Jump to content

קיקו בונדוסו חתם בקבוצה

קמחי

Recommended Posts

1 hour ago, המכבייה said:

אבל כתבתי, קיקו יכול להביא משם משהו אחר. קרא לזה 10, או סלט טורקי, או שחקן שמונה ורבע. דביטון לא יכול להיות סטארטר קבוע, שיהיו אחרים שתורמים באספקטים אחרים. זה מה שיש. 

כסף לא רלוונטי כי ברור שיש, בטח נפלו דברים כי כן חיפשו. שיעבדו עם מה שיש. דבריו של קין ברורים(בעיני). 

חושב שלא יגיע כזה עד יום שני. 

יום שני לא רלוונטי. את המטרה העיקרית באירופה - שלב בתים כבר השגנו. את המטרה המשנית - העפלה לשלב הבא, אפשר לעשות עם הסגל בנוכחי מהבית הזה.

אני מדבר דווקא על הליגה. אני חושב שאתה מפספס פה בענק. לקין יש את שחר וגבי, שניהם שיחקו לא מעט פעמים ב-10, כולל במכבי, אף אחד מהם לא קיבל הרכב במאניטיים. יש גם את פרץ, שהוא אמנם 8 אבל בעונה של פטריק שיחק מקדימה וסחב אותנו על הגב עונה שלמה לגביע ומאבק אליפות עד המחזור האחרון. אם רוצים "משהו אחר", אפשר לחלטר שם גם עם יוני או רחמנא ליצלן אלמוג. אפשר גם להוסיף את פארפה, שכבר לא איתנו, גם הוא אף פעם לא תופקד אצל קין כ-10, למרות שזה התפקיד המקורי שלו. אף אחד מכל החבר'ה האלה לא קיבל שנייה כשהיה באמת על מה לשחק.  היחיד שכן קיבל זה ביטון. נראה לי שאי אפשר להתווכח, ומשתמע מהדברים שלך שאתה חושב גם ככה, שדן ביטון שונה מאוד מקיקו. ועדיין, הוא זה שכל קיבל את כל הדקות החשובות בעונה, משמע קין מאמין ב-10 עם איכויות כמו שיש לו (או כמו שהוא מתיימר להביא) ולא איכויות אחרות, שיש או שהיט לו בהחלט בסגל.

שורה תחתונה, אם אני עושה 1 ועוד 1, אם ה"פתרון" שלנו ל-10, הוא בכלל שחקן כנף, נראה שלדן ביטון יהיה חלק מאוד מאוד משמעותי בעונה הזו. נגלה בקרוב.

1 hour ago, אלק נילאש said:

ועדיין, הוא זה שכל קיבל את כל הדקות החשובות בעונה, משמע קין מאמין ב-10 עם איכויות כמו שיש לו (או כמו שהוא מתיימר להביא) ולא איכויות אחרות, שיש או שהיט לו בהחלט בסגל.

שורה תחתונה, אם אני עושה 1 ועוד 1, אם ה"פתרון" שלנו ל-10, הוא בכלל שחקן כנף, נראה שלדן ביטון יהיה חלק מאוד מאוד משמעותי בעונה הזו. נגלה בקרוב.

סליחה שאני מתפרץ לדיון, מה התכונות הטובות של דן ביטון כשהוא בזון שלו, שאתה חושב שקין אוהב ולכן מתעקש עליו כ 10 הבכיר?

37 דקות לפני, snufkin said:

סליחה שאני מתפרץ לדיון, מה התכונות הטובות של דן ביטון כשהוא בזון שלו, שאתה חושב שקין אוהב ולכן מתעקש עליו כ 10 הבכיר?

1. בעיטה מרחוק.

2. צ'יפים מעבר לבלמים.

3. מסירות עומק שמבטלות קווי הגנה.

4. נגיעות קטנות שמשחררות שחקנים למצב איכותי על שטח קטן (ע"ע גול בכורה של יובא או העקב לגבי בדרבי).

5. זה לא ייחודי ל-10 אבל חופשיות וקרנות.

6. יש לו גם דריבל לא רע כשיש שטחים במגרש (אבל בזה כנראה קיקו טוב משמעותית).

באופן כללי, ה-10 הקלאסי הוא סוג של קוסם. ולביטון יש הבלחות כאלה שאתה אומר וואלה יש לו את זה. הבעיה אצלו זה קורה אחת ל-6/7 משחקים.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

1. בעיטה מרחוק.

2. צ'יפים מעבר לבלמים.

4. נגיעות קטנות שמשחררות שחקנים למצב איכותי על שטח קטן (ע"ע גול בכורה של יובא או העקב לגבי בדרבי).

באופן כללי, ה-10 הקלאסי הוא סוג של קוסם. ולביטון יש הבלחות כאלה שאתה אומר וואלה יש לו את זה. הבעיה אצלו זה קורה אחת ל-6/7 משחקים.

מסדר 2-3 מצבים לגול כל משחק גם כשהוא מסריח את הדשא בכל שאר הזמן.

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

1. בעיטה מרחוק.

2. צ'יפים מעבר לבלמים.

אז אם אני מתמצת, העניין הוא מסירות מפתח, צ'יפים/עומק או נגיעות קטנות שפותחות משחק באמצע כשצפוף? הרבה שכל וכישרון ל 10 הקלאסי של קין (חוץ מתכונית כמו בעיטה מרחוק ודריבל שאת זה לדעתי יש לקיקו).כשקין נשאל על קיקו אחד הדברים הראשונים שהוא אמר עליו זה שהוא שחקן חכם מאוד. יכל להיות שיש שם משהו שלא רואים בסרטונים

לא צריך לגנוב דעת. אני מהשונאים הגדולים של דן ביטון בפורום ואני מודה בקלות שיש לו איכויות לעיתים ברמה מעל הליגה

מצבים חופשיים, סידור מצבים (צ'יפים שמיפים), ריצה על מגרש פתוח, לעיתים גם בעיטות - יש לו איכויות

הבעיה היא שהוא נעלם, לא אחראי, לא מחויב, לא קיים בהגנה, טיפש, שלשלן, מוכר וכו וכו 

ככ יותר רע שכל הטוב כמעט ולא משנה. אסור לו להיות שחקן רוטציה בכיר במכבי. אסור.

10 דקות לפני, snufkin said:

אז אם אני מתמצת, העניין הוא מסירות מפתח, צ'יפים/עומק או נגיעות קטנות שפותחות משחק באמצע כשצפוף? הרבה שכל וכישרון ל 10 הקלאסי של קין (חוץ מתכונית כמו בעיטה מרחוק ודריבל שאת זה לדעתי יש לקיקו).כשקין נשאל על קיקו אחד הדברים הראשונים שהוא אמר עליו זה שהוא שחקן חכם מאוד. יכל להיות שיש שם משהו שלא רואים בסרטונים

יכול להיות, זה עדיין סרטונים... ואז, נכנסת העובדה שמדובר על שחקן שהוא עוד מעט בן 28 ומעולם לא שיחק בעמדה הזו. מה פתאום נגלה שהוא בכלל 10 מפלצתי וכולם כל החיים לא ידעו? האופציה היותר הגיונית היא מה שהמכביה אמר - הוא נותן משהו אחר, לא 10 קלאסי או איך שלא תגדיר את זה. במקרה הזה, או שקין ישחק אחרת ממה שאנחנו רואים היום או שהוא מייעד לדן ביטון תפקיד משמעותי מאוד בעונה הזו.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

יכול להיות, זה עדיין סרטונים... ואז, נכנסת העובדה שמדובר על שחקן שהוא עוד מעט בן 28 ומעולם לא שיחק בעמדה הזו. מה פתאום נגלה שהוא בכלל 10 מפלצתי וכולם כל החיים לא ידעו? האופציה היותר הגיונית היא מה שהמכביה אמר - הוא נותן משהו אחר, לא 10 קלאסי או איך שלא תגדיר את זה. במקרה הזה, או שקין ישחק אחרת ממה שאנחנו רואים היום או שהוא מייעד לדן ביטון תפקיד משמעותי מאוד בעונה הזו.

הוא שיחק בקבוצה מתגוננת שאני די בטוח שלא שיחקה עם 10 טהור, אז לך תדע. דביטון בכל מקרה יהיה משמעותי ויקבל הרבה דקות

לפני3 שעות , אלק נילאש said:

יום שני לא רלוונטי. את המטרה העיקרית באירופה - שלב בתים כבר השגנו. את המטרה המשנית - העפלה לשלב הבא, אפשר לעשות עם הסגל בנוכחי מהבית הזה.

אני מדבר דווקא על הליגה. אני חושב שאתה מפספס פה בענק. לקין יש את שחר וגבי, שניהם שיחקו לא מעט פעמים ב-10, כולל במכבי, אף אחד מהם לא קיבל הרכב במאניטיים. יש גם את פרץ, שהוא אמנם 8 אבל בעונה של פטריק שיחק מקדימה וסחב אותנו על הגב עונה שלמה לגביע ומאבק אליפות עד המחזור האחרון. אם רוצים "משהו אחר", אפשר לחלטר שם גם עם יוני או רחמנא ליצלן אלמוג. אפשר גם להוסיף את פארפה, שכבר לא איתנו, גם הוא אף פעם לא תופקד אצל קין כ-10, למרות שזה התפקיד המקורי שלו. אף אחד מכל החבר'ה האלה לא קיבל שנייה כשהיה באמת על מה לשחק.  היחיד שכן קיבל זה ביטון. נראה לי שאי אפשר להתווכח, ומשתמע מהדברים שלך שאתה חושב גם ככה, שדן ביטון שונה מאוד מקיקו. ועדיין, הוא זה שכל קיבל את כל הדקות החשובות בעונה, משמע קין מאמין ב-10 עם איכויות כמו שיש לו (או כמו שהוא מתיימר להביא) ולא איכויות אחרות, שיש או שהיט לו בהחלט בסגל.

יוני בעמדה כזאת, זה כמו שאני יהיה שוער במכבי. פיל בחנות חרסינה. אני טוען שעדיף לפתוח עם 11 שחקנים ולא עם 10. זה כל כך ברור. מה זה הטיטל 10 בכלל? מה הוא אומר על שחקן כמו דביטון? זה אוויר עם רגל שמאל. למה הוא מוגדר כמשהו שאנחנו צריכים?

אנחנו כן צריכים עוד איום התקפי, עוד שחקן יוצר ועם קראקטר.  אז מה הבעיה כאן? שלא רשום לקיקו על הגב 10?   

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

1. בעיטה מרחוק.

2. צ'יפים מעבר לבלמים.

כן, זה טוב למס אשדוד. אתה בחיסרון מספרי איתו. תשכלל את זה גם על כל מסירת זהב פעם בשבעה מחזורים. 

לפני1 שעה , Sawyer said:

לא צריך לגנוב דעת. אני מהשונאים הגדולים של דן ביטון בפורום ואני מודה בקלות שיש לו איכויות לעיתים ברמה מעל הליגה

מצבים חופשיים, סידור מצבים (צ'יפים שמיפים), ריצה על מגרש פתוח, לעיתים גם בעיטות - יש לו איכויות

הבעיה היא שהוא נעלם, לא אחראי, לא מחויב, לא קיים בהגנה, טיפש, שלשלן, מוכר וכו וכו 

ככ יותר רע שכל הטוב כמעט ולא משנה. אסור לו להיות שחקן רוטציה בכיר במכבי. אסור.

!

קיקו היה קלאסי כזר השישי. במידה והוא הגיע כחמישי וסוגרים את הבסטה עם שתי עמדות שדורשות חיזוק בהול (קודם 10, ואז בלם) אז וואלה, לא ברור. כמו שאמרו פה, לקיחת הסיכונים במכבי אפסית, ומוכנים ללכת על בטוח גם על חשבון אליפויות וגביעים. יש מצב שזה יספיק לאליפות, אבל יש מצב שלא. עם שחקן 10 נורמלי אולי נצליח להחביא הגנה מסננת, ואם אין, אז שיביאו בלם רציני. כרגע, נותנים ליונתן את המפתחות בקישור, מקווים לכניסה חזקה של דוידה ומתפללים להברקה בדמותו של קיקו ב10. בקאדר הנוכחי זה הרבה יותר תלוי בחיפה וברמת הרעב שלה מאשר בנו. 

חבל.

לפני14 שעות , Dalembert said:

לא צורם לכם קצת שלא רואים אותו בכלל בסרטון? 

זה פשוט כי צילמו את זה לפני שלושה שבועות לרכש שבו יבוא, לכן לא מוזכר השם שלו או משהו כזה גם.

שלושה משחקים אחרונים שלו בליגה

image.png.7ce188871bac562ac30c1a52c4eba576.png

בישול שלו במשחק החודש נגד ספורטינג

הוקי אסיסט לגול שנפסל בסוף במשחק אחריו

משחק אחרון לפני שבוע עלה 13 דק לפני הסוף ( ידעו שעוזב ? ) וסחט אדום אחרי 3 דק

בונוס:
בישול בגביע הטוטו שלהם בתחילת העונה

לפני6 שעות , המכבייה said:

יוני בעמדה כזאת, זה כמו שאני יהיה שוער במכבי. פיל בחנות חרסינה. אני טוען שעדיף לפתוח עם 11 שחקנים ולא עם 10. זה כל כך ברור. מה זה הטיטל 10 בכלל? מה הוא אומר על שחקן כמו דביטון? זה אוויר עם רגל שמאל. למה הוא מוגדר כמשהו שאנחנו צריכים?

אנחנו כן צריכים עוד איום התקפי, עוד שחקן יוצר ועם קראקטר.  אז מה הבעיה כאן? שלא רשום לקיקו על הגב 10?   

למרות שכתבתי אלפי מילים כנראה שאני לא ברור -

1. דן ביטון לא מספיק טוב.

2. דן ביטון הוא באנקר בהרכב.

3. קיקו שחקן אחר לגמרי.

4. אתה טוען שקיקו בא לשחק במקומו בהרכב, אני טוען בגלל 2 ו-3 שלא, לפחות לא ברוב המשחקים.

נראה מה יהיה במציאות.

לפני4 שעות , Bigperetz said:

בשולי הדברים לא מבין למה שחקנים מגיעים לכאן ובוחרים מספרים גנריים כמו 77 70 ועידו שחר למשל עם 36  כשהספרה 15 פנויה מאז דור מיכה

לדעתי אף אחד לא רוצה לגעת בספרה 15 מאז פרשיית הקטינות.

לפני5 שעות , Bigperetz said:

בשולי הדברים לא מבין למה שחקנים מגיעים לכאן ובוחרים מספרים גנריים כמו 77 70 ועידו שחר למשל עם 36  כשהספרה 15 פנויה מאז דור מיכה

אתה אומר הכתובת הייתה על הקיר עם מיכה שאהב לשחק עם 15