Jump to content

ביום שלישי כולנו מחוץ לבלומפילד

ohad maccabi

Recommended Posts

לפני1 שעה , Prison Mike said:

אז גם בדרבי בית הבא ובחיפה בית הבא תקבל את זה ששער 11 יהיה סגור?

עד שהעונשים יהיו אישיים כלפי מי שזורק ולא קולקטיביים כלפי הקבוצה והקהל, או עד שנוותר על המטרד הזה של האבוקות, כן, זה בדיוק מה שהייתי רוצה ועושה.

14 דקות לפני, Saar said:

עד שהעונשים יהיו אישיים כלפי מי שזורק ולא קולקטיביים כלפי הקבוצה והקהל, או עד שנוותר על המטרד הזה של האבוקות, כן, זה בדיוק מה שהייתי רוצה ועושה.

אז אתה אומר שהבעיה היא עונשים קולקטיביים והפתרון שלך הוא עונש קולקטיבי יותר גרוע, כן?

19 דקות לפני, Saar said:

עצוב שאתה כותב את השורות האלה ומאמין בזה שהבעיה היא הארגון/הקהל ולא רואה את זה שהבעיה היא בית הדין וההתאחדות ומכבי שהולכת על הפתרון הקל והאומלל ביותר כדי להילחם בהם

אתה אשכרה מעדיף שכל המשחקים הגדולים יהיו בלי שער 11 עם אווירה אומללה כל זה מהפחד שיורידו לך נקודות בבית הדין

מכבי והקהל שלה צריכים לרכז את האנרגיה למלחמה בבית הדין וההתאחדות במקום אחד בשני.

אם להנהלה היה תקשורת עם הקהל אם היה לה רצון ואכפתיות מאיתנו הם היו רותמים אותנו למלחמה בהם כבר לפני שבועיים שראו לאן זה הולך ובמקום זה בנו תכנית זדונית להודיע על הפתרון הקל בשישי צהריים לפני שבת לפני כיפור

אומלל מאוד מאוד

הטיעון עם האבקות זה הכי בדיחה שיש, בלי קשר אם אני חושב שצריך או לא צריך למשוך את הכרטיסים.

במשחק הבא גם אם הוא מול הפועל ירושלים כנראה שיהיו אבוקות , אם זה בגלל ה"נקמה" או אם זה בגלל סתם כי כל משחק שני יש פה אבוקות.

אם אוהדי הפועל לא יכולים להגיע בזריקה עם אבוקות ליציע שמכבי מתאכלסים בו, אני לא מבין בכלל את ההחלטה המוזרה הזאת.

בעיקר אני לא מבין, איזה אינטרס שלנו אנחנו משרתים.

1 hour ago, oshri1992 said:

הטיעון עם האבקות זה הכי בדיחה שיש, בלי קשר אם אני חושב שצריך או לא צריך למשוך את הכרטיסים.

במשחק הבא גם אם הוא מול הפועל ירושלים כנראה שיהיו אבוקות , אם זה בגלל ה"נקמה" או אם זה בגלל סתם כי כל משחק שני יש פה אבוקות.

אם אוהדי הפועל לא יכולים להגיע בזריקה עם אבוקות ליציע שמכבי מתאכלסים בו, אני לא מבין בכלל את ההחלטה המוזרה הזאת.

בעיקר אני לא מבין, איזה אינטרס שלנו אנחנו משרתים.

מכבי לא רוצה להיענש

היא נערכת לבית הדין, זה הכל 

טיעון בסגנון של "אפילו לא היה לנו קהל מה אתם רוצים" 

לפני5 שעות , Saar said:

מה לא הבנתם? לכולם ברור שבאירוע האבוקות הבא נקבל עונש נקודות, עם או בלי על תנאי.

לכולם ברור גם שהפנאטיקס לא יוותרו על האבוקות במשחק הזה.

אז כן, זה הגיוני מאוד שמכבי לא רוצה את האוהדים שלנו שם, אי אפשר לסמוך עליכם, בעצם אפשר לסמוך על זה שתעשו מה שמתאים לכם גם כשהקבוצה ושאר האוהדים נפגעים.

זה לא ברור ואין שום סיבה שנקבל הורדת נקודות בגלל אבוקות אם לא היה לנו תנאי קודם של הורדת נקודות על זה. 

הפחד של מכבי אני מניח הוא שבאופן כללי תהיה התפרעות אוהדים רבתי כששני הארגונים אחד ליד השני, משהו הרבה יותר חמור מזריקת אבוקות. 

האבוקות זה לא הסיפור פה בכלל.

צריך להזכיר לאנשים איך בסמי עופר ירו זיקוקים על הקהל שלנו? צריך להסביר למה יש סכנה שאולטראס הפועל יירה על הקהל שלנו?

מכבי אמרו יפה - אם לא תשנו את סידורי ההטבה והאבטחה אנחנו לא מושכים כרטיסים

18 דקות לפני, osfeee said:

צריך להזכיר לאנשים איך בסמי עופר ירו זיקוקים על הקהל שלנו? צריך להסביר למה יש סכנה שאולטראס הפועל יירה על הקהל שלנו?

מי שמפחד שלא יגיע 

38 דקות לפני, osfeee said:

הזיקוקים שהם ירו בחיים לא מגיעים מ8 ל11

לפני2 שעות , guyMTA said:

הזיקוקים שהם ירו בחיים לא מגיעים מ8 ל11

בדרבי 1-0 של עטר ששבר את הבצורת 

לפני המשחק נורתה אבוקה משער 5 לשער 11 פגעה לאוהדת בכתף ופצעה אותה (היה ממש כמה שורות מעלי) 

אנשים מזלזלים קצת בסכנה של הדבר הזה

ובאחריות שיש למכבי תל אביב כמועדון במקרה של פציעות האלה או חמורות יותר וזה בלי להגיע בכלל לעונשים על הקבוצה במקרה של התפרצויות וכו 

מכבי חיפה זה כלום ושום דבר לעומת הסיכון מול הפועל (רק על בסיסי דרבי עבר סטיל המשחק שלא נגמר, פואד, דרבי המוטות, המשחק הקודם שהפועל ניסו לפוצץ וזה רק בשלוף)

אפשר לא להסכים עם ההחלטה של מכבי (ולמחות כמה שרק רוצים) אבל כמו שזה נראה עכשיו אפשר להבין אותה 

כואב לי רק המילים כמו מלחמה במועדון, אני חושב שאנשים הולכים רחוק אנחנו לא בימים כאלה ולא צריך להגיע לשם

56 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

בדרבי 1-0 של עטר ששבר את הבצורת 

לפני המשחק נורתה אבוקה משער 5 לשער 11 פגעה לאוהדת בכתף ופצעה אותה (היה ממש כמה שורות מעלי) 

אנשים מזלזלים קצת בסכנה של הדבר הזה

ובאחריות שיש למכבי תל אביב כמועדון במקרה של פציעות האלה או חמורות יותר וזה בלי להגיע בכלל לעונשים על הקבוצה במקרה של התפרצויות וכו 

מכבי חיפה זה כלום ושום דבר לעומת הסיכון מול הפועל (רק על בסיסי דרבי עבר סטיל המשחק שלא נגמר, פואד, דרבי המוטות, המשחק הקודם שהפועל ניסו לפוצץ וזה רק בשלוף)

אפשר לא להסכים עם ההחלטה של מכבי (ולמחות כמה שרק רוצים) אבל כמו שזה נראה עכשיו אפשר להבין אותה 

כואב לי רק המילים כמו מלחמה במועדון, אני חושב שאנשים הולכים רחוק אנחנו לא בימים כאלה ולא צריך להגיע לשם

יש זיקוקים כמו שחיפה ירו שזה חרטה ולא עושה כלום ולא יכול להגיע 

ויש אבוקה שנורית ויכולה להגיע גם משער 8 וגם משער 5 אין שום הבדל במרחק 

לפני4 שעות , Krishi said:

זה לא ברור ואין שום סיבה שנקבל הורדת נקודות בגלל אבוקות אם לא היה לנו תנאי קודם של הורדת נקודות על זה. 

הפחד של מכבי אני מניח הוא שבאופן כללי תהיה התפרעות אוהדים רבתי כששני הארגונים אחד ליד השני, משהו הרבה יותר חמור מזריקת אבוקות. 

אתה אומר את זה כאילו ההתנהלות של בית הדין היא הגיונית בדרך כלל

לפני7 שעות , Prison Mike said:

עצוב שאתה כותב את השורות האלה ומאמין בזה שהבעיה היא הארגון/הקהל ולא רואה את זה שהבעיה היא בית הדין וההתאחדות ומכבי שהולכת על הפתרון הקל והאומלל ביותר כדי להילחם בהם

אתה אשכרה מעדיף שכל המשחקים הגדולים יהיו בלי שער 11 עם אווירה אומללה כל זה מהפחד שיורידו לך נקודות בבית הדין

מכבי והקהל שלה צריכים לרכז את האנרגיה למלחמה בבית הדין וההתאחדות במקום אחד בשני.

אם להנהלה היה תקשורת עם הקהל אם היה לה רצון ואכפתיות מאיתנו הם היו רותמים אותנו למלחמה בהם כבר לפני שבועיים שראו לאן זה הולך ובמקום זה בנו תכנית זדונית להודיע על הפתרון הקל בשישי צהריים לפני שבת לפני כיפור

אומלל מאוד מאוד

מכבי והקהל שלה? כבר שנים שמי שמתיימר לייצג את הקהל שלה מוכיח שאין עם מי לדבר, שהאינטרס שלו גובר על האינטרסים של המועדון.

הפתרון לא צריך להיות ביציע, זה לא עובד, הפתרון הוא בערכאות משפטיות וזה ייקח זמן, אקטים כאלה הם הדרך אם אתם אוהבים או לא.

On 22.9.2023 at 13:51, nirc2 said:

בדיוק.

ובמקום שהפאנטיקס יגידו "וואי, מכבי מעדיפים אפילו לשחק בלעדינו בגלל הנזק שאנחנו עושים לקבוצה" הם ממשיכים להצדיק את עצמם בשם מלחמה מדומיינת שהם רק יפסידו בה

חבל על האנרגיות שלך ניר, אתה מדבר פה עם אנשים שעדיין לא התבגרו.

לפני4 שעות , Yellow_Hell said:

חבל על האנרגיות שלך ניר, אתה מדבר פה עם אנשים שעדיין לא התבגרו.

איזה פרופוגנדה זולה, מה הטענה לארגון? אפילו העונש על תנאי שיש כנגד המועדון לא קשור לארגון אלא לקהל הרחב אז בתור שני אנשי קהל רחב אני דווקא בא בטענות אליכם אולי אתם תתבגרו? 

המשטרה מאמללת את הארגון וגורמת לו להגיע ערום לכל המשחקים החשובים כבר שנתיים או במקסימום בלונים וניילונים אז מן הסתם שהארגון עודה מופעי פירוטכניקה אותם מופעי פירוטכניקה שאחר כך כולם כולל המועדון משתמשים בתמונות ממנו לסרטונים רקעים ומה לא?

אתם מצדיקים את הפעולה של ההנהלה ומסרבים להכיר בדיעה אחרת בשם הבגרות? אתם אוהדי כדורגל אם לא הבנתם ובין אם אתם מעודדים 90 דק בלי חולצה או יושבים בשער 13 וחוזרים הבייתה עצובים אחרי הפסד אתם ילדותיים באותה מידה, להיות אוהד כדורגל זה להיות ילד זה בדיוק לנתק את כל הרצינות מהרוטינה, אז מה עכשיו? נראה את זהבי דוחף את השלישי ונשיר לאוראל דגני מהבית? כל אחד בסלון שלו? נשים חמישייה להפועל ונשיר ביחד עם עוד ארבעה חברים בפאב כמה כיף זה? מה העניין בעצם? לשם מה התכנסנו?

האצבעות שלכם מופנות לכיוון הלא נכון ומהסיבות הלא נכונות, תרימו את הראש ותראו את התמונה הגדולה ולאיזה תמונה גדולה יותר היא יכולה להוביל

לא ייאמן שהפורום של השחקן ה12 זה בסוף המקום שריכז אליו את שונאי הקהל הכי גדולים. 

תכף תגידו לי בתקופות של השחקן לא היה ככה כאילו לא הייתי אז. 

תשארו בבית כל השנה לא רק בדרבי. 

38 דקות לפני, Prison Mike said:

איזה פרופוגנדה זולה, מה הטענה לארגון? אפילו העונש על תנאי שיש כנגד המועדון לא קשור לארגון אלא לקהל הרחב אז בתור שני אנשי קהל רחב אני דווקא בא בטענות אליכם אולי אתם תתבגרו? 

המשטרה מאמללת את הארגון וגורמת לו להגיע ערום לכל המשחקים החשובים כבר שנתיים או במקסימום בלונים וניילונים אז מן הסתם שהארגון עודה מופעי פירוטכניקה אותם מופעי פירוטכניקה שאחר כך כולם כולל המועדון משתמשים בתמונות ממנו לסרטונים רקעים ומה לא?

אתם מצדיקים את הפעולה של ההנהלה ומסרבים להכיר בדיעה אחרת בשם הבגרות? אתם אוהדי כדורגל אם לא הבנתם ובין אם אתם מעודדים 90 דק בלי חולצה או יושבים בשער 13 וחוזרים הבייתה עצובים אחרי הפסד אתם ילדותיים באותה מידה, להיות אוהד כדורגל זה להיות ילד זה בדיוק לנתק את כל הרצינות מהרוטינה, אז מה עכשיו? נראה את זהבי דוחף את השלישי ונשיר לאוראל דגני מהבית? כל אחד בסלון שלו? נשים חמישייה להפועל ונשיר ביחד עם עוד ארבעה חברים בפאב כמה כיף זה? מה העניין בעצם? לשם מה התכנסנו?

האצבעות שלכם מופנות לכיוון הלא נכון ומהסיבות הלא נכונות, תרימו את הראש ותראו את התמונה הגדולה ולאיזה תמונה גדולה יותר היא יכולה להוביל

שומעים את אותן מנטרות כבר שנים, אבל אז אתם עסוקים במלחמות אולטראס ובכל דרבי באים להראות שיש לכם יותר גדול מהארגון של הפועל.

לא הבנתם שסגרו לכם את שער 11 לחצי עונה ועכשיו הסיכון עלה ומדברים על נקודות, אין מקום לספק.

אתה צריך לשמוח, אם יתנו לכם להיכנס ולמרות שכולם יודעים שבמקרה של אבוקות נקבל עונש נקודות, הלגיטימציה שלכם בקרב "הקהל הרחב" שגם ככה לא משהו תיפגע עוד יותר.

40 דקות לפני, Prison Mike said:

קודם כל לא חושב שמישהו פוסל את. טענות של הפאנטיקס, הדאגה לתרבות העידוד היא אמיתית וקיימת, אם, סוף יגידו לנו רק תשבו ותמלאו כפיים אני לא אלך למשחקים. אתה גם לא צריך להיתפס לעונש על תנאי הנוכחי, כי ברוב המקרים העונש כן קשור בפעולה של הפאנטיקס, כמובן לא במקרה של כוס שתי או טוואטחה שזה נטו בית דין מושחת. אם ניקח את האבוקות כדוגמה לפעולה שעושים דווקא, או לשיר טועמה מחבל(בחיית את מי הוא מעניין עשרים שנה אחרי, זמנים משתנים, ומה ההבדל בין שואה למכבי או ניאו **** של חיפה, כל קהל עושה בכוונה), אז אתה טוען שזה התרסה למשטרה, אז אולי מישהו אמר לעצמו, יודעים מה? אנחנו למשך תקופת ניסיון לא מכניסים אבוקות אסורות, המטרה שלנו החזרת תפאורה, ואז נראה מה קורה בסוף תקופת הניסיון... 

8 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

קודם כל לא חושב שמישהו פוסל את. טענות של הפאנטיקס, הדאגה לתרבות העידוד היא אמיתית וקיימת, אם, סוף יגידו לנו רק תשבו ותמלאו כפיים אני לא אלך למשחקים. אתה גם לא צריך להיתפס לעונש על תנאי הנוכחי, כי ברוב המקרים העונש כן קשור בפעולה של הפאנטיקס, כמובן לא במקרה של כוס שתי או טוואטחה שזה נטו בית דין מושחת. אם ניקח את האבוקות כדוגמה לפעולה שעושים דווקא, או לשיר טועמה מחבל(בחיית את מי הוא מעניין עשרים שנה אחרי, זמנים משתנים, ומה ההבדל בין שואה למכבי או ניאו **** של חיפה, כל קהל עושה בכוונה), אז אתה טוען שזה התרסה למשטרה, אז אולי מישהו אמר לעצמו, יודעים מה? אנחנו למשך תקופת ניסיון לא מכניסים אבוקות אסורות, המטרה שלנו החזרת תפאורה, ואז נראה מה קורה בסוף תקופת הניסיון... 

הבעיה עם התפאורה הרבה יותר עמוקה מאשר שהארגון יגיד לא יהיו אבוקות (שאני בעד כמובן, תפאורה מביאה אפקט הרבה יותר יפה וטוב).

מחוז תל אביב לא מוכן בכלל לדון בנושא, הראש והגישה מאוד קשה.

אבוקות היו ויהיו, אבל אם תשים לב בכל התקופה שהיינו בנתניה לא זוכר מקרה של אבוקות והיו המון תפאורות.

אנחנו חושב שבסוף זו הגישה, ברגע שהולכים ראש בראש לשני הצדדים כואב ואז הקבוצה צריכה לספוג את זה.

אני לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים וכמה הקבוצה מעורבת ובקשר עם הארגון אל מול המשטרה, אבל אפשר להגיד בביטחון מלא שדגלי פריסה לא נראה ביציע.

יקיריי אני לא רק לא מדבר בשם הארגון אני גם לא חבר ארגון לא יושב איתם ולא קשור אליהם כבר המון המון זמן, אני מדבר בתור אוהד יושב שער 11 (רחוק מאוד מאוד מהגוש) שפשוט חשובה לו מאוד תרבות העידוד. 

הצלחת הקבוצה חשובה לי עוד יותר אך אני באמת מאמין (sue me) שזה בא ביחד ויותר מזה אוי ואבוי אם זה לא יבוא ביחד.

מה שקורה בבית הדין במשטרה ובהתאחדות זה כדור שלג שמתגלגל ומתעצם כבר הרבה זמן ומנגד האימפוטנציה הטקטית של המועדון והקהל שלנו.

רבותיי לא חוכמה לשתוק כל הדרך, ואז שהראש מתחת לגיליוטינה להגיד מה אתם רוצים זה ברור שתדליקו אבוקות ואז יורידו לנו נקודות.

בואו לפחות לא ניקח את הקרדיט הזה מהארגון, הוא לא קם אתמול בבוקר וצועק פעם ראשונה,  נלחם במגמה הזאת במשך שנים ומן הסתם הוא פועל כמצופה מארגון אוהדים.

אנשים שלא היה להם כיוון לכרטיס עוד מאה שנה גם ככה, הם הראשונים לדבר על כמה החלטת ההנהלה נכונה. 

אנשים שלא נסעו למשחק חוץ מאז משחק האליפות באיצטדיון ר״ג נגד רמה״ש, הם הראשונים להרצות שמבחינתם קודם כל צריך להחזיר את האליפות וכל דבר אחר כמו הורדת נקודות יכול לסכן את זה. 

הזיה איך יש תלונות לארגון על החלטה של המועדון שלא קשורה לארגון בשום צורה. 

ושוב בפעם ה100 גם אם יהיו אבוקות במשחק אף אחד לא יוריד לנו נקודות על זה.

7 דקות לפני, Krishi said:

הזיה איך יש תלונות לארגון על החלטה של המועדון שלא קשורה לארגון בשום צורה. 

ושוב בפעם ה100 גם אם יהיו אבוקות במשחק אף אחד לא יוריד לנו נקודות על זה.

בלי להכנס האם החלטה נכונה או לא (יש לי דעות לכאן ולכאן).

אבל הפעם אני מבין את הארגון וגם מסכים עם זה.

אין שום סיבה בעולם לא לשחרר כרטיסים למשחק, אלא אם הקבוצה חוששת שהארגון יגרר לפרובוקציות וזה יוביל להורדת נקודות.

לא מתפקידה של הקבוצה במשחקי חוץ להגיד שהיא לא יכולה לשמור על שלום האוהדים, שכן קבוצת הבית והמשטרה אחראים על זה ולמיטב הבנתי המשטרה אישרה את המשחק.

הדבר דומה גם למשחקי חוץ מחוץ לישראל, האם הקבוצה יכולה לדאוג לשלומי במשחק נגד גנט? הרי מדובר במדינה מוסלמית, לא חוששים? פשוט מאוד, אין לה שום החלטה בנושא והיא רק יכולה לסמוך על המארחת.

כל בתלונות של הארגון הן מוצדקות (זה לא שאין דברים נכונים גם בצד של הקבוצה).

אבל אל תבלבלו את המוח ותגידו מפחדים לשלום הקהל.

שהקבוצה פאקינג תצא כבר בהודעה קודם כל, ולאחר מכן שתגיד שהיא חוששת מהורדת נקודות או מאירועים כאלה ואחרים (האבוקות להבנתי לא מטרידות כרגע כי אין תנאי על זה).

להבנתי, יכול להיות שאני טועה בניתוח שלי אבל אני חושב שפשוט ההנהלה מפחדת שיפרצו למגרש כי יהיה אירוע ביציעים, זאת הסיבה ולזה יש פתרון כמו שעשו לביתר.

32 דקות לפני, netanel7 said:

בלי להכנס האם החלטה נכונה או לא (יש לי דעות לכאן ולכאן).

אבל הפעם אני מבין את הארגון וגם מסכים עם זה.

אין שום סיבה בעולם לא לשחרר כרטיסים למשחק, אלא אם הקבוצה חוששת שהארגון יגרר לפרובוקציות וזה יוביל להורדת נקודות.

לא מתפקידה של הקבוצה במשחקי חוץ להגיד שהיא לא יכולה לשמור על שלום האוהדים, שכן קבוצת הבית והמשטרה אחראים על זה ולמיטב הבנתי המשטרה אישרה את המשחק.

הדבר דומה גם למשחקי חוץ מחוץ לישראל, האם הקבוצה יכולה לדאוג לשלומי במשחק נגד גנט? הרי מדובר במדינה מוסלמית, לא חוששים? פשוט מאוד, אין לה שום החלטה בנושא והיא רק יכולה לסמוך על המארחת.

כל בתלונות של הארגון הן מוצדקות (זה לא שאין דברים נכונים גם בצד של הקבוצה).

אבל אל תבלבלו את המוח ותגידו מפחדים לשלום הקהל.

שהקבוצה פאקינג תצא כבר בהודעה קודם כל, ולאחר מכן שתגיד שהיא חוששת מהורדת נקודות או מאירועים כאלה ואחרים (האבוקות להבנתי לא מטרידות כרגע כי אין תנאי על זה).

להבנתי, יכול להיות שאני טועה בניתוח שלי אבל אני חושב שפשוט ההנהלה מפחדת שיפרצו למגרש כי יהיה אירוע ביציעים, זאת הסיבה ולזה יש פתרון כמו שעשו לביתר.

הבעיה היא ניסיון מקרי העבר

כי כבר נענשנו במשחקי דרבי חוץ שהיו על הנייר קלים הרבה יותר לאבטחה