Jump to content

רשמים מהניצחון על חדרה בחוץ במחזור השני | 3-0 חלק וקרנבל ביציע לפני היציאה לפגרה

Sawyer

Recommended Posts

מבין את הסיטואציה אחרי 3 שנים לא קלות בכלל, סגל שלא הושלם כמצופה ועוד כל מיני סיבות אבל בואו נשמור על "קצת" אופטימיות ונאמין בשחקנים האלו ובמאמן הזה ונפסיק לרשום בכל דרך ש: "זה לא מספיק לאליפות", "לא רואה פה אליפות", "אין סיכוי לאליפות" ובלה בלה בלה. 

סך הכל מחזור שני, שני ניצחונות, הליגה רק התחילה. 

נצחון חשוב שסוגר סדרת משחקים אכזרית.

הקהל ימשיך להתלונן והשחקנים והצוות ימשיכו לקרוע את התחת ואני מקווה שגם ימשיכו להביא תוצאות.

הפקקים ביציאה ממשחק עם חצי איצטדיון ריק, גרמו לי לתפוס את הראש איך עשינו את זה 3 שנים עם איצטדיון כמעט מלא כל משחק בית. 

מה גם שהיום קיבלנו פינוק - רכב תקוע ותאונה בהלוך, תאונה בחזור. חוץ מעבודות בכביש, היה הכל. 

34 דקות לפני, Brandon Roy said:

הפקקים ביציאה ממשחק עם חצי איצטדיון ריק, גרמו לי לתפוס את הראש איך עשינו את זה 3 שנים עם איצטדיון כמעט מלא כל משחק בית. 

מה גם שהיום קיבלנו פינוק - רכב תקוע ותאונה בהלוך, תאונה בחזור. חוץ מעבודות בכביש, היה הכל. 

דווקא היה לי הפוך לגמרי, יצאנו קצת מאוחר ועדיין הגענו תוך שעה (19:30 הייתי בפנים), בחזור הלכנו מהר לאוטו ויצאנו מהר הביתה בערך 40 דק. 

יאללה יוצאים לפגרה 6/6 הכל טוב

אני אחזור על זה שוב ושוב ושוב, כל משחק שלוקאסן לא המגרש במקום ביטון זה סכנת נפשות. מה יש לביטון על קין לעזאזל שהוא ממשיך לתת לו לשחק? 

גם הבחירה בביטון השני לא ברורה בעליל, מקווה שקיקו יוריד אותו מהר. 

יוני התחיל דווקא את המשחק טוב ב20-25 דקות הראשונות, ואז חזר לשבלונות הידועות שלו. מסירות גרועות, כדרור מיותר עם הכדור, חשיבה איטית, פספס מלא הזדמנויות לשלוח כדורים קדימה, חוסר דיוק. בקיצור, בואו ניתן לדוידה את ההזדמנות. 

כל השאר היו מצוינים ובדגש על קניקובסקי שמשחק שני מראה ניצוצות של חזרה עם הרבה מחוייבות, לחץ טוב, חטיפות (לדעתי הגול שלו התחיל מחטיפה שלו) וקינח גם בשער נהדר. יופי גבי תמשיך ככה. 

בסוף בסוף בסוף קין בונה על זה שגם אם נהיה חשופים יותר בהגנה אנחנו נכבוש יותר שערים מהיריבה, בינתיים זה עובד (וזה עבד גם לבכר). מעניין מה יקרה כשהוא יפגוש את חיפה. 

אגב בכר, אחד מסימני ההיכר שלו היה לשלב ישר כבר במשחק הקרוב שחקני רכש חדשים (בעוד שאצלנו הם תמיד התייבשו איזה חודשיים עד ששולבו). שמח לראות את זה אצלנו סוף סוף גם. ועוד 2 במכה. זאת הדרך הנכונה להכניס שחקנים לעניינים. 

על דן ביטון עוד אפשר להתווכח, על ניר ביטון אין ויכוח. הוא קשה לצפייה. אז היום חדרה לא שמה את המצב שלה מול משפתי.

מפחיד אותי לשחק איתו ולא עם לוקאסן מול שלומי אזולאי החלוץ וגאנם בריינה, שלא נדבר על הדרבי.

23 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אפשר לחשוב שעם לוקאסן ההגנה שלנו משהו מיוחד.

גם הוא מרבה לטעות, יש לו כמעט טעות למשחק.

חדש לך שמטנפים על שחקנים סתם?

איך ניר ביטון אשם במצב וחצי היחידים שהיו לחדרה זה רק ההייטרים הכי גדולים יוכלו להסביר.

33 דקות לפני, turgi said:

איך ניר ביטון אשם במצב וחצי היחידים שהיו לחדרה זה רק ההייטרים הכי גדולים יוכלו להסביר.

ידוע.

גם כשהוא במשחק סביר מטנפים עליו.

כל הבלמים בקבוצה טעו בעבר ולא טיפנו עליו כמו על ביטון.

אני דווקא שמתי לב שלוקאסן טועה לא פחות ממנו.

- ניר ביטון היה טוב נגד חדרה. הנה, אמרתי את זה. לעומת כל מה שהיה עד כה ממנו העונה, תקף יותר את הכדור, מיקום נכון. 

- לדן ביטון יש את כל היכולות הטכניות למסור נכון עם הפנים לשער במעבר - משום מה, הוא אף פעם לא יחליט נכון. מוזר העניין. 

- האקט הזה שמילסון כאילו חותך לאמצע ואז בחצי סיבוב טס על הקו ומשאיר את המגן מאחור. זה אמיתי או שאני מדמיין שפרמורמר אדיר + שחקן שחקן הגיע לפה? 

(עשה אותו מהלך בדיוק נגד סכנין). 

- המשחק רגל של משפתי מפחיד מאוד. אולי לאחר הפגרה דניאל יתפוס את המקום שלו. 

צריך לדבר על זה, הכושר של סוף משחק והכוח לכתוש במחצית שנייה זה משהו נפלא שאני לא זוכר הרבה זמן ממכבי

המחצית ראשונה נראית בינונית כבר כמה משחקים, אבל שעולים למחצית שנייה ועם הדקות נגמר ליריבה הכוח, מכבי כאילו מעלה הילוך והופכת למכונית מירוץ שבאה לדרוס על מלא, וכל זה שזהבי משחק כמעט 90 דקות כל משחק

מטורף, הלוואי שימשיך כל העונה

אחרי צפייה בשידור חוזר בלילה:

1) עומרי אפק עדיין ממלמל משינה שהגול הראשון של מכבי לא חוקי, רק שלא יקרה לו מה שקרה להודור.

2) מרוב שהוא מחפש לכלוך בכוח, לפני החילוף של תורג'מן הוא טען שיש "מראות מעניינים על הספסל של מכבי" כי רובי החזיר את שחקני הקישור/התקפה שעשו חימום לספסל להתארגן לקראת כניסה ואילו הגאון עומרי אפק ניסה לרמוז שזה כי רובי מעוניין להמשיך לספסל אותם ולהכניס את נחמיאס וייני. כמובן שתוך כדי  הזיון מוח שלו רואים את תורג'מן מתכונן לכניסה והוא סותם את הפה.

3 דקות לפני, אקיטה said:

אחרי צפייה בשידור חוזר בלילה:

1) עומרי אפק עדיין ממלמל משינה שהגול הראשון של מכבי לא חוקי.

2) מרוב שהוא מחפש לכלוך בכוח, לפני החילוף של תורג'מן הוא טען שיש "מראות מעניינים על הספסל של מכבי" כי רובי החזיר את שחקני הקישור/התקפה שעשו חימום לספסל להתארגן לקראת כניסה ואילו הגאון עומרי אפק ניסה לרמוז שזה כי רובי מעוניין להמשיך לספסל אותם ולהכניס את נחמיאס וייני. כמובן שתוך כדי  הזיון מוח שלו רואים את תורג'מן מתכונן לכניסה והוא סותם את הפה.

זה בנזונה גדול, גם שום מילה על הקהל והשיא היה שאמרו הצמד "מאכזב הקהל של מכבי, ציפו לרבבה" הגיעו פאקינג 6 אלף.

לא מבין מה האנטי שלהם עלינו.

לפני4 שעות , turgi said:

צודק

לפני10 שעות , רן יעקובי said:

זה בנזונה גדול, גם שום מילה על הקהל והשיא היה שאמרו הצמד "מאכזב הקהל של מכבי, ציפו לרבבה" הגיעו פאקינג 6 אלף.

לא מבין מה האנטי שלהם עלינו.

כמה רעל הם לא מפסיקים ללכלך על הקהל שלנו וכמה זה מאכזב שהגיעו 7 אלף צופים, בדיוק אותה כמות של קהל נזלת שהגיע אתמול לטדי.

שום מילה טובה על האווירה, רק מחפשים ללכלך אם זה היה הקהל של חיפה היה פסטיבל אוננות.

שדרנים שמכניסים לדיכאון מסכן מי שרואה משחקים שלנו בטלויזיה.

זה למה החיזוק הכי חשוב חייב להיות מספר 10 - לא תופס ממנו בשיט 

תמיד יבחר את האופציה הלא נכונה או יתמהמה עם הכדור ויוציא מסירה באיחור

הורס לנו התקפות  

Untitled-1.png

1 hour ago, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

פה כדור קטן ימינה לקיקו זה לא 3-0?

14CC32A4-0B9F-4BF1-83F2-8AF15639C2FF.jpg

גם אני חשבתי על זה, חדרה הלכו אול אין על בעיטה, תן קטנה לקיקו זה מצב הרבה יותר טוב

הטוב:

ואן אובריין - את הרכש הכי טוב שלנו העונה עשינו בשנה שעברה.

מילסון - ככה נראה שחקן כנף אמיתי

רביבו - הוא לא נתן משחק "טוב" או יוצא דופן, אבל הקלאס שהוא משדר על המגרש זה תענוג, הוא בן 19? יש לו ביטחון של בן 30.

הרע:

ההגנה, משהו שם לא מסתדר לי... מאסון עושה רושם שכבד טיפה, בספרטינטים כל חלוץ עובר אותו בקלות, חבל.

לגבי הבלמים - לא יודע, נראה שמשהו שם עייף מדי, גם סבוריט וגם ביטון, מגיעים נגדנו למצבים בקלות, הפעם זאת היתה חדרה או צליה אבל שתגיע קבוצה ברמה עם חלוץ שיודע לכבוש זה כבר יהיה בעיה ויפוצץ לנו את הבועה.

המכוער: 

השידור - די, הבנו, היה יד, היה גול לא חוקי, אבל להציג את זה כאילו בגלל זה נצחנו 3-0 זה מביך. חלאס, תעשו גילוי נאות ושחררו אותנו