Jump to content

יוריס אחרי הדרבי

קמחי

Recommended Posts

מסירות וכדורי גובה שנדבקים ישירות לרגל בזמן שלוחצים אותו ואת השחקן שמקבל את הכדור. 

זה עוזר המון בשחרור לחץ ומניעת התקפות מתפרצות.

אני לא יודע אם זה נכון, לי זה בעיקר מרגיש שהוא סוג של תצוגה של מה שהיה גדל להיות שרן ייני לו היה יליד 2002 ולא גדל במכבי של לוני.

גם מראה חיצוני, גם משהו באופי שמשדר. נראה מיוחד וחייבים לשמור אותו עד הפרישה (אם הוא רוצה, כמובן).

זה מה שיפה, נראה שמכבי והוא זה לגמרי מתאים במידות, ולא בקטע של בינוניות. הוא בטופ שצריך לשאוף אליו משחקן בגילו, הוא כנראה לא יוביל במקומות גבוהים משמעותית. זיווג משמיים.

24 דקות לפני, סלבה said:

אני לא יודע אם זה נכון, לי זה בעיקר מרגיש שהוא סוג של תצוגה של מה שהיה גדל להיות שרן ייני לו היה יליד 2002 ולא גדל במכבי של לוני.

גם מראה חיצוני, גם משהו באופי שמשדר. נראה מיוחד וחייבים לשמור אותו עד הפרישה (אם הוא רוצה, כמובן).

זה מה שיפה, נראה שמכבי והוא זה לגמרי מתאים במידות, ולא בקטע של בינוניות. הוא בטופ שצריך לשאוף אליו משחקן בגילו, הוא כנראה לא יוביל במקומות גבוהים משמעותית. זיווג משמיים.

בגדול מסכים.

אני חושב שיוריס טוב יותר במסירה וביכולת להשתחרר. זה לאו דווקא עניין של באיזו מכבי הוא גדל אלא מאמנים שחיפשו תכונות אחרות בתפקיד הזה.

מודה שקברתי אותו אחרי עונה שעברה, אמרתי שאין בו כלום הגנתית/התקפית.

מודה שגם השנה אחרי קמפיין אירופי מוצלח הייתי בספק לגביו כי גם שנה שעברה הוא היה טוב בקמפיין. 

אבל לדעתי הוא המצטיין בכל משחק שהיה מתחילת העונה, הוא שחקן על ברמת זהבי. רק שימשיך ככה , הוא החיזוק האמיתי של הקיץ הזה

6 דקות לפני, YallaMaccabi said:

מודה שקברתי אותו אחרי עונה שעברה, אמרתי שאין בו כלום הגנתית/התקפית.

מודה שגם השנה אחרי קמפיין אירופי מוצלח הייתי בספק לגביו כי גם שנה שעברה הוא היה טוב בקמפיין. 

אבל לדעתי הוא המצטיין בכל משחק שהיה מתחילת העונה, הוא שחקן על ברמת זהבי. רק שימשיך ככה , הוא החיזוק האמיתי של הקיץ הזה

צריך לזכור שזו הייתה העונה הראשונה שלו מחוץ להולנד, התאקלמות למקום חדש זה לא הדבר הכי פשוט.

שמח שהוא קיבל את הצאנס.

צריך להגיד שהוא הרשים בעיקר בדקות הראשונות, אחכ הפועל התפרקה והיה לו קל הרבה יותר. לצורך העניין היו לו כבר משחקים 'מרשימים' מאתמול. לא שזה משנה משו באמת

Just now, Elirandani said:

צריך לזכור שזו הייתה העונה הראשונה שלו מחוץ להולנד, התאקלמות וחיבור למקום זה לא הדבר הכי פשוט.

שמח שהוא קיבל את הצאנס.

שום קשר להתאקלמות. גם לא חוסר הצלחה. 

התחיל אצל איביץ שעוד ניסה דברים. אחרי זה נפצע להרבה זמן ואז קראנקה שאין מה להסביר