Jump to content

שאפו להנהלת הפועל כדורסל

Sixto Rodriguez

Recommended Posts

16 דקות לפני, kikoman said:

מאד מקווה שמיטש מבין שהפנאטיקס תומך במי שקורא לי ולו נ א צ י, תתביישו מאוהבים בעצמכם, שרתם לנמני בדקה ה8? הכי חשוב

חחח וואו

הצלחת לרכז ל-2 משפטים את כל מה שטיפש בקהל שלנו סינס 2004

שאפו

כל הנהלה של קבוצה שפועלים להכניס אלפיי אוהדים שלה לאיצטדיון או אולם אחד אחד עם מגנומטרים וכל החארטות האלה שלא נותנים שום דבר חוץ מפוגרומים בכניסה ליציע והתעללות בבני אדם צריכה לנהוג ככה

מה שעברנו בכניסה לדרבי רגל האחרון הוא לא אנושי

יש פה יוזרים שנמצאים בפיגור מחשבתי רציני, אתם לא מבינים את גודל האירוע והשלכותיו.

יש אוהדים שמחזיקים אקדחי איירסופט ובקבוקי תבערה, שהמשטרה תעשה את העבודה שלה ושבתי המשפט יטפלו בזה, למה כל שאר האוהדים צריכים לשאת בתוצאות, איפה נשמע דבר כזה?

כדורגל זה הדבר שאנחנו הכי אוהבים בחיים למה אנחנו צריכים לסבול כל פעם שאנחנו באים מאלף ואחת סיבות ואף אחד פה אף אחד מעולם ולעולם לא סבל או יסבול בגלל ארגון כזה או אחר שיקום פה אחד ויגיד שהאבוקות פצעו אותו או שלה פמיליה או אולטראס הפועל הרביץ לו בזמן שהולך מהאצטדיון לאוטו, מי שרוצה לריב מוצא את זה שרוצה לריב בצד השני ואין לזה שום קשר לקהל הרחב. יש מעט מאוד מקרים שבהם הקהל הרחב נפגע בגלל ארגוני אוהדים אפשר לספור על יד אחת.

ובכל זאת אתם מפנים אצבע מאשימה אליהם במקום לשוטרים שפוגעים בכם פיזית הרבה יותר, בבתי הדין שמורכבים מאנשים שפשוט מזלזלים במקצוע שלהם, ואנשים עם עניבות בהתאחדות ובפוליטיקה שכל מה שהם רוצים זה חוויה תרבותית שלא קשורה למחוזותינו - מנותקים

לפני יומיים הם רצו לזרוק עלינו בקתבים למי ששכח..

הם החלאות הכי גדולות שיש ביקום הזה

וכמובן שהיו מפוצצים את הדרבי רגל דקה 60 אם לא היו נעצרים,

מה עדיף? דרבי סל עם שוב שירי שואה, שוב השירים לשמעון, שוב התנועות לרגב? או שזה לא אלימות כי לזה כבר התרגלנו?

מה כבר ביקשו? מספר ת.ז? קודם כל על פי סעיף 2 לחוק החזקת תעודת זהות - אזרח מעל גיל 16 חייב לשאת עימו ת.ז ולהציג אותה לשוטר ברגע שהוא דורש ממנו. כן אני יודע שזה מפתיע פה חלק מהאנשים אבל זה החוק במדינה שלך על כל אזרח מעל גיל 16. אין לך ת.ז? יש מערכות אתה מקליד מספר וכולנו במאגר גם ככה, למה הם לא נתנו? אה יש להם מה להסתיר… למי שאין מה להסתיר לא מסתתר בין אלפי אוהדים אחרים.

הפועל… רגל כבר זויינתם, סל היה לכם צ׳אנס עוד איכשהו להראות את עצמכם אחרי הפשיטה של המשטרה, בחרתם להתחבא מאחורי הקהל הרחב.

אתם לא רוצים לעלות לשחק?

אל תעלו, מכבי טכנית בגמר. משחק אחד מעוד תואר. את מישהו יעניין שלא שוחק המשחק? פסיק בהיסטוריה.

אם זה היה הפוך נראלכם שהם היו מביעים סולידריות איתנו? חחחחחח

ואגב אם יבקשו ממני ת.ז נגד פ״ת בשבת אני אציג ואכנס אחרי שניה. למה? קודם כל כי זה החוק פה, חייב להציג ת.ז לשוטר ודבר שני, אין לי מה להסתיר ותודה רבה.

שיחיו ויסבלו, הכנתי פופקורן ונהניתי מהשידור ומהבכי שלהם בזמן שאני משחק אחד מעוד תואר בארון התארים העמוס ביותר בעולם.

אה והפועל מסריח?, העיר שלי.

תמצצו.

כנראה שהמשטרה תמיד בוחרת. בדרך שמזיינת את כל הקהל, אבל צריך להגיד את. האמת, הם הקהל הכי מסריח ורק אתמול אמרתם שהם מהיחידים שלא באו לדיונים ושלחו את שביט אלימלך. מודה שעד שלפני שקראתי את התגובות של אנשים שהיו במגרש, חשבתי שההנהלה של הסל זבל, אבל אם רק ביקשו מספר ת. ז ואצלנו זה עבר חלק והם שוב לא רצו, זה לא יכול להיות תמים

1 דקה לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

מה עדיף? דרבי סל עם שוב שירי שואה, שוב השירים לשמעון, שוב התנועות לרגב? או שלזה כבר התרגלנו?

מה כבר ביקשו? מספר ת.ז? קודם כל על פי סעיף 2 לחוק החזקת תעודת זהות - אזרח מעל גיל 16 חייב לשאת עימו ת.ז ולהציג אותה לשוטר ברגע שהוא דורש ממנו. כן אני יודע שזה מפתיע פה חלק מהאנשים אבל זה החוק במדינה שלך על כל אזרח מעל גיל 16. אין לך ת.ז? יש מערכות אתה מקליד מספר וכולנו במאגר גם ככה, למה הם לא נתנו? אה יש להם מה להסתיר… למי שאין מה להסתיר לא מסתתר בין אלפי אוהדים אחרים.

הפועל… רגל כבר זויינתם, סל היה לכם צ׳אנס עוד איכשהו להראות את עצמכם אחרי הפשיטה של המשטרה, בחרתם להתחבא מאחורי הקהל הרחב.

אתם לא רוצים לעלות לשחק?

אל תעלו, מכבי טכנית בגמר. משחק אחד מעוד תואר. את מישהו יעניין שלא שוחק המשחק? פסיק בהיסטוריה.

ואגב אם יבקשו ממני ת.ז נגד פ״ת בשבת אני אציג ואכנס אחרי שניה. למה? קודם כל כי זה החוק פה, חייב להציג ת.ז לשוטר ודבר שני, אין לי מה להסתיר ותודה רבה.

שיחיו ויסבלו, הכנתי פופקורן ונהניתי מהשידור ומהבכי שלהם בזמן שאני משחק אחד מעוד תואר בארון התארים העמוס ביותר בעולם.

תמצצו.

עוד מנותק

קודם כל אם יבקשו מכל אוהד ת.ז בשבת לא בטוח שיהיה לך את הצאנס להציג את התעודה המכובדת שלך בגלל תורי ענק.

הבקתבים שנמצאו במחסן של הפועל לא סביר שתוככנו להיכנס לדרבי, גם מדליסט זהב בהשלכת כדור ברזל לא מגיע עם בקתב מ8 ל11 עם החציצות שעשו ותהיה בטוח שהם יודעים את זה הבקתב שם למקרה קיצון שתהיה להם קפיצה על המחסן, ולא של משטרה, זה הרבה יותר סביר. 

ה60 שנעצרו שוחררו לפני שהשמש זרחה, כמובן שמרובר בחלאות הכי גדולות של הפועל ועדין גם הם זכאים ליחס שווה זכויות כאזרחים במדינה הזאת.

מחר שתפגין בעד או נגד הרפורמה אתה גם תרצה לקבל יחס כאזרח.

אני לא בא לסנגר על האדיוטים, אבל בערב כזה, בשבוע כזה, לא הם הבעיה

עצוב שאנשים פה לא יודעים לעשות הפרדה בין ארגון טרור לאוהדים. 

זה שיש שם חלאות שצריך לעצור, לא אומר שצריך להתעלל בקהל שלם. 

תואם אתם תומכים בזה? אל תבואו בטענות כשזה קורה לנו או שחצי עונה אנחנו בבית על כמה אבוקות שנדלקו

17 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

מה עדיף? דרבי סל עם שוב שירי שואה, שוב השירים לשמעון, שוב התנועות לרגב? או שזה לא אלימות כי לזה כבר התרגלנו?

אתם לא רוצים לעלות לשחק?

תמצצו.

יש כאן בסוף מגמה לא טובה,

עד עכשיו לא ביקשו ת.ז,למה עכשיו כן?

תעשה לבד את החשבון כמה זמן יקח לקחת ת.ז ולבדוק במסוף 15-20 אלף

נראה מתי כל אחד יכנס לאיצטדיון בשבת.

2 דקות לפני, maccabist1 said:

יש כאן בסוף מגמה לא טובה,

עד עכשיו לא ביקשו ת.ז,למה עכשיו כן?

תעשה לבד את החשבון כמה זמן יקח לקחת ת.ז ולבדוק במסוף 15-20 אלף

נראה מתי כל אחד יכנס לאיצטדיון בשבת.

אתה צודק, אבל מה אם באמת היה מידע שאותם תשעים מורחקים מתכוונים להיכנס לעושות בלאגן, איך מונעים את. זה, מניח שאפשר היה לחייב אותם להגיע לתחנה בזמן המשחק, אבל לא צריך צו שופט לזה? 

לפני2 שעות , BMTA said:

זה לא רק הדרישה לתעודות זהות בכניסה ,הם הודיעו על הדרישה הזאת שאנשים כבר הגיעו לאולם,

בימינו רוב האנשים הולכים כבר בלי תעודות מזהות עליהם אז מה הם ציפו?

נקודה קטנה ששווה להבהיר: חייבים להסתובב עם תעודה מזהה לפי חוק...

22 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אתם לא רוצים לעלות לשחק?

תמצצו.

אין לי כוח להתייחס לכל החארטות שאתה כותב אז רק אאחל לך לקבל קנס מנהלי של 2,000 שקל במשחק הקרוב על חפץ שלא זרקת סתם כי באת לא טוב לשוטר התורן בעין. 

הם לא ביקשו ת.ז פיזי אלא מספרי ת.ז וזה בגלל מידע שהחלאות תכננו להביא לשם אוהדים אלימים שיש נגדם עונשי הרחקה כדי לבצע פעולה אלימה באוהדי מכבי. האוהדים שלנו נכנסו כולם והם לא כי הם הבינו שהם בבעיה. ההנהלה שלהם כמובן גיבתה וזה כל הסיפור היום.

חשוב לעשות את ההפרדה בין האירוע היום לבין המאבק באלימות שוטרים והגועל נפש מהדרבי. אלו שני דברים שונים, למרות הטיימינג ולמרות שקל לעשות את הקישור ואני מבין שכל אתרי הספורט והדמוגוגיה מיהרו לעשות את הקישור. אם הם היו מצליחים להכניס את העבריינים שלהם ומישהו מהאוהדים שלנו היה נפגע, כולם היו מדברים אחרת 

9 דקות לפני, snufkin said:

הם לא ביקשו ת.ז פיזי אלא מספרי ת.ז וזה בגלל מידע שהחלאות תכננו להביא לשם אוהדים אלימים שיש נגדם עונשי הרחקה כדי לבצע פעולה אלימה באוהדי מכבי. האוהדים שלנו נכנסו כולם והם לא כי הם הבינו שהם בבעיה. ההנהלה שלהם כמובן גיבתה וזה כל הסיפור היום.

חשוב לעשות את ההפרדה בין האירוע היום לבין המאבק באלימות שוטרים והגועל נפש מהדרבי. אלו שני דברים שונים, למרות הטיימינג ולמרות שקל לעשות את הקישור ואני מבין שכל אתרי הספורט והדמוגוגיה מיהרו לעשות את הקישור. אם הם היו מצליחים להכניס את העבריינים שלהם ומישהו מהאוהדים שלנו היה נפגע, כולם היו מדברים אחרת 

יש 0 קשב תקשורתי לבעיית האלימות המשטרתית נגד אוהדי כדורגל.

יש 100 אלף שבאים למשחקים ואוכלים את החרא ומבחינת השאר ובעיקר התקשורת והמשטרה אנחנו עבריינים.

עכשיו יהיה קשב תקשורתי לחצי יום בגלל שהפועל עשו מעשה קיצוני ופוצצו משחק. 

אתה יכול לבחור לנצל את החצי יום הזה כדי לספר על ההבדלים למה להם מותר להתנכל ולנו אסור

או שאתה יכול לנצל את המומנטום ולהפעיל לחץ לצרף עוד קבוצות למאבק וליצור פה כדור שלג שיפעיל לחץ על המשטרה. 

4 דקות לפני, שמש צהובה said:

אדם שמספר התעודת זהות שלו תמנע ממנו כניסה, יש לו בשלוף בראש 3 מספרי זהות של ילדים טובים.

כנראה שזה לא פשוט וגם הפתיעו אותם..

17 דקות לפני, snufkin said:

אתה באמת לא מבין שעוד חודש/חודשיים/שנה/שנתיים, זה אתה תצטרך לעמוד בתור שעה עד ששוטר יבדוק לכל אוהד את תעודת הזהות במסוף? 

כשמביאים ת.ז יש גם תמונה. לא מאמין שאשכרה מחכים דיקרה פה משהו ואז יגידו איפה המשטרה.

תן ת.ז וכנס מה הסיפור? כולם אומרים שהיה מידע שהמורחקים מהפועל רגל מתכננים להגיע ולפגוע באוהדים או שוטרים ואז מה? הייתם מקללים אותם ואומרים שאפשר לסגר פה תספורט. כל הזמן בוכים על התרבות פה אבל כשבסוף מנסים למנוע אסון זה גם לא טוב.

2 דקות לפני, Sixto Rodriguez said:

יש 0 קשב תקשורתי לבעיית האלימות המשטרתית נגד אוהדי כדורגל.

יש 100 אלף שבאים למשחקים ואוכלים את החרא ומבחינת השאר ובעיקר התקשורת והמשטרה אנחנו עבריינים.

עכשיו יהיה קשב תקשורתי לחצי יום בגלל שהפועל עשו מעשה קיצוני ופוצצו משחק. 

אתה יכול לבחור לנצל את החצי יום הזה כדי לספר על ההבדלים למה להם מותר להתנכל ולנו אסור

או שאתה יכול לנצל את המומנטום ולהפעיל לחץ לצרף עוד קבוצות למאבק וליצור פה כדור שלג שיפעיל לחץ על המשטרה. 

אני פיון קטן, שכל אחד יעשה מה שנראה לו. ברור שצריך ללחוץ בעניין המשטרתי, שיהיה בהצלחה לכל העוסקים, אני בעד. אני כותב כאן רק כדי שתדעו מכלי ראשון  שהיה שם מה באמת קרה כי היו כאן קריאות גם של אוהדי מכבי נגד אוהדי מכבי סל ונגד שמעון בעקבות האירוע היום.

אז שידעו שהחלאות הם לא ילדים תמימים שרק ביקשו להיכנס וההנהלה שלהם חלאות לא פחות.

1 דקה לפני, DaleMaccabi said:

אתה באמת לא מבין שעוד חודש/חודשיים/שנה/שנתיים, זה אתה תצטרך לעמוד בתור שעה עד ששוטר יבדוק לכל אוהד את תעודת הזהות במסוף? 

אז נמתין.נציג תעודה וניכנס. כדי שאוכל לראות משחק בלי שידחפו לי אבוקה מתחת לכסא ע'י מטומטם במהלך המשחק

4 דקות לפני, DaleMaccabi said:

למה חודש!/שנה.. עמדתי היום ואמרתי ת.ז בכניסה כמו כל אוהדי מכבי שהגיעו היום.

שוב, מאבק באלימות משטרתית זה מבורך. רוצים לנצל את האירוע כדי ליצור אפקט? יודע מה, אהלן וסהלן.

אבל אמירות (של אוהדי מכבי!!) נגד אוהדים שלנו בסל, נגד הנהלת מכבי סל (שמעון המלך!!) וצידוד בחלאות מהפועל, זה מןגזם

Just now, yosi_1985 said:

אז נמתין.נציג תעודה וניכנס. כדי שאוכל לראות משחק בלי שידחפו לי אבוקה מתחת לכסא ע'י מטומטם במהלך המשחק

אתה כנוע מדי גבר. 

יש פתרונות יותר הגיוניים ושפחות הורסים את החוויה לאוהדי הכדורגל, נטו בגלל שאנחנו לקוחות שבויים. 

2 דקות לפני, snufkin said:

למה חודש!/שנה.. עמדתי היום ואמרתי ת.ז בכניסה כמו כל אוהדי מכבי שהגיעו היום

זה עצוב לא פחות.

אשכרה גרמו לכם לקבל בסבבה פעולות שלא קורות כמעט בשום מקום בעולם. 

המשטרה יכולה לטפל באוהדים אלימים גם בלי לזיין את כל שאר הקהל. 

אין קשר. מה שהיה פעם לא מתאים להיום אחי.

אם פעם היית הולך להצגה כפולה היום אחן סיכויי שזה יקרה.

פעם היית הולך ומביא איתך דגל היום אסור. דברים השתנו וגם האלימות של האוהדים כלפי אחד השני.

אם צריך להמתין בשביל שאני והבן שלי נראה משחק בלי שאבוקה תידלק לי והילד לא ינשום נחכה גם 3 שעות.

2 דקות לפני, DaleMaccabi said:

זה עצוב לא פחות.

אשכרה גרמו לכם לקבל בסבבה פעולות שלא קורות כמעט בשום מקום בעולם. 

המשטרה יכולה לטפל באוהדים אלימים גם בלי לזיין את כל שאר הקהל. 

אם יש מידע קונקרטי על עבריינים מורחקים שבאים במטרה לפגוע באוהדי מכבי, אז שווה לי העוד כמה דקות בכניסה. בכדורסל שלא כמו בכדורגל כמעט אין הפרדה, אתה יושב קרוב מאוד, בעונה שעברה הם זרקו משהו שרק בנס לא פצע קשה אוהד שלנו. 

אני מבין למה ארגוני האולטראס בלחץ מכל העניין של הת.ז, ויעשו הכל שלא יהיו כאן כרטיסי אוהד חכמים שרק איתם אפשר יהיה להיכנס. אבל כנראה אין ברירה וכל העונשים שאוהדים תמימים חוטפים בגלל זריקת אבוקות למגרש, מקרבים אותנו ליום שזה יקרה.

האלימות המשטרתית היא גם אישו ובעיה שצריך לטפל בה, המראות בכניסה למגרש בדרבי רגל היו זוועתים. אבל לא צריך לכרוך את זה לסיפור שקרה היום בדרייב אין, ההנהלה של הפועל סל בחרה להיכנע לאולטראס שלהם ולהעניש גם את האוהדים הרגילים רק כי חברי האולטראס לא רצו לתת מספרי ת.ז