Jump to content

לקראת בריידבליק

דקסטר

Recommended Posts

לאחר התיקו המאכזב והכואב מול ריינה מכבי תפתח את שלב הבתים של הקונפרנס במשחק שהיא חייבת לנצח.

האיסלנדים מגיעים לאחר הפסד ליגה ביתי 0-2 לאף.אייג' כשהם מדורגים במקום השלישי בליגה, במרחק של 20 ו-10 נקודות מהמקומות הראשון והשני בהתאמה, 4 מחזורים לסיום העונה.

במכבי כמובן שבונדוזו ימשיך להעדר, אפשר להניח שסבוריט שנכנס כחילוף מאוחר ורביבו שישב על הספסל יחזרו להרכב, יהיה מעניין לראות מה רובי יחליט לגבי פרץ ויוני..

הימור:

משפתי

רביבו  סאבו לוקאסן  מאסון  

יוריס

פרץ       ביטון

מילסון      ערן        דוידה

כמות די מביכה של מיני-מנויים נמכרה, מקווה שעד המשחק לפחות 20,000 יבטיחו את מקומם.

יום חמישי 22:00, בלומפילד.

יאללה מכבי

Just now, החתול הצהוב said:

22? וואו, מהמשחקים המאוחרים ביותר שלנו אי פעם

מאמין שכבר היו משחקים בליגה האירופית שהתחילו ב22:00 

3 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הכי מאוחר שאני זוכר היה ויאריאל בחוץ בעונה של דוניס שנדחה בגלל המבול והתחיל ב-23 וקצת, סומך עליך שתמצא משהו דומה ;)

1 דקה לפני, itanar said:

איזה מביך אם לא נביא 20 לפחות.

יש לנו את הקהל הרחב הכי עצלן בארץ.

קהל שאוהדים את היריבות ולא את מכבי בתירוץ של "משחקים לא אטרקטיביים"
אני שם ביצה וחצי זין על זה שאם היינו בבית עם פיורנטינה, פרנקפורט, בשיקטש וכו', אז היה סולדאאוט של המיני מנויים ואנשים היו נלחמים על כל כרטיס.

כאילו שאכפת לי מי היריבה - אני אוהד מכבי ובא לראות את מכבי - אבל הם מחפשים משחק אטרקטיבי.

מה שהכי מצחיק זה שכולם התפללו לקבל הרגלה נוחה כדי שנוכל להעפיל מהבית הזה. אבל בגלל "הנוחות" היחסית אז הם לא באים

1 דקה לפני, Arthur Read said:

אני שם ביצה וחצי זין על זה שאם היינו בבית עם פיורנטינה, פרנקפורט, בשיקטש וכו', אז היה סולדאאוט של המיני מנויים ואנשים היו נלחמים על כל כרטיס.

כאילו שאכפת לי מי היריבה - אני אוהד מכבי ובא לראות את מכבי - אבל הם מחפשים משחק אטרקטיבי.

מה שהכי מצחיק זה שכולם התפללו לקבל הרגלה נוחה כדי שנוכל להעפיל מהבית הזה. אבל בגלל "הנוחות" היחסית אז הם לא באים

מדויק ומעצבן! 

אבל זה לא משהו שישתנה. 

5 דקות לפני, Arthur Read said:

בגדול, יש אשמה גדולה על המועדון שהגענו למצב הזה, להאשים את הקהל זה נוח אבל לשם המועדון לקח אותנו בשנים האחרונות ולשם בסוף הגענו. 

7 דקות לפני, Arthur Read said:

הקונפרנס זה אחד המפעלים הכיפיים.

אנשים פרייארים.

9 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

בגדול, יש אשמה גדולה על המועדון שהגענו למצב הזה, להאשים את הקהל זה נוח אבל לשם המועדון לקח אותנו בשנים האחרונות ולשם בסוף הגענו. 

איך?

7 דקות לפני, החתול הצהוב said:

למה שלא יהיו 20 אלף? אירופה, חמישי בערב בתחילתו של ספ"ש ארוך, מה הבעיה?

כי נמכרו 17,500 מנויים, בוא נראה כמה כרטיסים ימכרו.

30 דקות לפני, דקסטר said:

איך?

כי אם אתה עשור שלם מוכר לקהל הרחב שלך סיפורים על כמה מכבי זה מועדון אירופאי ואמור להיות מעל כולם אז אנשים מתייחסים בביטול לכל מה שהוא לא גדול, כל המיתוג של מכבי בשנים האחרונות זה כמה הקבוצה מוצלחת ואדירה ומשחק משעמם נגד איזה קבצוה איסלנדית זה כבר "לא לרמתם" כי ככה מתייגים את זה במועדון כבר שנים. 

39 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

כי אם אתה עשור שלם מוכר לקהל הרחב שלך סיפורים על כמה מכבי זה מועדון אירופאי ואמור להיות מעל כולם אז אנשים מתייחסים בביטול לכל מה שהוא לא גדול, כל המיתוג של מכבי בשנים האחרונות זה כמה הקבוצה מוצלחת ואדירה ומשחק משעמם נגד איזה קבצוה איסלנדית זה כבר "לא לרמתם" כי ככה מתייגים את זה במועדון כבר שנים. 

דווקא לזה נתפסת? הייתי מבין אותך הרבה יותר אם המועדון הופך את הכל לקהל קונצרטים אז קהל כזה עייף, מפונק, עצלן, תבחר... 

אבל אני חושב שדווקא הנקודה הזאת היא לזכות המועדון. אנחנו מועדון אירופאי לכל דבר והכי מצליחה בארץ, אתה מעדיף שיציגו את עצמם כבני יהודה? 

לפני2 שעות , החתול הצהוב said:

לפני2 שעות , עידן מוסקונה said:

מאמין שכבר היו משחקים בליגה האירופית שהתחילו ב22:00 

אכן היו משחקים בליגה האירופית שהתחילו ב-22:05 שעון מקומי.

למשל, דינמו קייב ובשיקטאש בעונת 2011/12.

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

דווקא לזה נתפסת? הייתי מבין אותך הרבה יותר אם המועדון הופך את הכל לקהל קונצרטים אז קהל כזה עייף, מפונק, עצלן, תבחר... 

אבל אני חושב שדווקא הנקודה הזאת היא לזכות המועדון. אנחנו מועדון אירופאי לכל דבר והכי מצליחה בארץ, אתה מעדיף שיציגו את עצמם כבני יהודה? 

אתה מציג את זה כאילו זה 2 האופציות היחידות. 

אני חושב אחרת ממך, אתה חשוב שזה טוב כי זה מביא איתו דברים מסויימים ואני חושב שזה גרם להרבה ניתוק בין המועדו לאוהדים בהרבה דברים אחרים. 

זה לא אומר שהאופציה האחרת היא להיות בני יהודה זה רק אומר שאתה לא מפסיק מבין בזה כדי לחשוב על אופציות אחרות 

לפני2 שעות , itanar said:

איזה מביך אם לא נביא 20 לפחות.

יש לנו את הקהל הרחב הכי עצלן בארץ.

זה נראה לא בכיוון וזה מאוד עצוב. המועדון לא הוציכ כרטיסים בודדים גם?

לפני2 שעות , turgi said:

נותן לדורפ ויוריס מנוחה

הם כאלה חלשים? 

ליוריס אין כל כך מחליף.

לפני2 שעות , החתול הצהוב said:

כן אבל התכוונתי הפעם ל-22 שעון מקומי.

אשכרה ייגמר לקראת חצות

נקווה שיהיה משחק טוב אחרת אנשים ירדמו.