Jump to content

רשמים מהתיקו מול ריינה בבית | איבוד נקודות מיותר ומרגיז, עם הפנים קדימה לאירופה

Sawyer

Recommended Posts

השחקנים נראו אתמול כאילו הם עדיין בארוחת חג כבדים חוסר חשק מורגש לא בושה לעשות חילופים במחצית יוני עם כל האהבה אליו צריך לראות ספסל לא ברמה של שחקן הרכב.  הייתי פותח עם עידו שחר במקום דור פרץ זה נראה רע האדישות רבע שעה לפני הגול של ריינה הרגה אותי כאילו ראבק כולה 1 0 שימו את ה2 ואז אתה חוטף מחמי מצב מרתיח הפנים קדימה הליגה עוד ארוכה 

בסוף בסוף ההבדל היחיד בין המשחקים הקודמים למשחק הזה שלא ניצלנו את ההזדמנויות שלנו שהיו מחסלות את המשחק, גם אחרי השוויון. 

אני לא שותף לביקורת פה, היה משחק טוב של מכבי מלבד הרגל המסיימת. הנענו את הכדור טוב הגענו למצבים שבעבר נכנסו והפעם לא. בשיטת משחק שלנו כיום נהיה יותר חשופים בהגנה וזה מובן, סה"כ לחוליית ההגנה היה משחק טוב, לוקאסן מלבד טעות אחת נתן משחק מושלם, אפילו ביטון לידו היה יותר טוב, אבל קשה מאוד לייצר משחק הגנה חף מטעויות 90 דקות בטח כשאתה טיפה חשוף יותר בגלל זה בונים אצלנו על לנצל את כל המצבים שהגענו אליהם כדי לא להיגרר מצבים כמו אתמול. אם כבר הביקורת היחידה היא שוב על יוני אבל בעיקר על זהבי. הוא במגמת החמצות מזעזעת מתחילת העונה (המשך של עונה קודמת אגב). החדות כבר לא אותה חדות ואי אפשר לבנות רק עליו את החוד שלנו. ובנוסף הוא התאהב משום מה נורא בעקבים שזה כבר הפך למהלך קבוע גם ללא שום קשר. 

אז בעוד שאנחנו ירינו לעצמנו ברגל למזלנו היריבה העיקרית שלנו לתואר ירתה לעצמה בשתי הרגליים אז זה הדבר החיובי שאפשר לקחת מהערב הזה. 

יאללה יום חמישי אירופה משחק חדש אנרגיות חדשות. לשכוח מאתמול מהר ולהמשיך הלאה. 

ברוטו המשחק רץ אתמול 97-98 דקות. אני מת לדעת כמה נטו.

אפשר לדבר על מכבי עד יום חמישי, אבל האמת היא שכמו שזה היה משחק מתסכל ומתיש עבורנו, זה היה ככה גם לשחקנים. ריינה גמרו את המשחק ומאוד קשה לשחק ככה.

3 דקות לפני, סלבה said:

ברוטו המשחק רץ אתמול 97-98 דקות. אני מת לדעת כמה נטו.

אפשר לדבר על מכבי עד יום חמישי, אבל האמת היא שכמו שזה היה משחק מתסכל ומתיש עבורנו, זה היה ככה גם לשחקנים. ריינה גמרו את המשחק ומאוד קשה לשחק ככה.

אין לך משחק טוב, קורה אבל לפחות אל תספוג.

1 hour ago, אלק נילאש said:

מנטאלית, אנחנו לא מספיק כרגע כדי לקחת משחקים כאלה. ככל שאני רואה יותר אותנו ואת חיפה, אני מבין שזה מה שיכריע את האליפות העונה. מה שמטריד הוא שאתה מסתכל על חבורת הלמלמים שלנו ומבין שזהבי לבדו, במצבו, לא מסוגל לסחוב את זה לבד. חייבים שלפחות פרץ יחזור למוד של הכל תלוי בנו. ובעניין הזה, אני מבין למה מתעקשים על יוני, למרות שהוא דומה לכלום ולא מפסיק לחרב לנו התקפות, הוא גם פוטנציאל להיות כזה.

בתחילת העונה הייתה תחושת דחיפות ואגרסיביות לאורך 3-4 משחקים, ומשם זה פשוט התפוגג. ערן חייב לנו כבר כמה וכמה שערים מתחילת הליגה, ואם פרץ לא יופיע מבחינה מספרית די נדפקנו. 

אני לא יודע מה קין והצוות שידרו לשחקנים בתחילת העונה, אבל כדאי מאוד שזה יחזור ובקרוב. עד הפגרה הבאה באוקטובר יש רצף קשה עם משחקים מאוד חשובים.

התוצאה והמשחק אתמול מעצבנים אין ספק.

היינו צריכים וחייבים לדעת לנצח גם משחקים כאלו, למרות שאתמול זה באמת לדעתי היה השיא מבחינת חוסר רצון לשחק כדורגל גם מהצד של בני ריינה וגם מהצד של שניר לוי.

היכולת לא מספיק טובה מול בונקרים עדיין. 

כמו כולם פה חושב שהיינו חייבים להביא 10.

ושוב פעם המון פה מגזימים, אנחנו עוד נספוג שערים ונאבד נקודות, זה לא אומר שאי אפשר לקחת אליפות, גם חיפה נראים חצי כוח העונה עד עכשיו. 

הגיע הזמן להפסיק להתעסק יותר מדי ברכש ומה היינו צריכים, יותר חשוב לדחוף את השחקנים הקיימים כל הזמן! 

מתסכל מאוד התיקו אתמול דווקא בגלל שחיפה הפסידו 

אמנם זה רק מחזור 3 אבל אם היינו מנצחים אתמול ביינו פותחים פער קטן ומפלס הלחץ שם היה עולה משמעותית 

איזה עצוב זה לראות את דן ביטון עולה מהספסל ככוכב שצריך להושיע אותנו ולתת גול, או כדור לגול. זהבי שם לו כדור על מגש והבן אדם הצליח להחטיא ממטר.

מרגיש שאנחנו פשוט בני ערובה של שחקנים בינוניים לכל אורך (או רוחב) הסגל. ניר ביטון, יונתן כהן ודן ביטון הם שחקני הרכב בקבוצה שחושבת שהיא קבוצת אליפות לגיטימית.

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

חוץ ממשחק לחץ מדיי פעם, לא רואה קבוצה מאומנת, הכל רנדומלי, מאוד מאוכזב, בעיקר מהשחקנים והקרדיט המוגזם ליונתן.

חזרת למוד טרול מרגרטי, היית אחד האהובים עליי פעם

לפני7 שעות , קמחי said:

הקבוצה מקצועית הציגה רף גבוה מאוד במשחקים הראשונים של העונה, מאז אנחנו בירידה. אנחנו מזיזים פחות טוב את הכדור, ומשמעותית הרבה פחות תנועה ללא כדור.

הגנתית אנחנו מסוגלים לספוג מול כל קבוצה בליגה, וביום רע של החלק הקדמי כמו היום זה יוביל להפסדים/שוויון מעצבן כמו היום.

זה בדיוק מה שקרה בשנה שעברה.

אז מה עשו  בקיץ בשביל לתקן?

כלום ושום דבר,

היו עסוקים בדאטה. 

אשדוד וחדרה ממוקמות בתחתית הטבלה, לא יודע איזה רף אתם מדברים.

היה לנו תחת של אברם בפתיחת עונה עם קבוצות ברמה של לאומית באירופה ולשחק נגד 2 נמושות בליגה.

לפני2 שעות , קמחי said:

חזרת למוד טרול מרגרטי, היית אחד האהובים עליי פעם

חחחחח בחייי שאני לא מטריל, אני לא רואה גיוון במשחק שלנו, יציאה מהקופסא במקרה שכלום לא הולך.

בתכלס, יש לנו ספסל מוגבל מאוד, ושחקנים שמגיע להם צ'אנס כמו עידו שחר מיובשים על הספסל, סתם מעצבן, כל איבוד כדור של יוני אני מצקצק מיאוש.

לפני1 שעה , Armagedon said:

היה לנו תחת של אברם בפתיחת עונה עם קבוצות ברמה של לאומית באירופה ולשחק נגד 2 נמושות בליגה.

בול. מצד שני, אולי דווקא נגד קבוצות שמשחקות פתוח יותר יהיה יותר קל (ע"ע המשחק נגד ב"ש). אנחנו מאוד מתקשים מול בונקרים כי אין לנו מספיק איכות בהתקפה כרגע

לפני6 שעות , Armagedon said:

מה עם 5 לסכנין ו-6 לב"ש, בחוץ, גם נמושות?

ומה עם רביעייה לצליה שהדיחה את גימראייש?

19 דקות לפני, אלק נילאש said:

מה עם 5 לסכנין ו-6 לב"ש, בחוץ, גם נמושות?

ומה עם רביעייה לצליה שהדיחה את גימראייש?

ב"ש העונה דוג' לא טובה, נחלשו מאוד. זה גם לא משחק במסגרת ליגה.

צליה כולנו ראינו שלא קבוצה, זה שהפתיעו את גימראייש לא הופך אותה לחזקה.

בינתיים היה לנו חתיכת תחת עם ההצלה של פרץ נגד הקפריסאים.

לא מגמד ממכבי, אבל קיבלנו טרום עונה יחסית נוח.

נזכרתי בתוספות הזמן מהמונדיאל ואיך מיד לאחר מכן הוסיפו הרבה זמן בישראל גם שלא היה צריך.

משחק מול ריינה היה עם 20 דקות תוספת במונדיאל.

יש בעיה עם דור פרץ. הוא שכח את תפקידו או שהתפקיד לא מוגדר לו. ההולנדי לבד מציל לנו את התחת, כי כשהיריב יוצא קדימה, דור נמצא ליד זהבי וצריך מונית לחזור. סורי, שחקנים כמו למפארד חיו על גיחות מתוך פוזיישן וריצה לעומק של 30 כשאף אחד לא עליהם והכדור יוצא מהאגף. פרץ עסוק רק בזה והוא קדימה מידי עם שחקן הגנה עליו. לכן במשחק האחרון אין שום זכר לקיומו, לא הגנתית וניהל משחק ולא התקפית. הוא חייב כיונון אחר. 

38 דקות לפני, המכבייה said:

יש בעיה עם דור פרץ. הוא שכח את תפקידו או שהתפקיד לא מוגדר לו. ההולנדי לבד מציל לנו את התחת, כי כשהיריב יוצא קדימה, דור נמצא ליד זהבי וצריך מונית לחזור. סורי, שחקנים כמו למפארד חיו על גיחות מתוך פוזיישן וריצה לעומק של 30 כשאף אחד לא עליהם והכדור יוצא מהאגף. פרץ עסוק רק בזה והוא קדימה מידי עם שחקן הגנה עליו. לכן במשחק האחרון אין שום זכר לקיומו, לא הגנתית וניהל משחק ולא התקפית. הוא חייב כיונון אחר. 

אני לא חסיד גדול של כדורגל אנגלי אז תקן אותי אם אני טועה, צ׳לסי התמודדה עם בונקרים של יריבות שאין להם גרם של תעוזה התקפית? מול משחק עומד כל כך קיצוני צריך פתרונות ודינמיות בחלק הקדמי ואני בטוח שזאת הוראה מפורשת של קין ולא איזה שיגעון גדלות של דור.

2 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אני לא חסיד גדול של כדורגל אנגלי אז תקן אותי אם אני טועה, צ׳לסי התמודדה עם בונקרים של יריבות שאין להם גרם של תעוזה התקפית? מול משחק עומד כל כך קיצוני צריך פתרונות ודינמיות בחלק הקדמי ואני בטוח שזאת הוראה מפורשת של קין ולא איזה שיגעון גדלות של דור.

צריך כיוון עדין. לפעמים זה נראה כמו 4-1-5. צריך להרוויח יותר כדורים באמצע. כל פוזיישן של היריב מוריד את השעון לזמן התקפה נטו שלנו. 

52 דקות לפני, המכבייה said:

לגבי הקישור, חבל שגולסה נמחק, נכון שהוא בצד היורד של הקריירה אבל הוא עדיין כוח באמצע.

אם דור פרץ לא טוב הוא לא צריך לשחק.

כמו גולסה, עידו שחר רואה פירורים מקין.

7 דקות לפני, yello said:

לגבי הקישור, חבל שגולסה נמחק, נכון שהוא בצד היורד של הקריירה אבל הוא עדיין כוח באמצע.

אם דור פרץ לא טוב הוא לא צריך לשחק.

כמו גולסה, עידו שחר רואה פירורים מקין.

אולי זה רק עניין של כיוון.