Jump to content

לקראת הפועל פ"ת

דקסטר

Recommended Posts

אין זמן לחגוג את הדרבי המשוגע שעברנו כי חייבים לרדת לקרקע. מכבי תעלה למשחק רביעי ב-14 ימים (כולם בבלומפילד).

פתח תקוה תגיע לאחר הניצחון על הפועל באר שבע כשהיא עם פתיחת עונה טובה סה"כ עם 4/9 נקודות.

למרות המשחק המצויין קשה לי להאמין שרובי יפתח עם אותו הרכב כשמדובר במשחק שני בחמישה ימים ורגע לפני הטיסה לגנט. אישית הייתי שמח לראות את תורג'מן בהרכב אבל לא חושב שזה יהיה המצב. הימור:

משפתי

רביבו  סאבו לוקאסן  כהן

יוריס

ביטון    פרץ

מילסון      ערן      דוידה

יום שבת 17:45, בלומפילד.

יאללה מכבי

איביץ׳ היה פותח בהרכב אחר כדי להוריד לקרקע, רובי לדעתי ימשיך עם החבורה שנתנה את ההצגה על הפועל.

מרגיש לי שאסכולת איביץ׳ יותר נכונה למכבי ולכדורגל הישראלי אבל סומך על רובי.

עדיין מסקרן אותי לראות שלישייה התקפית פותחת של תורג׳מן-זהבי-מילסון אבל גם ביטון עם קישור חזק יותר זה אחלה

6 דקות לפני, תמיר8 said:

איביץ׳ היה פותח בהרכב אחר כדי להוריד לקרקע, רובי לדעתי ימשיך עם החבורה שנתנה את ההצגה על הפועל.

מרגיש לי שאסכולת איביץ׳ יותר נכונה למכבי ולכדורגל הישראלי אבל סומך על רובי.

עדיין מסקרן אותי לראות שלישייה התקפית פותחת של תורג׳מן-זהבי-מילסון אבל גם ביטון עם קישור חזק יותר זה אחלה

תורג'מן הרבה פחות מתאים לאגף. בטח שלא לאגף ימין ובטח שלא כשהוא פוגש בונקר מפואר. או חלוץ או בחוץ.

יהיה מוזר לפגוש את ריקן מהצד השני, שחקן ואדם יקר שנתן הרבה למועדון וכיום הוא בהפועל פ"ת המועדון הנחמד הזה שפעם היה אימפריה ועכשיו מנסה להחזיר עטרה ליושנה ודי אני לא יכול להמשיך יותר עם זה תרמסו אותם עד עפר עם עוד חמסה!! לא סובל את הקהל וואנאבי הפועל הזה שלהם. 

דווקא הפעם הייתי מנסה משהו שונה .

עד עכשיו התמודדנו מול יריבות שאיך שלא נהפוך את זה היו נחותות מאיתנו.

יש לנו בעוד שבוע משחק מול גנט שלראשונה לפחות על הנייר טובה יותר מאיתנו.

לכן הייתי מנסה לשנות ומעבה את מרכז הקישור בקשר דפנסיבי יותר דוגמת גולסה או שחר , ומריץ את לוקאסן עם סאבוריט כי הוא פיזי ומהיר הרבה יותר מביטון ונצטרך אותו כמה שיותר חד מול גיפט אורבן האימתני.

סוג של ניסוי כלים לפני המשחק עצמו אם לא מההתחלה אז לכל הפחות ב20-30 דקות האחרונות של המשחק, זה יכול להיות מאוד משמעותי להמשך.

56 דקות לפני, Macc Abi said:

לכן הייתי מנסה לשנות ומעבה את מרכז הקישור בקשר דפנסיבי יותר דוגמת גולסה או שחר , ומריץ את לוקאסן עם סאבוריט כי הוא פיזי ומהיר הרבה יותר מביטון ונצטרך אותו כמה שיותר חד מול גיפט אורבן האימתני.

סוג של ניסוי כלים לפני המשחק עצמו אם לא מההתחלה אז לכל הפחות ב20-30 דקות האחרונות של המשחק, זה יכול להיות מאוד משמעותי להמשך.

אני לא חושב שהמשחק מול גנט בחוץ אמור לעניין אותנו יותר מדי, בטח שלא על חשבון הליגה, נקודת המוצא שלנו צריכה להיות שנפסיד שם ולכן כל מה שנוציא מעבר יהיה בונוס. 

בעיניי, צריך קודם להתמקד בלהחזיר את הצלחת, בטח כשעכשיו היא גם פחות או יותר מבטיחה שלב בתים אירופי שזה דיי מאסט עבורנו, ואחרי זה להתמקד בלנצח את המשחקים מול זוריה ובריידבליק ככה שנגיע למשחק האחרון של הבתים, בבית מול גנט, כשהמקום השני מובטח ואז יהיה אפשר להתאבד עליהם בשביל לסיים ראשונים.

1 hour ago, Macc Abi said:

חייבים לנצח את פ"ת, כל השאר לא חשוב כרגע

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני לא חושב שהמשחק מול גנט בחוץ אמור לעניין אותנו יותר מדי, בטח שלא על חשבון הליגה, נקודת המוצא שלנו צריכה להיות שנפסיד שם ולכן כל מה שנוציא מעבר יהיה בונוס. 

בעיניי, צריך קודם להתמקד בלהחזיר את הצלחת, בטח כשעכשיו היא גם פחות או יותר מבטיחה שלב בתים אירופי שזה דיי מאסט עבורנו, ואחרי זה להתמקד בלנצח את המשחקים מול זוריה ובריידבליק ככה שנגיע למשחק האחרון של הבתים, בבית מול גנט, כשהמקום השני מובטח ואז יהיה אפשר להתאבד עליהם בשביל לסיים ראשונים.

ודאי שהכי חשוב זה הנצחון מול פ"ת ולא הייתי משנה שום דבר אם הייתי חושב שזה יפגע במשחק ובשטף של הקבוצה.

בעיניי זה שינוי מינורי ואסטרטגי שבשום אופן לא אמור להפחית מהיכולת שלנו כדי לשחק טוב ולנצח .

לכן גם ציינתי אפשרות שאם לא מההתחלה אז לכל הפחות לקראת השליש האחרון, בתקווה שעד אז נהיה עם יתרון משמעותי מספיק בשביל לנסות דברים..

לא הולך להיות פשוט,

אף פעם אנחנו לא רוקדים באור יום אל מול בלומפילד מלא.

באסיי ריקן והאקוודורי שלהם יכולים להביך את ההגנה שלנו בקלות, צריך להיות אגרסיבים כמו בדרבי ולא לעלות כמו טווסים כמו נגד ריינה ולרצוח את האמצע.

לפני6 שעות , אלק נילאש said:

אם ננצח את בריידבליק גם בחוץ ואת זוריה פעמיים תיקו מול גנט בבית יספיק לאור התיקו של גנט עם זוריה.

הכי חשוב העונה! אין מקום לאיבוד נקודות.
חייבים לנצל את הבאלגן בחיפה ופסיכולגית לבוא בפער 10 נקודות מהם(שהם יהיו עם 2 משחקים פחות)
עדיין זה יכניס אותם ללחץ היסטרי.  זה שלנו העונה.

משפתי
רביבו סאבו ביטון מאסו
יוריס
פרץ גבי
מילסון זהבי דוידה

רוצה לראות את לוקאסן, בטח במצ'אפ מול באסיי שיכול להקשות מאוד על סבוריט/ביטון.

מעבר לזה, אין מה להסתכל עדיין על גנט. 

אנחנו לא נזכה לאותה כמות שטחים כמו בדרבי, ונצטרך להמשיך להוכיח שאנחנו יכולים להתמודד מול אוטובוס שחונה ברחבה. 

לפני12 שעות , תמיר8 said:

עדיין מסקרן אותי לראות שלישייה התקפית פותחת של תורג׳מן-זהבי-מילסון 

כבר ראינו וזה היה זוועה

לפני7 שעות , קובי השועל said:

לא הולך להיות פשוט,

אף פעם אנחנו לא רוקדים באור יום אל מול בלומפילד מלא.

באסיי ריקן והאקוודורי שלהם יכולים להביך את ההגנה שלנו בקלות, צריך להיות אגרסיבים כמו בדרבי ולא לעלות כמו טווסים כמו נגד ריינה ולרצוח את האמצע.

המחצית השנייה תהיה כשחשוך

חוץ מזה אתה צודק, תהיה נפילת מתל אחרי דרבי ענק ולפני משחק גדול באירופה, חייבים ניצחון  תן לי 1-0 קטן בדקה ה 90 (כבר לא באור יום) וזה מעולה בשבילי

רובי קין צריך להסתכל על המשחק נגד בש

ולראות מה באסי עשה לויטור וטיבי ואז להגיד לעצמו ״טוב הם שני בלמים איטיים.. אה, רגע…״

ולפתוח עם לוקאסן.

חשוב מאוד , במיוחד אחרי התיקו הביתי במשחק הקודם .

אין יותר לאבד נקודות בבית במיוחד שהפחים משחקים בראשון ואפשר להלחיץ אותם עוד יותר .

קדימה מכבי !

לפני11 שעות , Matanbiton said:

חייבים לנצל את הבאלגן בחיפה ופסיכולגית לבוא בפער 10 נקודות מהם(שהם יהיו עם 2 משחקים פחות)

משפתי
רביבו סאבו ביטון מאסו
יוריס
פרץ גבי
מילסון זהבי דוידה

אין שום סיבה לא לבטוח עם דן ביטון אחרי שני המשחקים האחרונים, בטח עם הבונקר שנפגוש.

לא יודע למה כולם בטוחים שסבוריט בלם איטי, הוא לא מהיר במיוחד אבל איטי הוא ממש לא. בכלל, כל הקריאת משחק שלו שהיא הרבה מעל הרמה פה גורמת לו לפעמים לחפף בהגנה (אנחנו קוראים לזה "למכור") ואולי בגלל זה הוא מצטייר כאיטי. הוא איפשהו בממוצע.

לפני11 שעות , Matanbiton said:

משפתי
רביבו סאבו ביטון מאסו
יוריס
פרץ גבי
מילסון זהבי דוידה

בגדול,אם אתה מנצח מחר אז אנחנו כמעט עם יד אחת על הצלחת(פער 10 מהקופים והם משחקים אחרינו+הפסיכוזה שחזרה לחיפה=זה שלנו לשלשל העונה)

8 דקות לפני, Raumdeuter said:

בגדול,אם אתה מנצח מחר אז אנחנו כמעט עם יד אחת על הצלחת(פער 10 מהקופים והם משחקים אחרינו+הפסיכוזה שחזרה לחיפה=זה שלנו לשלשל העונה)

אנחנו במחזור 6 אחי איזה יד על הצלחת?

אני מקווה שקין ישב טוב וניתח את הפאשלה מול ריינה כי אם נפשל שוב זה יתחיל להדאיג. 

רוצה להביס אותם 0-1 וכלום לא מעניין, חייבים לנצח כל המשחקים עד למשחק מול חיפלה ושם לקבור אותם סופית, עד שזה לא קורה אני לא רגוע.