Jump to content

אורלנדו מוסקרה חתם במועדון

קמחי

Recommended Posts

ההחתמה ההזויה בתולדות המועדון. לא ישנו את דעתי. 

מקווה שבמידה וסאבו לא יאוזרח בינואר ישחררו אותו ויביאו זר לעמדה נחוצה יותר.

במילה אחת - פארסה

את זה שאין לנו בלם זר או 10 זר פותח עד ינואר כבר אי אפשר לתקן.

הלוואי הלוואי הלוואי שפעם אחת יהיה חלון כמו שצריך שעל ההתחלה כבר יאזרחו את סבוריט ויסיימו את החוזה עם השוער ויביאו גם 10 וגם בלם זר לסגור סגל שאמור לקחת פה את האליפות.

השנה מכבי מכניסים שחקנים לעניינים מהר, בשלב זה נראה שהוא הולך להיות שוער שני ואולי אפילו שלישי.

הקבוצה חזקה מאוד, אבל לקראת ינואר יש מקום לחיזוק רציני, מוסקרה ולוקאסן לא מקבלים דקות וסאבוריט אולי יקבל אזרוחת.

זה מקום ל3 זרים ועם העין של בן זה הולך להיות מעניין מאוד.

לפני2 שעות , איתי-מכביסט said:

ההחתמה ההזויה בתולדות המועדון. לא ישנו את דעתי. 

מקווה שבמידה וסאבו לא יאוזרח בינואר ישחררו אותו ויביאו זר לעמדה נחוצה יותר.

אני באמת מתקשה לחשוב על החתמה הזויה יותר אפילו בתקופת לוני. אלא אם הוא עולה בחודש הקרוב ומתגלה כשוער פסיכי, הוא ההחתמה הכי מוזרה בתולדותנו

קשה להוציא כרגע את משפתי מההרכב כי הוא מוכיח את עצמו, חוץ מהדמיונות שאין בו ביטחון הוא משחק באחריות וההגנה סומכת עליו. לא צריך תמיד לקבוע עובדות אחרי חודש, סבלנות.

בנתיים אני רואה שאנחנו פותחים עם שלושה זרים, הוא ממש לא הבעיה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

קשה להוציא כרגע את משפתי מההרכב כי הוא מוכיח את עצמו, חוץ מהדמיונות שאין בו ביטחון הוא משחק באחריות וההגנה סומכת עליו. לא צריך תמיד לקבוע עובדות אחרי חודש, סבלנות.

בנתיים אני רואה שאנחנו פותחים עם שלושה זרים, הוא ממש לא הבעיה.

אם אתה מביא שוער זר הוא צריך להיות שוער ראשון מובהק. שמעתי את הפודקאסט של רז אמיר, לדעתי הוא מדבר שטויות בעניין הזה. אין דבר כזה קשה להוציא, זה לא שמשפתי חף מטעויות.

אם היית מביא שוער עם רזומה עשיר ומתאים יותר למכבי, הוא היה פשוט משחק מהמשחק הראשון. זה לא המקרה וזה חלק גדול מהפארסה ההזויה הזאת. 

30 דקות לפני, snufkin said:

אם אתה מביא שוער זר הוא צריך להיות שוער ראשון מובהק. שמעתי את הפודקאסט של רז אמיר, לדעתי הוא מדבר שטויות בעניין הזה. אין דבר כזה קשה להוציא, זה לא שמשפתי חף מטעויות.

אם היית מביא שוער עם רזומה עשיר ומתאים יותר למכבי, הוא היה פשוט משחק מהמשחק הראשון. זה לא המקרה וזה חלק גדול מהפארסה ההזויה הזאת. 

אני לא מאוהדי משפתי והייתי בעד שוער זר אבל בוא נסתכל רגע על המשחקים האחרונים מאז שמוסקרה הגיע אם אנחנו מוציאים את המשחק נגד בריידבליק משפתי תפקד יפה מאוד והוא ממשיך להוכיח את עצמו. לא מוציאים שוער ראשון מהשער בלי טעויות רציניות.

מה שמפריע לי זה העובדה שמוסקרה אפילו לא שוער שני זה מה שנותן תחושה שממש לא בונים עליו והביאו אותו בלי סיבה נראית לעין

13 דקות לפני, Bigperetz said:

אני לא מאוהדי משפתי והייתי בעד שוער זר אבל בוא נסתכל רגע על המשחקים האחרונים מאז שמוסקרה הגיע אם אנחנו מוציאים את המשחק נגד בריידבליק משפתי תפקד יפה מאוד והוא ממשיך להוכיח את עצמו. לא מוציאים שוער ראשון מהשער בלי טעויות רציניות.

מה שמפריע לי זה העובדה שמוסקרה אפילו לא שוער שני זה מה שנותן תחושה שממש לא בונים עליו והביאו אותו בלי סיבה נראית לעין

אני מסכים שמשפתי ללא טעויות רציניות (גם לא היו המון מבחנים) אבל הוא לא מושלם וגם זו לא הנקודה העיקרית. הנקודה העיקרית היא שאם היית מביא שוער זר בכיר עם רזומה עשיר, הוא פשוט היה השוער הראשון מהרגע שהוא חתם בלי שאלות. יש לנו כאן החתמה של שוער שלא רק שזו עמדה מוזרה להתחזק בה אלא החתמה לשנה אחת, שוער שהגיע מליגה חשודה באיכותה ובאירופה שיחק רק עונה בטורקית השניה וגם שם לא השאיר חותם רציני. זה חלק מהעניין, אם היית מחתים כאן ראיקו או אפילו פחות, הוא מיד היה מקבל את האפודה. מוסקרה לא בסגל אפילו ויש לכך סיבות 

לפני5 שעות , snufkin said:

אני מסכים שמשפתי ללא טעויות רציניות (גם לא היו המון מבחנים) אבל הוא לא מושלם וגם זו לא הנקודה העיקרית. הנקודה העיקרית היא שאם היית מביא שוער זר בכיר עם רזומה עשיר, הוא פשוט היה השוער הראשון מהרגע שהוא חתם בלי שאלות. יש לנו כאן החתמה של שוער שלא רק שזו עמדה מוזרה להתחזק בה אלא החתמה לשנה אחת, שוער שהגיע מליגה חשודה באיכותה ובאירופה שיחק רק עונה בטורקית השניה וגם שם לא השאיר חותם רציני. זה חלק מהעניין, אם היית מחתים כאן ראיקו או אפילו פחות, הוא מיד היה מקבל את האפודה. מוסקרה לא בסגל אפילו ויש לכך סיבות 

במילים אחרות אנחנו חושבים אותו הדבר רק הסברנו את עצמנו בצורה שונה

מישהו באמת צריך להרים תחקיר ולהבין למה ואיך הוא הגיע לפה

אם הוא לא מתלבש כשעברו כבר 4 משחקים כשאנחנו רק עם 3 זרים על המגרש, אז משהו שם ממש לא בסדר.

אפשר להודות שנפלנו עם הרכישה הזאת?

1.כדורגל זה משחק בינלאומי, כולם מבינים את המשחק מהודו ועד כוש, כל עניין ההתאקלמות הזאת לא קונה אותי.

לא מדובר בשוער שני או שלישי שלא שיחק הרבה זמן בליגה שלו ואז אתה צריך להחזיר אותו לעניינים אחרי הרבה זמן או פציעה מסוימת, לא מאמין לבולשיט של השפה וכ'ו, מה הם הולכים לללמד אותו עברית? הוא באולפן בינתיים? מה החרטוט הזה?.

2.הוא אפילו לא מתלבש למשחקים, לא מתלבש, לא מדבר איתכם שהוא לא עולה כשוער ראשון ,אפילו לא כשוער שני.

שאתה מביא שוער זר ואתה יודע כמה זר בישראל הוא ערך חשוב וכל זר שאתה מביא צריך לשדרג אותך, אתה צריך להביא שחקן שהוא שובר שוויון, בעיקר שהיו עמדות שהיו צריכות לחזק לפני לפחות היה נוחת פה איזה שוער של 3 מליון ערך בטרנספרמקט בהעברה חופשית, אם לא מצאו שחקן יותר טוב ממשפתי, אז למה להביא סתם? מכבי תמיד אמרו שהם לא מביאים סתם, זה היה הבאה של סתם, בלי לזלזל בליגה הונצואלית אבל נו כולם מבינים מה אני יגיד פה