Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי חוץ | ישששש! 5!! עוד חמישייה בדרבי הזוי משוגע ומתוק מתוק מתוק. הרצף נמשך.

Sawyer

Recommended Posts

7 דקות לפני, silentyogi said:

מת לראות מפת חום של מיקום ממוצע של דור פרץ ביחס למשחקים אחרים

פעם היו מפרסמים נתונים סטטיסטיים, מישהו יודע אם ניתן לראות?

באתר של המנהלת יש נתונים כלליים ולא על שחקן ספציפי

צמצמו את המידע והפלט הסטטיסטי שמקבלים בסיום כל משחק ובאופן כללי באתר המנהלת.

אתה יכול רק לנפק את זה דרך רישיון בתוכננ(שעולה כסף) דוגמת וויסקאוט, אינסטט וכדומה.

20 דקות לפני, אורן המתעפץ said:

בראיון אחרי המשחק נשאל אלברמן (אם אני לא טועה) למה הם לא ניסו לשים את השישי והתשובה שלו הייתה "לא ידענו שזה השיא". זה משפט שרודף אותי עד היום, ובמידה רבה הוא מה שאנחנו עושים במכביפדיה - כל אחד, מהילד שבא לדרבי ראשון ועד אחרון השחקנים, כולם צריכים לדעת, כולם צריכים לרצות את השיא הזה. זה להיות מכבי.

שתדע שזכרתי שהיה לנו יותר זמן אז להשיג את השישי אבל כדי לוודא שאני לא טועה השתמשתי במכביפדיה 

25 דקות לפני, אורן המתעפץ said:

בראיון אחרי המשחק נשאל אלברמן (אם אני לא טועה) למה הם לא ניסו לשים את השישי והתשובה שלו הייתה "לא ידענו שזה השיא". זה משפט שרודף אותי עד היום, ובמידה רבה הוא מה שאנחנו עושים במכביפדיה - כל אחד, מהילד שבא לדרבי ראשון ועד אחרון השחקנים, כולם צריכים לדעת, כולם צריכים לרצות את השיא הזה. זה להיות מכבי.

בדיוק באתי לכתוב את זה בנושא השני ומחקתי. אכן אלברמן, איך כעסתי על המשפט הזה.

אני אשמח אם יהיה בויקיפדיה גם אפשרות לראות בנפרד הפסדים הכי גדולים מול קבוצה יריבה ותוצאות הכי גבוהות משולב (ניצחונות והפסדים).

למשל בדרבי הייתי רוצה לראות את 20 התוצאות הגבוהות ביותר בכל הזמנים ולראות מה התוצאה הכי טובה של הפועל ביחס אלינו (מדהים שעשרת התוצאות הכי טובות שלנו הן רק 5 0 ו 4 0).

40 דקות לפני, Krishi said:

לדעתי בחמישייה בנתניה היה לנו יותר זמן להבקיע את השישי ויכלנו לעשות את זה אבל פשוט הפסקנו לשחק. השחקנים עצמם אמרו שהם לא היו מודעים לשיא שיכול להישבר והורידו את הרגל מהגז. 

אני לא מבין למה - אתם ספורטאים? המשחק לא נגמר? הקבוצה השניה עם הגב על הקיר ובקאנטים? שימו עוד!!!

1 hour ago, robertod said:

אני אשמח אם יהיה בויקיפדיה גם אפשרות לראות בנפרד הפסדים הכי גדולים מול קבוצה יריבה ותוצאות הכי גבוהות משולב (ניצחונות והפסדים).

למשל בדרבי הייתי רוצה לראות את 20 התוצאות הגבוהות ביותר בכל הזמנים ולראות מה התוצאה הכי טובה של הפועל ביחס אלינו (מדהים שעשרת התוצאות הכי טובות שלנו הן רק 5 0 ו 4 0).

לא ידוע לגבי ויקיפדיה, אבל לגבי מכביפדיה, אתה צריך להכנס לעמוד היריבה ושם יש את כל הסיפור הזה:
https://www.maccabipedia.co.il/הפועל_תל_אביב

אני מתנצל מראש מאלה שעדיין מחרימים את ספורט5, אבל הטור הזה של המטריד המיני עמנואל רוזן מתמצת את הלוזריות של הפועל כיום, ועשה לי טוב על הלב. מדביק למטה, כדי שהמחרימים לא ייאלצו להפר את החרם:

יש הפרדה בתל אביב: 5:0 כבר לא כואב

עמנואל רוזן  27.09.23 - 11:15

יש גם בשורות טובות, לא תאמינו. האחת, זה כבר לא כל כך נורא ה-5:0 הזה. התרגלנו. עוד יום במשרד. לפני איזה 53 שנים, הילד הזה שבכה ב-5:0 ההוא, היה אני. טראומת ילדות, אלא מה? כשהגיע השני, הפצעים נפתחו. בשלישי, כבר כלום לא כאב. והרביעי, אתמול – קטן עלינו. נראה אותכם עושים 6:0, הא?

ועוד בשורה טובה: 120 האוהדים שנעצרו, חסכו מאיתנו מופע פירוטכניקה מהדהד, שהיה מוביל את שמעוני וחבריו העתיקים, להוריד לנו מהמעט שיש, 2 נקודות. זה אמור היה להיות דרבי שבו נפסיד לא רק 5:0 אלא גם 5 נקודות. אתם רואים? הרווחנו 2. יש גם על מה לשמוח. 

המשחק? מה יש לומר עליו. דווקא בשנה שעברה, עם קבוצה יומרנית פחות, היה מאצ' אפ. הפעם, אני לא סגור על זה שהאפסנאי של מכבי צריך לשלוח את החולצות לכביסה. קליל. לא כוחות. 

הפועל עלו התקפי. שזה יפה. ולקניס הפנים את הביקורת. נשאר רק לקוות שבמשחק הבא תהיה להפועל גם הגנה. אחרי באר שבע דיברו על זה שלהפועל יש אופי. עכשיו צריך שיהיו לה גם שחקנים שיודעים מה לעשות עם הדבר העגול המרגיז הזה שנקרא כדור.

[...]

ומילה אחרונה לאוהדת ההריונית, שעמדה באומץ בתור. שאלנו את עצמנו איך נקרא לילד אם הפועל תנצח. סוג של טפשת הריון, כנראה, של כולנו. איך לקרוא לילד שיוולד בקרוב בשעה טובה? הייתי הולך על משיח. הוא יגיע בטוח לפני שהפועל תנצח דרבי.

35 דקות לפני, אורן המתעפץ said:

לא ידוע לגבי ויקיפדיה, אבל לגבי מכביפדיה, אתה צריך להכנס לעמוד היריבה ושם יש את כל הסיפור הזה:
https://www.maccabipedia.co.il/הפועל_תל_אביב

ההשלמה האוטומטית שינתה לויקיפדיה. אין שם את היכולות לראות הפסדים בנפרד ומשולב.

לפני3 שעות , Krishi said:

לדעתי בחמישייה בנתניה היה לנו יותר זמן להבקיע את השישי ויכלנו לעשות את זה אבל פשוט הפסקנו לשחק. השחקנים עצמם אמרו שהם לא היו מודעים לשיא שיכול להישבר והורידו את הרגל מהגז. 

לא צריך לדעת מה השיא כדי לנסות להבקיע את השישי בדרבי או נגד כל קבוצה אחרת. 

הנקודה הכי חשובה - ד"ש לדן שילון.

הוא אוהד הפועל ומחק את הקלטת עם צילום המשחק של ה 5 0 הראשון שהיה.

https://m.one.co.il/mobile/Article/153381.html

אני לא מבין איך מישהו יכול לעסוק אח"כ בעיתונאות כשהוא פשוט עשה פעולה לא נסלחת ולא אתית.

אני מקווה שעכשיו לא חסרים לו צילומים של שערים בדרבי.

ממש בשולי הדברים, איזה שחקן מדהים ערן זהבי. יכולת הכיבוש משכיחה את יכולת המסירה הנהדרת וגם את האחד על אחד שהיה לו לפני כמה שנים. הוא כדורגלן הרבה יותר שלם ממה שנותנים לו. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

ממש בשולי הדברים, איזה שחקן מדהים ערן זהבי. יכולת הכיבוש משכיחה את יכולת המסירה הנהדרת וגם את האחד על אחד שהיה לו לפני כמה שנים. הוא כדורגלן הרבה יותר שלם ממה שנותנים לו. 

מישהו כתב פעם (אתה?) - 8 בהכל, 10 בתנועה

אמנם שינו השנה את ספק הסטטיסטיקה, אז הרפרנס לשנים הקודמות הוא בעייתי, אבל אני חייב לציין את זה - מכבי אתמול עם xG של 4.89. העובדה שהפועל יצאו אתמול רק עם 5 חתיכות היא נס עבורם ופספוס גדול עבורנו. לא הייתה עליונות כזו באף דרבי, גם באלו שנגמרו בחמישיות.

25 דקות לפני, אלק נילאש said:

אמנם שינו השנה את ספק הסטטיסטיקה, אז הרפרנס לשנים הקודמות הוא בעייתי, אבל אני חייב לציין את זה - מכבי אתמול עם xG של 4.89. העובדה שהפועל יצאו אתמול רק עם 5 חתיכות היא נס עבורם ופספוס גדול עבורנו. לא הייתה עליונות כזו באף דרבי, גם באלו שנגמרו בחמישיות.

זה היה הדרבי הקל בהיסטוריה. לא בעניין של להקניט, להמעיט מהם או להגדיל אותנו. הדרבי הקל בהיסטוריה. בעיקר בגללם. 

לפני9 שעות , silentyogi said:

מת לראות מפת חום של מיקום ממוצע של דור פרץ ביחס למשחקים אחרים

פעם היו מפרסמים נתונים סטטיסטיים, מישהו יודע אם ניתן לראות?

באתר של המנהלת יש נתונים כלליים ולא על שחקן ספציפי

דור פרץ

https://twitter.com/galmoshe12/status/1706786100985958541?t=tfO5uij4sZJi3k6OXqhGJA&s=19

7 דקות לפני, המכבייה said:

זה היה הדרבי הקל בהיסטוריה. לא בעניין של להקניט, להמעיט מהם או להגדיל אותנו. הדרבי הקל בהיסטוריה. בעיקר בגללם. 

בא לי להגיד שהוא מתחרה עם ה-2-0 בשער הבכורה של זהבי כשהם פשוט השלימו מההתחלה שהם מפסידים והסכימו רק שזה לא יהיה תבוסה, אבל לאור התוצאה והעובדה שהוא נגמר בדקה 40 כנראה שהוא המנצח.

זה תמיד בעיקר בגללם. כשהם באים לשחק כמו הפועל, קשה מאוד נגדם. תמיד. גם אם לנו יש קבוצה מאוד מוכשרת התקפית.

11 דקות לפני, המכבייה said:

כשאנחנו תופסים יום רע, זה נגמר בתיקו. כשזה צמוד, יובה דופק להם שער ניצחון בדקה האחרונה, כשהם באים אופטימיים  זה נגמר בתבוסה.

9 וחצי שנים, 3 חמישיות ועוד כמה תבוסות, מהפך בגמר גביע. מאזן שערים פסיכי (הם אשכרה כבשו 9 שערים בתקופת הזמן הזאת), הכנסנו אותם לטראומה.