Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי חוץ | ישששש! 5!! עוד חמישייה בדרבי הזוי משוגע ומתוק מתוק מתוק. הרצף נמשך.

Sawyer

Recommended Posts

הדרבי הוא מעל הכל, שונא את זה ואני שונא את הדרבים. הגענו כבר למצב שבאמת יש רק מה להפסיד, רק. ביטחון אישי, בלאגנים, עונשים לקהל, עונשים לקבוצה, הפסד נקודות והגרוע ביותר, הפסד משחק וסיום הרצף המפואר בהיסטוריה של הספורט. אין מפחיד מזה, אין גרוע מזה, אין קרוב מזה להגשמת חלום העשור. הכל מונח על השולחן ורובי קין (לצערי) מרכיב הרכב שכולל את גבי ב10 ודן ביטון בימין, לא משהו שמרגיש לי שהולך לעבוד אבל דרבי זה דרבי וחייבים לתת הכל!

שופט: מכור (ועדת חקירה, על מה שהיה היום אין מחילה ואין סיכוי שאנחנו מסתנוורים מהחמישייה ושוכחים את מה שקרה פה היום. אין סיכוי כזה. ולא זה לא רק הגול שהוא לקח לנו בניגוד לחוקה ובניגוד להכל ופשוט היה פה 6-0 היסטורי. זה הצהוב השני לבלוריאן שהוא לא לדיון, זה אדום. לא אכפת לי מה אתה חושב אין תירוצים במצב כזה, צ'יבוטה מתחנן לצהוב שני ואדום עם לא פחות מ3 עבירות בלי כדור באיזור, כלום.  ועוד עשרות החלטות חד צדדיות הכל בלבד שלא נוכל לדרוס אותם. לא ייתכן שזה קרה לא ייתכן שאנחנו ניתן לזה להמשיך לקרות.)

שחקנים: משפתי בעטו לו איזה דרדלה ורבע כל המשחק, אין על מה לשפוט אותו היום. רביבו אחלה רוי, רקד היום על המגרש ברגעים מסוימים, היה שם בהגנה בפעמים המעטות שהיה צריך. מתפתח להיות הטוב לגילו בעולם וכ"ו. סבוריט איזה שחקן קלאס, כמה כדורים דחף קדימה בדקות שהיינו תקועים לפני השערים, כמה חוכמה כמה רמות מעל כל האחרים. מאוהב בו. ביטון פתח רע עם כמה נסיונות לתת להפועל להכנס למשחק אבל כשהם נעלמו לא יכל יותר להזיק והצטרף לחגיגה. מאסון היה שותף למשחק ההתקפי ולמזלו מיעט למכור (מצא פה ושם איפה) בגלל מחסור בהתקפות הפועל. סבבה כזה. יוריס כמה הוא חשוב לנו, כמה איכות הוא מביא למשחק שלנו, כמה גולים הוא בונה ממרכז המגרש, היום רקד על המגרש היה מעולה. פרץ ברוך השב דור פרץ, צמד קטלני, היה נמצא יותר במקום שהוא צריך, דחף מעולה קדימה והצטרף כמו שראיתם מעולה. אחלה דור! גבי מבחינתי היה כמעט מעולה, היה בכל מקום על המגרש רשם הרבה פעולות טובות עדיין לא היה מספיק איכותי בפעולות החשובות היום, נסלח ביחס למשחק המעולה שלו. ביטון ההפך מגבי, רשם משחק יחסית בסדר בשבילו (ועדיין, מבאס לצפייה) אבל הביא את עצמו בפעולות החשובות עם בישול מדהים וסיומת מרהיבה. מילסון אני מתאהב בבחור הזה, מה שהוא עושה על המגרש ומה שהוא עושה מחוץ למגרש, פשוט קסם. מוסיף לנו כ"כ הרבה ושלא יגמר לעולם. זהבי גדול השחקנים בכל הזמנים, אלוהים, הטוב ביותר בעולם אוסף עוד תואר לרזומה, "מלך השערים של הדרבים בכל הזמנים" וזה בלי להגיד אף מילה על הבישול האומנותי, אין, לא היה ולא יהיה כמו ערן זהבי. :wubyellow3:

פיקנטריה:

- מנצחים שוב(!) 5-0 את הפועל בדרבי

- הרצף ממשיך, למעלה מ9 שנים של חלום.

- ערן זהבי הופך למלך השערים של הדרבים בכל הזמנים עם 12.

- ערן זהבי נכנס לעשרת הכובשים הגדולים ביותר בליגת העל בכל הזמנים עם 148.

- כל מה שקדם לדרבי, משיכות כרטיסים ביום המשחק מכירה חפוזה תחושה הזויה לפני המשחק

- אלוהים שישמור מה שהלך היום מחוץ למגרש, מגנומטרים, סוסים, אלימות משטרתית - אומרים מהחמורות בהיסטוריה שחווינו ובלבד שאוהדי מכבי לא יצליחו להכנס למגרש.

- מילסון שר הכל בשביל מכבי בהתחלה

- צמד ראשון(??) לדור פרץ בקריירה

- המשחק נדחה בחצי שעה (ראו הסעיף הקודם)

- אולטראס הפועל לא נכנס אחרי שנתפס עם אמלח למלחמת עולם שלישית, מבקש מהקהל לא להכנס/לצאת אך מקבל זין בפנים כשכולם נשארים (אך יוצאים מוקדם כי.. הפועל.. דרבי..)

- תצוגת פירו באמצע המחצית השניה, בתוך המגרש כך שאין סיבה לעצור את המשחק (ולראיה, 2 דק תוספת אחרי וארים וכ"ו)

- כל הקהל חוגג את הגול של זהבי (עם שירה לזהבי) כשהגול כמובן של פרץ (כנראה השופטים ניסו לזיין אותנו אז זרמו למרות שהיה 4 מטר גול)

- כל החגיגות בסיום (במיוחד של מילסון חח)

- החזרה הכי חלקה איי פעם ממשחק, הפועל התקפלו מוקדם אנחנו שייטנו הביתה.

חייב למות:

גל לייבוביץ' - אין לי דרך להדגיש כמה חמור מה שהתרחש היום וכמה זאת צריכה להיות מלחמת עולם בשבילנו לגמור אותו. לוודא שזה היה המשחק האחרון שהוא ישפוט בחיים שלו, שבאמת לא מגיע לו אותם אחרי מה שעשה היום. אין מכור מזה, אין סליחה לזה. חייבים לפעול.

גמל שלמה - סליחה סליחה סליחה מיהרתי לעבור לקהל ושכחתי אותך. אתה באמת היצור הכי מכוער ודוחה בטבע, כל המשחק אתה רק ממציא מתחזה בוכה לשופט אתה באמת דוחה אותי ואת כולם. אתה חייב לפרוש או אפילו להתאבד, אחד מהם רק שלא נראה אותך

אלטמן - באמת שאני מרחם עלייך, לא אשכח בחיים שהיית בתול בקריית שלום ובאה אלייך ילדה בלונדינית יומיים לפני הדרבי ואתה אמרת לה שתביא לה כרטיס, יא אפס. גם לא השגת לה בסוף וגם תמות בתול כי אתה הכי לוזר בעולם ואתה כלום. שחרר אותנו מהקיום שלך כבר יא מעיק.

קהל:

נתחיל בכמה מילים על הפאנטיקס, לא הסכמתי עם הדרך שלהם לאחר שהודיעו על החלטת מכבי אבל אני מברך על התוצאה הסופית ואני רוצה להגיד שאני רואה המון ביקורת עליהם ואני מבין למה, יש המון סיבות לבקר אבל לטובת כל הצדדים אם נחפש את הטוב (ויש טוב, באמת. שיפור אדיר בכ"כ הרבה נושאים) נוכל כולנו להנות יותר ולהגיע רחוק יותר, לא יודע מה יהיה העונש על המופע היום וחושב שהתזמון שלו אם כבר פגע במכבי על הדשא אבל מבחינתי הדבר החשוב ביותר היה האם ינסו לזרוק לדשא, לא ניסו. לא הייתה סיבה לעצור מלבד הטיה מכוונת נגדנו ובמבחן הזה מבחינתי הם עמדו בגדול, גם סחפו את הקהל היום לתצוגת עידוד של מעטים (אך מאורגנים עם תופים) מול רבים הלומי קרב ששומעים אותנו חוגגים עליהם במשחק בית שלהם 90 דקות. היום היה.. עוד חלום כזה שהתגשם, עוד ערב לדקור בזכרונות לנצח עם חמישייה מרהיבה על הפועל (שרק בגלל השופט לא הייתה שישייה היסטורית) שאנחנו כמאמר השיר, נזכור לעד. תודה לך מכבי על ימים כאלו, תודה לך גם הפועל על ימים כאלו. הלילה לא מתעסקים במשחק הבא ומה לעשות אלא רק חוגגים. יאללה מכבי! :wubyellow3:!

3 דקות לפני, אלמוג מלול said:

לדעתי טיפה חוסר פרגון לדן ביטון. היה המצטיין היום ביחד עם דור

סיכום מדוייק לגביו וכתבתי במהלך המשחק.

במשחק השוטף היה בינוני מינוס ואיבד כמה כדורים מסוכנים שהובילו למעברים שלהם.

אבל הוא שחקן של מספרים וזה חשוב.

3 דקות לפני, tomer958 said:

איך אין את אלטמן והגמל שלמה בחייב למות

מחילה מחילה מחילה. תוקן. סליחה.

באמת שכחתי לכתוב אותם בהסח הדעת אבל הגמל שלמה לכל הפחות חייב להיות. אין אני כ"כ שונא אותו. כזה מגעיל.

Just now, ohad maccabi said:

למה עצרו את המשחק באבוקות? 

כדי לייצר נראטיב כאילו יש סיבה להעניש אותנו אבל אנחנו לא מפגרים ואנחנו נלחם בזה. למה השופט לא הוסיף זמן אם עצרו בגלל האבוקות? זאת בדיחה.

הכל כאן מכור ואנחנו חייבים להתחיל להלחם.

6 דקות לפני, אלמוג מלול said:

לדעתי טיפה חוסר פרגון לדן ביטון. היה המצטיין היום ביחד עם דור

סוייר לא אוהב אותו אין מה לעשות

1 דקה לפני, Sawyer said:

מחילה מחילה מחילה. תוקן. סליחה.

באמת שכחתי לכתוב אותם בהסח הדעת אבל הגמל שלמה לכל הפחות חייב להיות. אין אני כ"כ שונא אותו. כזה מגעיל.

גם צ׳יבוטה החולה אבולה

1 דקה לפני, ohad maccabi said:

כדי שיוכלו לזיין אותנו בבית הדין.

Just now, מכביסט לעד said:

סוייר לא אוהב אותו אין מה לעשות

גם צ׳יבוטה החולה אבולה

כדי שיוכלו לזיין אותנו בבית הדין.

גם אני לא אוהב אותו. 

אבל שמגיע מגיע היה ענק היום. 

1 דקה לפני, ohad maccabi said:

איך יענישו? 

ערב קסום למכבי,  ניסו להרוס עם מכירה בוואר אבל בסוף חמסה על החלאות, מכבי נראית אש, וואן אוברים זה מנוע, מילסון חייזרי. 

זהבי הגדול מכולם.

2 דקות לפני, Sawyer said:

כדי לייצר נראטיב כאילו יש סיבה להעניש אותנו אבל אנחנו לא מפגרים ואנחנו נלחם בזה. למה השופט לא הוסיף זמן אם עצרו בגלל האבוקות? זאת בדיחה.

הכל כאן מכור ואנחנו חייבים להתחיל להלחם.

נכון, הוסיף 2 דקות כולל החילופים והכל.

לא הייתה עצירת משחק בגלל קהל.

כל המהלך בגול השלישי (כולל הסיומת של ביטון) היה מדהים לעיניים, אבל המסירה של זהבי היא מהרמות הכי גבוהות. וואו כמה הוא טוב. 

יא לא נורמאלי לא מספיק שאתה הסקורר הכי טוב בעולם, עכשיו אתה גם מחלק מסירות כאלה? 

דן ביטון יכול לשים שלושער, לשלשל לאינבינדר על הראש, להשתין לאלטמן לתוך הפה ולזרוק אבוקה על צ׳יבוטה והוא עדיין יקבל בסוף "סהכ היה בסדר היום, קשה לצפייה".

לא שאני עף עליו, אבל היום הוא היה לכל הפחות טוב

למרות שרק בא לי לחגוג כן אעמוד על שלי, ביטון לא היה במשחק מבריק היום מבחינת שטף המשחק, המשחק הכולל שלו. קיבל כמה החלטות לא נכונות, איבד כמה כדורים (אחד אם אני זוכר יכל להפוך למתפרצת קטלנית בצד השני) ופשוט לא היה מספיק במשחק. בפעולות המכריעות הוא היה אדיר. זה נגיעה מטורפת בגול (בד"כ הוא בועט את זה לקורה והחוצה) זה כדור אמן לדור תורג'מן בשישי וזה עוד 2-3 מסירות גדולות שיכלו להגמר ביותר. במאני הוא היה שם, בשוטף לא. (המהלך על שם יוני כהן)

לגבי עונשים פנאטיקס וכ"ו - סתמו תפה, תרגעו, תשתו מים, תנשמו. לא זרקו למשחק, לא הייתה סיבה לעצירת משחק או השפעה על תוספת הזמן, הכל טוב. זה לא אמור להיות יותר מקנס כספי ואם כן צריך להתפרע על ההתאחדות וכל השרמוטות שנגדנו.

וגם

ישששששששששששששששששששששש 5!!!! פעם שלישית ב9 שנים האלו! שלישית!! שמעו זה.. באמת. חיי בחלום.

הורג אותי שהכותרת באתרים היא ״אחרי ההתפרעויות שעיכבו את פתיחת המשחק, מכבי הביסה וכו״.

איזה התפרעויות? אולי די להנדס תודעה? הכל היה בסדר לפני שהתחיל המשחק, למעט התנהגות אלימה של המשטרה ששוב הוכיחו שהם גברים על אוהדים.

גבי באמצע שמאל ודורפ באמצע ימין וזה נראה טוב יותר.

גבי לא מוביל ולא יוביל אבל יש בו איכויות והוא בכושר הכי טוב מאז שהגיע אלינו וזה חשוב.

אני לא רוצה חלילה להרוס חגיגה, רק אציין שלגלזר יש 13 שערי דרבי. סופרים לו 11 כי שניים היו לפני קום המדינה. מי שלוקח לנו גולים מהתקופה הזו, גם יקח תתארים.

לזהבי נותרו 2 שערים כדי לשבור את השיא. במהרה בימינו.