Jump to content

מכבי - בריידבליק | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

אם דור פרץ יחשוב שהוא חלוץ הוא יגמור כמו איילון אלמוג.

מפקיר את האמצע כל פעם.

ואין לנו הגנה. אין שום אימון בהגנה שום כלום.

ועל יונתן  אני לא אדבר. מביך שהוא פה

2 דקות לפני, Davidna said:

אם דור פרץ יחשוב שהוא חלוץ הוא יגמור כמו איילון אלמוג.

מפקיר את האמצע כל פעם.

ואין לנו הגנה. אין שום אימון בהגנה שום כלום.

ועל יונתן  אני לא אדבר. מביך שהוא פה

אתה מדבר כאילו זה הוא מחליט לשחק כל כך קדימה

26 דקות לפני, YEINI said:

לא לא לא, חוזז הכי כושל בפער.
אלמוג וכהן בערך אותו דבר, ההבדל הוא שסביב כהן יש איזו הילה וציפייה של סטאר שאף לא הבנתי, חוץ מהגול נגד חיפה ואיזה חודש שהלך לו אף פעם לא התלהבתי.

אני לא מסכים, להפך, אני חושב שהוא מקבל הנחה בגלל שהוא היה פעם שחקן, אם לא היה לו את התקופה, והוא היה נראה ככה ישר אחרי ההשאלות שלו בבבני יהודה והוא  והיה נראה ככה, אז זה היה קונצנזוס שהוא גרוע לפחות  כמו חוזז אם לא יותר. 

האטטיוד הרך הזה(קבוצתי ואישי), לא ינצח למכבי שום משחק קשוח והם רק מתחילים להגיע עכשיו.

משונה 1-שכך נראית קבוצה של חלוץ אירי סופר קשוח שאף פעם לא הפסיק לעבוד.

סופר משונה 2- מה צריך לעשות ג'ינג'י

אחד כדי לקבל הזדמנות במקום החמאה הנוזלית שמשחקת במקומו עם אשראי לא מוגבל. 

6 דקות לפני, Wade said:

אתה מדבר כאילו זה הוא מחליט לשחק כל כך קדימה

קצת שיקול דעת, אתה רואה שאתה גרוע תחזור אחורה או תגיד למאמן שאצה לא מרגיש בנוח שם

זה לא פיפא מספיק עם ההנחות לשחקנים

ממשחק למשחק אנחנו יותר ויותר חלשים.

זה קבוצה עם תקציב של ליגה לאומית. אשכרה גנבנו ניצחון. 

יונתן כהן זה שחקן גמור. איך פאקינג שילמנו עליו 1 מיליון יורו. 

ליציע לפחות עד ינואר ואז להעיף. חלש כזה. 

מבאס שאנחנו לא מצליחים לשמור על רמה אחידה במשחק. מקבלים גול ומבוהלים. הרבה דקות בעייתיות עם העלמות של כל השחקנים. אקח את הדקות הטובות, את ה3 נקודות ונמשיך הלאה.

אגב, מספר 13 שלהם עד עכשיו שמר הכי טוב על מילסון. לא נתן לו לנשום.

9 דקות לפני, מרגוליס said:

יונתן כהן זה שחקן גמור. איך פאקינג שילמנו עליו 1 מיליון יורו. 

ליציע לפחות עד ינואר ואז להעיף. חלש כזה. 

עדיף לנסות את תורג'מן בכנף במקום לתת ליונתן להמשיך להסריח את הדשא

פףף איזה תגובות כאילו הפסדנו. 

נכון אנחנו לא ברצלונה אבל מחצית ראשונה היתה טובה התקפית, סוף סוף המגנים תומכים, הרבה חילוםי מקום (היו 2 התקפות שמילסון היה בכלל באמצע), דינמיות, הרבה מצבים, 3 גולים.

מחצית שניה כל השחקנים הלכו לישון אבל נצחנו וזה מה שחשוב. תכף דרבי

10 דקות לפני, snufkin said:

נכון אנחנו לא ברצלונה אבל מחצית ראשונה היתה טובה התקפית, סוף סוף המגנים תומכים, הרבה חילוםי מקום (היו 2 התקפות שמילסון היה בכלל באמצע), דינמיות, הרבה מצבים, 3 גולים.

עכשיו מתחיל להיות קשוח. נראה אם החמאה הנוזלית תתקשה בזמן. 

14 דקות לפני, snufkin said:

אני מתחבר לזה. משחק בשלב בתים וניצחנו. יש הרבה בעיות אבל הדאון הזה הוא פסיכי לחלוטין. והוא מחלחל ומגיע למגרש. ועם ההיסטריה הזאת יהיה לנו קשה מאוד.

3 דקות לפני, המכבייה said:

עכשיו מתחיל להיות קשוח. נראה אם החמאה הנוזלית תתקשה בזמן. 

שיחקנו 12 משחקים עד כה, התוצאה הרעה היחידה לדעתי היתה מיל ריינה. הסגל שלנו לא מושלם בלשון המעטה, חפרנו על זה בחלון. יש גם עוד עבודה  עם החומר הקיים. לא חושב שהפועל טובה משמעותית, אם בכלל, ממה שפגשנו עד עכשיו.

תהיה עונה קשוחה בכל מקרה, לא לבעלי לב חלש. בינתיים מציע לכולם לשמוח מהניצחון. 

ממה כולם מופתעים כל כך ? 

אנחנו קבוצה בינונית עם ארגזים של בעיות.

בנסיבות המוזרות של העונה הנוכחית זה יספיק לאליפות, אבל מי שציפה שנרקוד על הדשא, מומלץ שיעשה קליברציה מחדש לציפיות שלו זריז. 

מאוד קשה לי עם קללות לשחקנים, מאוד קשה לי לסמן שחקנים, אני לגמרי בגישה שכל עוד מישהו לובש את החולצה של מכבי צריך לעודד אותו.

יונתן כהן של היום זה מהדוגמאות הבודדות לשחקן שאני פשוט לא מסוגל לראות, וכל קללה שהוא מקבל היא מוצדקת לחלוטין.

הוא רץ מעט מאוד ובריצה קלה, לא לוחץ בכלל, לא משחרר כדור בזמן, כבר לא נשארה לו טיפת קילר אינסטינקט, ברמה שזה כבר פתטי. על כל הדברים האלה עוד יכולתי להבליג אם הוא לא היה משדר כל כך הרבה זחיחות.

הייתה סיטואציה, בדקות הבודדות ששיחק תורג'י, שהוא עשה באגף, לא על העמדה שלו, משהו שכהן לא התקרב אליו בכלל בחצי שעה, זה היה מתסכל.

1 דקה לפני, Cosmic said:

בנסיבות המוזרות של העונה הנוכחית זה יספיק לאליפות, אבל מי שציפה שנרקוד על הדשא, מומלץ שיעשה קליברציה מחדש לציפיות שלו זריז. 

אני מסכים שזה נראה יותר שלנו להפסיד העונה, פשוט היינו מרחק 2-3 החלטות לפתור את רוב הארגזים של הבעיות, חבל. יש לנו יותר משאבים ממה שאנחנו מציגים כבר עשור בערך

וואלה, משחק מבאס יותר מהמשחק נגד ריינה.

יש לנו לא מעט בעיות: מירכוז משחק ההתקפה ע"י זהבי, משחק הגנתי כמעט לא קיים, רפיסות ואדישות אבל מעל הכל הבעיה הגדולה ביותר היא שאין לנו מאמן מספיק טוב. אין מה לעשות, מספיק עם ההנחות. ממשחק למשחק אנחנו משילים את כל הדברים הטובים שהיו בתחילת העונה ומבליטים את כל הדברים הרעים מעונות קודמות.

ניהול משחק וסגל די מזעזע, חזרה על טעויות ואי הפקת לקחים. 

אני ממש סקפטי שאירי יכול להוביל אותנו למשהו העונה.

Just now, הילד בן 30 said:

אני מסכים שזה נראה יותר שלנו להפסיד העונה, פשוט היינו מרחק 2-3 החלטות לפתור את רוב הארגזים של הבעיות, חבל. יש לנו יותר משאבים ממה שאנחנו מציגים כבר עשור בערך

נכון אבל חפרנו על זה כל עוד החלון היה פתוח. כרגע זה מים מתחת לגשר. תהיה עונה קשוחה עם הרבה עליות וירידות, מסתמן שגם היריבות שלנו לא בזון. כנראה יהיה צמוד, נקווה שלא תציץ איזו בית"ר שתגנוב 

3 דקות לפני, סלבה said:

מאוד קשה לי עם קללות לשחקנים, מאוד קשה לי לסמן שחקנים, אני לגמרי בגישה שכל עוד מישהו לובש את החולצה של מכבי צריך לעודד אותו.

יונתן כהן של היום זה מהדוגמאות הבודדות לשחקן שאני פשוט לא מסוגל לראות, וכל קללה שהוא מקבל היא מוצדקת לחלוטין.

הוא רץ מעט מאוד ובריצה קלה, לא לוחץ בכלל, לא משחרר כדור בזמן, כבר לא נשארה לו טיפת קילר אינסטינקט, ברמה שזה כבר פתטי. על כל הדברים האלה עוד יכולתי להבליג אם הוא לא היה משדר כל כך הרבה זחיחות.

הייתה סיטואציה, בדקות הבודדות ששיחק תורג'י, שהוא עשה באגף, לא על העמדה שלו, משהו שכהן לא התקרב אליו בכלל בחצי שעה, זה היה מתסכל.

שטויות.

מי ששורק בוז לשחקן שלנו הוא אפס.

משחק נהדר לאלה שמחכים ליונתן בפינה מהשנייה שחזר.

למרות שמהרגע שנכנס הפסיקו לחגוג לנו על התחת באגף ימין.

11 דקות לפני, snufkin said:

שיחקנו 12 משחקים עד כה, התוצאה הרעה היחידה לדעתי היתה מיל ריינה. הסגל שלנו לא מושלם בלשון המעטה, חפרנו על זה בחלון. יש גם עוד עבודה  עם החומר הקיים. לא חושב שהפועל טובה משמעותית, אם בכלל, ממה שפגשנו עד עכשיו.

תהיה עונה קשוחה בכל מקרה, לא לבעלי לב חלש. בינתיים מציע לכולם לשמוח מהניצחון. 

ריינה היה קשוח. גם הקפריסאים בחוץ. הם נגמרו בתיקו כי למרות שאתה מחמיץ, גם כובשים מולך ולא בקושי רב.עכשיו זה ממש מתחיל להיות קשוח. אני בכלל לא מדבר על סגל, אני מדבר על עקרונות משחק הגנתיים לא קיימים שגם שבע עשרה שחקני 10 לא יפתרו לך. הפועל תיהיה קשוחה בדרבי בייתי עם 20 אלף אדומים ומטוסים למטה וקוף ענק שהיא רוצה להסיר. בלרנקה היה קשה וזה עוד היה טיול בהשוואה וכמעט הפסדת. זה לא מרגיש כרגע כמו קבוצה שתיקח תואר משמעותי. 

9 דקות לפני, סלבה said:

אין לו מקבילה משנותי כאוהד. קטגוריה משלו. זה בכלל לא לכדורגל תחרותי. 

Just now, turgi said:

משחק נהדר לאלה שמחכים ליונתן בפינה מהשנייה שחזר.

למרות שמהרגע שנכנס הפסיקו לחגוג לנו על התחת באגף ימין.

טקטית צודק, אבל הוא לא היה טוב בשום דבר התקפית, כדורים ברחו לו מהרגליים. גם הכניסה של אבישי כהן תרמה לייצוב המשחק.

הכי תרם שדור פרץ חזר לקישור והפסיק להיות חלוץ.

אבל המרירות של האוהדים שלנו זה בלתי נסבל. אני מנסה לנתח מאיפה זה הגיע, אולי הבצורת מאליפויות.