Jump to content

שאפו להנהלת הפועל כדורסל

Sixto Rodriguez

Recommended Posts

7 דקות לפני, Sixto Rodriguez said:

האינטרס של גורמי השיפוט והשיטור הוא כסתח.

להתעמר ב30 אלף אוהדים כי הם לא מצליחים לתפוס 10.

אוי ואבוי לנו להיות מופקרים בידיים שלהם. 

גם אם המועדון רואה בנו לקוחות, אין אף שירות אחר בעולם שלקוח היה סופג התעמרות כזאת והכל היה עובר בשקט.

אבל שזה אוהדי כדורגל הכל מותר.

בלי אוהדים אין ליגה ואין מנהלת ואין טוטו ואין זכויות שידור ואין כניסה לאתרי ספורט ואין מליון תוכניות טלוויזיה ורדיו ואין שום דבר. 

הכח בידיים שלנו ואין שום סיבה שנספוג אלימות ונעבור על זה בשקט.

קודם כל אתה צודק אין שום הצדקה להתעמרות או פגיעה באוהדים.

אתה כותב בעצמך בלי אוהדים אין ליגה אבל אתה לא מייצג את כל האוהדים ולא יכול לדבר בשמם,

אני לא מעוניין לתמוך באוהד הפועל וזה לא משנה מה הרקע,

לתמוך במי שמקלל אותי בקללות הגרועות ביותר שלא הייתי מקלל אחר,

לזרוק עלי חזיזים ונפצים,

לפגוע בשורה ומשפחתו

לקלל את רגב ועוד מלא דוגמאות של החלאות האלה ואלה שלא מוקיעים אותם.

בושה.

11 דקות לפני, kikoman said:

אתה כותב בעצמך בלי אוהדים אין ליגה אבל אתה לא מייצג את כל האוהדים ולא יכול לדבר בשמם,

לזרוק עלי חזיזים ונפצים,

לפגוע בשורה ומשפחתו

בושה.

אל תתמוך באוהדי הפועל

תתמוך במחאה שתתחיל ממחר. אסור לשתוק יותר חלאס

צריך לזכור שכל ההחמרה עם הדרישה למספרי ת.ז לא באה בחלל ריק, הדרבי האחרון בדרייב אין הופסק לשעה בגלל האבוקות, ובעוד דרבים בשנים האחרונות בדרייב אין היו הפסקות ארוכות בגלל האבוקות, באולם סגור בניגוד לאצטדיונים יש בעיה עם האבוקות ורימוני עשן, העשן לא מתפזר במהירות והוא חונק את כל האולם, לכל ההיסטוריה הזאת מצטרפת הפשיטה שעשו רק לפני יומיים על מחסן אמל״ח שלהם שהתלווה עם המון עצורים.

במקום לבכות כמו ילדות קטנות, הם היו צריכים להוריד את הראש בנושא הזה של התעודות זהות ולהילחם איפה שבאמת צריך, בכל הנושא שקשור לאלימות משטרתית. אבל לא, האולטראס כאן בשביל להילחם על דברים יותר חשובים, שלא יהיה מעקב אישי עליהם ושלא יוכלו לזהות אותם שמא יגמרו את הלילה במעצר אחרי שנתפסו זורקים אבוקה. כל המכות והחרא שהקהל שלהם סופג בגללם זה על הזין שלהם(אף פעם לא פוצצו משחק על זה), כאלו הם ילדי השטן, תמיד חושבים רק על עצמם וכמה הם ״מיוחדים״ ו״שונאים את כולם״, לא צריך לרחם עליהם אפילו לשנייה. וכל זה לפני הדבר הבאמת חשוב שבסוף מדובר בצואות אדם שמאחלים לכל אחד מאיתנו למות בתאי הגזים, בקיצור שייחנקו שייבכו ושימשיכו לעשות לנו את העבודה קלה עם ניצחונות טכניים

34 דקות לפני, kikoman said:

לזרוק עלי חזיזים ונפצים,

לפגוע בשורה ומשפחתו

בושה.

אוהדי הפועל לא הנושא כאן. האלימות המשפטית ולקיחת כוח מוגזם שהציבור לא נתן להם. זה הולך להיות מאבק קשה מול מיקי זוהר וחבריו נוכל לנצח אותו רק אם נתאחד כלל הקהלים וכל קהל ביחד.  אם נמשיך להיות במחלוקת כולנו נפסיד.

לא נח לי בכלל עם הסולידריות להפועל.... בלשון המעטה.

חבל שהארגון התייחס, מאכזב.

ופה זה נגמר, לא צריך לנפח מעבר נגד הארגון וכו.. 

מתקדמים

לפני4 שעות , Sixto Rodriguez said:

פירקו אותנו במכות כי החליטו שאוהדי כדורגל = עבריינים/טרוריסטים.

אתמול זה אנחנו היום זה הפועל מחר זה חיפה.

אפשר לבכות שזה קורה לנו ולשמוח לאיד שזה קורה להם או שאפשר להתאחד ולהראות למשטרה ושר הספורט ובית הדין שהם תלויים בנו לא אנחנו בהם.

אני יכול לסמוך על המשטרה שלא תפספס הזדמנות לפשל.

אבל עם יד על הלב, זה אירוע מורכב, אפשר להאשים את המשטרה בהכל, הם באמת דבק לרפש, אבל כפי שאמרו מעלי, בשנים האחרונות יש הקצנה משמעותית באלימות של ארגוני האולטרס בארץ, תראה איזה ציוד החרימו לאולטרס הפועל רק לפני כמה ימים, היו שם בקבוקי תבערה, למה לעזאזל שארגון אוהדים יחזיק בקבוק תבערה?!

יש גרעין קטן (יחסית) שמתייחס למשחק כדורגל כאל מלחמה, למשטרה קשה מאוד לזהות מי הוא אדם נורמטיבי ומי הוא עבריין פוטנציאלי שעלול לירות זיקוק על קהל יריב.

לא מגיע לחבורת הקומיניסטים הללו סולדריות מאיתנו.
מי שחושב שלא הייתה אמורה להיות היום "נקמה" על מה שהיה בכדורגל מבחינת הארגון שלהם טועה.
המשחק לא היה מסתיים, ודרישות המשטרה מוצדקות. בסופו של דבר מדובר פה בחיי אדם באוהדים שבאים לראות כדורסל.
הייתי שם היום ממני ספציפית לא ביקשו מספר ת.ז אבל הבנתי שהיו כאלו שכן ביקשו מהם גם מהקהל שלנו.
מקווה שיכנסו בהנהלת הפועל תל אביב הכי חזק שאפשר מבחינת קנסות.
ההנהלה שלהם עשתה יד אחת עם ארגון האוהדים שכל הסיפור הזה משקף את התסכול שלהם על השנים האחרונות.
הסבל שלכם - ההנאה שלנו. 

לפני5 שעות , תחיית המתים said:

אוהדי הפועל לא הנושא כאן. האלימות המשפטית ולקיחת כוח מוגזם שהציבור לא נתן להם. זה הולך להיות מאבק קשה מול מיקי זוהר וחבריו נוכל לנצח אותו רק אם נתאחד כלל הקהלים וכל קהל ביחד.  אם נמשיך להיות במחלוקת כולנו נפסיד.

המאבק הוא לא מול המשטרה ולא ההנהלה ולא מיקי זוהר. המאבק הוא מול האוהדים העבריינים והחוליגנים ביציעים. כשיהיו לכם ילדים גם אתם תבינו את זה (אני מקווה). יש מדינות שהצליחו למגר את האלימות בספורט ואם יעבדו פה כמו שצריך, גם אצלנו אפשרי לעשות את זה.

פרטנית לגבי הפועל- העבריינים האלה הם הסיבה המרכזית שאף איש עסקים מכובד לא מתקרב אליהם כבר שנים ולכן הם מתבוססים בחרא של עצמם, לכן יש לנו אינטרס שימשיכו אבל רק כל עוד זה "תחת שליטה" ולא מסכן ממש חיי אדם.

בפועל תל אביב כל ארגוני האוהדים שלהם בכל ענפי הספורט הם האלימים ביותר בארץ,
והכי חסרי ספורטיביות שראיתי מכל מקום אחר. לקהל כזה מגיע שאנחנו נביע סולידריות איתו?
אנשים פה השתגעו אלו אותם אוהדים שזרקו כדורים בדרבי, ואותם אוהדים שתכננו להכניס אמל"ח ליציעים רק לפני שלושה ימים.
המשטרה פה בארץ לא בימיה הכי גדולים בכל תחומי המדינה, אבל כששוטר מבקש תעודת זהות, או לכל הפחות לומר לו את זה
כנראה שיש סיבה מודיעינית. חיפשו פה לרכב על אירועי הדרבי האחרונים באיזו מצגת שווא של התעמרות בקהל של הפועל.
לא קונה את זה ובטח ובטח שלא אשתתף בהצגה הזו.

הפועל עשו צעד אמיץ והשיגו עבורנו קשב תקשורתי מסויים, זה הזמן למחאה, בלי קשר לאולטראס הפועל. 

כל מי שעיניו בראשו רואה את המגמה השנה, הפרשים בדרבי רגל, סאגת משיכת הכרטיסים, ת. ז בדרבי סל והשיא (מבחינתי) כניסה לתוקף של קנסות מנהליים. 

15 דקות לפני, ravid said:

המאבק הוא לא מול המשטרה ולא ההנהלה ולא מיקי זוהר. המאבק הוא מול האוהדים העבריינים והחוליגנים ביציעים. כשיהיו לכם ילדים גם אתם תבינו את זה (אני מקווה). יש מדינות שהצליחו למגר את האלימות בספורט ואם יעבדו פה כמו שצריך, גם אצלנו אפשרי לעשות את זה.

פרטנית לגבי הפועל- העבריינים האלה הם הסיבה המרכזית שאף איש עסקים מכובד לא מתקרב אליהם כבר שנים ולכן הם מתבוססים בחרא של עצמם, לכן יש לנו אינטרס שימשיכו אבל רק כל עוד זה "תחת שליטה" ולא מסכן ממש חיי אדם.

הדעה שלך מנותקת ומסוכנת הרבה יותר מכל ה״חוליגנים״ ביציע - כי אנשים כמוך יהיו הראשונים שיתמכו בלהחזיר את השוטרים ליציעים או דברים שראינו השבוע.

וכן, יש לי ילדים קטנים ואני הרבה יותר מפחד מאינטראקציות עם המשטרה כמו שהיו השבוע (ורק ילכו ויחמירו כנראה ) מאשר אינטראקציה מול ״חוליגנים״, שבכנות אני מעל 20 שנה במגרשים ואין לי מושג אפילו למה אתה מתכוון.

25 דקות לפני, ravid said:

מתי פעם בחיים שלך אתה או ילדיך חוויתם אלימות מאותם חוליגנים שלנו או של קבוצות אחרות? אם זה קרה אז זה חמור מאוד אבל אני כל כך הרבה שנים ביציעים בכל מגרש בארץ ומאז ומתמיד אלימות פגשה אותי רק כשחיפשתי אותה כשהייתי ילד.

ותעזוב אותי מאבוקות זה לא אלימות זה שואוו, ועזוב אותי מקריאות **** והיעלבויות משיר כזה או אחר כי זה יפתח דיון אחר שאין לו סוף

מתי באמת חווית אלימות

אף אחד לא מראה סולידריות עם אוהדי הפועל. הם האוהדים הכי חלאות אלימים נוראיים מגעילים שרמוטות רעים מיסודם שיש במדינה שלנו ואני באמת מאחל להם את כל הרע שבעולם תמיד ובכל יום. 

אבל, וזה אבל גדול, להתחיל לדרוש מספרי תעודות זהות בכניסה למשחק כלשהו ולבדוק אותם במסופון המשטרתי כתנאי לכניסה ליציע זה תקדים מאוד מאוד מסוכן (שאני גם לא בטוח שהוא חוקי בכלל).

וזה מהלך שאסור בתכלית האיסור שנאפשר אותו ולא משנה אם הפועל סל פעלו מפחד מהאולטראס שלהם או שמדובר בכלל באוהדי הפועל או כל תירוץ אחר.

המלחמה בעבריינים היא מבורכת אבל המלחמה במשטרה שלנו עוד יותר. אני כמעט 30 שנה במגרשים והאלימות היחידה שאי פעם חוויתי הייתה מצד המשטרה. זה גוף שבא לאירוע ספורט עם מיינד סטייט אחד בלבד - כל האוהדים עבריינים ואפשר להתייחס אליהם כמו לזבל. כל אינטרקציה איתנו היא מראש כאילו אנחנו כולנו מחבלים. 

הפועל סל יחטפו עונש קשה ובצדק כי לא לעלות למשחק זה מהלך קיצוני מאוד. אבל זה גם מהלך שאולי יגרום למשטרה לחשוב קצת לפני בפעם הבאה שהיא תעלה על דעתה להציב דרישות ותנאים כאלה לכניסה למגרש. יש מספיק דרכים אחרות להתמודד מול העבריינים (ולא חסר להפועל כאלה) מבלי להעניש את כל הקהל (ולא רק הקהל שלהם).

לא אכפת לי שזה סולידרית עם הפועל 

אכפת לי שיש תמיכה גורפת והתארגנות מכל הקשת הספורטיבית נגד המשטרה ונגד מקבלי ההחלטות, הסיבה פה לצערי פחות חשובה 

הגיע הזמן להחזיר את הנרטיב שהכדורגל שייך לאוהדים ושגם אנחנו כקהלים אויבים יכולים להתאחד למטרה חשובה 

היום זה המשטרה, שנה הבאה זה צרלטון 

אתמול בחדשות הספורט הזכירו בדרך אגב שבמשחקים בינלאומיים מבקשים לראות דרכונים מאוהדים שמגיעים ממדינות אחרות ושהדבר הזה ידוע בעולם 

מה ההבדל בין לבקש לראות דרכון?

כל הכבוד לפאנטיקס על הפוסט תמיכה במחאה. היום מבקשים ת.ז, מחר נקבל מצלמות זיהוי פנים סטייל האח הגדול בכניסה ליציע. את המשטרה לא מעניין מכבי הפועל, מעניין אותם להציג אותנו האוהדים כבהמות שמצדיקות תקציבי עתק למשטרה בכל משחק. אין להם עניין למגר, אלא רק להתנהג אלינו כחיות כדי שתצא מאיתנו החיה.

איזה בכיינים עם קוקיות יש פה , תתקדמו אתם כבר לא בני עשר.

היה צריך להיות טריגר לפיצוץ שנקרא ספורט ישראלי והנה הוא הגיע.

לשמחתינו זה לא בעקבות פיצוץ של הצד שלנו ומישהו אחר ישלם את המחיר , אבל חייבים להצטרף בשיא הכוח נגד מה שקורה פה.

מדינה בקריסה...

57 דקות לפני, Krishi said:

יש מספיק דרכים אחרות להתמודד מול העבריינים (ולא חסר להפועל כאלה) מבלי להעניש את כל הקהל (ולא רק הקהל שלהם).

זאת הנקודה הכי חשובה.

הזוי לגמרי שמישהו מוכן להיפגע על בסיס שבועי בגלל שהמשטרה כושלת... כמה כנועים אפשר להיות?

27 דקות לפני, oshri1992 said:

איזה בכיינים עם קוקיות יש פה , תתקדמו אתם כבר לא בני עשר.

היה צריך להיות טריגר לפיצוץ שנקרא ספורט ישראלי והנה הוא הגיע.

לשמחתינו זה לא בעקבות פיצוץ של הצד שלנו ומישהו אחר ישלם את המחיר , אבל חייבים להצטרף בשיא הכוח נגד מה שקורה פה.

מדינה בקריסה...

בול

אנשים פה משחקים לי בקקי של הפועל מכבי

הם לא מצליחים לראות את התמונה הגדולה יותר 

אז כשהחל איסור לא להכניס בקבוקים זה היה בסדר? ועכשיו שתייה בשקיות זה סבבה? מקלות עם דגלים שהיה מותר ועכשיו אסור? מעכשיו כל פעם קבוצה לא תעלה כי לא מתאים לה או כי לא מסתדר לה.

שהפועל רגל החליטו לא להיכנס לא שמעתי שההנהלה אמרה לשחקנים לא להעלות.

לא משנה מה לא לוקחים את החוק לידיים.

מסכים שיש הרבה מה לעשות אבל הפמפום באתרים שזה תקין זאת הבעיה וכולם יודעים שאם זאת הייתה ביתר כולם פה היו מדברים אחרת ועל ענישה אחרת ולא נותנים גב להנהלה שפתאום לא באלה אז לא עולה לשחק

מי שגורם נזק לקהל הספורט וגורם לכך שאי אפשר להביא ילדים למגרש אלו אותם אוהדים שמגיעים למשחק ומחוללים שירים על שמעון, רגב, שורה, מדליקים אבוקות באולם סגור עד כדי חנק ומאחלים לנו את הקללות הקשות ביותר בעולם. 

והתעלמתי ממעשי האלימות הפיזיים שיש וממה שהכינו לנו לקראת הדרבי לפי תפיסת המשטרה. הם הרוויחו ביושר את היחס של המשטרה כלפיהם והסולידריות שלנו איתם מגעילה אותי ברמות שקשה לתאר. 

איכס.