Jump to content

מחלקת הנוער 23/24- נושא רשמי

איתי-מכביסט

Recommended Posts

On 8.9.2023 at 23:01, Ambition said:

יופי של הודעה!. לא מכיר את הסרטון הויראלי, אבל כיף לשמוע שגם את רואה בו משהו מיוחד. מטריד שלקח שם כל כך הרבה זמן לזהות פוטנציאל כזה.

לא צוחק ג'ודי, הייתי מת לראות אותו מקבל דקות בקבוצה הבוגרת, גם אם הוא כרגע לא פיזי (הוא בנוי בערך כמו דן ביטון) יש בכישרון הגולמי שלו משהו שמזכיר לי את אוסקר.

הביטחון שלו עם הכדור והזריזות זה משהו מיוחד. בלאי לצורך ההשוואה יותר פיזי אומנם אבל הרבה פחות טכני לטעמי.

עזו כשרון גולמי אבל לדעתי סובל מאינטלגנציית משחק קצת נמוכה, כמובן שהוא צעיר וזה בר שיפור, אבל בלאי לדעתי רמה מעל כרגע.

יש לבלאי קלאס בקבלת החלטות, אישית אני מת על זה. מגן יעשה לו עקיפה אז הוא ימשוך כדור בנגיעה וישלח עם הרגל השנייה עומק, המגן נסגר אז יעשה דריבל לעומק ויגיע למצב בעיטה, כל האגף נתקע הוא ישלח חץ של צלף לתנועות עומק באגף השני. בעצמו עושה תנועות עומק נכונות. כשמוביל מעבר הוא אפילו קטלני.

פשוט ונכון, קלאס.

צריך לעבוד קצת דווקא על להיות קצת יותר אתלט ופיזי בכללי, אבל זה ילד שלא סיים תהליכי גדילה עדיין.

לדעתי הכי מרשים מבין שחקני ההתקפה בנוער.

17 דקות לפני, אקיטה said:

עזו כשרון גולמי אבל לדעתי סובל מאינטלגנציית משחק קצת נמוכה, כמובן שהוא צעיר וזה בר שיפור, אבל בלאי לדעתי רמה מעל כרגע.

יש לבלאי קלאס בקבלת החלטות, אישית אני מת על זה. מגן יעשה לו עקיפה אז הוא ימשוך כדור בנגיעה וישלח עם הרגל השנייה עומק, המגן נסגר אז יעשה דריבל לעומק ויגיע למצב בעיטה, כל האגף נתקע הוא ישלח חץ של צלף לתנועות עומק באגף השני. בעצמו עושה תנועות עומק נכונות. כשמוביל מעבר הוא אפילו קטלני.

פשוט ונכון, קלאס.

צריך לעבוד קצת דווקא על להיות קצת יותר אתלט ופיזי בכללי, אבל זה ילד שלא סיים תהליכי גדילה עדיין.

לדעתי הכי מרשים מבין שחקני ההתקפה בנוער.

יש לי תחושה שאנחנו הולכים לקראת עונת "תינוקות קין" שבה לא מעט שחקנים מקבוצת הנוער יעלו לבוגרים בהדרגה(אבו פרחי גם ככה עושה שבוע-שבוע,בלאי אני מאמין שיקפוץ כיתה כשמילסון יהיה באליפות באפריקה ואם יהיו מיוחדים שיהיו מעולים בהשאלות שלהם אז יחזירו אותם בינואר).

32 דקות לפני, Raumdeuter said:

יש לי תחושה שאנחנו הולכים לקראת עונת "תינוקות קין" שבה לא מעט שחקנים מקבוצת הנוער יעלו לבוגרים בהדרגה(אבו פרחי גם ככה עושה שבוע-שבוע,בלאי אני מאמין שיקפוץ כיתה כשמילסון יהיה באליפות באפריקה ואם יהיו מיוחדים שיהיו מעולים בהשאלות שלהם אז יחזירו אותם בינואר).

לא רואה הרבה מושאלים העונה שמספיק  מוכשרים, כמובן שעדיין מאוד מוקדם אבל מדבר מדעה אישית על הכישרון בכללי. נידם ולין היחידים לדעתי שבאמת מעניינים וגם בסגל הנוכחי אין כל כך איפה לשלב, בעונה הבאה יהיה אפשר לבחון טוב יותר כי גבי ביטון וגולסה מסיימים חוזה.

בנוגע לנוער אני חושב שאם בלאי ממשיך ככה זה מועמד די ברור כתחליף למילסון לחודש שלא יהיה פה, ואולי מעבר אם אכן יקרה ויוכיח.

1 דקה לפני, אקיטה said:

לא רואה הרבה מושאלים העונה שמספיק  מוכשרים, כמובן שעדיין מאוד מוקדם אבל מדבר מדעה אישית על הכישרון בכללי. נידם ולין היחידים לדעתי שבאמת מעניינים וגם בסגל הנוכחי אין כל כך איפה לשלב, בעונה הבאה יהיה אפשר לבחון טוב יותר כי גבי ביטון וגולסה מסיימים חוזה.

בנוגע לנוער אני חושב שאם בלאי ממשיך ככה זה מועמד די ברור כתחליף למילסון לחודש שלא יהיה פה, ואולי מעבר.

אתה רואה מצב שלא מציעים לביטון וקניקובסקי חוזה ? מכבי אוהבים לשמור בינוניים.

לפני9 שעות , אקיטה said:

בנוגע לנוער אני חושב שאם בלאי ממשיך ככה זה מועמד די ברור כתחליף למילסון לחודש שלא יהיה פה, ואולי מעבר אם אכן יקרה ויוכיח.

נכון לעכשיו, אני עומד על זה שעזו השחקן עם הפוטנציאל הכי גדול במחזור הנוכחי. ככל שאני עוקב אחריו יותר ככה הדעה הזו מתחזקת אצלי (הוא היה נראה רמה מעל כולם במשחק של נבחרת הנוער מול רומניה).

יש לו שילוב פסיכי של זריזות, מהירות, טכניקה ו"שיווי משקל" שמאוד נדיר למצוא בשחקן ישראלי. אין ספק שהוא צריך לשפר קבלת החלטות, ועדיין זה לא שקבלת ההחלטות שלו נוראית. פשוט טעונה שיפור. גם הרבה פעמים הוא צעד לפני כולם מרוב שהוא זריז ושחקנים כאלה פחות באים לידי ביטוי ליד שחקנים כבדים יותר. להמשיך לכוון אותו עד שזה יתפוס. אם זה היה תלוי בי הוא בכיף מקבל דקות קבועות בקבוצה הבוגרת כמחליף באגף או כ10.

גם בלאי כישרון מאוד מעניין, אוהב שהוא בנוי טוב ואתלטי. אבל יש לי חולשה לשחקני התקפה זריזים ותחבולנים שהכדור דבוק להם לרגל. בלאי מרגיש לי יותר צפוי מעזו.

שאלה יהיו הצרות שלנו. אם אפשר ששניהם יקבלו כבר עכשיו דקות בבוגרים, קונה את זה.

לפני1 שעה , דקסטר said:

6-0 לנערים ב' על הפועל פ"ת

5-1 לנערים א' על הפועל ב"ש

ב-16:45 הנוער מול נתניה

נערים א׳ (למרות ההפסד שבוע שעבר לאשדוד) ונערים ב׳ קבוצות ממש טובות עם הרבה כשרונות מעניינים. 

28 דקות לפני, קובי השועל said:

אני חושב שאין זר בנוער כי הבוגרים יצטרכו להיות עם חמישה (זה מוריד תקן מהבוגרים) , תקנה חדשה אם אני לא טועה.

אין שום קשר ואין תקנה כזו.

לפני5 שעות , דקסטר said:

6-0 לנערים ב' על הפועל פ"ת

5-1 לנערים א' על הפועל ב"ש

ב-16:45 הנוער מול נתניה

הנוער נגמר בתיקו מאופס עם הרבה מאוד מצבים למכבי.

1 דקה לפני, Krishi said:

באסה על התיקו, מלא החמצות מזעזעות, בלאי שחקן מהסרטים חייב לקבל הזדמנות בבוגרים העונה. 

גול (לא מסרו לו כשהוא לבד על תיבת החמש) ו3 בישולים קלים כל אחד בצבע הגיעו לו היום.

שנמכור את מילסון בינואר כנראה יעלו אותו לבוגרים ואז כנראה שימכרו את בלאי בקיץ יחזירו את חוזז אחרי שנת השאלה בהפועל חיפה.

לפני3 שעות , אקיטה said:

1640 היום נגד הלוזונים 

שידור בערוץ הבית של המחבלים 

יש גם דרבי בנערים א היום

מזעזע. פיגור 3:0 אחרי פחות מ 20 דק. 

נראים לא ברמה

On 24.9.2023 at 01:24, קובי השועל said:

שנמכור את מילסון בינואר כנראה יעלו אותו לבוגרים ואז כנראה שימכרו את בלאי בקיץ יחזירו את חוזז אחרי שנת השאלה בהפועל חיפה.

מציאות ברק אברמוב אתה מתאר כאן.