Jump to content

רשמים מהתיקו מול ריינה בבית | איבוד נקודות מיותר ומרגיז, עם הפנים קדימה לאירופה

Sawyer

Recommended Posts

הקבוצה מקצועית הציגה רף גבוה מאוד במשחקים הראשונים של העונה, מאז אנחנו בירידה. אנחנו מזיזים פחות טוב את הכדור, ומשמעותית הרבה פחות תנועה ללא כדור.

הגנתית אנחנו מסוגלים לספוג מול כל קבוצה בליגה, וביום רע של החלק הקדמי כמו היום זה יוביל להפסדים/שוויון מעצבן כמו היום.

ניר ביטון: "קורה שיש משחקים פחות טובים. אני מבחינתי אעשה את הכל איפה שישימו אותי, בלם, קשר, שוער, למרות שעכשיו יש פה 5 שוערים אז קשה קצת." 

3 דקות לפני, קובי השועל said:

ניר ביטון: "קורה שיש משחקים פחות טובים. אני מבחינתי אעשה את הכל איפה שישימו אותי, בלם, קשר, שוער, למרות שעכשיו יש פה 5 שוערים אז קשה קצת." 

תעלומה מבחינתי איך שרד 9 שנים בליגה הסקוטית התובענית ועוד ראה הרכב.

מאוכזב בעיקר מהגישה של כל הקבוצה ובעיקר של רובי.

לא לגיטימי שאנחנו עובדים מחצית שלמה בלי מצבים כמעט מול רינה בבית, מצפה מרובי בדקה 25 כבר להשתולל כי הוא נתן הוראה לפתוח בלחץ גבוה והשחקנים מטיילים.

בפועל היה נראה שכולם בתחושה של ננצח כי יש לנו יותר איכות ואין צורך במחוייבות או בטקטיקה מסוימת כדי לנצח פה.

כשהתחלנו ללחוץ על הדוושה כבר היה מאוחר מדי והלחץ ובזבוזי הזמן השפיעו.

ריינה בבית זה משחק שקבוצה רעבה צריכה לטרוף, נראינו שבעים אתמול במחזור 3

קודם כל זה המשחק שהוכיח שההחתמה של השוער תגמור לנו את העונה. גבי לא 10 בחיים, הוא מחליף לפרץ ב8 ומקווה שרובי הבין את זה. יש לנו 10 אחד בקבוצה והוא דן ביטון. זה כל כך מרתיח.

יונתן כהן זה לא יאומן כמה היה גרוע היום. 0 פעולות חיוביות. ואני עד היום הייתי מתומכיו. 

דוידה דחוף להבין שהוא לא בהפועל. מה זה המכות האלה איך שאתה נכנס? זה לא מכבי.

גם אבישי כהן נכנס רע מאוד, מקווה שישתפרו שניהם. 

יוריס ומילסון כרגיל מעל כולם, גם ערן עם כמה נגיעות יפות מאוד היום.

2 דקות לפני, silentyogi said:

לא לגיטימי שאנחנו עובדים מחצית שלמה בלי מצבים כמעט מול רינה בבית, מצפה מרובי בדקה 25 כבר להשתולל כי הוא נתן הוראה לפתוח בלחץ גבוה והשחקנים מטיילים.

בפועל היה נראה שכולם בתחושה של ננצח כי יש לנו יותר איכות ואין צורך במחוייבות או בטקטיקה מסוימת כדי לנצח פה.

מסכים. הגישה ושפת הגוף אתמול היו ההפך הגמור ממכביזם. שום דבר לא בא בקלות, בעיקר בכדורגל המודרני, ריאל וארסנל הקיאו דם אתמול כדי לגרד 3 נקודות. נקווה שזאת מעידה חד פעמית.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

מסכים. הגישה ושפת הגוף אתמול היו ההפך הגמור ממכביזם. שום דבר לא בא בקלות, בעיקר בכדורגל המודרני, ריאל וארסנל הקיאו דם אתמול כדי לגרד 3 נקודות. נקווה שזאת מעידה חד פעמית.

אנחנו מראים את הגישה הזו מתחילת הליגה, שזה אמנם רגע קצר בעונה שלמה אבל אני פעם ראשונה העונה בסטטוס מודאג.

אני חוזר על מה שכתבתי לפני כמעט חודשיים. אנחנו קבוצה שתלויה ומתבססת על עילוי בן 36 שעושה לנו את כל המשחק.

החסרון של מספר 10 שישא בנטל רק מדגיש את זה יותר.

הסגל לא מספיק איכותי ומאוזן כרגע ואני חושש שצוות האימון לא יצליח לחפות על זה.

קשה לי לכתוב את זה אבל זה מרגיש לי שהאליפות היא יותר של חיפה להפסיד מאשר שלנו לקחת. 

28 דקות לפני, silentyogi said:

זה לא עניין רעב ושובע. פשוט לא שחקנים מספיק איכותיים. כשנהיה מסובך אני סומך רק על ערן וגם הוא דאג לתת החמצה רעה.

מכבי צריכה להשתפר, חסר 10 ובעיה כשזהבי לא במשחק. 

אבל הקיצוניות פה מדהימה. 

אם אחד מה10 מצבים ששרקו ליד השער (ולא מדובר על בעיטות מחצי מגרש) היה נכנס, היו מדברים פה אחרת לגמרי. 

21 דקות לפני, עמית ר said:

מכבי צריכה להשתפר, חסר 10 ובעיה כשזהבי לא במשחק. 

אבל הקיצוניות פה מדהימה. 

אם אחד מה10 מצבים ששרקו ליד השער (ולא מדובר על בעיטות מחצי מגרש) היה נכנס, היו מדברים פה אחרת לגמרי. 

אין מה לעשות

שכל הקיץ המועדון מציג עמדה של "השנה הכל שונה, יעשה הרכש הנכון. יביאו 10, יביאו בלם על לוקאסן" וכו' אז כל הפסד נקודות מוקדם גורם לעצבים של כולם לצאת, הבטיחו לך משהו, זה לא קרה ועכשיו אתה משלם את המחיר, זה מרתיח.

עם זאת, היריבה שלנו זבל גם. צריכים לקוות לעונה של להיות הכי פחות גרועים ולסיים עם התואר ואם רוצים שזה יקרה חייבים לתמוך בקבוצה.

1 דקה לפני, Sawyer said:

אין מה לעשות

שכל הקיץ המועדון מציג עמדה של "השנה הכל שונה, יעשה הרכש הנכון. יביאו 10, יביאו בלם על לוקאסן" וכו' אז כל הפסד נקודות מוקדם גורם לעצבים של כולם לצאת, הבטיחו לך משהו, זה לא קרה ועכשיו אתה משלם את המחיר, זה מרתיח.

עם זאת, היריבה שלנו זבל גם. צריכים לקוות לעונה של להיות הכי פחות גרועים ולסיים עם התואר ואם רוצים שזה יקרה חייבים לתמוך בקבוצה.

מה הבעיה בלוקסן?

כל הגולים שקיבלנו העונה על הראש של מאסון. ומכבי משחקת מופקר הגנתי. זה המחיר

1 דקה לפני, KIMHI said:

מה הבעיה בלוקסן?

אתה באמת, שואל מה הבעיה בלוקאסן? 

כמו שאמרו פה, אם יש ביקורת שאני מתחבר אליה זה הביקורת על האפתיות שלנו. זה משהו שמאפיין אותנו יותר מידי זמן. היה ברור שיהיה משחק קשה (ריינה זה קבוצה שיכולה לעשות את המוות לכל קבוצה בליגה) ועד שנתנו את הגול היינו צריכים לעלות למחצית השנייה פשוט אחרת.

טיילנו על הדשא רבע שעה עד שקיבלנו את הגול ואז היינו צריכים לרדוף אחרי ריינה ופתאום ראינו שינוי קצב במשחק שלנו. האיבוד נקודות הזה הוא לא אסון אבל הוא היה קל מידיי וזול מידיי.

1 דקה לפני, אלמוג מלול said:

אתה באמת, שואל מה הבעיה בלוקאסן? 

שבאים לבקר את לוקאסן תזכרו גם כמה פעמים אתמול הוא עצר מעברים שלהם עם גאנם שאם ביטון וסאבוריט פותחים ביחד זה נגמר בגול.

אסון יהיה אם הוא לא יפתח בדרבי, ההתקפה המהירה של הפועל תעשה לנו קרקס בהגנה בכל התקפת מעבר.

7 דקות לפני, KIMHI said:

מה הבעיה בלוקסן?

המועדון עצמו ניסה 90% מהקיץ למכור את לוקאסן ולהביא מחליף. למה? תשאל את המועדון. זאת העובדה.

לגבי לוקאסן עצמו אני כן מאמין שיש לו את היכולות להיות בלם טוב מאוד בליגה הזאת אבל הרצון שלו להיות סופר מקצוען סופר מצליח במכבי לא נראה כרגע בשיא בלשון המעטה ולכן הוא מבצע טעויות, גם אתמול. כמה טעויות שלא מתאימות לרמה ובעיקר אגרסיביות מיותרת ורגעים הזויים. 

אין דרך לתאר את המשחק הזה חוץ מאפטיות.

השחקנים נראו שלא רוצים (אין תרוצים על עייפות הייתה פגרה).

במקום להתנפל על השופט כשריינה מבזבזים זמן הם פשוט עומדים שם כמו בולי עץ. אחר כך מופתעים שלא נתן לזהבי לבעוט את החופשית בסוף.

רובי קין חייב להתעורר, אם אנחנו כקהל רואים דקה 30 שהתוכנית לא עובדת ושכולם עומדים במקום - זה בסדר גמור לעשות חילוף במחצית.

הבעיה היחידה - שאין לו את מי להכניס שבאמת ישפר את המשחק.

הקבוצה משחקת צפוי ולאט, ככה לא לוקחים אליפות.

יש דרבי תכף, תתעוררו על החיים שלכם!

17 דקות לפני, Sawyer said:

המועדון עצמו ניסה 90% מהקיץ למכור את לוקאסן ולהביא מחליף. למה? תשאל את המועדון. זאת העובדה.

לגבי לוקאסן עצמו אני כן מאמין שיש לו את היכולות להיות בלם טוב מאוד בליגה הזאת אבל הרצון שלו להיות סופר מקצוען סופר מצליח במכבי לא נראה כרגע בשיא בלשון המעטה ולכן הוא מבצע טעויות, גם אתמול. כמה טעויות שלא מתאימות לרמה ובעיקר אגרסיביות מיותרת ורגעים הזויים. 

ואחרי הכל הוא עדיין בלם ימני מצוין לליגה שני בטיבו אחרי סק. אם הוא מסודר בראש הוא גם מעל סק. 

24 דקות לפני, Sawyer said:

בדיוק

לדעתי שהוא שיחק עם סבוריט הוא היה יותר מאורגן בסוף

מחצית ראשונה חוסר תיאום עם ביטון 

דוידה חייב לפתוח במקום יוני עד שקיקו חוזר.

הבלם של ריינה, נמניה, בן זונה גדול. רק היה עסוק בדחיפות והקנטות כל המשחק.

שיפוט מזעזע.

מעל הכל, משחק לא טוב שלנו, ועדיין היינו צריכים לכבוש 3 לפחות.

1 hour ago, קמחי said:

אנחנו מראים את הגישה הזו מתחילת הליגה, שזה אמנם רגע קצר בעונה שלמה אבל אני פעם ראשונה העונה בסטטוס מודאג.

מנטאלית, אנחנו לא מספיק כרגע כדי לקחת משחקים כאלה. ככל שאני רואה יותר אותנו ואת חיפה, אני מבין שזה מה שיכריע את האליפות העונה. מה שמטריד הוא שאתה מסתכל על חבורת הלמלמים שלנו ומבין שזהבי לבדו, במצבו, לא מסוגל לסחוב את זה לבד. חייבים שלפחות פרץ יחזור למוד של הכל תלוי בנו. ובעניין הזה, אני מבין למה מתעקשים על יוני, למרות שהוא דומה לכלום ולא מפסיק לחרב לנו התקפות, הוא גם פוטנציאל להיות כזה.