Jump to content

מכבי - הפועל פת | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

לא מצליח להבין את התלונות פה.

משחק מעולה של מכבי, שהיא גם קבוצה מאומנת טוב.

איכות הפעולות המכריעות של השחקנים שלנו בקישור/כנף ימין במיוחד היא בינונית- וזה לא משהו שלא ידענו כבר, אז יום לא טוב של ערן וזה מרגיש הרבה יותר קשה.

מה שישפר את הקבוצה הזו מפה והלאה זה בעיקר רכש, ורובי חייב לשלב יותר את גולסה, ואת הג'ינג'י.

כבר ראיתי את תסריט ריינה חוזר. 

במשחקים כאלה אם לא מבקיעים ב25 דקות הראשונות זה הופך לסיוט. קין היה עצבני מאוד ובצדק.

המצב רחוק מלהיות ורוד, אבל במשחק כזה העיקר שהשגנו 3 נקודות. 

משגע אותי שאחרי כל הקיץ הזה אנחנו עדיין תקועים עם ביטון, קניקובסקי ודן ביטון כשחקני הרכב. נקווה שבונדוזו יחזור כבר ושקין יתן ללוקאסן את המקום של ביטון. זה כבר יהיה יותר טוב.

6 דקות לפני, המכבייה said:

הפועל פת לא היתה תחרותית. הרווחנו את הכדור מהר אחרי איבוד וזה עשה את ההבדל. הופעה מקוממת שלא מעט שחקנים. מילסון פנומנלי. 

כמו כל משחק אחרי הצגה.

חייבים לעבוד על זה.

מילסון פסיכי.

3 דקות לפני, YoniC said:

למרות משחק שני ברציפות בלי לספוג, אני לא שקט עם משפתי. שתי יציאות מאוד מגושמות שלו במחצית השנייה

גם אני לא, שוער פרווה, הבעיה שאין ישראלי נורמלי אחר.

לגבי הזר, אם הוא לא מקבל צ'אנס, כנראה שהוא לא ברמה, וזה לא מפתיע, רזומה של ליגה לאומית או במקרה הטוב בני סכנין.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כבר ראיתי את תסריט ריינה חוזר. 

במשחקים כאלה אם לא מבקיעים ב25 דקות הראשונות זה הופך לסיוט. קין היה עצבני מאוד ובצדק.

המצב רחוק מלהיות ורוד, אבל במשחק כזה העיקר שהשגנו 3 נקודות. 

משגע אותי שאחרי כל הקיץ הזה אנחנו עדיין תקועים עם ביטון, קניקובסקי ודן ביטון כשחקני הרכב. נקווה שבונדוזו יחזור כבר ושקין יתן ללוקאסן את המקום של ביטון. זה כבר יהיה יותר טוב.

קניקובסקי הכי יציב במכבי, מקווה ומאמין שנראה הרבה יותר טוב עם הזמן

Just now, kikoman said:

קניקובסקי הכי יציב במכבי, מקווה ומאמין שנראה הרבה יותר טוב עם הזמן

קניקובסקי היה היום חיובי, אבל באופן כללי הוא לא מראה יכולת כזאת טובה. 

הוא תמיד יהיה לא רע ובימים טובים קצת יותר מזה, אבל אנחנו צריכים בעמדה הזאת שחקן טוב יותר.

מה עם הנייחים (בפרט הקרנות)? לא היה לנו בועט קרנות טוב מאז מדו בקאמבק. זה אחד הכלים לשבור בונקרים ואנחנו אפילו לא בכיוון לנצל אותן כמו שצריך, מה שמשאיר אותנו עם בעיטות מרחוק, שכמעט ולא ניסינו היום, או לקוות לדריבל מוצלח, שאצלינו זה פחות או יותר אומר לתת את הכדור למילסון ולקוות שהוא יצליח לעשות נס (היום קיבלנו מממנו פנדל מוקדם, אבל בזה זה הסתכם)