Jump to content

אורלנדו מוסקרה חתם במועדון

קמחי

Recommended Posts

לפני2 שעות , silentyogi said:

בוא נגיד רגע את מה שאמור להיות מובן מאליו

קבוצה משקיעה מיליונים בנוער משך שנים

מרוב השחקנים לא יוצא הרבה, מדי פעם מגיע שחקן נוצץ שנמכר ומחזיר אחוז קטן ממה שהושקע בנוער.

לבוא ולהסתכל על ההכנסה הזאת ולבחון אותה רק ביחס להוצאות על רכש זה הזוי

אין קשר בהכרח.

הוצאות על הנוער הן נפרדות מהקבוצה הבוגרת ולא נחשבות לפייר פליי.

מה שיותר הגיוני בעיניי הוא שכדי שמיטש יאשר עסקה גדולה סטייל ראיקוביץ', צריך להיות לה סיכוי גבוה לרווח בעתיד, וכנראה לא מצאו עסקה כזאת.

נראה לי שעונש הפייר פליי עדיין לא נשכח ומשפיע על התנהלות המועדון.

1 hour ago, YoniC said:

טננבאום לא שוער מחליף טוב? אם אתה משחק עם מוסקארה אתה מוותר מראש על זר שדה, כאשר לפחות לפי איך שזה נראה, כל הזרים שלנו אמורים להיות שחקני הרכב (למעט אולי לוקאסן)

נקלענו למצב שהשוער השני שלנו שהוא בחור שקט ונפלא אבל עם פגיעה בשסי ומורכב מאוד לצאת איתו למלחמה

בקונפרנס ובליגה להשבת האליפות. שמשפתי יפתח בליגה אם הוא יהיה טוב. 

לפני2 שעות , שי123 said:

אין קשר בהכרח.

הוצאות על הנוער הן נפרדות מהקבוצה הבוגרת ולא נחשבות לפייר פליי.

מה שיותר הגיוני בעיניי הוא שכדי שמיטש יאשר עסקה גדולה סטייל ראיקוביץ', צריך להיות לה סיכוי גבוה לרווח בעתיד, וכנראה לא מצאו עסקה כזאת.

נראה לי שעונש הפייר פליי עדיין לא נשכח ומשפיע על התנהלות המועדון.

מי דיבר על פייר פליי...דיברתי על הציפיות להשקעה מהבעלים

לפני3 שעות , סלבה said:

מה שאתה עושה כאן זה כמו אוהדי הפועל על טביב.

למועדון כדורגל בישראל יש הפסדים עצומים, בטח במכבי. כשנכניס קבוע סכומים כאלה וכשהם יגדלו נוכל להלין על זה שהוציאו "רק" 2.5 מיליון על רכש בחלון, נקודתית אין שום סיבה להתפזר וזה הרבה יותר חכם לשאוף להתנהלות יותר מאוזנת.

55 דקות לפני, המכבייה said:

לא מבין מה אתה מצטט אותו בכזו גאווה כשהוא מציג הודעה שטחית שלא מבינה מורכבויות. 

כבר אחרי ההחתמה של קין עם הצוות, ציינתי שזו אחת ההחלטות היקרות והאמיצות שהמועדון הזה לקח בהיבט הפיצויים לקראנקה ועלות קין וכל הצוות שלו. 

המורכבות כאן היא שאנחנו 3 עונות ללא אליפות ואנחנו מגיעים אחרי שבינואר האחרון מכרנו את הכוכב שלנו והבאנו רומני בהשאלה ללא אופציית רכישה. אחרי זה, מכרנו שבועיים לפני העונה את השוער הכי טוב בליגה והבאנו לכאן שוער בן 28 שאומנם עשה עונה לא רעה, אבל לא רואים איך ממנפים אותו גם למכירה עתידית.

בשלושה וחצי השבועות האחרונים, שהתקדמנו באירופה וחשבנו שנתחזק, עזבו גויאגון ויובאנוביץ וקיבלנו את קיקו (לא להגיד לי מילסון כי אני מדבר על נקודת זמן ספציפית ומילסון הגיע לאזור במגרש שכבר לפני שנתיים היה צריך להגיע שחקן). 

זה לא אלי טביב ולא אברמוב, אבל כן יש כאן שינוי. אם עד לא מזמן היה ראייקוביץ ואז קיארטנסון ואז יובאנוביץ אז הפעם לא. אל תנסו לשים אות בנקודה שבה אני נגד המועדון, רכישה כמו של קיקו היא הרבה יותר מעניינת בעיניי ומראה שיש עבודת סקאוטינג מאשר ללכת להביא חאג'י בסכום ענק שכולם מכירים. פשוט צריך להכיר בכך שעוד בינואר שנה שעברה, נעשה שינוי. משקיעים פחות ברכישות ולכל אורך השבועות האחרונים בחלון יש פער גדול בין הציפייה שלנו לבין מה שהקבוצה תכננה בפועל וזה כפועל יוצא, אני מניח, של תקציב רכש צנוע שהוקצב. שהוא לא בקנה אחד, לא למה שהיה בשנים האחרונות וגם לא למכירות שלנו לאחרונה. סויר דיבר על זה קצת. 

עד להחתמה הזו של השוער, שיכול להיות שבסוף זה עוד יתחבר לנו, היה קיץ טוב. קיץ מעולה היה אם היו מביאים בלם זר שרואים בו כלידר של ההגנה במקום לוקאסן וכמובן קשרי התקפי לאמצע במקום דן ביטון, אבל אי אפשר לפתור את הנזקים של יצחקי בקיץ אחד. בקיץ הבא שחקנים כמו ביטון הבלם, לוקאסן וגם דן ביטון יסיימו חוזה ויהיה אפשר להמשיך ולהבריא את הקבוצה מהנזקים של יצחקי. 

24 דקות לפני, Brandon Roy said:

כבר אחרי ההחתמה של קין עם הצוות, ציינתי שזו אחת ההחלטות היקרות והאמיצות שהמועדון הזה לקח בהיבט הפיצויים לקראנקה ועלות קין וכל הצוות שלו. 

המורכבות כאן היא שאנחנו 3 עונות ללא אליפות ואנחנו מגיעים אחרי שבינואר האחרון מכרנו את הכוכב שלנו והבאנו רומני בהשאלה ללא אופציית רכישה. אחרי זה, מכרנו שבועיים לפני העונה את השוער הכי טוב בליגה והבאנו לכאן שוער בן 28 שאומנם עשה עונה לא רעה, אבל לא רואים איך ממנפים אותו גם למכירה עתידית.

בשלושה וחצי השבועות האחרונים, שהתקדמנו באירופה וחשבנו שנתחזק, עזבו גויאגון ויובאנוביץ וקיבלנו את קיקו (לא להגיד לי מילסון כי אני מדבר על נקודת זמן ספציפית ומילסון הגיע לאזור במגרש שכבר לפני שנתיים היה צריך להגיע שחקן). 

זה לא אלי טביב ולא אברמוב, אבל כן יש כאן שינוי. אם עד לא מזמן היה ראייקוביץ ואז קיארטנסון ואז יובאנוביץ אז הפעם לא. אל תנסו לשים אות בנקודה שבה אני נגד המועדון, רכישה כמו של קיקו היא הרבה יותר מעניינת בעיניי ומראה שיש עבודת סקאוטינג מאשר ללכת להביא חאג'י בסכום ענק שכולם מכירים. פשוט צריך להכיר בכך שעוד בינואר שנה שעברה, נעשה שינוי. משקיעים פחות ברכישות ולכל אורך השבועות האחרונים בחלון יש פער גדול בין הציפייה שלנו לבין מה שהקבוצה תכננה בפועל וזה כפועל יוצא, אני מניח, של תקציב רכש צנוע שהוקצב. שהוא לא בקנה אחד, לא למה שהיה בשנים האחרונות וגם לא למכירות שלנו לאחרונה. סויר דיבר על זה קצת. 

עד להחתמה הזו של השוער, שיכול להיות שבסוף זה עוד יתחבר לנו, היה קיץ טוב. קיץ מעולה היה אם היו מביאים בלם זר שרואים בו כלידר של ההגנה במקום לוקאסן וכמובן קשרי התקפי לאמצע במקום דן ביטון, אבל אי אפשר לפתור את הנזקים של יצחקי בקיץ אחד. בקיץ הבא שחקנים כמו ביטון הבלם, לוקאסן וגם דן ביטון יסיימו חוזה ויהיה אפשר להמשיך ולהבריא את הקבוצה מהנזקים של יצחקי. 

25 דקות לפני, Brandon Roy said:

במקרו, מכבי מאד מושקעת וממונפת. אני לא יודע לבודד תקופות ספציפיות, אני לא מרגיש שאנחנו נמנעים מלהוציא כסף. ז'אנר מיטש הקמצן(לא אתה כמובן ולא רוב הפורום הזה), הוא בלתי נסבל ונובורישי במהותו. 

לפני3 שעות , silentyogi said:

מי דיבר על פייר פליי...דיברתי על הציפיות להשקעה מהבעלים

אתה לא דיברת על פייר פליי.
אני דיברתי על זה, כי לדעתי מה שרשמת פשוט לא נכון.
מיטש לא הראה בשום שלב שההשקעה שלו בנוער תלויה בהפקת רווח כלשהו, וגם לא שיש לו בעיה לכסות את הגירעון של הקבוצה.
הוא כן לקח קשה את העונש של הפייר פליי.

לפני2 שעות , Brandon Roy said:

לי יש תיאורה שהקורונה נתנה למיץ' כאפה מצלצלת בכל העניין הפיננסי.

אם נשים רגע בצד תאוריות, אני לגמרי מבין אותך. גם לי בא אחרי שלוש אליפויות שחיפה חוגגים עליי שישימו איזה 4 מיליון על חאג'י ונרסק פה את הליגה. זה גם קרה בעבר, זה לא איזה חלומות באספמיה. בפועל, בין אם זה בגלל הקורונה או סתם אבולוציה של החיים, נראה שהרצון הוא לשמור על פייר פליי פיננסי יחסי. גם אם אין מגבלות כאלה יותר.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

לי יש תיאורה שהקורונה נתנה למיץ' כאפה מצלצלת בכל העניין הפיננסי.

אם נשים רגע בצד תאוריות, אני לגמרי מבין אותך. גם לי בא אחרי שלוש אליפויות שחיפה חוגגים עליי שישימו איזה 4 מיליון על חאג'י ונרסק פה את הליגה. זה גם קרה בעבר, זה לא איזה חלומות באספמיה. בפועל, בין אם זה בגלל הקורונה או סתם אבולוציה של החיים, נראה שהרצון הוא לשמור על פייר פליי פיננסי יחסי. גם אם אין מגבלות כאלה יותר.

עם כל הכבוד, מועדון עם הכנסות כמו שלנו לא יכול להרשות לעצמו לשים 4 מיליון על שחקן שיש לגביו סימן שאלה.

בשביל כזה סכום צריך ודאות הרבה יותר גבוהה לתמורה על ההשקעה.

Just now, שי123 said:

עם כל הכבוד, מועדון עם הכנסות כמו שלנו לא יכול להרשות לעצמו לשים 4 מיליון על שחקן שיש לגביו סימן שאלה.

בשביל כזה סכום צריך ודאות הרבה יותר גבוהה לתמורה על ההשקעה.

סתם אמרתי חאג'י כי הוא עלה בתקשורת. שים שם אחר של 10 מטורף שעולה 3-4 מיליון יורו. כל הרכש שהגיע, ביחד, לא עלה 4 מיליון יורו, אז ברור שלא היה רצון להוציא סכומים כאלה, בלי קשר לודאות.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

סתם אמרתי חאג'י כי הוא עלה בתקשורת. שים שם אחר של 10 מטורף שעולה 3-4 מיליון יורו. כל הרכש שהגיע, ביחד, לא עלה 4 מיליון יורו, אז ברור שלא היה רצון להוציא סכומים כאלה, בלי קשר לודאות.

אבל זה בדיוק העניין, לא?

10 מטורף בלי סימן שאלה ובגיל טוב יעלה הרבה יותר, וגם לא ימצמץ לכיוון שלנו.

כמו גלוך, שרק בכלל שהגיע מישראל נמכר ב7 ולא ב10 ומעלה.

לפני3 שעות , אלק נילאש said:

אולי המערכת החדשה והמובחנת לאיתור שחקנים, תביא לנו את אלה שאנחנו נמכור ב4, 5 קדימה. מכבי בגילגול של 120, 150 מיליון שקל בעונה בערך? הרצון להביא מישהו ב20 מיליון שקל הוא קשוח. אבל הסתובבנו עם ראייקו, יצחקי, וידאר ויובא באיזורים נמוכים יותר אבל משמעותיים. בקיץ של יצחקי ועטר, שניהם היו מסביב ה4 אם אני לא טועה(העברה). כשמיטש רצה לתת סטייטמנט ולעלות על הגלגל. 

מכבי לא צריכה לשים 3-4 מיליון יורו על שחקנים, למרות שהמשאבים קיימים ויש הכנסות. הכיוון עם מילסון וקיקו הוא מה שמכבי צריכה, זרים שבאים להוכיח ובמגמת עלייה. 

אולי זה צריך לקרות כמו שעשינו עם ראיקו, אחרי שמעפילים לצמפיונס, שיש איך באמת למשוך שחקנים בלבל הזה.

On 5.9.2023 at 07:11, Armagedon said:

אמור להעדר בזמן בקרוב?

יש לו משחקי נבחרת בקונקא"ף.

צטט

ההתאחדות לכדורגל של פנמה הודיעה הלילה (בין שלישי לרביעי) שהשוער אורלנדו מוסקרה נגרע מסגל הנבחרת ברגע האחרון ויישאר בישראל. פנמה תשחק בימים הקרובים נגד מרטיניק וגוואטמלה בליגת האומות של צפון ומרכז אמריקה.

מוסקרה חתם שלשום במכבי תל אביב והוא נשאר בישראל כדי להעלות הילוך בהתאקלמות שלו בקרית שלום. הצהובים רוצים שיהיה מוכן כמה שיותר מהר וינצלו את פגרת הנבחרות כדי להכניס אותו לעניינים - דבר שהיה מתעכב אם היה ממריא למשחקי נבחרתו.

לפני1 שעה , turgi said:

וכאן מטנפים עליו אתה מבין?

99% מההודעות שלך בזמן האחרון הן ירידות על הפורום. אף אחד לא טינף על האופי או המחוייבות שלו. מתי נחזור לדבר על המהות? מתגעגעים

רק רוצה להזכיר לכל אלה שמתלוננים על זרים ב'שקל תשעים', שעם כל הראיקו-ים, הקיארטנסונים והיובאנוביצ'ים שעלו ארגז לא הגענו לשום מקום מלבד אליפות ב-18/19 עם ראיקו (שהייתה מגיעה גם אם אני הייתי עומד בשער באותה עונה). יותר מזה, אני גם לא חושב שאלה רכישות שהצדיקו את עצמן כלכלית יותר מדי (לדעתי את וידאר מכרנו בהפסד ואת ראיקו ויובאנוביץ' ברווח יחסית קטן בהשוואה לקנייה המקורית).

2 דקות לפני, g0lan said:

רק רוצה להזכיר לכל אלה שמתלוננים על זרים ב'שקל תשעים', שעם כל הראיקו-ים, הקיארטנסונים והיובאנוביצ'ים שעלו ארגז לא הגענו לשום מקום מלבד אליפות ב-18/19 עם ראיקו (שהייתה מגיעה גם אם אני הייתי עומד בשער באותה עונה). יותר מזה, אני גם לא חושב שאלה רכישות שהצדיקו את עצמן כלכלית יותר מדי (לדעתי את וידאר מכרנו בהפסד ואת ראיקו ויובאנוביץ' ברווח יחסית קטן בהשוואה לקנייה המקורית).

ברור. כשמכוונים גבוה מדי אז כולם פה מתלוננים שאין סקאוטינג במכבי שיודע לזהות "מציאות", וכשיש סקאוטינג ומביאים מציאות מתלוננים שלא מוציאים כסף גדול. יש אנשים שפשוט אוהבים להתלונן ולהוציא קיטור, פשוט צריך לדעת לנשום עמוק ולהבליג

לפני1 שעה , turgi said:

וכאן מטנפים עליו אתה מבין?

לא שאני בעד הטינופים ובלי קשר אם יש סיבות או לא, אבל איך ההודעה שלו מראה משהו על זה שאין סיבה לטנף 

עם כל זה שאני לא אוהב את ההחתמה הזאת (לא בגלל המוחתם, יותר בגלל העמדה) - הוא שחקן מכבי וזו עובדה מוגמרת.

מעתה והלאה אנחנו הגב שלו, וכל עוד הוא לובש את החולצה הצהובה (או התכלת או הורודה או השחורה או האפורה) - אנחנו מאחוריו.