד קיטור לסיר הלחץ בכרמל. חשוב מאוד לדעת לקחת גם משחקים כאלה. 

היחיד שהיה טוב היום - מילסון. מה זה הדבר הזה? חייזר. לא יודע מאיפה הנחיתו אותו ובכזה סכום. כאילו מחכה שיום אחד נגלה את הקאץ'. לא זוכר מי השחקן האחרון בקבוצה שכשהוא מקבל כדור כל היציע נעמד, אבל כיף שאחרי הרבה זמן יש לנו אחד כזה. לא יודע מה נעשה בינואר בלעדיו, אבל בינתיים בוא נהנה מהרגע.