Jump to content

הורדתם לי את הזקפה

KIMHI

Recommended Posts

44 דקות לפני, yellowcake said:

אתה באמת חשבת שלא יהיו אבוקות בדרבי חוץ?

ויש 5000 אנשים שרק בגלל זה היו מחליפים אותך, די לבכות

אולי הילד שלך נהנה מהאבוקות? שאלת אותו??

לא חשבתי וואלה הוא לא כזה נהנה, פתחו ממש מאחורינו וכשזה קרוב ילדים ''קצת'' מפחדים מזה. הרבה יותר נהנה מהמשחק, העידוד. אני אגיד לך את האמת, אחת הפעמים הראשונות שהוא היה ליד אבוקות היה בגמר נגד הפועל ובמשחק נגד חיפה ב2-2, אז הוא נהנה(אמיתי) אבל מאז הוא לא כזה עף על זה. 

On 29.9.2023 at 19:07, yellowcake said:

אתה באמת חשבת שלא יהיו אבוקות בדרבי חוץ?

ויש 5000 אנשים שרק בגלל זה היו מחליפים אותך, די לבכות

אולי הילד שלך נהנה מהאבוקות? שאלת אותו??

האמת קיוויתי שלא יהיו, בדרבי אחרי שפתחו לי אבוקות מעל הראש (למרות שישבתי רחוק למעלה ליד 13), החלטתי שאני יותר לא תורם לארגון.

כל פעם שאני נכנס מוציא מהכיס שטר של 20/50 ושם להם, פה זה נגמר יותר לא שם.

יש לי הרבה חברים מהארגון, גם עליהם צעקתי וזה לא משנה העונש שקיבלנו, עצם לקיחת הסיכון שיורידו לנו נקודות גמרה אותי סופית.

7 דקות לפני, duduha said:

האמת קיוויתי שלא יהיו, בדרבי אחרי שפתחו לי אבוקות מעל הראש (למרות שישבתי רחוק למעלה ליד 13), החלטתי שאני יותר לא תורם לארגון.

יש לי הרבה חברים מהארגון, גם עליהם צעקתי וזה לא משנה העונש שקיבלנו, עצם לקיחת הסיכון שיורידו לנו נקודות גמרה אותי סופית.

אבל לא היה שום סיכון כזה. לא מבין מאיפה קיבלתם את הרושם שיש סיכוי כלשהו בכלל שיורידו לנו נקודות בגלל פירו במשחק הזה. 

3 דקות לפני, Krishi said:

אבל לא היה שום סיכון כזה. לא מבין מאיפה קיבלתם את הרושם שיש סיכוי כלשהו בכלל שיורידו לנו נקודות בגלל פירו במשחק הזה. 

כי כל התקדימים על הגב שלנו, תמיד מחפשים אותנו, למה לקחת את הסיכון?

Just now, duduha said:

אין פה שום סיכוי לתקדים או משהו כזה. לא היה סיכון אפילו הקטן שביותר שיורידו לנו נקודות, בטח ובטח שלא נזרק שום דבר למגרש. שזה דווקא סיבה להגיד מילה טובה לארגון כי עד היום הם היו זורקים כל פעם. 

24 דקות לפני, duduha said:

איזה תקדימים?

אם היה נזרק לדשא והמשחק היה נעצר כל מה שאתה אומר נכון, אבל לא קרה שום דבר מזה.

26 דקות לפני, Afrojack said:

איזה תקדימים?

אם היה נזרק לדשא והמשחק היה נעצר כל מה שאתה אומר נכון, אבל לא קרה שום דבר מזה.

אתה טוען שמעולם לא היו תקדימים על הגב שלנו?

אתה טוען שמעולם לא היו תקדימים על הגב שלנו ומיד אחכ יצא חוק שאסור להעלות לדין על זה?

1 hour ago, Krishi said:

אין פה שום סיכוי לתקדים או משהו כזה. לא היה סיכון אפילו הקטן שביותר שיורידו לנו נקודות, בטח ובטח שלא נזרק שום דבר למגרש. שזה דווקא סיבה להגיד מילה טובה לארגון כי עד היום הם היו זורקים כל פעם. 

עזוב רגע בצד את הורדת הנקודות ותקדימים כאלה ואחרים.

בעונה שעברה, שני המשחקים שלנו נגד ב"ש היו ללא עידוד בעקבות משחקי הדרבי שקדמו להם.

לא בגלל תקדים כלשהו וגם לא בגלל בית הדין.

סתם כי למשטרה התחשק לא לאשר הכנסה של ציוד למשחק בטרנר, והמשחק בבלומפילד היה ללא שער 11.

האם שווה לקחת את הסיכון שהמשחק החשוב כ"כ נגד חיפה יהיה ללא עידוד מהצד שלנו?
זה לא תרחיש תלוש מהמציאות במצב שאנחנו חיים בו.

מסכים איתך שהעונשים האלה הם ביזיון, והענישה של המשטרה (שזה לא תפקידה להעניש) זה אפילו ביזיון גדול יותר.

אבל דווקא במקרה הזה אני חושב שהסיכון לא שווה את זה

לפני2 שעות , duduha said:

שמע אתה פשוט טרחן

גם שפתחו אבוקות בתוך היציע ודאגו לא לזרוק לדשא כדי לא לקבל עונש חמור ועובדה שזה הסתיים בקנס כספי של 25 אלף שקל(לא שאני מזלזל חלילה בסכום) יש לך מה להגיד

כואב לך פשוט שבסוף גם היה קהל של מכבי בדרבי וגם עשו חגיגה ביציע עם אבוקות אבל אתה רוצה להמשיך להתעקש על התמונה המעוותת שלך 

לגבי התרומות שלך לארגון אני מאמין שהם יסתדרו בלי התרומות של אדוני הנכבד אתה לא עושה טובות לאף אחד שאתה תורם לארגון זה לא הולך לכיסים פרטיים

זה הולך לציוד עידוד ,תפאורות מתי שהמשטרה מאפשרת וכן גם בין היתר לפירוטכניקה ביציעים שהמטרה העיקרית של אלו היא לדחוף את מכבי ולהרים את הקהל 

9 דקות לפני, BMTA said:

שמע אתה פשוט טרחן

גם שפתחו אבוקות בתוך היציע ודאגו לא לזרוק לדשא כדי לא לקבל עונש חמור ועובדה שזה הסתיים בקנס כספי של 25 אלף שקל(לא שאני מזלזל חלילה בסכום) יש לך מה להגיד

כואב לך פשוט שבסוף גם היה קהל של מכבי בדרבי וגם עשו חגיגה ביציע עם אבוקות אבל אתה רוצה להמשיך להתעקש על התמונה המעוותת שלך 

לגבי התרומות שלך לארגון אני מאמין שהם יסתדרו בלי התרומות של אדוני הנכבד אתה לא עושה טובות לאף אחד שאתה תורם לארגון זה לא הולך לכיסים פרטיים

זה הולך לציוד עידוד ,תפאורות מתי שהמשטרה מאפשרת וכן גם בין היתר לפירוטכניקה ביציעים שהמטרה העיקרית של אלו היא לדחוף את מכבי ולהרים את הקהל 

ממש לא כואב לי שהיה קהל, גם אני הייתי. כל מה שאמרתי שלקחו סיכון שאסור היה לקחת והעובדות לא משנות כי אף אחד לא יכל לצפות בוודאות איך בית הדין יגיב.

לפני2 שעות , duduha said:

יפה, זה בדיוק מה שמיקי זוהר רוצה שיקרה. שהאוהדים יריבו זה כנגד זה. הוא רוצה שאתה תריב עם הארגון על האבוקות במקום שהוא יעשה את זה. כמו פיון במשחק שלו אתה. מחר יגידו לך אם תצעק מניאק על השוער תקבל רדיוס כי אתה מונע מילדים להגיע אתה גם תצעק על החברים שלך.  

לא ניתן למיקי זוהר לפלג בנינו זה כל מה שהוא רוצה

1 hour ago, תחיית המתים said:

יפה, זה בדיוק מה שמיקי זוהר רוצה שיקרה. שהאוהדים יריבו זה כנגד זה. הוא רוצה שאתה תריב עם הארגון על האבוקות במקום שהוא יעשה את זה. כמו פיון במשחק שלו אתה. מחר יגידו לך אם תצעק מניאק על השוער תקבל רדיוס כי אתה מונע מילדים להגיע אתה גם תצעק על החברים שלך.  

לא ניתן למיקי זוהר לפלג בנינו זה כל מה שהוא רוצה

אני לא רב עם אף אחד, גם לבחור שפתח אבוקות שורה מאחורי לא אמרתי מילה. יש דברים שאני מוכן לקבל ויש דברים שלא, מבחינתי אתה יכול לצעוק לעמוס שהוא הומו, אבל לא מוכן לקבל קריאות ״מחבל״ ״כושי״ או נהמות. יש קווים שלדעתי אסור לחצות.

לא מיקי זוהר ולא אף אחד ישנו את דעתי בעניין.

7 דקות לפני, duduha said:

אני לא רב עם אף אחד, גם לבחור שפתח אבוקות שורה מאחורי לא אמרתי מילה. יש דברים שאני מוכן לקבל ויש דברים שלא, מבחינתי אתה יכול לצעוק לעמוס שהוא הומו, אבל לא מוכן לקבל קריאות ״מחבל״ ״כושי״ או נהמות. יש קווים שלדעתי אסור לחצות.

לא מיקי זוהר ולא אף אחד ישנו את דעתי בעניין.

אתה יכול להגיד לא רב עם אף אחד אבל כתבת שאתה לא תורם יותר לארגון ושצעקת על חברים שלך ובכללי נשמע שאתה מאוד כועס ושיש לך בטן מלאה על חברים שלך שנמצאים בארגון.

מיקי זוהר יש לו מטרה אחת וזה לגרום לאוהדים לצאת כנגד אוהדים אחרים  אני לא אתן לו את התענוג הזה. אם הוא רוצה לטפל בעבריינים שיטפל בהם בעצמו אבל עלי מניפולציות של עונשים לא עובדים.  והוא יכול להמשיך להעניש בהורדת נקודות ורדיוסים עד שנה הבאה. 

לפני6 שעות , תחיית המתים said:

אתה יכול להגיד לא רב עם אף אחד אבל כתבת שאתה לא תורם יותר לארגון ושצעקת על חברים שלך ובכללי נשמע שאתה מאוד כועס ושיש לך בטן מלאה על חברים שלך שנמצאים בארגון.

מיקי זוהר יש לו מטרה אחת וזה לגרום לאוהדים לצאת כנגד אוהדים אחרים  אני לא אתן לו את התענוג הזה. אם הוא רוצה לטפל בעבריינים שיטפל בהם בעצמו אבל עלי מניפולציות של עונשים לא עובדים.  והוא יכול להמשיך להעניש בהורדת נקודות ורדיוסים עד שנה הבאה. 

צעקתי ברוח טובה, שהם דפוקים והורסים את המועדון, לא בקטע של מריבה.

לפני10 שעות , Arthur Read said:

עזוב רגע בצד את הורדת הנקודות ותקדימים כאלה ואחרים.

בעונה שעברה, שני המשחקים שלנו נגד ב"ש היו ללא עידוד בעקבות משחקי הדרבי שקדמו להם.

לא בגלל תקדים כלשהו וגם לא בגלל בית הדין.

סתם כי למשטרה התחשק לא לאשר הכנסה של ציוד למשחק בטרנר, והמשחק בבלומפילד היה ללא שער 11.

האם שווה לקחת את הסיכון שהמשחק החשוב כ"כ נגד חיפה יהיה ללא עידוד מהצד שלנו?
זה לא תרחיש תלוש מהמציאות במצב שאנחנו חיים בו.

מסכים איתך שהעונשים האלה הם ביזיון, והענישה של המשטרה (שזה לא תפקידה להעניש) זה אפילו ביזיון גדול יותר.

אבל דווקא במקרה הזה אני חושב שהסיכון לא שווה את זה

אני חושב שזה באחריות המועדון לדאוג שלא נחווה עונשים כאלה. ואם זה לא קורה זה נטו באשמתם ולא כי הארגון הדליק פירו ביציע.

32 דקות לפני, Krishi said:

אני חושב שזה באחריות המועדון לדאוג שלא נחווה עונשים כאלה. ואם זה לא קורה זה נטו באשמתם ולא כי הארגון הדליק פירו ביציע.

האם זה שווה את הסיכון?

לא מחפש אחראיים או אשמים, כי מהבחינה הזאת אנחנו באותו הראש

כל אחד משער 11 שלא השתתף במחאה של הפאנטיקס צריך לעבור ליציע אחר, הייתה כאן הזדמנות לסמן את כולם ולהעביר אותם לשאר האצטדיון.

ביזיון מה שנהיה בשער הזה, אנשים בצדדים אשכרה יושבים. למה אתם עושים את זה לעצמכם? לכו תשבו בכיף בשער 2.

לגבי הארגון, אתם נהנים מהארגון אותם יושבי 11. תנו גב, מה קרה? מה הבעיה הגדולה לתמוך בארגון שלכם? תתביישו.

57 דקות לפני, קובי השועל said:

כל אחד משער 11 שלא השתתף במחאה של הפאנטיקס צריך לעבור ליציע אחר, הייתה כאן הזדמנות לסמן את כולם ולהעביר אותם לשאר האצטדיון.

ביזיון מה שנהיה בשער הזה, אנשים בצדדים אשכרה יושבים. למה אתם עושים את זה לעצמכם? לכו תשבו בכיף בשער 2.

לגבי הארגון, אתם נהנים מהארגון אותם יושבי 11. תנו גב, מה קרה? מה הבעיה הגדולה לתמוך בארגון שלכם? תתביישו.

אנשים רצו לתפוס מקום.  לפנטיקס יש מקומות קבועים

5 דקות לפני, תחיית המתים said:

אנשים רצו לתפוס מקום.  לפנטיקס יש מקומות קבועים

שיבואו עם צעיפים וישימו על הכסאות. ככה עשיתי וככה עוד הרבה אחרים וגם הפנאטיקס אגב

לפני10 שעות , Bigperetz said:

שיבואו עם צעיפים וישימו על הכסאות. ככה עשיתי וככה עוד הרבה אחרים וגם הפנאטיקס אגב

ערסים העיפו מהמקום אחיין שלי בן 13 ששמר לנו מקום. רק כי זה ״האיזור הקבוע שלהם״ (גם בזה אני לא בטוח). 

אז כן, זו הייתה הסיבה שלי ולא היה בא לי להתמודד עם הבלאגן הזה 

19 דקות לפני, זיפו said:

כל עוד לא נזרוק לדשא, הכל טוב.

מקווה שבאמת לא יזרקו לדשא כי יחפשו אותנו.

עוד יותר מקווה שלא יצרו איזשהו תקדים על חשבוננו.