Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי חוץ | ישששש! 5!! עוד חמישייה בדרבי הזוי משוגע ומתוק מתוק מתוק. הרצף נמשך.

Sawyer

Recommended Posts

וואלה חוץ מ10-15 דקות ראשונות, רוב המשחק קונצרט. מבסוט על הקבוצה אם נשחק ככה 80% מהזמן גם נגד יריבות טובות יותר ניקח את הכתר. זה שלנו להפסיד (ולא נפסיד) 

אלוהים ישלם לצוות הואר ולשופט על זה שלקחו לנו את השישי. 

1 דקה לפני, אורן המתעפץ said:

אני לא רוצה חלילה להרוס חגיגה, רק אציין שלגלזר יש 13 שערי דרבי. סופרים לו 11 כי שניים היו לפני קום המדינה. מי שלוקח לנו גולים מהתקופה הזו, גם יקח תתארים.

לזהבי נותרו 2 שערים כדי לשבור את השיא. במהרה בימינו.

אחלה אורן, לשלוח למוזהב שהגירוד לא יפסיק

שופטים אפסים זבלים בני זונות שרמוטות חולי סארס וסרטן חסרי מושג שלא יראו אור יום אמן לא יודע איך שיפגע בהם ברק מהשמיים שיקומו עם מחלות קשות אני לא מאמין שאני יוצא מדרבי שניצחתי בו 5-0 עצבני בגלל צוות שיפוט של מזדיינים בתחת שנותנים רק 2 דקות תוספת זמן (למרות עצירות שונות לבדיקות ואר חילופים ומה לא) כאילו זה משחק גביע שההפרש בו לא חשוב ואם לא מספיק זה אז מוסיפים חטא על פשע ולא שורקים לפנדל של 20000% שהיה עוזר לנו לשבור סוף סוף את השיא בחיי אשכרה זרקתי את הצעיף בכעס על הרצפה כשהוא שרק לסיום כאילו הפסדנו אוף זה כזה מעצבן אין לי עוד מילים לתאר

אךךך איזה כיף שיש הפועל... תבואו כל יום יא שרמוטות כדי שנחגוג לכם על התחת כמו שאתם אוהבים

מה שהיה בכניסה פשוט הזכיר לי כניסות בשער ארבע ברמת גן, שהיינו באים שלוש שעות לפני ורומסים אחד את השני וגם אז זה לא היה כך. באתי עם הבן שלי שהוא בן 9, את האמת קצת חששתי להביא אותו, אבל יש לו ניקוד ואני לא יכול להשאיר אותו בבית בדרבי, פחדתי קצת כשראיתי מה תפסו אצל הפועל ואז אתה עומד שעה וחצי בכניסה ולא זז, השוטרים זין, אבל אני חייב מילה לאוהדים ה''ישראלים'' להחריד שלנו, למה יא בני זונות אתם חייבים לבוא מהצד, למה שלא תעמדו בתור כמו כולם, למה לדחוף כשרואים שיש ילדים? קצת מצחיק לשיר ''אם לא תלמד תיהיה שוטר''... כשבעצם...

למה בעצם לא עשו תורים מסודרים עם גדרות, למה לא עשו כניסה נפרדת לילדים עם ההורים? בסוף נכנסנו בזמן אחרי שזזנו הצידה ונתנו לבלגן להירגע ואיזה שוטר משך אותנו פנימה.

עם הזמן החשש הפך לשיחה, בתקווה שזו הפעם האחרונה שזו החוויה שלנו. 

לפני5 שעות , Krishi said:

שופטים אפסים זבלים בני זונות שרמוטות חולי סארס וסרטן חסרי מושג שלא יראו אור יום אמן לא יודע איך שיפגע בהם ברק מהשמיים שיקומו עם מחלות קשות אני לא מאמין שאני יוצא מדרבי שניצחתי בו 5-0 עצבני בגלל צוות שיפוט של מזדיינים בתחת שנותנים רק 2 דקות תוספת זמן (למרות עצירות שונות לבדיקות ואר חילופים ומה לא) כאילו זה משחק גביע שההפרש בו לא חשוב ואם לא מספיק זה אז מוסיפים חטא על פשע ולא שורקים לפנדל של 20000% שהיה עוזר לנו לשבור סוף סוף את השיא בחיי אשכרה זרקתי את הצעיף בכעס על הרצפה כשהוא שרק לסיום כאילו הפסדנו אוף זה כזה מעצבן אין לי עוד מילים לתאר

אךךך איזה כיף שיש הפועל... תבואו כל יום יא שרמוטות כדי שנחגוג לכם על התחת כמו שאתם אוהבים

לגמרי. כמה עצבים. חשבתי עליך איך לקחו לנו את השישי חולירות. מנעו היסטוריה.

איזה כיף איזה משחק,שוב אומר,כל המזלזלים ומהמכביסטים לעולמים וכו,הניצחון מוקדש לכם,האופי שלכם של הפועל לא שלנו.

יששששששש 

"זה היה ערב שמינצברג יכול היה להיות גאה בו בדבר אחד בלבד - בכך שהבקשה שלו מאוהדי הקבוצה שלא להדליק אבוקות נענתה, בניגוד להבטחת של אוהדי מכבי ת"א בפני בן מנספורד"
מתוך כתבה אחרת של צנציפר.

מישהו צריך לעדכן את המטומטם הזה שהסיבה היחידה שהפועל לא הדליקו אבוקות
זה כי רוב הארגון שלהם היה במעצר והיתר "החרימו" 
מיותר לציין שהמשטרה החרימו להם ציוד שלא בטוח יש לחלק מפעילי חמאס.

איך משחק ההתקפה זרם כשיוני לא פותח, מקווה שקין לא ימשיך לעשות נסיונות איתו בהרכב, מקסימום מחליף כשהמשחק גמור.

איפה הוואר בפנדל הברור???

אנחנו הולכים על הקצה עם האבוקות, בחייאת די עם זה, נאבד נקודות שיחסרו לנו להשיג התואר.

ישנתי עם חיוך, איך היא מצליחה לרגש אותי כל פעם מחדש...