Jump to content

מכבי - בריידבליק | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

חוזרים לאירופה! משחק ראשון בשלב הבתים. על הנייר המשחק הכי קל בבתים ואין שום תירוץ חוץ מלנצח. 

הרכב... לא יודע. שוב ביטון, ודוידה? לא יודע. בוא נקווה לטוב. צריך להספיק. 

החום לא כזה איתנו אז חייבים להמם אותם עם הקהל. תנו הכל חברים. יאללה מכבי!!!!

הרכב:
               משפתי
רביבו  סאבו לוקאסן  מאסון  
                יוריס
          פרץ       ביטון
מילסון       ערן        דוידה

ספסל: טננבאום דוידאדה כהן ביטון נחמיאס ייני שחר גולסה קניקובסקי כהן אבו-פרחי תורג'מן

מרגש לראות את השלט של הקונפרנס חוזר שוב לעיגול האמצע. נראה שיש גם תפאורה אז בכלל כיף.

הרכב טוב ביחס למה שיש. שמח שסוף סוף קין הבין את הבלוף של יוני והפסיק לתת לו את האשראי. 

השוער החדש שוב לא בסגל, מה קורה שם?

12 דקות לפני, דקסטר said:

הרכב:
               משפתי
רביבו  סאבו לוקאסן  מאסון  
                יוריס
          פרץ       ביטון
מילסון       ערן        דוידה

ספסל: טננבאום דוידאדה כהן ביטון נחמיאס ייני שחר גולסה קנידובסקי כהן אבו-פרחי תורג'מן

אסור לתת למוזהב יותר ממחצית

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

השוער החדש שוב לא בסגל, מה קורה שם?

הוא בהגדרה כנראה שוער גיבוי למשפתי כמו שחשבתי. כנראה שאפילו את זה הוא לא מצדיק באימונים. שוער שלישי זר זה השיא

6 דקות לפני, snufkin said:

הוא בהגדרה כנראה שוער גיבוי למשפתי כמו שחשבתי. כנראה שאפילו את זה הוא לא מצדיק באימונים. שוער שלישי זר זה השיא

אם אין כוונה להביא שחקן זר נוסף וחושבים שיש סיכוי מסויים (גם אם קטן) שיש לו פוטנציאל - מה הבעיה עם זה? 

1 דקה לפני, רויקלה said:

אם אין כוונה להביא שחקן זר נוסף וחושבים שיש סיכוי מסויים (גם אם קטן) שיש לו פוטנציאל - מה הבעיה עם זה? 

באמת אתה שואל? כי היו עמדות משמעותיות לחזק במקום להביא מישהו שההשפעה שלו על הקבוצה זה בערך כמו של מביא הכדורים. אם הכל היה מושלם, השאלה שלך במקום אבל שנינו יודעים שלפחות ב 2 עמדות אנחנו נואשים לחיזוק כדי להגיע לרמה שהיית מצפה ממכבי

6 דקות לפני, snufkin said:

באמת אתה שואל? כי היו עמדות משמעותיות לחזק במקום להביא מישהו שההשפעה שלו על הקבוצה זה בערך כמו של מביא הכדורים. אם הכל היה מושלם, השאלה שלך במקום אבל שנינו יודעים שלפחות ב 2 עמדות אנחנו נואשים לחיזוק כדי להגיע לרמה שהיית מצפה ממכבי

אני יודע. החליטו (מסיבות כלשהן) לא לחזק את העמדות האלה. מהרגע הזה, אפשר להביא שוער שלישי. ונכון, אפשר היה גם להביא מביא כדורים. זה לא משנה וכולם סתם מתבחבשים בזה. 

1 דקה לפני, רויקלה said:

אני יודע. החליטו (מסיבות כלשהן) לא לחזק את העמדות האלה. מהרגע הזה, אפשר להביא שוער שלישי. ונכון, אפשר היה גם להביא מביא כדורים. זה לא משנה. 

החליטו להעדיף שוער מחליף על עמדות חשובות הרבה יותר. זו החלטה הזויה איך שלא תהפוך את זה אבל עזוב, מים מתחת לגשר. זה מה יש ועם זה ננצח

27 דקות לפני, snufkin said:

החליטו להעדיף שוער מחליף על עמדות חשובות הרבה יותר. זו החלטה הזויה איך שלא תהפוך את זה אבל עזוב, מים מתחת לגשר. זה מה יש ועם זה ננצח

אתה באמת חושב שלא הביאו בלם או קשר 10 בגלל השוער הזה? נראה לי יותר הגיוני שהחליטו לא להביא בלם/קשר, ואז השם של השוער עלה ואיכשהו החליטו להביא אותו. מה שכן, שנינו מסכימים שמדובר בשטויות. מיצינו. נראה איך נגיע לינואר, ותודה לאל, לאלברמן ולדגו שבינתיים חיפה נראים כמו הצרות שלי.  

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

למה מילסון ודוידה החליפו אגפים?

גם לי נראה מוזר. הוא שיחק ככה בחלק מהמשחק נגד צליה, כשהם החליפו את המגינים.