Jump to content

ביום שלישי כולנו מחוץ לבלומפילד

ohad maccabi

Recommended Posts

כל עוד יש אפשרות קהל צריך להיות במגרש , אם צריך שיעמדו 100 שוטרים ויעשו חציצה .

דרבי בלי קהל זה לא דרבי , ובטח לנו אותם אוהדים מסורים שמגיעים לכל חור בארץ ובעולם לא צריך לשלול את האופציה הזו .

9 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

הבעיה היא ניסיון מקרי העבר

כי כבר נענשנו במשחקי דרבי חוץ שהיו על הנייר קלים הרבה יותר לאבטחה 

מבין.

לדעתי ההתנהלות של המועדון ביזיונית.

לא קיבלנו שום התייחסות יום וחצי לפני המשחק.

במקום שהמועדון יוציא הודעה מסודרת ומפורטת לחששות ולשיקולים האמיתיים ואז אולי היינו אפילו רוצים לחץ גדול יותר מטעם הקהל או אפילו התייחסות של הארגון.

כל השקט הזה יוצר עוד יותר בעיות.

15 דקות לפני, מכביסט חולוני said:

לדעתי הולך להיות גם תקדים עם צבע הפירו שהולך להיזרק...   יעשו הכל להוריד לנו נקודות

לא הבנתי, צבע האבוקה קובע את העונש? 

אם תיהיה פריצת קהל למגרש למשל בגלל שירו זיקוקים לתוך היציע אף אחד לא יוכל להעניש אותנו. אני באמת לא רואה איזה תגובה תוביל להורדת נקודות, למעט אולי ירי ממש רקטי של אבוקות וזיקוקים אל שער 8 עליון, אבל ראבק מה אנחנו החמאס? 

לאיזה עוד הודעה של מכבי אתם מחכים?

מכבי שלחו הודעה רשמית לפני יומיים לכל העולם שלא מושכים כרטיסים כל עוד לא ישנו את סדר ההושבה.

מכיוון שלא השתנה שום דבר, אז למה אתם מצפים?  

7 דקות לפני, Lahav8 said:

מכבי שלחו הודעה רשמית לפני יומיים לכל העולם שלא מושכים כרטיסים כל עוד לא ישנו את סדר ההושבה.

לאיזה כל העולםם שלחו?חוץ ממכתב למנהלת והפועל,

אני מצפה בתור אוהד לקבל עדכון על זה כבר לפני הסופ"ש האחרון שהיה בצורה מסודרת בפייסבוק שלהם כמו שהם יודעים להודיע הודעות כשהם רוצים ולא להשאיר אנשים במתח כל הסופש והכיפור מה יהיה בשלישי 

7 דקות לפני, Lahav8 said:

חחחחח מדהים

אשכרה הרגילו אתכם להיות לקוחות ואפילו בתור לקוחות זה השירות הכי גרוע שאפשר לקבל.

השתיקה של מכבי זה ביזיון שאין דברים כאלה.

19 דקות לפני, Lahav8 said:

על מה אתה מדבר? ה״הודעה״ והמכתב הגיעה דרך הדלפה של הפועל לפשכצקי

אני עם מכבי לגבי אי משיכת הכרטיסים. 

מזיינים אותנו ומחכים להפיל אותנו ואם זו הדרך לנסות, אני סבבה עם זה. 

אבל העובדה שמכבי לא הוציאה שום הודעה לאוהדים שלה זה חתיכת בזיון. 

אי הסכמה על דרך הפעולה זה דבר אחד (צריך או לא למשוך כרטיסים) ולראיה זה גם חצוי אצל האוהדים,

אבל לא לעדכן בשום דבר? התנהלות זוועה מצד הקבוצה כלפי האוהדים שלה

לפני2 שעות , galacticos said:

אנשים שלא היה להם כיוון לכרטיס עוד מאה שנה גם ככה, הם הראשונים לדבר על כמה החלטת ההנהלה נכונה. 

אנשים שלא נסעו למשחק חוץ מאז משחק האליפות באיצטדיון ר״ג נגד רמה״ש, הם הראשונים להרצות שמבחינתם קודם כל צריך להחזיר את האליפות וכל דבר אחר כמו הורדת נקודות יכול לסכן את זה. 

עזוב שזה לא נכון, אבל נגיד.

ככל שאנשים מתבגרים נוספות להם המון מחויבויות שונות שלא תמיד מסתדרות עם להגיע לכל משחק, בטח עם השיבוצים של משחקים של מכבי בעיקר בימי עבודה. קל להיות ילד בן 18-25 שאין לו כמעט כלום על הראש ולספור לאנשים משחקים, זה לא אומר כלום ולא הופך אותו לאוהד דגול יותר מבעל משפחה עם מנוי שכבר לא מגיע למשחקי חוץ.

4 דקות לפני, עמית ר said:

אי הסכמה על דרך הפעולה זה דבר אחד (צריך או לא למשוך כרטיסים) ולראיה זה גם חצוי אצל האוהדים,

בזה אני מאוד מסכים.

59 דקות לפני, סלבה said:

עזוב שזה לא נכון, אבל נגיד.

ככל שאנשים מתבגרים נוספות להם המון מחויבויות שונות שלא תמיד מסתדרות עם להגיע לכל משחק, בטח עם השיבוצים של משחקים של מכבי בעיקר בימי עבודה. קל להיות ילד בן 18-25 שאין לו כמעט כלום על הראש ולספור לאנשים משחקים, זה לא אומר כלום ולא הופך אותו לאוהד דגול יותר מבעל משפחה עם מנוי שכבר לא מגיע למשחקי חוץ.

לא בא בטענות לאף אחד ולא נכנס לאף אחד לכיס. 

אבל לגבות את ההחלטה של ההנהלה=להסכים ששער 11 יהיה סגור גם עוד שלושה שבועות בחיפה בית+בדרבי בית הבא. 

רוצים להימנע מבלאגן? תמנעו מעבריינים להיכנס. 

יש ניקוד חוץ מסיבה מסוימת. יש סיבה שאנשים חורשים את הארץ לאורכה ולרוחבה. הסיבה העיקרית היא לדחוף את מכבי בכל חור והסיבה המשנית היא כדי לזכות בקדימות המגיעה לאותם אנשים. 

ההחלטה של ההנהלה חוטאת לשני העקרונות האלה. 

שאח״כ לא ימכרו לנו חרטות על כמה חשוב להם הגב של הקהל ותמיכה מבלומפילד מלא. 

כי כרגע הם רואים אותנו כלקוחות ותו לא. 

נ.ב. הכותב הינו בעל מספר תלת ספרתי של נקודות חוץ. 

13 דקות לפני, galacticos said:

לא בא בטענות לאף אחד ולא נכנס לאף אחד לכיס. 

אבל לגבות את ההחלטה של ההנהלה=להסכים ששער 11 יהיה סגור גם עוד שלושה שבועות בחיפה בית+בדרבי בית הבא. 

רוצים להימנע מבלאגן? תמנעו מעבריינים להיכנס. 

יש ניקוד חוץ מסיבה מסוימת. יש סיבה שאנשים חורשים את הארץ לאורכה ולרוחבה. הסיבה העיקרית היא לדחוף את מכבי בכל חור והסיבה המשנית היא כדי לזכות בקדימות המגיעה לאותם אנשים. 

ההחלטה של ההנהלה חוטאת לשני העקרונות האלה. 

שאח״כ לא ימכרו לנו חרטות על כמה חשוב להם הגב של הקהל ותמיכה מבלומפילד מלא. 

כי כרגע הם רואים אותנו כלקוחות ותו לא. 

נ.ב. הכותב הינו בעל מספר תלת ספרתי של נקודות חוץ. 

אני לא מבין איך זו המשוואה שיצרת.

4 דקות לפני, סלבה said:

אני לא מבין איך זו המשוואה שיצרת.

מי שמפחד מהורדת נקודות על אבוקות/התפרעות כזו או אחרת ועל סמך הפחד הזה, מגבה את החלטת ההנהלה, צריך לדרוש שגם במשחקים שציינתי, היציעים יהיו ריקים. 

כדי שחס וחלילה הפחד שלו לא יתממש

לפני4 שעות , galacticos said:

אנשים שלא היה להם כיוון לכרטיס עוד מאה שנה גם ככה, הם הראשונים לדבר על כמה החלטת ההנהלה נכונה. 

אנשים שלא נסעו למשחק חוץ מאז משחק האליפות באיצטדיון ר״ג נגד רמה״ש, הם הראשונים להרצות שמבחינתם קודם כל צריך להחזיר את האליפות וכל דבר אחר כמו הורדת נקודות יכול לסכן את זה. 

יש לי דירוג תלת ספרתי, הולך לכל משחק חוץ שאפשר, ועדיין לא הייתי מגיע לדרבי הקרוב.

מצטער אבל החיים שלי יותר חשובים לי מללכת למשחק כזה או אחר.

הפסקתי ללכת לסכנין כשאבנים שזרקו שברו לי את החלון באוטו, ואחרי שבסמי עופר ירו עליי זיקוקים הבנתי שאין סיכוי שאני נכנס כשיש אולטראס צמוד ליציע שלנו.

בשבילי תרבות האולטראס לא שווה את הסכנת חיים, ומי שכן רוצה אז שיבושם לו.

מכבי באחד מהצעדים הכי חכמים שלה בשנים האחרונות, ואם למישהו יש תלונות שיחרים את ההתאחדות לכדורגל, המשטרה, או בית הדין.

אני באופן אישי לא סומך על אף אחד מהפנאטיקס שלא יזרוק אבוקה לדשא או זיקוק ליציע צמוד, וטוב מאד שמכבי גם לא סומכת.

רוצים שיסמכו עליכם? תוציאו הצהרה שאכפת לכם משאר האוהדים ולא מהתחת של עצמכם

משרד הספורט, משטרת ישראל, ההתאחדות לכדורגל, בית הדין, המנהלת, הנהלות המועדונים הגדולים וארגוני האולטראס - הרבה ארגונים וגופים כושלים שנלחמים זה בזה ובסוף מי שחוטף, כמו בכל מלחמה, אלו מאות ואלפים של אוהדים טובים שבאים למגרשים במטרה להנות, לתמוך ולעודד ולצערי הם אלו שצריכים לסבול מכל החרא שנוצר מסביב.

מבאס.

29 דקות לפני, osfeee said:

יש לי דירוג תלת ספרתי, הולך לכל משחק חוץ שאפשר, ועדיין לא הייתי מגיע לדרבי הקרוב.

מצטער אבל החיים שלי יותר חשובים לי מללכת למשחק כזה או אחר.

הפסקתי ללכת לסכנין כשאבנים שזרקו שברו לי את החלון באוטו, ואחרי שבסמי עופר ירו עליי זיקוקים הבנתי שאין סיכוי שאני נכנס כשיש אולטראס צמוד ליציע שלנו.

בשבילי תרבות האולטראס לא שווה את הסכנת חיים, ומי שכן רוצה אז שיבושם לו.

מכבי באחד מהצעדים הכי חכמים שלה בשנים האחרונות, ואם למישהו יש תלונות שיחרים את ההתאחדות לכדורגל, המשטרה, או בית הדין.

אני באופן אישי לא סומך על אף אחד מהפנאטיקס שלא יזרוק אבוקה לדשא או זיקוק ליציע צמוד, וטוב מאד שמכבי גם לא סומכת.

רוצים שיסמכו עליכם? תוציאו הצהרה שאכפת לכם משאר האוהדים ולא מהתחת של עצמכם

סבבה.

אם אתה מרגיש מאוים אז שב בבית אחי,אבל אי אפשר למנוע ממי שלא מפחד מהשרמוטות של הפועל ובטח שלא של סכנין להגיע למשחק.

עד עכשיו הייתי עם מכבי בהחלטה, אבל עצם זה שהם לא רואים לנכון לשתף את הארגון ואת הקהל הרחב בהודעה מסודרת זה ביזיון.

מצפה מהארגון להודיע שהוא מגיע למשחק,ועוד יותר מצפה ממנו להגן על הקהל של מכבי במידה והשרמוטות מעיזים להעיף עלינו זיקוקים! לא כמו שקרה שנה שעברה בסמי...

נ.ב הכותב היינו בעל ניקוד מלא והפעם האחרונה שהפסדתי דרבי עם קהל היה ב1988.

לפני2 שעות , עמית ר said:

כבר שנים ככה. העניין שיש אוהדים שמתבלבלים בין הדיסקרטיות והשקט  שג'ורדי ניסה והצליח להנחיל כדי לנקות את קריית שלום, לבין ה 0 שיתוף פעולה וחוסר תקשורת בסיסית עם הקהל שנובע בעיקר מהנהלה רופסת שמעדיפה להעלם שמסובך.