Jump to content

קיקו בונדוסו חתם בקבוצה

קמחי

Recommended Posts

21 דקות לפני, Armagedon said:

מכבי חייבים לעשות מהלך רציני כדי לפתור את הפלונטר, השארת אלמוג זה פשוט מהלך יצחקי קלאסי.

חבל שאין ביצים, במצב כזה או שיקפיאו אותו או שיעיפו את השוער. מצידי שישלחו מוהל לסאבוריט.

פעם אחת שיצאו מהשבלונה.

לא יעיפו אף אחד ואני גם לא חושב שבשלב כזה אפשר להביא זר נורמלי. שמו יותר מידי בצים בסל אחד, אנחנו בבעיה

14 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

עצם המחשבה להשאיר את אלמוג (שקין ויתר עליו לצמיתות) כמחליף  לקיקו מעליבה ומעידה על הצהרת כוונות בינונית לעונה.

המהלך הכי מתבקש לטעמי זה החתמת סייף כפלסתר. גם ככה מילסון ייעדר בגלל אליפות אפריקה.

6 דקות לפני, snufkin said:

לא יעיפו אף אחד ואני גם לא חושב שבשלב כזה אפשר להביא זר נורמלי. שמו יותר מידי בצים בסל אחד, אנחנו בבעיה

דווקא עכשיו יש מלא זרים שרצו לזוז מהקבוצה שלהם ולא הסתדר מסיבות כאלו או אחרות, נסגרו בפניהם כל החלונות ברחבי אירופה אבל בגלל שכאן עוד פתוח אפשר למצוא מציאות.

הבעיה היא יותר עם החלק הראשון של המשפט, לא יעיפו אף אחד, כי זה מכבי וכי אנחנו מתנהלים מאוד בכבדות, ההתנהלות בכבדות גורמת לנו להיות תמיד סבירים וחזקים אבל לא יעילים כדי באמת להתמודד על האליפות ונראה שזה הולך לעוד שנה כזאת לצערי

8 דקות לפני, ebibo said:

דווקא עכשיו יש מלא זרים שרצו לזוז מהקבוצה שלהם ולא הסתדר מסיבות כאלו או אחרות, נסגרו בפניהם כל החלונות ברחבי אירופה אבל בגלל שכאן עוד פתוח אפשר למצוא מציאות.

הבעיה היא יותר עם החלק הראשון של המשפט, לא יעיפו אף אחד, כי זה מכבי וכי אנחנו מתנהלים מאוד בכבדות, ההתנהלות בכבדות גורמת לנו להיות תמיד סבירים וחזקים אבל לא יעילים כדי באמת להתמודד על האליפות ונראה שזה הולך לעוד שנה כזאת לצערי

בדיוק

36 דקות לפני, Armagedon said:

מכבי חייבים לעשות מהלך רציני כדי לפתור את הפלונטר, השארת אלמוג זה פשוט מהלך יצחקי קלאסי.

חבל שאין ביצים, במצב כזה או שיקפיאו אותו או שיעיפו את השוער. מצידי שישלחו מוהל לסאבוריט.

פעם אחת שיצאו מהשבלונה.

אלמוג לא צריך להישאר פה, גם אם מחר האוטובוס של מכבי עושה חלילה תאונה וכל החלק הקדמי מושבת. הוא סיים את הסיפור במכבי. אגב, אני חושב שזו ההחלטה הנכונה גם עבורו, לא רק עבורנו. לדעתי אפילו היה צריך לעזוב מזמן.

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

אלמוג לא צריך להישאר פה, גם אם מחר האוטובוס של מכבי עושה חלילה תאונה וכל החלק הקדמי מושבת. הוא סיים את הסיפור במכבי. אגב, אני חושב שזו ההחלטה הנכונה גם עבורו, לא רק עבורנו. לדעתי אפילו היה צריך לעזוב מזמן.

נכון אבל לפי סוייר מכבי הודיעו לנתניה שהוא לא למכירה, מה החרא הזה, התנהלות של חדרה.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

נכון אבל לפי סוייר מכבי הודיעו לנתניה שהוא לא למכירה, מה החרא הזה, התנהלות של חדרה.

אם וכאשר, מקווה שמכבי יתנהלו במקרה הזה כמו במקרה ניבאלדו ולא כמו ניקוליץ'.

10 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אם בנדוסו גומר את העונה אי אפשר להקפיא ולהחתים זר אחר?

מקווה שאפשר, זה גם מתבקש. 

אם מכבי לא מתאבדת פה על זר בשבוע שנשאר אפשר לקפל את העונה הזאת. 

עם יונתן בכנף לא ניקח שום תואר. 

8 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אם בנדוסו גומר את העונה אי אפשר להקפיא ולהחתים זר אחר?

אפשר להקפיא ברמה המעשית,אבל מבחינה חוקית אתה בעצם מבטל את החוזה מולו והוא הופך לשחקן חופשי.

18 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

(הייתי ציני שכאילו ניבאתי את העתיד שמכבי לוקחת כל החלטה לא נכונה אפשרית ברצף)

11 דקות לפני, Raumdeuter said:

אפשר להקפיא ברמה המעשית,אבל מבחינה חוקית אתה בעצם מבטל את החוזה מולו והוא הופך לשחקן חופשי.

חשבתי שזה נכון רק במקרה שהשחקן כשיר ומדובר על משהו מקצועי.

1 דקה לפני, PLASTOMAN said:

חשבתי שזה נכון רק במקרה שהשחקן כשיר ומדובר על משהו מקצועי.

גם במקרה שהשחקן כשיר לחלוטין,אתה צריך לספק הסבר משפטי לפיפ"א לביטול החוזה(ולשלם לו את יתרת החוזה).

*עד ללפני כמה שנים בודדות אתה היית צודק לחלוטין כי היה בית זונות בדיני החוזים בכדורגל העולמי וכל קבוצה עשתה מה שבראש שלה,אבל האכיפה בנושא והדרישות מפיפ"א הוחמרו משמעותית.

21 דקות לפני, Sawyer said:

(הייתי ציני שכאילו ניבאתי את העתיד שמכבי לוקחת כל החלטה לא נכונה אפשרית ברצף)

וואלה, אתה היחיד פה שקשה לי לדעת מתי הוא ציני .

31 דקות לפני, Raumdeuter said:

אם הפציעה שלו קשה כמו רצועות אז אין לי בעיה שייבטלו לו את החוזה ושיקבל את כל שכרו, זה חלק מהסיכונים שקבוצה צריכה לקחת.

5 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אם הפציעה שלו קשה כמו רצועות אז אין לי בעיה שייבטלו לו את החוזה ושיקבל את כל שכרו, זה חלק מהסיכונים שקבוצה צריכה לקחת.

אבל שילמו עליו העברה, והוא עושה רושם של שחקן ממש טוב, לא חבל? כואב הלב בחיי.

4 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אבל שילמו עליו העברה, והוא עושה רושם של שחקן ממש טוב, לא חבל? כואב הלב בחיי.

גם אני התאהבתי בו, אבל את מכבי  אוהב יותר, אולי אפשר להקפיא אותו ( גם ככה לא ישחק עקב הפציעה) ושיהיה החיזוק בחלון לכשיחלים, יש חיה כזאת?

ממש מבאס וכואב המצב.

10 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

גם אני התאהבתי בו, אבל את מכבי  אוהב יותר, אולי אפשר להקפיא אותו ( גם ככה לא ישחק עקב הפציעה) ושיהיה החיזוק בחלון לכשיחלים, יש חיה כזאת?

ממש מבאס וכואב המצב.

נדמה לי שבאר שבע עשו משהו כזה עם ויטור לפני שנתיים שלוש, משלמים לו את החוזה, גם ככה הוא מוקפא, בינתיים מביאים שחקן אחר וכשיבריא יחזור.