Jump to content

המחאה התחילה- מחר אין ציוד עידוד

ohad maccabi

Recommended Posts

1 hour ago, Yaniv. said:

הרסתם את החג לניצב בובליל, כל הלילה יאכל את עצמו שאין עידוד מחר. נו באמת.

כשמוחים בדרך לא חוקית לא טוב.

כשמוחים בדרך חוקית לא יעיל.

אולי מבחינת אנשים כמוך פשוט לא למחות ולקבל את המרות של המשטרה?! 

כל הכבוד לפנאטיקס כרגיל, אני מאמין ומקווה שהקהל הרחב הולך אחריהם ואיתם ומי שלא מוזמן לאכול את הכובע ולצקצק. 

מצופה מההנהלה לעמוד מאחורי הארגון ולעמוד ראש בראש מול המשטרה וכן אם ההתעמרות ממשיכה טוב יהיה שיעשו צעדים מרחיקי לכת כמו ביטול משחק ופנייה לבית משפט בדרישה לשנות את החלטות המשטרה שבין כה וכה לא מועילות לשום דבר. 

22 דקות לפני, gilad-b said:

מבחן להנהלה

נשפטתם ונענשתם עי הגורם הרלוונטי בהתאם לחומרת העבירה בקנס כספי בלבד

בא גורם לא רלוונטי ואינו בעל סמכות וגוזל ממכם את הביתיות. אל תתנו להם.

יותר מזה

שיערערו על גובה הקנס

מכבי חיפה הייתה מקבלת על זה 6 אלף קנס

2 דקות לפני, yellowcake said:

יותר מזה

שיערערו על גובה הקנס

מכבי חיפה הייתה מקבלת על זה 6 אלף קנס

חד משמעית קנס מנופח וחסר פרופורציה ביחס לאירוע של 2 דקות שלא השפיע אפילו לא לשניה על המשחק אבל שאלה יהיו הצרות שלנו

15 דקות לפני, Yaniv. said:

הרסתם את החג לניצב בובליל, כל הלילה יאכל את עצמו שאין עידוד מחר. נו באמת.

נו באמת, אתה באמת לא מבין?

המטרה פה להניע את מכבי לשנות דברים, לא את אדון ניצב.

1 דקה לפני, gilad-b said:

חד משמעית קנס מנופח וחסר פרופורציה ביחס לאירוע של 2 דקות שלא השפיע אפילו לא לשניה על המשחק אבל שאלה יהיו הצרות שלנו

ביחס לקנסות על אירועים יותר חמורים זה קנס מפלצתי

רק אנחנו נקנס ב 30 40 אלף על אבוקות ביציע שלא עיכבו

אני עם הפנאטיקס בכל הכח!!

משטרה בושה בראשות ניצב בובליל ושר הספורט מיקי זוהר שרק מנסים להתעלל האוהדים.

הגיעה הזמן שההנהלה האדישה שלנו תתערב ! 

רוצה לראות יותר מסתם מכתב חסר משמעות והודעה בפייסבוק.

עוד תגובה אפשרית של מועדון שתומך באוהדים, חוץ מצו מניעה או פניה דחופה לבית. הדין של ההתאחדות, להציב תוף של הקבוצה בשטח ליד 11 ושאיש ארגון יתופף, נראה את המשטרה מוציאה אותו. 

לפני3 שעות , פשוט צהוב said:

נו באמת, אתה באמת לא מבין?

המטרה פה להניע את מכבי לשנות דברים, לא את אדון ניצב.

יהיה להם סיכוי טוב יותר לגייס את מכבי מול המשטרה אם לא ילחצו למנספורד יד שלא יהיה פירו ועשר דקות אחר כך יוציאו אותו כבש וידליקו 60 אבוקות

18 דקות לפני, Art Vandelay said:

יהיה להם סיכוי טוב יותר לגייס את מכבי מול המשטרה אם לא ילחצו למנספורד יד שלא יהיה פירו ועשר דקות אחר כך יוציאו אותו כבש וידליקו 60 אבוקות

בול

שההנהלה הייתה צריכה אתכם השתנתם עליהם 

למה שיחלצו לעזרתכם עכשיו? 

22 דקות לפני, Art Vandelay said:

אתה חבר של מנספורד? הוא סיפר לך שמישהו הבטיח לו משהו?

בוא תפגיש אותי עם עובד מועדון אחר מהכי קטן ועד המנכל שיאמת את זה. 

בכייאת, אל תצא כבש

4 דקות לפני, מאור ט said:

בול

שההנהלה הייתה צריכה אתכם השתנתם עליהם 

למה שיחלצו לעזרתכם עכשיו? 

לעזרת מי? עידוד זה אמצעי לדחוף את השחקנים. אתה אומר שההנהלה לא צריכה להיחלץ לטובת הארגון שמכניס תופים, הקהל כולו שמעודד (בשאיפה לפחות) ולשחקנים עצמםם? מילים קשות

26 דקות לפני, Art Vandelay said:

If I had a gun, with two bullets, and I was in a room with Hitler, Bin Laden, and Toby, I would shoot Toby twice."

25 דקות לפני, שומע מ said:

לעזרת מי? עידוד זה אמצעי לדחוף את השחקנים. אתה אומר שההנהלה לא צריכה להיחלץ לטובת הארגון שמכניס תופים, הקהל כולו שמעודד (בשאיפה לפחות) ולשחקנים עצמםם? מילים קשות

לא יודע אם שמת לב אבל בשבועות האחרונים יותר מתמיד הפורום הזה נעשה מקום להוצאת עצבים על הארגון והאשמה בכל דבר שהוא עושה לטוב ולרע. יש כאן אנשים שיעדיפו יציעים שקטים מאשר עידוד רגיל. עצוב אבל זה המצב וכמו שכתבו בהודעה של הארגון, אוהד מכבי שרוצה לאכול את התסביכים שלהם (תוספת שלי שהוא כנראה גם לא נושם עידוד 90 דקות במשחק) שיהיה לו בתאבון.

58 דקות לפני, Art Vandelay said:

מי אמר שהם התחייבו לדבר כזה?

למה יש כאן כול כך הרבה מוצצי זין שרק מחפשים ללכלך על קבוצה של אוהדים שבאמת עובדת בישביל שיהיה טוב ביציעים ולדחוף את הקבוצה?

גם שהדליקו רק ביציע וקיבלנו קנס של 25 אלף בלבד בלי סגירת יציעים וכו'?

פשוט קהל מסריח 

אם אני לא טועה בעונה שעברה היה מקרה דומה , וההנהלה הצליחה לגשר בסוף לאשר ציוד עידוד .

סופר קריטי למשחק מחר , המגרש צפוי להיות מלא ואנחנו חייבים לעשות הכל כדי לדחוף את הקבוצה לניצחון .

סומך על ההנהלה שמקרה שנה שעברה יחזור על עצמו וכן יאשרו בסוף ציוד .

אין כדורגל בלי אוהדים !

זכותה של הקבוצה להתעצבן על האבוקות, אבל בלי תופים יהיה בית קברות מחר, בתוספת משחק בשבת מוקדם זה מבוא לתיקו, שווה לקבוצה לשנות את זה. דבר נוסף זו העובדה שהקבוצה נענשית פעמיים על ידי גורם שאינו מוסמך להעניש אותה, המשטרה חייבת לפעול רק משיקולי שלום הציבור ולא מנקמנות. 

30 דקות לפני, Bigperetz said:

לא יודע אם שמת לב אבל בשבועות האחרונים יותר מתמיד הפורום הזה נעשה מקום להוצאת עצבים על הארגון והאשמה בכל דבר שהוא עושה לטוב ולרע. יש כאן אנשים שיעדיפו יציעים שקטים מאשר עידוד רגיל. עצוב אבל זה המצב וכמו שכתבו בהודעה של הארגון, אוהד מכבי שרוצה לאכול את התסביכים שלהם (תוספת שלי שהוא כנראה גם לא נושם עידוד 90 דקות במשחק) שיהיה לו בתאבון.

אתה צודק 

מהיכרות עם הארגון, אני בטוח שעשו ויעשו את כל המאמצים לצאת עם היד על העליונה גם בסיטואציה של מחר (לטובת האנטים, עם היא על העליונה = להכניס ציוד איתו ניתן לעודד את מכבי)

אני מתחרפן מלחשוב על משחק בלי עידוד, פשוט לא בן אדם של לשבת ולראות. ועדיין לא לעודד מחר נשמע כמו הדבר ההגיוני לעשות אם אין תופים.

אותי לא מעניין איזה ניצב חרטא אותי מעניין מכבי בתור מנהלת האירוע. אם האוהדים הכי מסורים חשובים לה והיא לא רוצה בית קברות מחר, היא תדאג שהמשטרה תתן לנו להכניס לפחות תופים.

אם לא הם ייקבלו בית קברות. זה החלטה טובה להיכנס ולא לעודד במקום להחרים. הפיתרון הכי קל זה להחרים. עדיף להיות שם ולא לעודד, אפקט יותר גדול. עוד ננצח במלחמה הזאת.

לפני6 שעות , Matanbiton said:

צירוף הזמנים ואקורד הסיום של "הספורט שייך לאוהדים" 
מראה לי לכל הפחות שזהו יותר אקט של סולידריות או הצטרפות למאבק לא לנו.

תנו להפועל להתפוצץ לבד כוס אמא שלהם.

איך זה לא לנו? להפועל לא מכניסים תופים מחר או לנו? לא הבנת שזה לא נגד אוהדי הפועל זה נגד אוהדי כדורגל בכללי? מה רק הפועל סבלו מדוחק בשערים ביום שלישי בדרבי בגלל המשטרה ואנחנו נכנסנו חלק?