Jump to content

לקראת הפועל חדרה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

אני מסכים רק שיש לי איזה 10 חולצות של מכבי כולם בצהוב, אחת בכחול ודווקא היא בכביסה. באתי בצהוב (הפיינגוון כחול לפחות), אם אספיק אקנה מהארגון אחת כחולה.

מכבד את הארגון אבל גם לי קשה אישית בלי הצהוב (בטח בקיץ שיש מגוון). במשחקי חוץ להיפך, הצהוב יותר חשוב לי ממשחקי הבית.

לא מתחבר לזה יותר מידיי כמו שלא התחברתי לחרא של חיפה בלבן (ועוד בגמר גביע המדינה, איזה קשקוש, כאילו זה טקס בית ספר כיתה ו' עממי).

לפני5 שעות , קמחי said:

אין גולסה, אין פרץ, ניר ביטון היה מזעזע, דן ביטון היה ועודו מזעזע

הג'ינג'י וקניקובסקי צריכים לפתוח היום בקישור כי אין ממש אופציה אחרת

מקווה שאתה צודק, כנראה שדביטון ישחק.

האמת, שבפעם הראשונה אחרי המון שנים יש לנו מספיק כח אש מקדימה שגם שלישית קישור של איביץ' יכולה לדחוף חמישיות.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

מקווה שאתה צודק, כנראה שדביטון ישחק.

האמת, שבפעם הראשונה אחרי המון שנים יש לנו מספיק כח אש מקדימה שגם שלישית קישור של איביץ' יכולה לדחוף חמישיות.

או שרובי עושה דווקא להנהלה כי אין חיזוק לעמדה שהוא רואה כקריטית או שדן ביטון הוא הבן שלו מחוץ לנישואים

מקצועית אין סיבה שיפתח

לפני5 שעות , קמחי said:

אין גולסה, אין פרץ, ניר ביטון היה מזעזע, דן ביטון היה ועודו מזעזע

הג'ינג'י וקניקובסקי צריכים לפתוח היום בקישור כי אין ממש אופציה אחרת

פרץ לא כשיר גם להיום?

1 דקה לפני, המכבייה said:

פרץ לא כשיר גם להיום?

כשיר, לפי האתרים - קיבל מנוחה נוספת תוך התחשבות בזה שכנראה ישותף במשחקי נבחרת הקרובים ורוצים להוריד ממנו עומס

שמעו אני גם חושב שדביטון לא מספיק וחייב 10 זרתותח שיעלה במקומו אבל לא אוהב פה את כל החרא נגדו כאילו הוא יורק על הקהל או עושה טובה שהוא משחק/שביתה איטלקית.

זה השחקן, זה מי שהוא יש לו פלוסים יש לו מינוסים אבל הכי חשוב הוא נאמן למועדון ושנים כבר כל פעם שהוא עולה משחק כמו מקצוען ובחיים לא שמעתי אותו הולך ללכלך בתקשורת כשהוא לא פותח או עושה פרצופים.

אם יש טענות שאין 10 (ויש) האשמים זה מי שמנהל את הקבוצה והסגל ובטח לא דביטון.

ובלי קשר, בליגה כזאת שבאים ומחנים אוטובוסים הוא אחד השחקנים שהכי יכולים לעזור לפרוץ בונקרים. גם בעיטות מרחוק, גם כדורים חופשיים וגם מסירות על שטח קטן.

רוצים דוגמא?

במשחק ממש ממש ממש רע שלו נגד אשדוד ממש שבוע שעבר במחצית הראשונה הוא היחיד שסידר 3(!) מצבים לגול.

1. קיבל כדור נדיר מיוריס והמשיך אותו לערן שהיה אחד על אחד מול השוער והחמיץ מצב שהוא לא מחמיץ בדרך כלל.

2. כדור מטורף לדור פרץ שהשאיר אותו לנגוח לאן שהוא רוצה לבד בתוך רחבת החמש רק תניח כדור ברשת ופרץ החטיא.

3. ממש עם סיום המחצית כדור נהדר לערן שמנסה מהאוויר ובסיבוב לבעוט וולה שלא מתלבש טוב.

וזה במשחק רע מאוד שלו. היה חייב לסיים לפחות עם 2 בישולים.

אני לא הסנגור שלו וממש לא רוצה להיות ומעדיף 10 רוצח שיקרע את הליגה אבל אתם מגזימים ממש. כרגע במסגרת מה שיש הוא 10 שיכול להביא מספרים בין אם בבישולים תוך כדי משחק בין אם בבעיטות חופשיות ובין אם בבעיטות מרחוק (וגם בתוך הרחבה) יש לו אחלה שמאלית והוא עוד כלי לפיצוח בונקרים. 

זה כבר פעם שלישית תוך שבוע שאני מוצא את עצמי מגן עליו ובאמת שאין לי כלום איתו אבל מוצא את עצמי הופך לסנגור שלו כי בכל עמוד בפורום דביטון כתוב 40 פעם.

שחררו ממנו בחיאת.

38 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

שמעו אני גם חושב שדביטון לא מספיק וחייב 10 זרתותח שיעלה במקומו אבל לא אוהב פה את כל החרא נגדו כאילו הוא יורק על הקהל או עושה טובה שהוא משחק/שביתה איטלקית.

זה השחקן, זה מי שהוא יש לו פלוסים יש לו מינוסים אבל הכי חשוב הוא נאמן למועדון ושנים כבר כל פעם שהוא עולה משחק כמו מקצוען ובחיים לא שמעתי אותו הולך ללכלך בתקשורת כשהוא לא פותח או עושה פרצופים.

אם יש טענות שאין 10 (ויש) האשמים זה מי שמנהל את הקבוצה והסגל ובטח לא דביטון.

ובלי קשר, בליגה כזאת שבאים ומחנים אוטובוסים הוא אחד השחקנים שהכי יכולים לעזור לפרוץ בונקרים. גם בעיטות מרחוק, גם כדורים חופשיים וגם מסירות על שטח קטן.

רוצים דוגמא?

במשחק ממש ממש ממש רע שלו נגד אשדוד ממש שבוע שעבר במחצית הראשונה הוא היחיד שסידר 3(!) מצבים לגול.

1. קיבל כדור נדיר מיוריס והמשיך אותו לערן שהיה אחד על אחד מול השוער והחמיץ מצב שהוא לא מחמיץ בדרך כלל.

2. כדור מטורף לדור פרץ שהשאיר אותו לנגוח לאן שהוא רוצה לבד בתוך רחבת החמש רק תניח כדור ברשת ופרץ החטיא.

3. ממש עם סיום המחצית כדור נהדר לערן שמנסה מהאוויר ובסיבוב לבעוט וולה שלא מתלבש טוב.

וזה במשחק רע מאוד שלו. היה חייב לסיים לפחות עם 2 בישולים.

אני לא הסנגור שלו וממש לא רוצה להיות ומעדיף 10 רוצח שיקרע את הליגה אבל אתם מגזימים ממש. כרגע במסגרת מה שיש הוא 10 שיכול להביא מספרים בין אם בבישולים תוך כדי משחק בין אם בבעיטות חופשיות ובין אם בבעיטות מרחוק (וגם בתוך הרחבה) יש לו אחלה שמאלית והוא עוד כלי לפיצוח בונקרים. 

זה כבר פעם שלישית תוך שבוע שאני מוצא את עצמי מגן עליו ובאמת שאין לי כלום איתו אבל מוצא את עצמי הופך לסנגור שלו כי בכל עמוד בפורום דביטון כתוב 40 פעם.

שחררו ממנו בחיאת.

הרעל שהוא סופג ממש מוגזם. אוהבים להפוך שחקנים לאויבים, במקרה של ביטון אין לו אגו אז זה עוד יותר מעצבן לראות את זה. 

זה לא מצדיק את זה, אבל חלק מהסיבה לרעל זה שאנשים לא מסוגלים לראות שזה ה10 שלנו. בזה הם לגמרי צודקים רק שהאשמה צריכה להיות מופנת להנהלה ולא לביטון. 

אם היה לנו 10 תותח לפניו הרעל כלפיו היה יורד בהרבה גם כשהוא היה משחק. 

4 דקות לפני, silentyogi said:

הרכב רע

גם אם זה צריך להספיק

מטריד שרובי לא מזהה את הבעיה עם ניר ודן ביטון.

אין לניר מה לחפש על המגרש וצריך לתת ללוקאסן דקות

כל עוד בנדוסו לא בעניינים זה מאוד הגיוני לעלות עם דן ביטון בהרכב.

באיזה עולם דן וניר ביטון ממשיכים לקבל קרדיט בהרכב? למה לוקאסן לא? איך נתמודד עם שני שחקני פרווה דוגמת קניקובסקי ודן ביטון, יחד, באותו הרכב?

ממש ממש לא ברור. 

3 דקות לפני, עמית ר said:

יכל לתת לשחר ב8 וגבי ב10

נכון, זה גם מה שכתבתי בהודעה לפני שפורסם ההרכב. עדיין, זה ממש לא מופרך לחשוב שבמשחק כזה, מול בונקר רציני, דן ביטון יכול לעשות את ההבדל.

אגב, לא חושב שיש בעיה איתו במשחקים כאלה. אותי יותר מטריד זה שהוא נעלם במשחקים גדולים או ברגעים שלקבוצה לא הולך. מאמין שהיום יהיה בסדר.

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

כל עוד בנדוסו לא בעניינים זה מאוד הגיוני לעלות עם דן ביטון בהרכב.

אין שום סיבה בעולם להמשיך לתת קרדיט לדן ביטון. יכול לחשוב על לפחות ארבעה שחקנים שיכולים לשחק לפניו, ואני עדין. המשפט דן ביטון והרכב צריכים לצאת מהלקסיקון, אין פה שאלה בכלל. מספיק עם הבינוניות הזאת.