Jump to content

מחלקת הנוער 23/24- נושא רשמי

איתי-מכביסט

Recommended Posts

לפני7 שעות , Brandon Roy said:

ברור שהתוצאות של הנוער זה לא מעניין יתר על המידה, אבל השנה היו יותר מדי משחקים שהסתיימו בתוצאה שהיא לא לעניין.

אם המאמן לא מסוגל להעמיד שחקנים שישחקו ביחד כמו קבוצה שתיתן פייט בכל משחק, זה מעלה תהייה האם וכמה הוא מסוגל לתת להם ערך מוסף להתקדמות שלהם בתור שחקנים אינדיבידואלים, באופן שישרת אותם כשחקנים בוגרים. צריך להיעשות שם שינוי לדעתי. 

יהיה מוזר אם לא יקדמו את המאמן של נערים א' לנוער עונה הבאה.

הוא וגדי ברומר צריכים כבר להכיר מעולה את מה שאמורה להיות קבוצת הנוער של השנה הבאה כי כל השחקנים שיהיו שם עברו תחתם אם זה בנבחרות או במכבי, שני שנתונים עם ארסנל כשרונות יוצאי דופן לדעתי ואסון אם לא יתקדמו כמו שצריך בגלל מאמנים מוזרים וניהול לא נכון (בין היתר בעיות משמעת שאמרו שהיו העונה).

למעט אולי הבלחות של אורי עזו,בלאי וקורדובה

כל הדור הזה חלש מאוד, גדי ברומר יעשה חכם אם יעלה את נערים א' עם ציון כהן המאמן שלהם הכי מוצלח במחלקות הצעירות.

לפני8 שעות , erantheking21 said:

למעט אולי הבלחות של אורי עזו,בלאי וקורדובה

כל הדור הזה חלש מאוד, גדי ברומר יעשה חכם אם יעלה את נערים א' עם ציון כהן המאמן שלהם הכי מוצלח במחלקות הצעירות.

תגדיר הדור הנוכחי. קורדובה למשל אאל"ט זה עוד מהשנתון של אוסקר ורביבו, חושב שאפשר לומר שהשנתון הזה הוא הצלחה (ולדעתי לא סיימנו את הפירות שם, מאמין למשל ששחקן כמו בר לין ישתלב בעתיד במכבי).

מי שעלו השנה לנוער שיחקו מדהים כקבוצה בשנה שעברה תחת ציון כהן, אפשר לומר ששנת הסתגלות בנוער וכדומה אבל יש שם בעיניי בעיה קשה יותר באימון מאשר שחקנים לא מוכשרים.

דניאל טישלר למשל זה שחקן לגיטימי בנוער של נבחרת צ'כיה, קשה לי להאמין שהוא באמת חלש כזה הגנתית, מספיק לראות את הגול הראשון במשחק נוער נגד חיפה להבין שאין שם עבודת אימון ראויה; זה שחקן שהוא בלם שמאל עם רגל שמאל איכשהו מגיע להיות מגן ימני באחד על אחד מול וינגר, מה לעזאזל?

שבוע שעבר הובילו 5-0 קיבלו שלישייה תוך כמה דק' ועוד כמעט קיבלו את הרביעי לפני התוספת זמן, אין מצב שהם מאומנים טוב.

אני מסכים אגב עם השורה התחתונה, הנוער שעלה השנה ונערים א של השנה (כלומר הנוער של שנה הבאה) קבוצה תפורה על מי שאימן וקידם אותם בהצלחה ומכיר אותם, יהיה ממש ממש מוזר ובזבוז זמן אם מכבי תחפש שם הרפתקאות מבחוץ.

מנספורד מבין כדורגל הרבה יותר ממני ואני סומך עליו שהוא מזהה משהו בקורדובה.

אני אישית, לא זיהיתי. כמו שאתה אומר, מדובר על שחקן מהשנתון של רביבו ותורג'מן, כבר בן 20, אני חושב עונה 3 (לפחות) משחק בנוער, הוא אמור להיות גדול על לפחות חצי מהשחקנים שהוא משחק מולם וזה לא נראה משהו יוצא דופן עד כה. 

לפני11 שעות , אקיטה said:

תגדיר הדור הנוכחי. קורדובה למשל אאל"ט זה עוד מהשנתון של אוסקר ורביבו, חושב שאפשר לומר שהשנתון הזה הוא הצלחה (ולדעתי לא סיימנו את הפירות שם, מאמין למשל ששחקן כמו בר לין ישתלב בעתיד במכבי).

מי שעלו השנה לנוער שיחקו מדהים כקבוצה בשנה שעברה תחת ציון כהן, אפשר לומר ששנת הסתגלות בנוער וכדומה אבל יש שם בעיניי בעיה קשה יותר באימון מאשר שחקנים לא מוכשרים.

דניאל טישלר למשל זה שחקן לגיטימי בנוער של נבחרת צ'כיה, קשה לי להאמין שהוא באמת חלש כזה הגנתית, מספיק לראות את הגול הראשון במשחק נוער נגד חיפה להבין שאין שם עבודת אימון ראויה; זה שחקן שהוא בלם שמאל עם רגל שמאל איכשהו מגיע להיות מגן ימני באחד על אחד מול וינגר, מה לעזאזל?

שבוע שעבר הובילו 5-0 קיבלו שלישייה תוך כמה דק' ועוד כמעט קיבלו את הרביעי לפני התוספת זמן, אין מצב שהם מאומנים טוב.

אני מסכים אגב עם השורה התחתונה, הנוער שעלה השנה ונערים א של השנה (כלומר הנוער של שנה הבאה) קבוצה תפורה על מי שאימן וקידם אותם בהצלחה ומכיר אותם, יהיה ממש ממש מוזר ובזבוז זמן אם מכבי תחפש שם הרפתקאות מבחוץ.

מי שנמצא בשנתון הנוער הנוכחי

יש פה יותר הבחלות, פחות קבוצה, פחות אימון וגם הרבה שחקנים שלא יעלו מן הסתם לבוגרים של מכבי.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

מי שנמצא בשנתון הנוער הנוכחי

יש פה יותר הבחלות, פחות קבוצה, פחות אימון וגם הרבה שחקנים שלא יעלו מן הסתם לבוגרים של מכבי.

נוער זה מושג אמורפי, לא כל השחקנים שם בני אותו מחזור ובני אותו גיל. תזרוק עכשיו את כל השחקנים שם? מניח שלחלקם כבר יש חוזה עם הקבוצה. בגילאים האלו הבלחות זה מה שצריך, למועדון בסגל גודל כמו מכבי אפילו שחקן אחד שעולה לבוגרים ונהפך לשחקן רוטציה לגיטימי זו הצלחה. גלוך ופרץ זה פעם בכמה וכמה שנים. בוא נייצר קודם איזה פיבן שכזה להגנה ועוד איזה גלזר למרכז המגרש, אם את זה המחלקה לא מסוגלת לייצר כבר תקופה לא קצרה, אז אתה בבעיה. לגבי העניין של קבוצת נערים מצליחה שצריכה לעלות עם המאמן שלה אני מסכים בהחלט, אבל יש היררכיות קבועות במחלקות הצעירות בד"כ, קיים גם בעולם.. 

• 3 weeks later...

לא יודע את מי מכם זה מעניין אבל קבוצת נערים א׳ המצויינת מנצחת במשחק העונה 4:2 את נתניה המוליכה בחוץ עם שני שערי ניצחון בדקות הסיום ובכך עולה למקום הראשון בגלל יחס שערים משמעותית טוב משל נתניה 2 מחזורים לסיום 

לפני2 שעות , איתי-מכביסט said:

לא יודע את מי מכם זה מעניין אבל קבוצת נערים א׳ המצויינת מנצחת במשחק העונה 4:2 את נתניה המוליכה בחוץ עם שני שערי ניצחון בדקות הסיום ובכך עולה למקום הראשון בגלל יחס שערים משמעותית טוב משל נתניה 2 מחזורים לסיום 

קבוצה מרגשת. מול נתניה מוליכת הליגה בחוץ היו בפיגור 1:2, השוו, וכמו שכתבת כבשו את השלישי דקה 86 וניצחו בסוף 4:2

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic

למעוניינים יש שידור ישיר באתר של ספורט 5 מסתבר לחצי גמר נערים א'.

מוקדם יותר ההגנה של הנוער המשיכה עם הבושות והפסידה 3-1 בדרבי, 3 גולים הזויים.

טוב אז עדכון קטן להעביר את הזמן עד הערב, בזמן שקבוצת הנוער ממשיכה לאכזב (פיגור 1:0 בבית נגד ראשון מהתחתית בדקה 35) מאבק האליפות בנערים א׳ נשאר מותח מאוד שמכבי מנצחת 3:0 את הפועל רעננה כשיריבתה לצמרת מכבי נתניה מנצחת 11:1! את הפועל ק״ש ומצמצמת את הפרש השערים . 

המצב כרגע בטבלה

1.מכבי ת״א 71 נק׳ הפרש שערים +68 

2. מכבי נתניה 71 נק׳ הפרש שערים +48  

לפי רז אמיר מיכאל זנדברג ימשיך עוד עונה כמאמן קבוצת הנוער.

מפתיע. הייתי בטוח שיביאו מישהו אחר. 

צטט

"אגב קבוצת הנוער, בצד הצהוב של ת”א צפויים להמשיך עם מיכאל זנדברג לעונה נוספת על הקווים. זנדברג לא הרשים בעונת הבכורה שלו כמאמן הקבוצה, אך במועדון סבורים כי הסיטואציה שהתרחשה עם קלאודיו בראגה והכשלים שהוא הותיר אחריו במחלקת הנוער, השפיעו גם על העונה של המאמן. במועדון מעוניינים לתת לזנדברג הזדמנות נוספת עם שנתון 2007 המוכשר במיוחד ובעצם להעניק לו דף חדש תחת הניהול המקצועי של גדי ברומר והשינויים שמכניסים המנכ”ל, בן מנספורד, והמנהל הטכני, דומיניק פרייס". 

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic

נערים א' זוכים באליפות עם 6-1 על בני יהודה, סוגרים את העונה עם 99 שערי זכות ו 26 ספיגות.

צמד לחוניו ולאסרס, ברדרוגו ואברג'ל הוסיפו.

לפני5 שעות , אקיטה said:

נערים א' זוכים באליפות עם 6-1 על בני יהודה, סוגרים את העונה עם 99 שערי זכות ו 26 ספיגות.

צמד לחוניו ולאסרס, ברדרוגו ואברג'ל הוסיפו.

יש שם כמה דברים מעניינים מאוד.

On 19.5.2024 at 00:54, itanar said:

יש שם כמה דברים מעניינים מאוד.

מה הכי מעניין לדעתך?

זה וישפול ת'ינקינג אבל כל המהלכים וההחתמות במחלקות הנוער בזמן האחרון גורמים לי לחשוב שמכבי מתחילה להפנים שהיא תהיה יצרנית השחקנים הישראלים הכי איכותיים בעתיד הנראה לעין ושזה יתרון כלכלי/מקצועי שהיא צריכה לדעת לנצל טוב יותר.

לפני2 שעות , אקיטה said:

מה הכי מעניין לדעתך?

זה וישפול ת'ינקינג אבל כל המהלכים וההחתמות במחלקות הנוער בזמן האחרון גורמים לי לחשוב שמכבי מתחילה להפנים שהיא תהיה יצרנית השחקנים הישראלים הכי איכותיים בעתיד הנראה לעין ושזה יתרון כלכלי/מקצועי שהיא צריכה לדעת לנצל טוב יותר.

רועי מגור ואסרס. חוניו גם מעניין בהתקפה.

גילאי נוער הקפיצה הכי קשה זה נערים א'->נוער. נראה כמה יצליחו להשתלב.

• 2 weeks later...

בתור אוהד סקרן,מה המעלות המקצועיות של גדי ברומר כאיש שאחראי על 20 מיליון ש"ח שעל פניו מושקעים במחלקה מעבר לזה שהוא אגדת מועדון?.

אם הוא ישמש כסותם חורים עד להגעתו של איש מקצוע זר עם Credentials אז עוד אני יכול להבין למה הוא שם(תגידו על פטריק מה שתגידו לטוב ולרע אבל כשהוא הגיע לעמדה הזו הוא הגיע עם קבלות.

לגבי בראגה גם אני לא אהבתי את המינוי שלו יותר מדי כי הוא הרגיש לי התגלמות הבינוניות).

לפני10 שעות , Raumdeuter said:

בתור אוהד סקרן,מה המעלות המקצועיות של גדי ברומר כאיש שאחראי על 20 מיליון ש"ח שעל פניו מושקעים במחלקה מעבר לזה שהוא אגדת מועדון?.

אם הוא ישמש כסותם חורים עד להגעתו של איש מקצוע זר עם Credentials אז עוד אני יכול להבין למה הוא שם(תגידו על פטריק מה שתגידו לטוב ולרע אבל כשהוא הגיע לעמדה הזו הוא הגיע עם קבלות.

לגבי בראגה גם אני לא אהבתי את המינוי שלו יותר מדי כי הוא הרגיש לי התגלמות הבינוניות).

אני לא יודע לעמוד על טיבו כאיש מקצוע, אבל ברומר עזב את הנבחרות אחרי הרבה שנים. הוא לא היה עוזב אם היה מגיע כסותם חורים עד שיגיע מישהו אחר. 

הוא הגיע בכדי לקבל את הסמכויות. 

יש כנראה סיכום עם רמת השרון שתהפוך לקבוצת בת, עדיין אין הודעה רשמית, פורסם שגיא צרפתי יאמן מטעם מכבי.