Jump to content

מופע הטרור של חיפה - להוריד את הכובע

Sawyer

Recommended Posts

38 דקות לפני, thunderbolt said:

לא יורידו נקודות ולא יהיה קנס אפילו, צאו מהסרט.

זה בערך כמו לצפות שיורידו נקודות להפועל כי תפסו אצלם מחסן עם לומים ובקבוקי תבערה.

מעניין על סמך מה אנשים שבאמת אין להם שום מושג ומעולם לא טיפלו בדברים האלה מדברים בכזה ביטחון

18 דקות לפני, netanel7 said:

אני שם את הכל היריבות והספורט שניה אחת בצד.

ההתנהלות הזו היא שפל וכתם לקבוצה שלהם, המוניטין שהם מנסים לייצר, הבעלים והאוהדים.

אם אוהדי הפועל היו עושים את זה אז באמת שזה לא היה מפתיע כי הם התחתית של הזבל.

אותי יותר מעניין לשמוע את התגובה של הנשיא, לא מעניין אותי בית הדין ולא ניקוד כזה או אחר.

מה שהנשיא עבר היום זאת חתיכת השפלה ויריקה בפרצוף.

לא רוצה אליפות עם כוכבית, רוצה שהם ילכו לפירוק.

תנסו שניה לחשוב איך מיץ היה מגיב לדבר כזה אצלנו

עוזב אותנו מיידית.

כל העניין של האבוקות יוצא מכלל שליטה

האליפות צריכה להיות מוכרעת על הדשא ולא ביציעים.

הבעיה שבבית הדין טיפסו על עץ גבוה מידי וזה נראה כמו מלחמה ״בקהל כדורגל אלים״ שהם ציירו ויצרו ביחד עם המשטרה וכל האמצעים כשרים.

4 דקות לפני, קמחי said:

לא רוצה שיורידו נקודות לאף קבוצה

מטומטם שיורה פצצות תאורה באזור מאוכלס, בטח ובטח לעבר איצטדיון צריך לשבת בכלא לזמן ארוך מאוד

זה הכל

יש פה את התחום הפלילי שבוא להתאחדות אין סמכות ואין השפעה 

ויש את התחום שבו להתאחדות יש סמכות על הקבוצות וגם אחריות למה שיקרה - האם לטענתך ההתאחדות צריכה לסגת לגמרי מהטיפול ולהשאיר את הטיפול לגמרי למשטרה ובתי המשפט ( שיגמר סביר להניח בקנס סמלי אולי עבירות שירות על תנאי ) 

* אני באמת שואל, אין לי דעה מגובשת בנושא

זקני הפורום זוכרים אולי שפעם המשטרה תפסה אוהדי הפועל עם כל הציוד מוכן והכל שתיכננו לירות רקטה על שער 11 בדרבי מגג של בניין ליד בלומפילד לפני איזה 20 שנה...

6 דקות לפני, הצבר said:

ויש את התחום שבו להתאחדות יש סמכות על הקבוצות וגם אחריות למה שיקרה - האם לטענתך ההתאחדות צריכה לסגת לגמרי מהטיפול ולהשאיר את הטיפול לגמרי למשטרה ובתי המשפט ( שיגמר סביר להניח בקנס סמלי אולי עבירות שירות על תנאי ) 

איך ההתאחדות יכולה לטפל בזה? משחקים ללא קהל? זה לא פיתרון. הורדת נקודות? לא פיתרון.

רק כתבי אישום חמורים ושופטים שיזרקו אותם לכלא

3 דקות לפני, הצבר said:

גם בתחום הפלילי זה מאוד קשה.

1. מדובר בלא מעט קטינים (העונשים משמעותית קלים יותר)

2. הם לא נתפסו בשעת מעשה אלא בנסיון בריחה.

3. הדבר היחיד שנמצא באוטו זה 3 אבוקות

על תפיסת אבוקות תשאלו את אוהדי הפועל אי אפשר לעצור בנאדם, אין לזה עונש המקסימום זה להרחיק מהמגרשים.

ככה שכל עו"ד מתחיל מוציא אותם בלי כלום עם עונש מזערי של הרחקה ממשחקים שגם היא תיפול על הפגרה.

לא הייתי בונה על ענישה בפלילים, לא פשוט בכלל.

1 דקה לפני, gilad-b said:

מה חיפה רצו בעצם עם הפירו מישהו הבין מה הלוז ? זה אקט מחאתי כלשהו ?

ירי טילים- מחאה על הפחתת נקודה

אבוקות ביציע ילדים- מחאה על יציע רק לילדים ונשים

רימון עשן בצפוני תחתון -  מחאה על סגירת הצפוני תחתון

7 דקות לפני, הצבר said:

היום נחצה קו אדום

פצצת תאורה סטנדרטית שנופלת על גוש מושבים שורפת הכל.

חיפה כמועדון אולי טיפח וגונן בצורה מוגזמת מאוד על חבורת האפסים חסרי האחריות שעשו את מה שעשו היום, אבל ראבק מה הם אשמים. 

חיפה בעלי אחריות משפטית, אחלה, אבל הם לא יכלו למנוע את האירוע היום(ד"א, גם לא המשטרה בהיערכות סטנדרטית).

המשטרה צריכה להיכנס באופן משמעותי בגורמים עבריינים שמסכנים את הענף והאוהדים. שההתאחדות תטפל בדברים אחרים כרגע.

הבעיה שלי זה שבית דין לא יודע מה זה מכבי הפועל או חיפה. 

מבחינתם זה אוהדים. 

ולא מופרך בכלל שיענישו את מכבי קשה רק כי צריך להרגיע את האוהדים, אפילו שיש פער ענקי בין מה שהפנטיקס עשו למה שקרה היום. 

אבל כאמור, מבחינתם אוהד זה אוהד והכל במטרה לעשות מכולנו פושעים 

תתי אדם שיורים ככה ללא אבחנה פצצות תאורה לעבר מגרש מאוכלס באנשים/ נותנים לילד בן 8 בערך להחזיק אבוקה, צריכים להינמק כמה שנים בכלא.

לא צריך למחוא להם כפיים, זה בטוח. וואו איזה גדול יש להם, כל-כך התרשמתי מהמופע המפעים הזה. נו בחייאת.

19 דקות לפני, Michael Scofield said:

תתי אדם שיורים ככה ללא אבחנה פצצות תאורה לעבר מגרש מאוכלס באנשים/ נותנים לילד בן 8 בערך להחזיק אבוקה, צריכים להינמק כמה שנים בכלא.

לא צריך למחוא להם כפיים, זה בטוח. וואו איזה גדול יש להם, כל-כך התרשמתי מהמופע המפעים הזה. נו בחייאת.

אני מניח שהכותרת בציניות...

3 דקות לפני, snufkin said:

אני מניח שהכותרת בציניות...

לא לא, לא דיברתי על סוייר, ראיתי כאלה אצלם שהם גאים כל-כך במה שהם עשו, אידיוטים.

מי שנתן לגיטמציה לשחר לעשות את כל מה שעשה בשנים האחרונות, את כל הפרו חיפה בתקשורת והעידוד אלימות שישא בתוצאות, זאת רק ההתחלה.

לפני2 שעות , gilad-b said:

מה חיפה רצו בעצם עם הפירו מישהו הבין מה הלוז ? זה אקט מחאתי כלשהו ?

מדובר במקבילים הישראלים לבריטים צפוניים חסרי שיניים. הילדים שמחזיקים אבוקה ביציע זה מחווה לסרט גרימסבי ולא רחוק היום שבאמת יקום איזה קופיף וישוגר לאוויר עם זיקוק נעוץ בתחת.

הם לא רוצים כלום, אין להם את היכולת לרצות משהו, הם מטומטמים טוטאלית.

53 דקות לפני, סלבה said:

מדובר במקבילים הישראלים לבריטים צפוניים חסרי שיניים. הילדים שמחזיקים אבוקה ביציע זה מחווה לסרט גרימסבי ולא רחוק היום שבאמת יקום איזה קופיף וישוגר לאוויר עם זיקוק נעוץ בתחת.

הם לא רוצים כלום, אין להם את היכולת לרצות משהו, הם מטומטמים טוטאלית.

הזכרת לי את הסצנה האדירה הזו:

ולגבי העונש הצפוי לחיפה: לפי הסרטונים הפצצות שוגרו מחניון. העונש המתבקש הוא סגירת החניון לכמה משחקים טובים, למען יראו ויראו.

כל הכבוד להם האמת.

זה דבר אחד לדעת שלא יעשו לך כלום.

אבל לדעת שלא יעשו לך כלום ולנצל את זה עד תום, באמת להסיר את הכובע.

לפני6 שעות , Double said:

דיווחים שאוהדי חיפה הזדהו כמי שירו את האבוקות על כר הדשא, זה מחייב הורדת נקודות

5tXYwPv.png

עזוב דאבל. בכללי אני מעדיף להפסיק בכלל את הדיבור על הורדת נקודות- גם כי זה לא ספורטיבי וגם כי מתישהו זה יגיע אלינו.

בנוסף זה קרה מחוץ לאצטדיון. לא הגיוני שקבוצה צריכה להיות אחראית גם על זה. במידה והיו מזדהים כאוהדים שלנו זה היה מצדיק עונש כלפינו? ברור שלא.

פצצות תאורה?! בסוף נגלה שהם גם מאחורי גניבת הטנק שהיתה לא מזמן, מה נסגר עם אנשים.

כמו כן תקנו אותי אם אני טועה, אבל זאת לא הפעם הראשונה מאז שאוהדי הפועל כמעט הרגו את אדהם שביטה?