Jump to content

קיקו בונדוסו חתם בקבוצה

קמחי

Recommended Posts

3 דקות לפני, Adir12 said:

בוא נחכה ליום שני עד שיגמר מועד הרישום לאירופה

אם באמת ולא נביא, אז אין לנו זכות לבכות שצריך להגדיל פה את המכסה לזרים

המכסה היא לליגה אחי

20 דקות לפני, Double said:

קליפ עדכני

נראה שהחלוץ ששיחק איתו היה מעפן, וגם חוסר מזל הסיומת בהרבה פעמים. בהחלט יש מאחוריו יותר המספרים, בוא נקווה שזה באמת חוסר מזל ויכול של אחרים.

53 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

רגע הגיע בחינם הקיקו? נשאר כסף לעוד שחקן אחד עם בעיטה בשתי רגליים ראיית משחק מהירות  פיזיות ודו ספרתי בבישולים?

אכן בחינם.

3 דקות לפני, Brandon Roy said:

איפה ראית בחינם?

הדיווחים מדברים על כמיליון יורו 

ממה שאני הבנתי(וכנראה שהטעו אותי לפי מה שאתה אומר) דובר על העברת "קחו את השכר שלו כי אנחנו עוד שנייה בלי כסף לבמבה אדומה" ולא על העברה שכוללת דמי העברה.

*מעשית זו העברה די בחינם אם מחשבים את דמי ההעברה שהרווחנו הקיץ(אפילו אם מבצעים את הניכויים של עמלות סוכנים ושונות לדמי ההעברה שנכנסים לבנק של מכבי ) @Brandon Roy

53 דקות לפני, דרור שווץ said:

מעניין, בפוד שלו שיצא בשישי אחרי ההגרלה הוא דיבור על זה די בביטחון שעל עוד סאבו לא אזרח מכבי לא מתכננת להביא זר 

רק אם תיפול לה הזדמנות מאוד טובה לידיים 

הוא אמר את זה כמה ימים לפני שטננבאום סגר, מה שמראה שלאף אחד אין מושג מה מנספורד מתכנן.

Just now, Raumdeuter said:

ממה שאני הבנתי(וכנראה שהטעו אותי לפי מה שאתה אומר) דובר על העברת "קחו את השכר שלו כי אנחנו עוד שנייה בלי כסף לבמבה אדומה" ולא על העברה שכוללת דמי העברה.

זה שחקן שהיה לו הרבה ביקוש ורק לפני כמה ימים כבר היה ברוסיה לחתימה, אבל המשפחה החליטה שהיא לא רוצה לעבור לשם כך נסללה הדרך שלו לישראל. דמי המעבר הם כמיליון יורו וזה דיי קונצנזוס בכל הדיווחים. 

4 דקות לפני, oshri1992 said:

נראה שהחלוץ ששיחק איתו היה מעפן, וגם חוסר מזל הסיומת בהרבה פעמים. בהחלט יש מאחוריו יותר המספרים, בוא נקווה שזה באמת חוסר מזל ויכול של אחרים.

לגמרי. מספרים בכדורגל זה דבר בעייתי, תוסיף לו 5 בישולים קלים שהוא הכין שם ואנחנו אומרים שהוא שחקן של מספרים.

12 דקות לפני, oshri1992 said:

גם אני שמתי לב לזה

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

זה שחקן שהיה לו הרבה ביקוש ורק לפני כמה ימים כבר היה ברוסיה לחתימה, אבל המשפחה החליטה שהיא לא רוצה לעבור לשם כך נסללה הדרך שלו לישראל. דמי המעבר הם כמיליון יורו וזה דיי קונצנזוס בכל הדיווחים. 

בכל מקרה,יחסית לסכומים שיש בכוחה של מכבי לשלם זה יחסית בטווח הנורמה(ועדיין שאפו למנספורד שהצליח לחטוף שחקן ברמת הליגה הרוסית לליגת העאלק).

*הוספתי בתגובה הקודמת הערה קטנה לגבי העלות המעשית של קיקו.

35 דקות לפני, Double said:

קליפ עדכני

מבין את המחשבה להשתמש בו אולי כ10 ולשקול זר בעמדה אחרת.

עד שני בלילה הייתי מביא בלם זר הטוב ביותר שנמצא ברשימות, נותן לנו בוסט רציני לאליפות ואפשרות להצלחה באירופה.

אנחנו גם קצת רכים ב6\8 בשחקנים שאחרי יוריס ופרץ אבל בלם ל11 יותר חשוב.

6 דקות לפני, itanar said:

עד שני בלילה הייתי מביא בלם זר הטוב ביותר שנמצא ברשימות, נותן לנו בוסט רציני לאליפות ואפשרות להצלחה באירופה.

אתה חושב שיבעטו בלוקאסן ברגע האחרון או שתהיה עם 3 בלמים זרים כש1 לפחות תמיד על הספסל? 

לא יקרה נו

21 דקות לפני, Liran Antebi said:

ראיתי 3 דקות ראשונות מהסרטון 90% מהקטעים היו בין הדקות 1-15 ו45-65 

שאר הזמן הוא נעלם?

מקווה שפגענו בול 

הסקת מסקנות של צנון

12 דקות לפני, Barksdale said:

הסקת מסקנות של צנון

ראיתי 3 דקות וראיתי שבהתחלה של המחציות הוא מעורב ואחר כך פחות 

מכאן ולהסיק מסקנות על 3 דקות צפייה מסרטון של 7 דקות .. הלכת רחוק

חוץ מזה , אני לא מבין למה אתה חייב לכתוב " צנון " במקום לכבד ולרשום משהו קצת יותר ראוי .. אבל זה שלך כבר