Jump to content

קיקו בונדוסו חתם בקבוצה

קמחי

Recommended Posts

47 דקות לפני, המכבייה said:

אני עדיין לא קיבלתי הוכחה אחת שקיקו יכול לעבור שחקן. למה כולם בטוחים שהוא צריך להיות על הקו? 

שם הוא עשה קריירה יחסית מוצלחת בויסלה, חובת ההוכחה על מי שמנסה להציב שחקנים בעמדות זרות להם ובינתיים קיקו לא טוב כ10 (היה לא רע בכנף שמאל אבל בכלל צריך לשחק בימין), תורג'מן ומלדה לא טובים בכנף.

לפני10 שעות , המכבייה said:

אני עדיין לא קיבלתי הוכחה אחת שקיקו יכול לעבור שחקן. למה כולם בטוחים שהוא צריך להיות על הקו? 

הוא לא שחקן שיעבור שחקנים אבל את הבישול שלו לערן הוא עשה משם

עוד לא הראה משהו, אבל שום סיכוי שיצליח בלי שירוץ קצת בקבוצה, ובתפקיד שלו. 

כשהוא משחק פעם ב... ובתפקיד אחר,  יהיה קשה לא להכנס לעניינים. 

כן, יש שחקני על שמצליחים. גם זרים. הוא לא.  וזה גם עליו, אבל עדיין אפשר לנסות להכניס אותו לעניינים ולא לוותר

1 hour ago, עמית ר said:

עוד לא הראה משהו, אבל שום סיכוי שיצליח בלי שירוץ קצת בקבוצה, ובתפקיד שלו. 

כשהוא משחק פעם ב... ובתפקיד אחר,  יהיה קשה לא להכנס לעניינים. 

כן, יש שחקני על שמצליחים. גם זרים. הוא לא.  וזה גם עליו, אבל עדיין אפשר לנסות להכניס אותו לעניינים ולא לוותר

אפשר קודם להתחיל מלשאול את קין איך למרות שהכניס אותו להרכב בתקופה קשה, ניצחנו איתו חדרה בגביע ואז הפועל י-ם בליגה וכמה ימים אחר-כך אפילו לא עלה חילוף במשחק מזעזע שלנו נגד חיפה בחוץ. וגם במשחקים העוקבים לא קיבל דקה. זה קבלן עבודה על הקווים. 

ככה נראה שחקן זר שלא נותנים לו לשחק בעמדה שלו,

ועד שהוא משחק ונותן תפוקה,

הוא מיובש ללא שום סיבה הגיונית כמה משחקים ברצף,

אז וואלה איך אתם מצפים שיקבל ביטחון אחרי מה שקין עושה לו?

ככה לא בונים ביטחון ומומנטום לשחקן זר. 

אם קיקו נראה כל כך אלמוני מול יפו האלמונים, אז אולי אין לו מה שצריך. נגיד כך- עידו שחר הזיז מההרכב עוגן הרבה יותר גדול והוא כמעט לא קיבל דקות, לעיתים גם לא הולבש. אני לא רציתי הצגה מקיקו אתמול, רציתי סולידיות ואיזה פעולה שתיים שתעלה חיוך. אולי הוא נראה כך גם באימונים? 

זה מרגיש שמתייחסים אליו כמו לקניקובסקי כי גם הוא נמוך וטכני.

העמדה הזו לא מחמיאה לו. על פניו הוא יכול להצליח בה כי יש לו מסירה טובה והוא משחרר כדור מהר, אבל מאוד בולט לי שהוא לא מורגל לרדת אחורה ולקבל כדור והתנועה שלו לרוב היא קדימה ולעומק, וזה לא ממש עובד הפוזיציה הזו כי תמיד זה בין יער שחקני הגנה. הוא גם לא קשוח מספיק בשבילה.

אם הוא כבר פותח, עדיף באגף. כל הפעולות החיוביות שלו עד כה היו משם והוא מנצל את המהירות שלו ככה.

לפני5 שעות , המכבייה said:

אם קיקו נראה כל כך אלמוני מול יפו האלמונים, אז אולי אין לו מה שצריך. נגיד כך- עידו שחר הזיז מההרכב עוגן הרבה יותר גדול והוא כמעט לא קיבל דקות, לעיתים גם לא הולבש. אני לא רציתי הצגה מקיקו אתמול, רציתי סולידיות ואיזה פעולה שתיים שתעלה חיוך. אולי הוא נראה כך גם באימונים? 

מעניין אם היית אומר את זה גם אם היו שמים את עידו שחר באגף והוא היה חלש.

השנאת זרים פה זה משהו. גם לואן אובריים קראו ואן אוברייטד ואמרו שעדיף לתת לנידם ולשחר במקומו. 

כשהוא שיחק בעמדה המקורית שלו הוא היה אחלה בכל המשחקים למעט מחצית נגד חדרה. אם הוא שחקן טוב? אני לא יודע. בשביל זה צריך לתת לו דקות בעמדה שלו והרבה. 

לצערי זה כבר אבוד לגבי העונה. לא אופתע אם עוד כמה שנים נסתכל עליו כזר מפוספס. 

לפני18 שעות , המכבייה said:

זה בערך כמו שתשים את שחר בעמדת האגף או את תורג'מן באגף(וראינו איך זה נראה)

שיתנו לו 3-4 משחקים ברצף בעמדה שלו ורק אחר כך נגיד אם הוא טוב או לא

ביינתים כששיחק מול חדרה והפועל י-ם בעמדה שלו הוא היה נראה נהדר והיה שותף לגולים

הוא פשוט מבין כדורגל והוא חייב לשחק. אם היו מתעקשים עליו באגף כמו שהתעקשו על תורג'מן בהתחלה, הוא היה נראה הרבה יותר טוב.

מאמן חסר ניסיון גמר אותו כשלא נתן לו דקה בחיפה (במשחק שבו כולם גרועים) אחרי שני משחקים שבהם פתח בהרכב וניצחנו. 

סבבה עם כל ההנחות שעושים לו אבל גם אם הוא לא בעמדה שלו הוא צריך להראות טיפה ניצוצות.

אז הוא כנף ולא 10 אבל אני מצפה שיראה משהו מהיכולות שלו גם בעמדה שהיא לא שלו (ובואו, המרחק לא גדול)

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

סבבה עם כל ההנחות שעושים לו אבל גם אם הוא לא בעמדה שלו הוא צריך להראות טיפה ניצוצות.

אז הוא כנף ולא 10 אבל אני מצפה שיראה משהו מהיכולות שלו גם בעמדה שהיא לא שלו (ובואו, המרחק לא גדול)

+1

גם נגד ירושלים וגם נגד סכנין הבחור מקבל כדור מול שוער ונותן בעיטה באווירה של קטרגל, לא מכוון לפינות, בלי מחשבה, איך זה קשור לעמדה?

או הפס שהוא ניסה לתת לערן נגד ריינה ונסר לו אחורה מ2 מטר, משהו שם פישי.

לא שמו אותו קוון.. אז אל תראה 100%, תראה 70% אבל הוא לא ב20% אפילו.

עזבו גם שרובי לא מאמין בו בשיט ואני לא אומר זאת מתחושה.

1 hour ago, melody said:

+1

גם נגד ירושלים וגם נגד סכנין הבחור מקבל כדור מול שוער ונותן בעיטה באווירה של קטרגל, לא מכוון לפינות, בלי מחשבה, איך זה קשור לעמדה?

או הפס שהוא ניסה לתת לערן נגד ריינה ונסר לו אחורה מ2 מטר, משהו שם פישי.

לא שמו אותו קוון.. אז אל תראה 100%, תראה 70% אבל הוא לא ב20% אפילו.

עזבו גם שרובי לא מאמין בו בשיט ואני לא אומר זאת מתחושה.

מי שהיה רואה את זהבי ופרץ בשבועות האחרונים היה חושב שהם בינוניים להחריד. יש שחקנים כמו מילסון ופריצה שמתחברים ומפציצים מהרגע הראשון ויש שחקנים שצריכים זמן. הוא נבחר לנבחרת עונה בליגה עם שחקנים הרבה יותר טובים מפה. יש בו משהו. מפה צריך לבחור אסטרטגיה. יש גישה של להביא שחקנים ואם זה לא יושב בול אז להעיף ולהחליף, זה לא לגמרי פסול וזה קצת נראה שזה מה שקורה פה.

לפני21 שעות , המכבייה said:

כנראה אחרת אין הסבר למה הוא אחד השחקנים ששיחקו הכי פחות השנה. האמת, אין לו צ׳אנס להצליח בכלל עם הפירורים שהוא מקבל.

כנראה שהוא לא מספיק טוב.

לפני17 שעות , מכביסט לעד said:

מעניין אם היית אומר את זה גם אם היו שמים את עידו שחר באגף והוא היה חלש.

השנאת זרים פה זה משהו. גם לואן אובריים קראו ואן אוברייטד ואמרו שעדיף לתת לנידם ולשחר במקומו. 

כשהוא שיחק בעמדה המקורית שלו הוא היה אחלה בכל המשחקים למעט מחצית נגד חדרה. אם הוא שחקן טוב? אני לא יודע. בשביל זה צריך לתת לו דקות בעמדה שלו והרבה. 

לצערי זה כבר אבוד לגבי העונה. לא אופתע אם עוד כמה שנים נסתכל עליו כזר מפוספס. 

מי שונא זרים? על מה לעזעזאל אתה מדבר ולמה אתה מפנה את זה אלי? 

ולשאלתך, אם היו שמים את שחר באגף, הייתי יודע לפחות שהוא קיים. נושם. הוא גם מצטרף נהדר מצד ימין כשצריך ומראה את עצמו למסירה ולא חושש לעשות תנועה, ראה הבישול לגבי מול נתניה. 

קיקו אלמוני. עמדה, לא עמדה, אתה שחקן כדורגל לפני שאתה עמדה. אי אפשר להיות רוח רפאים מול יפו. את שנאת הזרים בהקשר שלי, פשוט תאפסן. 

רק לידיעתכם, הצוות לא רצה את קיקו. בכלל.

מנספורד החליט על דעת עצמו להחתים אותו.

ואם שאלתם את עצמכם- הוא נראה מאוד מאוד בינוני באימונים ואני מעדן את לשון הציטוט.

54 דקות לפני, melody said:

רק לידיעתכם, הצוות לא רצה את קיקו. בכלל.

מנספורד החליט על דעת עצמו להחתים אותו.

ואם שאלתם את עצמכם- הוא נראה מאוד מאוד בינוני באימונים ואני מעדן את לשון הציטוט.

הגיוני מאוד ונראה ככה. ומרגע שהנחיתו להם אותו מבלי שהם התלהבו מהרעיון הדרך לתהום מאוד קצרה.

ואני לא מסכים עם אלה שטוענים שהוא לוקה בפעולות בסיסיות מהדקה ורבע שראינו אותו. מול יפו הוא לא היה קיים אבל מול חדרה בגביע במגרש הבוצי בלטה השליטה והטיפול בכדור לעומת האחרים. לגבי החמצות וטעויות פה ושם, זה מובן בהתחשב בזה שהוא לא השתלב ולא בחדות ולא מקבל גב ותמיכה מהמאמן

28 דקות לפני, המכבייה said:

מי שונא זרים? על מה לעזעזאל אתה מדבר ולמה אתה מפנה את זה אלי? 

ולשאלתך, אם היו שמים את שחר באגף, הייתי יודע לפחות שהוא קיים. נושם. הוא גם מצטרף נהדר מצד ימין כשצריך ומראה את עצמו למסירה ולא חושד לעשות תנועה, ראה הבישול לגבי מול נתניה. 

קיקו אלמוני. עמדה, לא עמדה, אתה שחקן כדורגל לפני שאתה עמדה. אי אפשר להיות רוח רפאים מול יפו. את שנאת הזרים בהקשר שלי, פשוט תאפסן. 

שמע אתה חייב להפסיק לחפש איפה להיעלב כל פעם. אמרתי ״המכבייה שונא זרים״? 

ירדתי שורה בכוונה ורשמתי שנאת זרים באופן כללי ולא ספציפי. 

לנושא, קיקו נראה כמו אלמוני כי הוא תקוע בעמדה לא קשורה, כי הוא פה חצי שנה מבלי לשחק כמעט. גם כשהוא כבר כן שיחק זה לא בעמדה שלו. 

הוא שנה ראשונה בקריירה מחוץ למדינה שלו, עבר פציעה רצינית ראשונה בקריירה, נמצא במועדון לחוץ בתקופה לא מזהירה עם מאמן שממציא לו עמדה וגם שם הוא לא מקבל הזדמנות. כל זה עם המלחמה ברקע. 

לא יודע איך אפשר להחליט מה היכולת שלו על פי זה. 

לפני18 שעות , ofirhen96 said:

רק תזכרו את ואן אובריים שנה שעברה ואת יוריס של השנה.

הקרדיט לזר לצערנו שונה ממה שמקבל ישראלי/מתאזרח.

48 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שמע אתה חייב להפסיק לחפש איפה להיעלב כל פעם. אמרתי ״המכבייה שונא זרים״? 

ירדתי שורה בכוונה ורשמתי שנאת זרים באופן כללי ולא ספציפי. 

לנושא, קיקו נראה כמו אלמוני כי הוא תקוע בעמדה לא קשורה, כי הוא פה חצי שנה מבלי לשחק כמעט. גם כשהוא כבר כן שיחק זה לא בעמדה שלו. 

הוא שנה ראשונה בקריירה מחוץ למדינה שלו, עבר פציעה רצינית ראשונה בקריירה, נמצא במועדון לחוץ בתקופה לא מזהירה עם מאמן שממציא לו עמדה וגם שם הוא לא מקבל הזדמנות. כל זה עם המלחמה ברקע. 

לא יודע איך אפשר להחליט מה היכולת שלו על פי זה. 

אתה חייב לעבוד על הניסוח. אתה לא תמיד ברור ונשמע מאד לעומתי ולוחמני כאילו איזה חטא נעשה כאן, כולה ביקורת מדוייקת על השוטטות של קיקו במגרש.  מה הקשר לדחוף לכאן את שחר? כי אני מחזיק מעידו? כתבתי את התרשמותי מקיקו, שאני מאד רוצה שיתרום ויצליח. הביקורת עליו לא קשורה בשיט לעידו שלדעתי יש לו כל מה שצריך. אני לא יודע מה היכולת שלו, אף אחד לא יודע מה היכולת שלו, זה קשור לרובי וזה גם קשור אליו. מצפה מקיקו לפעולה שתיים שתהבהב משהו. אגב, זאת דעתי גם על קארצב. הוא לא מסתובב באיזורי חיוג של יוריס, אולי באיזורי חיוג של גלזר. והוא לא זר. יש לנו סגל שעל הנייר מלא בשמות, ובפועל, אנחנו קבוצה של 13 שחקנים אמינים. זהו.

נסיון ה10, כשלון טוטאלי

מודה שגם אני חשבתי שהוא יכול להיות שיחוק ולהצטרף לאגפים

אבל האמת שיש פה 2 בעיות.

1.הוא לעולם לא שיחק עם 2 שחקני אגף נורמטיבים באגף

2.אין לו בטחון

לדעתי המקום האידיאלי עבורו זה באגף כנראה, אבל באגף שמאל כבר 2 שחקנים טובים.