Jump to content

רשמים מהניצחון על בריידבליק בבלומפילד (בתים קונפרנס) | 3 נקודות חשובות בפתיחה, מחשבות על היכולת.

Sawyer

Recommended Posts

מתחילים עוד חורף אירופי (ואיזה קר הולך להיות לנו באיסלנד!) ומשחק הפתיחה זימן לנו את היריבה החלשה בבית, בבלומפילד כשאין שום תירוצים חוץ מלהביא 3 נקודות. לא חושב שהאיסלנדים נמושות אבל גם עם דן ביטון בהרכב צריך לנצח, מעניין לראות איך דוידה יראה.

שופט: רע (מה יהיה עם השופטים באירופה העונה? איזה שיפוט רע, אלוהים שיעזור. שורק להם את הפאולים הרכים בהיסטוריה כל פעם שחוטפים לצאת קדימה, לא נתן להם צהובים במקומות שאין דיון לגביהם, שיפוט חלש וחסר מושג לאורך כל 90 הדקות)

שחקנים: משפתי יום רע מאוד, השער השני היה כמובן השיא. מבאס מאוד :| התחילו הגעגועים לפרץ. רביבו לדעתי היה מהיותר טובים, היה לו חלק בראשון, היו לו עוד טעויות אבל בסה"כ חושב שהוא מתפתח ממשחק למשחק. סבוריט חלקכם תחלקו עליי, גם לו היה חלק בשער הראשון ועדיין היה מהטובים במכבי, הוציא קדימה, הציל גול דקה 90 כמעט גם כבש בתוספת ופשוט היה סבוריט. לוקאסן לפעמים עושה התקפי לב מטורפים, לפעמים סתם טועה, לפעמים מביא מהלכי הגנה אדירים. לא יציב ומרגיש לא מצוות טוב לשאר השחקנים. מאסון המשחק הטוב ביותר שלו במכבי בעיקר בגלל השער האדיר, עשה עוד כמה דברים יפים והיה יותר בסדר בהגנה, עדיין רשם כמה טעויות והיה מעורב בגול שלהם. אבל ואוו איזה פצצה לחיבור. יוריס פתח את המשחק לא טוב, המעורבות בשער קצת עזרה לו להתעורר אבל בכללי למרות שהיה לבד באמצע הרגיש פחות טוב מרמתו גם בדיוק וגם בהגנה. פרץ לא יודע מה להגיד עליו כבר, עוד משחק לא טוב ומפוזר שלו, זה לא ההחמצות אלא ההרגשה שהוא פשוט לא שם. קשה אפילו להסביר. ביטון קשה לעיכול כתמיד, עושה דברים שיכולים להטריף אותי לפחות רשם (עוד) גול חשוב (בדיעבד). מילסון קצת פחות נצץ היום אבל עדיין יצר פה ושם וסחט כמה מצבים. צריך לדייק יותר במסירה. דוידה לא הרשים אותי במיוחד היום, היה נראה קצת חלוד ומיעט לעשות מהלכים יעילים. זהבי גול ענק, מאסטרקלאס. ניסה לאיים עוד כמה פעמים, בכללי היה נראה קצת עייף וחלש ביחס לעצמו, העיקר שכבש. אחלה ערן.

אבישי כהן לא הרשים במיוחד בדקות שקיבל.

פיקנטריה:

- פותחים עונת קונפרנס נוספת

- משחק ראשון בהיסטוריה מול איסלנדים

- משפחה איסלנדית בירוק מחוץ לבלומפילד

- בכורה לדוידה בהרכב

- שער בכורה (מטורףףףףףף) למאסון

- אורות קצת נכבים ממש בתוספת הזמן

קהל:

קצת מאכזב שבלומפילד לא מלא כשאנחנו מציגים את הכדורגל שלנו בבמה אירופית, לפחות היה צהוב ושמח (רוב הזמן), עידוד ואווירה טובה במחצית הראשונה, קצת הלם מהסיטואציה בשניה ותחושות אי נעימות אבל צלחנו את זה בהצלחה. לדעתי המשחק היום היה לא טוב, גם בדקות שכבשנו 3 לא הרגיש כאילו שטנפו ובכללי הסגל מרגיש קצר ולא מספיק איכותי. אבל זה מה יש ועם זה נצטרך לנצח. בטח כשאנחנו יוצאים לדרבי חוץ (אלוהים ישמור) בעוד כמה ימים. צריך לנצח, אסור להפסיד.

שלישי, 20:30, בלומפילד. נתראה שם(?)

מרגע שפרץ חזר לקישור חזרנו למשחק והיה ברור שננצח.

אני מבין שהוא מצטרף מצויין לרחבה, אבל זה לא צריך להיות הדיפולט. שיעבוד באמצע, יחלץ, ייצא קדימה. 

הבעיה מספר 1 שלנו זו הרכות באמצע ולזה יצטרכו למצוא פתרונות.

1 דקה לפני, itanar said:

אני מבין שהוא מצטרף מצויין לרחבה, אבל זה לא צריך להיות הדיפולט. שיעבוד באמצע, יחלץ, ייצא קדימה. 

הזיה.

הוא יצא ללחוץ את השוער כמה פעמים כאילו הוא לואיס סוארז.

2 דקות לפני, itanar said:

מקווה שהחזרה שלו לקישור היא מגמה ושקין הפנים ששם מקומו

הקבוצה פחות או יותר ברמה של זאת של עונה קודמת - פה ושם יש שדרוג (מילסון) אבל פחות או יותר אותה רמה של קבוצה, לא תשכנעו אותי אחרת.

מדברים לי פה על ניר ביטון כאילו הוא בעיה - היום לא שיחק ועדיין ההגנה נראתה זוועה היום ותמיד. הבעיה היא יותר עמוקה.

האמצע כל כך כל כך רך אלוהים ישמור

למה לעזאזל תורגמן ושחר לא מקבלים יותר דקות???? הקטע עם שחר ממש לא ברור לי.

קין צריך להתעורר

1 דקה לפני, snufkin said:

מקווה שהחזרה שלו לקישור היא מגמה ושקין הפנים ששם מקומו

ומגמה אחת לאחור בבקשה. הגימיק הזה של ואן אובריים ב-6 הוא נחמד כאנקדוטה. אבל הגיע הזמן לשחק כדורגל.

* זה לא משחק ראשון נגד איסלנדים, דיחקנו פעם נגד ריקיאוויק עם המשפחה של וידאר ביציע.

* פיקנטריה- שחקן עם שם בלתי אפשרי מחליף את עצמו במחצית השנייה.

* יוני כהן ככ גרוע שהוא נעדר מהסיכום משחק

* מה קרה למכבי שמשחקת עם פלפל בתחת נגד ב"ש? מה זו האדישות הזאת אלוהים

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

ומגמה אחת לאחור בבקשה. הגימיק הזה של ואן אובריים ב-6 הוא נחמד כאנקדוטה. אבל הגיע הזמן לשחק כדורגל.

אובריים מצוין כ 6 לא הייתי מזיז אותו.

פרץ צריך להיות הבוקס טו בוקס, קשר 8. ולא חלוץ שני...

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

תודה רבה.

זוכר שבקיץ היה לי דיון פה עם כמה אנשים בנוגע לתפקוד של פרץ.

פרץ צריך לשחק מדרגה למטה, שם העוצמות שלו בהצטרפות מאחור באה לידי ביטוי כשהוא רץ עם פנים קדימה, שם האגריסיביות שלו באה לידי ביטוי הכי טוב.

בכלל, הייתי משנה לגמרי את הקישור וזה כמובן במקביל לעבודת האימון הכללית פרץ גולסה ושחר זה מה שהייתי רוצה לראות כרגע, וזה סימן שאלה גדול למה השניים האחרונים שרופים.

מצחיק, חשבתי שזו דעת מיעוט אבל מסתבר שזה קונצנזוס - הבעיה הכי גדולה שלנו במשחקים האחרונים היא דור פרץ. הוא פתח את העונה מעולה וגם בנבחרת נתן משחקים טובים, אבל לא יכול שהוא משחק כמו חלוץ שני שירד מדרגה. רובי חייב להחליט - או שדור פרץ משחק באמצע או שיעלה במקום ביטון וישים קשר שעובד במקומו, מה שראינו בשני המשחקים האחרונים זה ואקום במרכז המגרש וקבוצה שלא יודעת לייצר אינטנסיביות. זה לא יחזיק מים.

5 דקות לפני, avich15 said:

* פיקנטריה- שחקן עם שם בלתי אפשרי מחליף את עצמו במחצית השנייה.

ואוו ככ!!! לא הצלחתי להבין את השם כדי לכתוב אבל זה היה הזוי. 

שעה קשוחה

משחק מגעיל

רובי מדאיג עם חילופים לא מובנים ושיטת משחק מופקרת.

גם ככה הבלמים שלנו בינוניים, אך אפשר ככה להפקיר אותם עם קישור כזה רך, שדור פרץ לוחץ את הבלמים של היריבה.

אם האיסלנדים לא נגרים היינו בבעיה חמורה מאוד,נתניה או ביתר למשל עושים מאיתנו היום קציצות.

עם משחק הגנה כזה לא לוקחים תארים.

5 דקות לפני, avich15 said:

* זה לא משחק ראשון נגד איסלנדים, דיחקנו פעם נגד ריקיאוויק עם המשפחה של וידאר ביציע.

גם שיחקנו מול קפלאוויק אבל בשני המקרים מדובר על מוקדמות, סוייר התכוון משחק ראשון בשלב בתים (הם גם הקב' האיסלנדית הראשונה שמגיעה לבתים).

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

מצחיק, חשבתי שזו דעת מיעוט אבל מסתבר שזה קונצנזוס - הבעיה הכי גדולה שלנו במשחקים האחרונים היא דור פרץ. הוא פתח את העונה מעולה וגם בנבחרת נתן משחקים טובים, אבל לא יכול שהוא משחק כמו חלוץ שני שירד מדרגה. רובי חייב להחליט - או שדור פרץ משחק באמצע או שיעלה במקום ביטון וישים קשר שעובד במקומו, מה שראינו בשני המשחקים האחרונים זה ואקום במרכז המגרש וקבוצה שלא יודעת לייצר אינטנסיביות. זה לא יחזיק מים.

בדיוק.

שישאלו אותו על זה במסיבת עיתונאים.

הכי בלט לי במגרש.

9 דקות לפני, snufkin said:

אובריים מצוין כ 6 לא הייתי מזיז אותו.

פרץ צריך להיות הבוקס טו בוקס, קשר 8. ולא חלוץ שני...

ואן אובריים לא מצויין כ-6. הוא מצויין כמניע כדור, והוא עובד כמו משוגע על המגרש. אבל הוא הוא לא משחק באחריות הדרושה מקשר הגנתי והוא לא פיזי מספיק. זו אחת הסיבות שההגנה שלנו נראית כמו שהיא נראית. הוא שחקן טוב בהרבה משחשבנו, אבל 6 הוא לא.

אנחנו לא מחוברים ולא מאומנים מספיק טוב. ההגנה חייבת להשתפר ולהתייצב. פרץ חייב לעזור ליוריס, הוא מתופקד קדימה מידי. ובשער זה נראה שזמנו של מוסקרה קרב. 

העניין עם פרץ הוא לא דלפ בכלל. כבר כמה משחקים שהוא לא טוב. כנראה מאז שהסתפר. 

מסכים שלפחות עד שההגנה תתייצב, פרץ חייב להרגיע עם העליות המוגזמות. 

זהבי היה חייב לצאת דקה 70. הוא לא היה במשחק, היה גמור ואז נגמר עוד יותר. 

לא היה צריך לחכות לדקה 85

30 דקות לפני, turgi said:

הזיה.

הוא יצא ללחוץ את השוער כמה פעמים כאילו הוא לואיס סוארז.

לדעתי הוראה מהמאמן, הוא לא עושה את זה על דעת עצמו.

הבעיה היא כשהוא עושה את זה האמצע מפורק לחלוטין, במיוחד כשהוא משחק ליד ביטון שהוא ממש אוויר מבחינה הגנתית.

יוריס מסכן נשאר לבד ומפוקר

36 דקות לפני, אלק נילאש said:

חש עצמו למפרד. ללמפרד היתה סיומת של חלוץ והבנת משחק מושלמת ממש והיה בא מאחור אחרי פוזשנים. דור פרץ משחק על הבלם, זה מגוחך פשוט. 

30 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ואן אובריים לא מצויין כ-6. הוא מצויין כמניע כדור, והוא עובד כמו משוגע על המגרש. אבל הוא הוא לא משחק באחריות הדרושה מקשר הגנתי והוא לא פיזי מספיק. זו אחת הסיבות שההגנה שלנו נראית כמו שהיא נראית. הוא שחקן טוב בהרבה משחשבנו, אבל 6 הוא לא.

שינסו לשחק את המשולש הפוך-יוריס ודור ומעליהם שחקן שלישי. כרגע זה יוריס מופקר עם שני שמיניות/עשיריות מעליו. לא רק דור פרץ משחק באיזורים של זהבי, גם דביטון שם. 

מאסון מראה גדולה מאוד למכבי הנוכחית- התקפית, עשוי להתחבר יפה. הגנתית הוא שווה גול למשחק. 

קין משלם מחיר בריבית דריבית על היהירות ברכש ועל קיצור הרוטציה לכלום. בקצב הזה, נתחיל לראות פציעות בחודש-חודשיים הקרובים, ולא נאהב בכלל את מה שעולה מהספסל.

Just now, Wade said:

מאסון מראה גדולה מאוד למכבי הנוכחית- התקפית, עשוי להתחבר יפה. הגנתית הוא שווה גול למשחק. 

מאסון טוחן דקות מתחילת העונה, לא נח לרגע.

עכשיו שאבישי כהן הגיע ונראה אחלה מגן ימני מחליף (איפה הוא ואיפה קנדיל..) גם מאסון יקבל מנוחה ויראה טוב יותר.