Jump to content

הורדתם לי את הזקפה

KIMHI

Recommended Posts

1 דקה לפני, אקיטה said:

חיפשו אותנו בניסיון לייצר מלחמת יריות עם הפועל משער לשער ולייצר מראות חמורים כמו סמי עופר אם לא יותר.

קיבלו זין לפרצוף עם 0 הפרעה למשחק או סכנה לביטחון הקהל.

זה ניצחון של אוהדי מכבי היום, מספיק לחפש איפה שאין, ואם יחפשו, זה תפקידה של מכבי להפוך שולחנות.

לא. זה תפקידו של הקהל והארגון להיות בןגר ולא ילד בן 5. בטח אם התחייבו להנהלה. לבכות אחר כך ולרוץ מתחת לסינר של ההנהלה שתציל אותנו מהטמטום של עצמנו זה מביך

1 דקה לפני, קמחי said:

שום הרמה להנחתה, פשוט צריך להוריד את הדרמה

לא היה הפרעה למהלך המשחק, לא נזרק מהיציע או אל הדשא, שום דבר חריג

תוריד או תעלה את הדרמה זה לא ישנה.. אין לנו גרם השפעה על התובע האדום ובית הדין של יענקלה

Just now, snufkin said:

תוריד או תעלה את הדרמה זה לא ישנה.. אין לנו גרם השפעה על התובע האדום ובית הדין של יענקלה

זה חוסר הבנה של המציאות

הנרטיב והשיח הציבורי משפיע על כל מהלך של ההתאחדות ובתי הדין

1 דקה לפני, snufkin said:

אשרי המאמין.. 

אם לא הרעש התקשורתי(ולאו דווקא בערוצים הקונבנציונליים) חיפה לא היו מקבלים הורדת נקודה

אפשר לתת עוד 100 דוגמאות

1 דקה לפני, קמחי said:

אם לא הרעש התקשורתי(ולאו דווקא בערוצים הקונבנציונליים) חיפה לא היו מקבלים הורדת נקודה

אפשר לתת עוד 100 דוגמאות

נחיה ונראה, הלוואי ואתה צודק. לדעתי זה קרב אבוד ורק מחפשים את הטריגר לדפוק אותנו. אם לא עכשיו אז בעוד כמה משחקים

6 דקות לפני, snufkin said:

לא. זה תפקידו של הקהל והארגון להיות בןגר ולא ילד בן 5. בטח אם התחייבו להנהלה. לבכות אחר כך ולרוץ מתחת לסינר של ההנהלה שתציל אותנו מהטמטום של עצמנו זה מביך

מאיפה אתה יודע מה הסיכום עם ההנהלה? ואם הסיכום עם ההנהלה זה שידליקו אבוקות אבל ישאירו ביציע כדי שיהיה אפשר להגיד הנה הדליקו אבל זה ביציע ואין הצדקה לעצור את המשחק? אתה תתהפך לצד השני? שר הספורט קורא לזה התקדמות אבל לכמה אנשים פה 5-0 בדרבי נהרס

תגידו מה זה פורום של חיפה כאן? אני אומנם חושב שזה טמטום להדליק, אבל בית הדין אמר שלא תיהיה הורדת נקודות על אבוקות, בטח אם הן נשארו ביציע, זה בקושי נסיבות ובטח לא מחמירות, חיפה יכולים לבכות כמה שהם רוצים. הם בוכים על בית"ר ועכשיו יבכו עלינו וכך כל הליגה תשנא את המלשינים האלה. 

3 דקות לפני, רועי.ל said:

מאיפה אתה יודע מה הסיכום עם ההנהלה? ואם הסיכום עם ההנהלה זה שידליקו אבוקות אבל ישאירו ביציע כדי שיהיה אפשר להגיד הנה הדליקו אבל זה ביציע ואין הצדקה לעצור את המשחק? אתה תתהפך לצד השני? שר הספורט קורא לזה התקדמות אבל לכמה אנשים פה 5-0 בדרבי נהרס

לאף אחד לא נהרס הדרבי אלא אם הוא אוהד הפועל. לשאלתך, אני יודע מה הסיכום עם ההנהלה. ערן ורובי התחננו שלא ידליקו. ילדים מפגרים

9 דקות לפני, yehonatan6597 said:

ליצנים כולכם 

האבוקות נשארו בתוך היציע ולא נזרקו לדשא היה כיף מאוד ותרם להשפלה על הפועל תהנו מהרגע כבר 

לא הבנת שזה הרס לשחקנים את המומנטום כשהם סימנו לקהל להפסיק?

זה מיותר ופוגע בקבוצה

16 דקות לפני, Saar said:

לא הבנת שזה הרס לשחקנים את המומנטום כשהם סימנו לקהל להפסיק?

זה מיותר ופוגע בקבוצה

הייתי ביציע והייתה חגיגה אחת גדולה כולם נהנו מהסיטואציה 

זה שהשופט השרמוטה עצר את המשחק על כלום ושום דבר זה משהו אחר, הוא עצר את המומנטום ולא הארגון. 

כל עוד האבוקות נשארות ביציע ולא נזרקות לדשא הכל מצויין 

שאפו לארגון על אווירה קטלנית היום 

1 דקה לפני, yehonatan6597 said:

הייתי ביציע והייתה חגיגה אחת גדולה כולם נהנו מהסיטואציה 

זה שהשופט השרמוטה עצר את המשחק על כלום ושום דבר זה משהו אחר, הוא עצר את המומנטום ולא הארגון. 

כל עוד האבוקות נשארות ביציע ולא נזרקות לדשא הכל מצויין 

שאפו לארגון על אווירה קטלנית היום 

ברגע שהקבוצה נענשית, גם אם זה רק קנס, אז לא הכל טוב, נקווה שזה יגמר בקנס. 

1 דקה לפני, Krishi said:

לא זרקו לדשא הכל טוב. נחטוף קנס נמשיך הלאה. 

אחלה אווירה עשה הארגון היום די להיות כאלה טרחנים

נקווה באמת שזה יגמר בקנס. 

אתגר קטן לרואי השחורות:

תמצאו לי מקרה בו קבוצה נענשה בהורדת נקודות או בסגירת יציע במקרה בו רק הודלקו אבוקות ביציע. ללא זריקה שלהן למגרש או ליציע סמוך.

הזוכה יזכה בבירה ופיצה לפני הפועל פ"ת.

לילה טוב ו-5:0 לך הפועל

2 דקות לפני, קמחי said:

אתגר קטן לרואי השחורות:

תמצאו לי מקרה בו קבוצה נענשה בהורדת נקודות או בסגירת יציע בו רק הודלקו אבוקות ביציע. ללא זריקה שלהן למגרש או ליציע סמוך.

תמצא לי קבוצה שנענשה על קריאות "הומו".

כלכך הרבה תקדימים היו נגדנו שהגיוני שחלק נחשוב שהעונש יכול להיות מוגזם ושזה היה מיותר. 

אנחנו שולטים שליטה מוחלטת במגרש , הפועל מפורקים , השחקנים שורפים את הדשא בקריז עצבני  כיאלו 0-0 דקה 97

זהבי וקין מתחננים לאוהדים שיפסיקו עם האבוקות כי זה מוריד להם את האוויר

אחרי האבוקות המגניבות של הארגון כל הלחץ ירד (כן כמובן ביחד עם החילופים וכל זה) אבל עדיין.

ויש פה אנשים שעדיין בעד לפתוח אבוקות בדקה 60 אחרי כל זה .. לא יודע מה להגיד לכם כמו הפוסט של הארגון בפייסבוק אשכרה לשים ז** על הקבוצה

זהבי וקין מתחננים מה יותר מזה ?

נקודה לחיוב- לא נזרק לדשא - כל הכבוד

לפני1 שעה , קמחי said:

אתגר קטן לרואי השחורות:

תמצאו לי מקרה בו קבוצה נענשה בהורדת נקודות או בסגירת יציע במקרה בו רק הודלקו אבוקות ביציע. ללא זריקה שלהן למגרש או ליציע סמוך.

https://m.one.co.il/mobile/Article/427182.html

הופעל עונש על תנאי. אם תהיה אחידות יתנו לנו עונש על תנאי אבל אז הוא יופעל אחרי חיפה כי הארגון הוכיח שהוא ידליק בכל משחק גדול.. אז מה עשינו פה? וגם זה רק אם באמת יש אחידות בענישה, מה שלא אמור לקרות

אני רואה את זה אחרת לגמרי 
פחות מ24 שעות לפני הדרבי מכבי יוצאים בהודעה רשמית ש"השיגו" לנו את הכרטיסים לדרבי, באמת מי ישמע הישג חסר תקדים
בפועל קיבלנו כמות קטנה של כרטיסים מכל דרבי מאז בלומפילד המחודש ולא מעניין אותי הנסיבות
עברנו בידוק שלא עברתי בכל 30 שנותיי ביציעים תחת דוחק לא יאמן ואלימות משטרתית מופרזת
מכבי לא עמדה במילה שלה, תפאורה לא נתנו להכניס, המשטרה לא עשתה את עבודתה 
הקהל עשה את עבודתו בגדול למרות התת תנאים.... שאפו וכל שאר ילכו לחפש

מצד אחד, בכל נושא שני בפורום, אנשים חוזרים על הטענות (הנכונות) שהכל כאן מכור ויזיינו אותנו איפה שאפשר וגם איפה שלא.

מצד שני, בכדי להצדיק את הטמטום אתמול (מעבר לחוסר הכבוד כלפי המערכת שלנו), כל אחד נזכר שהוא מורן מאירי ולא היה תקדים לענישה על אבוקות שנשארו ביציע ופרשנות של נסיבות מחמירות.

למה? במה תרמו האבוקות אתמול ולמי?

ראינו כבר הכל במפגשים האלו, מאבוקות במשך 20 דקות למשחק שפוצץ לפני סיומו ועדיין, תמיד יכול להיות יותר גרוע מבחינתנו.

בואו נניח שנצא מזה בלי הורדת נקודות (ולו על תנאי) ואפילו לא סגירת 11 לכמה משחקים, האם אנשים שם מבינים שברגע שהדליקו זה רולטה על 3 נקודות חשובות בזמן שהן אחושרמוטה בכיס שלנו כך שאין שום סיבה להמר עליהן?

לא מבין אנשים, בחיי.

לפני5 שעות , Krishi said:

לא זרקו לדשא הכל טוב. נחטוף קנס נמשיך הלאה. 

אחלה אווירה עשה הארגון היום די להיות כאלה טרחנים

ביום שאחד המדליקים יצטרך לשלם את הקנס נראה אותכם אומרים את זה בכזאת קלות

13 דקות לפני, yosi_1985 said:

ביום שאחד המדליקים יצטרך לשלם את הקנס נראה אותכם אומרים את זה בכזאת קלות

בחלום הרטוב ביותר שלי, זורקי האבוקות מקבלים את הקנס שמכבי מקבלת ונאלצים להוציא 5 אלף דולר כל אחד מהזורקים, ההורים שלהם עולים בחמש בערב לחדשות עם דמעות בעיניים של אין לנו מאיפה לשלם את זה, הנערים מתנצלים בשידור חי ועדיין מוכרחים לשלם קנס מפלצתי, פעמיים שלוש ומיישרים פה את כל הנוער הזוועה הזה שעושה מה שבזין שלו, צריך שהפחד להדליק אבוקה יהיה בערך פי עשר מהפחד להחזיק פלאפון בנסיעה ביד, חבורה של חולירות שלא משתלטים על עצמם.

וואו איזה גניבת דעת.

הלו חברים תתעוררו מדובר בדרבי. לא היה לנו תפאורה לא היה לנו כלום. המינימום זה אבוקות והמקסימום זה שיישארו ביציע ולא יגיעו לדשא. 

עבודה מצוינת של הארגון התנהלות מעולה ומכבדת ואם בית הדין רוצה לחפש לתת על זה עונש שיתחיל לחפש, יש עשרות מקרים רק מהעונה שעברה עם מכבי חיפה שהאבוקות נשארו ביציע אפילו לא סגרו להם את היציעים אלא רק קיבלו קנס מגוחך והמשחק לא נעצר עשרות פעמים ככה שגם כאן לא הייתה עילה לעצירה.

כל הכבוד לפנאטיקס שרק ימשיכו ככה