Jump to content

לקראת הפועל פ"ת

דקסטר

Recommended Posts

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו במחזור 6 אחי איזה יד על הצלחת?

תסמוך עליי,למרות שזה שלב מוקדם בעונה ניצחון במושבה וזה יהיה הסימן לכך שמחנה @Krishi יהיה צודק העונה.

תראו מופתעים… 

הם רוצים לבטל את תרבות העידוד בארץ. נראה איך האוהדים שתומכים במשטרה ובמיקי זוהר יהנו מחר מהמשחק ללא עידוד ואווירה. 

חבל על הסולד אאוט, עם השעה והחום כבר עדיף לראות מהבית במזגן. משחקים בלי עידוד הם סיוט.

מניח שהרבה לא יגיעו בעקבות הפוסט הזה, שאפו לכל העוסקים בדבר חבורת מנוולים!

הנהלת מכבי צריכה להודיע שאם אין ציוד אין משחק מבחינתה מחר. יהיה מה שיהיה, שכל מועדון בארץ יעשה את זה כמו הפועל אתמול ורק ככה ניצא מהלופ הזה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

הנהלת מכבי צריכה להודיע שאם אין ציוד אין משחק מבחינתה מחר. יהיה מה שיהיה, שכל מועדון בארץ יעשה את זה כמו הפועל אתמול ורק ככה ניצא מהלופ הזה.

גם עונה קודמת היו משחקים ללא ציוד, זה אותו חיים בובליל(הלוחם בתופים) שממרר לנו את החיים.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

מניח שהרבה לא יגיעו בעקבות הפוסט הזה, שאפו לכל העוסקים בדבר חבורת מנוולים!

לצערי אני בספק אם למשטרה זה יזיז אם קבוצות כן יעלו לשחק או לא...

2 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

לצערי אני בספק אם למשטרה זה יזיז אם קבוצות כן יעלו לשחק או לא...

יזיז אותם קל מגורמים שהם הרבה מעליהם. ברגע שזה יגיע מכל הקבוצות עד שאין שינוי- לא משחקים!

אני קצת לא מבין את מחאת ה"לא מעודדים" של הארגון. זה מעניין למשטרה את התחת. גם למועדון. 

עתירה לבית משפט, הפגנה מול הבית של מפקד המרחב/יו"ר המנהלת, אלו צעדים שלדעתי היו עושים אפקט טוב יותר. 

2 דקות לפני, KIMHI said:

אני כבר לא כל כך משוכנע

לצד פעולות אלוהיות יש לו נטיה להיות אידיוט

ועדיין אין בלם יותר טוב ממנו בארץ. בגלל זה זה הזוי בעיניי שהוא לא קבוע בהרכב כל משחק, בטח כשהמתחרה שלו זה ניר ביטון

ביטון וגבי לא נותנים כרגע סיבה להוציא אותם מההרכב, בטח שיוריס ופרץ. עכשיו גולסה חוזר לרוטציה, קיקו יחזור בקרוב(חמסה חמסה), קשוח עבור הג'ינג'י. רובי נראה לי מאמן ובעיקר אדם הוגן.