Jump to content

מופע הטרור של חיפה - להוריד את הכובע

Sawyer

Recommended Posts

אני כבר 20 שנה לא ילד מתלהב בן 15 ואני מגנה את הארועים וכו' וכו' וכו'. 

עכשיו אני לא ממש יודע מה הסרט שיש לחיפה בראש ומי עשה להם מה שהם הגיבו ככה

אבל התצוגה שראינו היום לטעמי לפחות זה המפגן טרור הכי מרשים שנראה מאז שאני אוהד כדורגל בישראל. 

שליטה מוחלטת באיצטדיון על כל יצעיו, בים באוויר ויבשה, בדשא ובו זמנית מחוץ לאצטדיון. רימונים ירוקים ביציעים, ילדים בני 7 מדליקים אבוקות ביציעי נשים וילדים, רחפנים!!!! מורידים מטרים של פצצות תאורה ישיר אל המגרש במה שיוצר תמונה בלתי נתפסת. 

אני האחרון שימצוץ לחיפה ובאמת שזה הזוי שהם עשו דבר כזה כשבאמת אין להם נגד מי והכל לטובתם והם חולים בראש אבל ואוו. ואוו מה שהלך היום.

וגם, מטורף שהם לא יקבלו על זה כלום. 

9 דקות לפני, Sawyer said:

וגם, מטורף שהם לא יקבלו על זה כלום. 

"התרשמתי מהעובדה שהמועדון פעל ופועל נמרצות אישית נגד אלו שעשו כן ועל כן אין אני מוצא צורך להעניש את הקבוצה"

לא רחפן ולא נעליים

פצצות תאורה נורו ממרחק גדול(לראייה רכבים שנשרפו בחנייה) ומהגג נזרקו אבוקות(היה מעצר משטרתי בגג של סמי עופר)

מטומטמים עם תעודות

ושימו לב לכתבה שמוסתרת בערוץ הפרופגנדה (מאוד חשוב להם להדגיש שהמשחק עצמו לא נפגע ונעצר לזמן קצר):

אירוע מוזר מאוד ב-1:1 בין מכבי חיפה לבני סכנין. פירוטכניקה הושלכה על כר הדשא בסמי עופר וגרמה לעצירה קצרה של המשחק, אבל נראה, לפי הסרטון שבראש הידיעה, כי נורו מחוץ לאצטדיון.

האבוקות פוזרו במהרה והמשחק המשיך כסדרו, אבל מדובר במעשה תקדימי בכדורגל הישראלי. נכון לעכשיו, לא ברור מי עומד מאחורי ההשלכה והאם תהיה ענישה כנגד אחד מהצדדים, כשבמקביל חלק מהפירוטכניקה שלא נורתה לאצטדיון פגעה ברכבים חונים מחוץ לסמי עופר.

מלבד זאת, אוהדי סכנין הדליקו אבוקות ביציע במהלך המחצית הראשונה, כשגם רימון עשן ירוק נדלק.

"אירוע מוזר". אין להם בושה. אם חס וחלילה ילד היה נפגע? זה אירוע חמור שצריך לגרום לאוהדים שלהם ולקבוצה שלהם נזק קשוח, אחרת הם ימשיכו לעשות את זה עד שמישהו יפגע מהטמטום הזה

Just now, קמאנן said:

ושימו לב לכתבה בערוץ הפרופגנדה (מאוד חשוב להם להדגיש שהמשחק עצמו לא נפגע ונעצר לזמן קצר):

אירוע מוזר מאוד ב-1:1 בין מכבי חיפה לבני סכנין. פירוטכניקה הושלכה על כר הדשא בסמי עופר וגרמה לעצירה קצרה של המשחק, אבל נראה, לפי הסרטון שבראש הידיעה, כי נורו מחוץ לאצטדיון.

האבוקות פוזרו במהרה והמשחק המשיך כסדרו, אבל מדובר במעשה תקדימי בכדורגל הישראלי. נכון לעכשיו, לא ברור מי עומד מאחורי ההשלכה והאם תהיה ענישה כנגד אחד מהצדדים, כשבמקביל חלק מהפירוטכניקה שלא נורתה לאצטדיון פגעה ברכבים חונים מחוץ לסמי עופר.

מלבד זאת, אוהדי סכנין הדליקו אבוקות ביציע במהלך המחצית הראשונה, כשגם רימון עשן ירוק נדלק.

ובל נשכח את האבוקות בדרבי אמש שהודלקו בפראות ע"י אוהדי מכבי תל אביב וגרמו לעצירת המשחק לשתי דקות שנראו כמו נצח

2 דקות לפני, קמאנן said:

ושימו לב לכתבה בערוץ הפרופגנדה (מאוד חשוב להם להדגיש שהמשחק עצמו לא נפגע ונעצר לזמן קצר):

חחחח מה זה החרא הזה? יותר גרוע מערוץ 14

אני מאמין שהאירוע לא הסתיים, בניגוד לאבוקות שזה חרטה פה יש אירוע מסוכן שעליית מדרגה שלו בהחלט יכולה לסכן חיים.

אני מאמין שעוד נשמע על זה בעתיד גם כשיבינו את החומרה גם כשהמשטרה תיכנס לעובי הקורה 

זה לא רחפן חברים.

אגב, יש סרטון שמסתובב שרואים את עמדת השיגור של זה כ-200 מטר מהאיצטדיון.

המקרה הזה מאוד מאוד מסוכן כי אתה לא שולט בו, לראייה רכב נשרף ומספיק שזה נופל עם קצת רוח בזווית ליציע ואתה באסון.

במדינה מתוקנת המשטרה תעצור את מי שאחראי על זה כי אין ספק שהייתה כאן התארגנות ולאחר המעצרים ישייכו אותם למי שצריך ואז אם מדובר חס וחלילה בקבוצה המארחת שהיא תיתן את הדין.

מה יקרה בפועל? 

עונש מזערי על מה שקרה בתוך היציע בלבד.