Jump to content

קיקו בונדוסו חתם בקבוצה

קמחי

Recommended Posts

Just now, erantheking21 said:

נסיון ה10, כשלון טוטאלי

מודה שגם אני חשבתי שהוא יכול להיות שיחוק ולהצטרף לאגפים

אבל האמת שיש פה 2 בעיות.

1.הוא לעולם לא שיחק עם 2 שחקני אגף נורמטיבים באגף

2.אין לו בטחון

לדעתי המקום האידיאלי עבורו זה באגף כנראה, אבל באגף שמאל כבר 2 שחקנים טובים.

אי אפשר להכתיר ניסיון ככישלון או כהצלחה על סמך משחק אחד. יש לקיקו את כל התכונות כדי להפוך ל-10 שחסר לנו אבל הוא לא בכושר משחק, לא שיחק בעמדה הזאת וחסר ביטחון. 

הפספוס עם קיקו היה שאחרי משחק וחצי טובים מאוד הוא נפצע, ואז כשהוא נתן עוד משחק וחצי טובים הוא נתלה לייבוש על הספסל. 

לא הייתי ממהר לוותר עליו. שחקנים מהסוג שלו חווים הרבה קשיי הסתגלות, והעונה הזאת היא הכל חוץ מרגילה ושפויה. אולי בעונה הבאה, עם מאמן חדש, הוא יוכל להראות את מה שהציג בליגה הפורטוגלית.

1 דקה לפני, מנג'ר יונייטד said:

אי אפשר להכתיר ניסיון ככישלון או כהצלחה על סמך משחק אחד. יש לקיקו את כל התכונות כדי להפוך ל-10 שחסר לנו אבל הוא לא בכושר משחק, לא שיחק בעמדה הזאת וחסר ביטחון. 

הפספוס עם קיקו היה שאחרי משחק וחצי טובים מאוד הוא נפצע, ואז כשהוא נתן עוד משחק וחצי טובים הוא נתלה לייבוש על הספסל. 

לא הייתי ממהר לוותר עליו. שחקנים מהסוג שלו חווים הרבה קשיי הסתגלות, והעונה הזאת היא הכל חוץ מרגילה ושפויה. אולי בעונה הבאה, עם מאמן חדש, הוא יוכל להראות את מה שהציג בליגה הפורטוגלית.

נכון אבל בינתיים בגלל שאין לו בטחון הנסיון כשלון טוטאלי להציב שחקן שלא מכיר את העמדה שלו וגם אם אתה שם אותו ב10, שם איתו 2 שחקני אגף קלאסים אחינו ואז אולי תראה אותו יוצר עומס על אחד מהם(בעיקר ימין נגיד?) אני חושב שקיקו אצל מאמן אחר אולי היה מצליח יותר, זאת דעתי:-)

4 דקות לפני, erantheking21 said:

נכון אבל בינתיים בגלל שאין לו בטחון הנסיון כשלון טוטאלי להציב שחקן שלא מכיר את העמדה שלו וגם אם אתה שם אותו ב10, שם איתו 2 שחקני אגף קלאסים אחינו ואז אולי תראה אותו יוצר עומס על אחד מהם(בעיקר ימין נגיד?) אני חושב שקיקו אצל מאמן אחר אולי היה מצליח יותר, זאת דעתי:-)

הוא לא שיחק 10. מכבי משחקת עם 6 ושני שמיניות. לא ראיתי אותו כמעט מגיע לאגף לייצר משולש(כמו שגבי, פרץ ושחר עושים), ולא ראיתי אותו יורד אחורה לקבל כדור. 

1 hour ago, המכבייה said:

הוא לא שיחק 10. מכבי משחקת עם 6 ושני שמיניות. לא ראיתי אותו כמעט מגיע לאגף לייצר משולש(כמו שגבי, פרץ ושחר עושים), ולא ראיתי אותו יורד אחורה לקבל כדור. 

אין ספק שהמשחק שלו חסר תעוזה ומנהיגות. מרגיש לא מעט שהוא בורח מהכדור.

ובכל זאת, הוא עשה קריירה בכנף ימין ואלתרת שם באופן קבוע כל העונה. זה פשוט בלתי נתפס שלא נתת לו 2-3 משחקים בעמדה נוחה כשפתחו שם תורגמן  מלדה וביטון

20 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אין ספק שהמשחק שלו חסר תעוזה ומנהיגות. מרגיש לא מעט שהוא בורח מהכדור.

ובכל זאת, הוא עשה קריירה בכנף ימין ואלתרת שם באופן קבוע כל העונה. זה פשוט בלתי נתפס שלא נתת לו 2-3 משחקים בעמדה נוחה כשפתחו שם תורגמן  מלדה וביטון

מסכים עם הרעיון. אני אגב הייתי בעד תורג'מן שם אבל זה לא צלח.

לפני1 שעה , yehonatan6597 said:

אין בו כלום שמצדיק מקום של זר, שחקן פרווה לגמריי.

דן ביטון יותר טוב ממנו 

לשחרר בקיץ

יפה שעל 200 דק בערך שופטים שחקן.

11 דקות לפני, בראון said:

551 דקות (384 בליגה). ודקות מקבל מי שמוכיח באימונים שמגיע לו.
זה לא זה.

24 דקות לפני, בראון said:

אם הוא היה שחקן כזה גדול כמו שמנסים לעשות ממנו פה אז הוא היה מקבל קצת יותר דקות לא ? 

לפי מה שזכור לי הוא לא פצוע כבר שלושה חודשים 

במעט שראינו אותו אין בו שום דבר מיוחד שמצדיק מקום של זר 

באמת שאני מעדיף את דן ביטון עליו בכל יום בשבוע

אנשים פה גנובים - 384 דקות ליגה, קצת יותר מ - 4 משחקים מלאים, שאת כולם קיבל בחלקים וכבר קבעו.

שחקן שרק לפני כמה חודשים היה שחקן בולט בליגה טובה מהליגה כאן. 

אין לי בעיה עם שום דבר שאתם רושמים עליו, בעד ונגד.

אבל לדעתי

הבעיה שנראה שהוא כבר לא רוצה.

שפת הגוף שלו מראה שהוא כבר דיי ויתר לעצמו.

בטח על העונה הזאת ובטח עם המאמן הזה שלא מאמין בו.

(מאוד מקווה שאתבדה ויהיה האס בפלייאוף ע"ש הנרי אדו)

לא אהבתי בכלל את מה שהוא שידר נגדּ יפו, נכון שהוא ושחר לא באותה פוזיציה אבל הוא לא בא לקחת את הצ'אנס שלו (כמו שחר רק שבועיים לפני).

זה בטח לא מה שהוא חלם כשחתם כאן, להיות שחקן ספסל ובכלל את רוב הדקות בחודשיים האחרונים להעביר נגד קבוצה מהליגה השניה.

לפי מיטב זכרוני יש לו חוזה מעבר לעונה הבאה, לא מן הנמנע שהוא לא ירצה להיות פה.

לפני20 שעות , YEINI said:

551 דקות (384 בליגה). ודקות מקבל מי שמוכיח באימונים שמגיע לו.
זה לא זה.

מתי עידו שחר קיבל את ההזדמנות שלו? 

למעט המשחק נגד יפו, כל משחק שהוא שיחק בו יותר מ5 דק הוא השפיע (כבש מול אשדוד, התחיל את הגול מול הפועל ירושלים בבית, והיה טוב נגד חדרה בגביע)

לפני20 שעות , yehonatan6597 said:

אם הוא היה שחקן כזה גדול כמו שמנסים לעשות ממנו פה אז הוא היה מקבל קצת יותר דקות לא ? 

לפי מה שזכור לי הוא לא פצוע כבר שלושה חודשים 

במעט שראינו אותו אין בו שום דבר מיוחד שמצדיק מקום של זר 

באמת שאני מעדיף את דן ביטון עליו בכל יום בשבוע

את אותו דבר כתבת שנה שעברה בנושא של יוריס? איזה קרדיט מוגזם לרובי קין, הבן אדם רץ עם אותם 13 שחקנים וזה מה שגמר אותנו. אז אני לא כזה מאמין שרובי קין יודע ב100% מה הוא עושה. למשל, דור פרץ שכבר חודש תפקד כגופה הועדף על עידו שחר, דוידה שב5 משחקים האחרונים כל פעם שהוא נכנס קורה משהו ועדיין הוא מעדיף לפתוח בלי כנף טבעי באגף הזה.

לפני4 שעות , בראון said:

את אותו דבר כתבת שנה שעברה בנושא של יוריס? איזה קרדיט מוגזם לרובי קין, הבן אדם רץ עם אותם 13 שחקנים וזה מה שגמר אותנו. אז אני לא כזה מאמין שרובי קין יודע ב100% מה הוא עושה. למשל, דור פרץ שכבר חודש תפקד כגופה הועדף על עידו שחר, דוידה שב5 משחקים האחרונים כל פעם שהוא נכנס קורה משהו ועדיין הוא מעדיף לפתוח בלי כנף טבעי באגף הזה.

לא הגיוני שכל רבע דבר שקורה נתפסים פה עליו כאילו זה יקרה כל פעם. יוריס זה אחד למאה, בדיוק כמו שפיבן בעונת איביץ׳ זה פעם באף פעם. הסטטיסטיקה הרבה יותר נגד קיקו מאשר בעדו, וזה שתביא מקרה אחד בודד של שחקן שבאמת באופן הזוי התגלה כפספוס לא יעזור. 99 אחוז שקיקו זה פשוט לא יוריס. לא מתאים לקבוצה כמו מכבי.

30 דקות לפני, Wade said:

לא הגיוני שכל רבע דבר שקורה נתפסים פה עליו כאילו זה יקרה כל פעם. יוריס זה אחד למאה, בדיוק כמו שפיבן בעונת איביץ׳ זה פעם באף פעם. הסטטיסטיקה הרבה יותר נגד קיקו מאשר בעדו, וזה שתביא מקרה אחד בודד של שחקן שבאמת באופן הזוי התגלה כפספוס לא יעזור. 99 אחוז שקיקו זה פשוט לא יוריס. לא מתאים לקבוצה כמו מכבי.

אני לא משחרר או מוכר את קיקו. הוא יקבל הזדמנות תחת מאמן אחר ועד אז זה לא ממש משנה. תחת קין הוא לא יצליח, וזה מאמן שספסל את דוידה עד היום, העלים לחצי עונה את עידו שחר, לא מצא את האיזון בין ערן לתורגמן ובסוף הגיע עם שניהם לא חדים ןבערך לא יודע לנהל סגל וחילופים. קיקו שחקן טוב ואני בטוח בזה.

Just now, קמחי said:

אני לא משחרר או מוכר את קיקו. הוא יקבל הזדמנות תחת מאמן אחר ועד אז זה לא ממש משנה. תחת קין הוא לא יצליח, וזה מאמן שספסל את דוידה עד היום, העלים לחצי עונה את עידו שחר, לא מצא את האיזון בין ערן לתורגמן ובסוף הגיע עם שניהם לא חדים ןבערך לא יודע לנהל סגל וחילופים. קיקו שחקן טוב ואני בטוח בזה.

לא רואה בו שום דבר, כלום. לא מספיק טוב לכנף, לא טוב ב10. ״משחק פשוט״ זה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לו, ואחרי כל כך הרבה זמן זה אומר דרשני. 

ציפינו לשחקן טכני וחכם עם שם כמו קיקו.
קיבלנו שחקן רך ואדיש עם שם כמו בונזו

44 דקות לפני, Wade said:

אחד למאה ששחקן מתפספס בעונה הראשונה שלו? זה קורה בכל ליגה, בכל שנה.

1 דקה לפני, בראון said:

אחד למאה ששחקן מתפספס בעונה הראשונה שלו? זה קורה בכל ליגה, בכל שנה.

כמה פעמים זה קרה לשחקן זר במכבי בעשר השנים האחרונות?

11 דקות לפני, erantheking21 said:

לא יודע נקווה שיקבל יותר דקות 

משום מה לא רוצה שיקרה לנו עוד קוואס

מצד שני מרגיש שיש פה קצת פספוס

זה לא דומה לקוואס. 

Just now, Wade said:

כמה פעמים זה קרה לשחקן זר במכבי בעשר השנים האחרונות?

אמאדור אחד הבלמים הכי טובים שהיו כאן ויובש עונה שלמה

יוריס מסתמן כבונקר בהרכב לשנתיים הקרובות.

קיקו סובל ממאמן שלא נתן לו הזדמנויות.