Jump to content

אורלנדו מוסקרה חתם במועדון

קמחי

Recommended Posts

42 דקות לפני, snufkin said:

99% מההודעות שלך בזמן האחרון הן ירידות על הפורום. אף אחד לא טינף על האופי או המחוייבות שלו. מתי נחזור לדבר על המהות? מתגעגעים

ממש. לא ברור האנטי המוגזם. לנהל דיון זה גם סבבה 

לפני16 שעות , המכבייה said:

במקרו, מכבי מאד מושקעת וממונפת. אני לא יודע לבודד תקופות ספציפיות, אני לא מרגיש שאנחנו נמנעים מלהוציא כסף. ז'אנר מיטש הקמצן(לא אתה כמובן ולא רוב הפורום הזה), הוא בלתי נסבל ונובורישי במהותו. 

אתמול יצא לי לצלול קצת לראשית ימי השחקן ועד לפירוק שלו (הייתי ילד קטן בזמנו) עם הודעות כאן בפורום וסרטונים, פשוט הזוי איפה היינו אז ואיפה היום

אני מתקשה להאמין שאנשים שחוו אז את התקופה הזו מדברים ככה

בראייה חיובית, מכבי פתחה את הראש ואופקים לשוק הדרום האמריקאי (הכתובת הייתה על הקיר עם המגן הארגנטינאי ורה שרצו).

זה דבר חיובי ומראה שמנסים לאתר מציאות מעניינות בליגות אחרות ופחות פופולאריות.

הקושי פה שדווקא הלכו על שוער, אם הוא היה עמדה 10 ההחתמה הייתה יותר עוברת בגרון להרבה יוזרים פה. 

אם ההחתמה תהיה שיחוק, 

זה יכול לפתוח את התיאבון להנהלה להתמקד בשוק שם.

51 דקות לפני, Armagedon said:

בראייה חיובית, מכבי פתחה את הראש ואופקים לשוק הדרום האמריקאי (הכתובת הייתה על הקיר עם המגן הארגנטינאי ורה שרצו).

זה דבר חיובי ומראה שמנסים לאתר מציאות מעניינות בליגות אחרות ופחות פופולאריות.

הקושי פה שדווקא הלכו על שוער, אם הוא היה עמדה 10 ההחתמה הייתה יותר עוברת בגרון להרבה יוזרים פה. 

אם ההחתמה תהיה שיחוק, 

זה יכול לפתוח את התיאבון להנהלה להתמקד בשוק שם.

מסכים מאוד. אם זה היה 10 בפרופיל הזה , זה היה מאוד מעניין

לפני2 שעות , g0lan said:

רק רוצה להזכיר לכל אלה שמתלוננים על זרים ב'שקל תשעים', שעם כל הראיקו-ים, הקיארטנסונים והיובאנוביצ'ים שעלו ארגז לא הגענו לשום מקום מלבד אליפות ב-18/19 עם ראיקו (שהייתה מגיעה גם אם אני הייתי עומד בשער באותה עונה). יותר מזה, אני גם לא חושב שאלה רכישות שהצדיקו את עצמן כלכלית יותר מדי (לדעתי את וידאר מכרנו בהפסד ואת ראיקו ויובאנוביץ' ברווח יחסית קטן בהשוואה לקנייה המקורית).

נתת פה 3 זרים בתור דוגמא, כששניים מתוכם נקנו בסכום באמת יוצא דופן בסיטואציות ספציפיות לפני 7-8 שנים.

ביחס לכמעט כל ההחתמות מאז, רכישה של 3 שחקנים ב700-800 אלף אירו זה ממש לא מעט כסף.

51 דקות לפני, שי123 said:

נתת פה 3 זרים בתור דוגמא, כששניים מתוכם נקנו בסכום באמת יוצא דופן בסיטואציות ספציפיות לפני 7-8 שנים.

ביחס לכמעט כל ההחתמות מאז, רכישה של 3 שחקנים ב700-800 אלף אירו זה ממש לא מעט כסף.

אנשים מדברים כאן על למה לא הביאו 'זר אכזר בעמדה 10 באיזה 3-4 מיליון יורו' אז בכוונה הבאתי כדוגמה השקעות דומות שלא ממש הניבו תוצאות יוצאות דופן, לא בפן המקצועי וגם לא ממש בפן הכלכלי. לי אין שום ספק שמיטש משקיע בנו הון תועפות גם אם לאנשים כאן וביציע זה לא תמיד נראה ככה.

41 דקות לפני, Wade said:

בינתיים הסוכן של טננבאום עולה ומדבר על כך שהוא כשיר במאה אחוז

מכבי תתפוס כותרת בערוץ הספורט רק כשזה בקונוטציה שלילית. כלבים ירוקים

לפני15 שעות , snufkin said:

99% מההודעות שלך בזמן האחרון הן ירידות על הפורום. אף אחד לא טינף על האופי או המחוייבות שלו. מתי נחזור לדבר על המהות? מתגעגעים

המהות היא שאנשים פה קופצים למסקנות על סמך טבלה עם מספרים בטרנספר מרקט.

בדיוק כמו קיקו.

לפני14 שעות , Wade said:

ממש. לא ברור האנטי המוגזם. לנהל דיון זה גם סבבה 

אני תמיד בעד לנהל דיון וחבל שלא קראת את ההודעות שלי על מוסקרה.

לפתוח נושא בדיחות על השחקן עוד לפני שעשה אימון ראשון זה לא נראה לי כמו לנהל דיון אלא כמו לגמור לו את הצ'אנס עוד לפני שנחת.

לפני11 שעות , g0lan said:

אנשים מדברים כאן על למה לא הביאו 'זר אכזר בעמדה 10 באיזה 3-4 מיליון יורו' אז בכוונה הבאתי כדוגמה השקעות דומות שלא ממש הניבו תוצאות יוצאות דופן, לא בפן המקצועי וגם לא ממש בפן הכלכלי. לי אין שום ספק שמיטש משקיע בנו הון תועפות גם אם לאנשים כאן וביציע זה לא תמיד נראה ככה.

:wubyellow3:

לפני8 שעות , Wade said:

בינתיים הסוכן של טננבאום עולה ומדבר על כך שהוא כשיר במאה אחוז

חשבת שהוא יעלה ויגיד שטננבאום שחקן גמור?

שלא תגידו שאני אומר על הכל 'אמן'.

מפריע לי שאין ציטוט מהמועדון עליו. (או שהיה ופספסתי).

שחקן חותם והמאמן או מנספורד לא משחררים אפילו מילה?

לפני6 שעות , turgi said:

המהות היא שאנשים פה קופצים למסקנות על סמך טבלה עם מספרים בטרנספר מרקט.

בדיוק כמו קיקו.

אין יותר נורא מזה, אין.

אותי לימדו בחיים אם אתה לא באמת מבין במשהו תשתדל לכל הפחות לסייג את הדעות שלך או שתסתום את הפה.

אנשים פה חיים בסרט קשה שהם איזה סקאוטרים/אנליסטיים מקצועיים שהם בונים לעצמם עולם ומלואו על סמך טבלת בישולים/גולים פר דקה, שיא העולב.

• 2 weeks later...
5 דקות לפני, car.garsia said:

הוא חייב לשחק. לא יודע איך הוא אבל אני אם יש סיכוי שהוא יעשה לנו פחות התקפי לב אז הוא חייב לשחק.

מבחינתי מבין השלושה יש רק אחד שהוכיח שהוא יכול להיות שוער ראשון בקבוצה כמו מכבי- טננבאום. 

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מבחינתי מבין השלושה יש רק אחד שהוכיח שהוא יכול להיות שוער ראשון בקבוצה כמו מכבי- טננבאום. 

עם כל ההבאה לדניאל, אני רוצה לראות את מוסקרה. באמת שאין לנו מה להפסיד, משפתי כמו ניצן הם שוערים של הצלות גדולות לצד התקפי לב גדולים. לא בשבילי, מזכיר לי את שטראובר.

9 דקות לפני, car.garsia said:

עם כל ההבאה לדניאל, אני רוצה לראות את מוסקרה. באמת שאין לנו מה להפסיד, משפתי כמו ניצן הם שוערים של הצלות גדולות לצד התקפי לב גדולים. לא בשבילי, מזכיר לי את שטראובר.

אם מוסקרה לא בסגל זה כנראה כי הוא לא מראה באימונים שהוא יותר טוב ממשפתי/טננבאום. אז למה שנרצה שישחק?

2 דקות לפני, snufkin said:

אם מוסקרה לא בסגל זה כנראה כי הוא לא מראה באימונים שהוא יותר טוב ממשפתי/טננבאום. אז למה שנרצה שישחק?

אני לא יודע אימונים, אני יודע מה סיפרו לי שהוא הגיע. יפתח דלת לשוק האמריקאי, עקבו אחריו הרבה זמן, פוטנציאל גדול. אחרי כל זה, אם הוא פה כשוער שלישי זה מאוד מאוד מזלזל ואני בדרך כלל מהחיוביים פה.

3 דקות לפני, car.garsia said:

אני לא יודע אימונים, אני יודע מה סיפרו לי שהוא הגיע. יפתח דלת לשוק האמריקאי, עקבו אחריו הרבה זמן, פוטנציאל גדול. אחרי כל זה, אם הוא פה כשוער שלישי זה מאוד מאוד מזלזל ואני בדרך כלל מהחיוביים פה.

אז סיפרו.. תראה את הרזומה שלו, זה לא ראיקו והאיש כבר בגיל 28 אז פוטנציאל הוא לא. בשביל להיות כאן שוער ראשון הוא יצטרך להוכיח באימונים ובינתיים כנראה שזה לא שם

מממ לא ברור

מילא להביא שוער זר, לפחות שהצוות יידע לסמוך עליו בכל מצב גם לעלות אותו שבוע אחרי שחתם, לא יודע מה רמת השוער הזה, לא ברור אם הוא מעל משפתי...אבל גם בעיית השפה זה חלק ממהחלטות שאתה מביא שוער זר

לא ברור כל הסיפור הזה מצטער, נראה שמישהו שם איבד את זה באותו רגע.

21 דקות לפני, erantheking21 said:

מממ לא ברור

מילא להביא שוער זר, לפחות שהצוות יידע לסמוך עליו בכל מצב גם לעלות אותו שבוע אחרי שחתם, לא יודע מה רמת השוער הזה, לא ברור אם הוא מעל משפתי...אבל גם בעיית השפה זה חלק ממהחלטות שאתה מביא שוער זר

לא ברור כל הסיפור הזה מצטער, נראה שמישהו שם איבד את זה באותו רגע.

בדיוק. הייתי מבין את ההחלטה הזאת אפילו עם איזה זובאס מוכח וסולידי. הכל מוזר שם.