Jump to content

מחלקת הנוער 23/24- נושא רשמי

איתי-מכביסט

Recommended Posts

57 דקות לפני, אקיטה said:

מקווה שאבו פרחי, עולי ובלאי ישותפו כמו שצריך.

לא מבין מה מוצאים בכארם זועבי הזה בחיי.

מכבי בעניין שלו. 

4 דקות לפני, car.garsia said:

ניב יהושוע מזכיר את עידן טל גם במראה וגם במסירות, שחקן.

בול מה שכתבתי כאן בנושא המשחק מולם. 

הבנתי שהוא עבר אצלנו מתישהוא. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי בעניין שלו. 

ממש מקווה שלא ייצא לפועל, לדעתי הוא סתם. בטח שיש את עזו ובלאי בדרך.

אם כבר אז שילכו על אניס פוראת עיאש של סכנין.

2 דקות לפני, אקיטה said:

בלאי פשוט אדיר.

אגב, לא שחקן שלנו, גם אניס פוראת עיאש מעולה.

איפה הוא משחק ?

2 דקות לפני, אקיטה said:

שעזו יאריך חוזה קודם.

4 דקות לפני, אקיטה said:

יש שם לא מעט עיניני משמעת, הבנתי. גם עם אבו פרחי. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

יש שם לא מעט עיניני משמעת, הבנתי. גם עם אבו פרחי. 

אני מן הסתם מצפה ממערך יקר באקדמיית הנוער לדעת ליישר את הילדים המוכשרים שלו בגיל טיפש-עשרה.

1 דקה לפני, אקיטה said:

אני מן הסתם מצפה ממערך יקר באקדמיית הנוער לדעת ליישר את הילדים המוכשרים שלו בגיל טיפש-עשרה.

אכן. שלושתם נראים פרוספקטים לבוגרים. יש באזז לא טוב סביב המחלקה. צריך ליישר את הפינה הזאת. 

51 דקות לפני, המכבייה said:

בול מה שכתבתי כאן בנושא המשחק מולם. 

הבנתי שהוא עבר אצלנו מתישהוא. 

מדהים כמה שחקנים שהגיעו לבוגרים עברו במחלקות שלנו והתפספסו. לזהות פרוספקטים זו עבודה קשה בטירוף.

27 דקות לפני, המכבייה said:

אכן. שלושתם נראים פרוספקטים לבוגרים. יש באזז לא טוב סביב המחלקה. צריך ליישר את הפינה הזאת. 

ועם כל הכבוד(ויש כבוד) לגדי ברומר,זה שהוא אגדת מועדון ללא רזומה מקצועי מכובד(לאמן בשכונה של ההתאחדות זה לא משהו להוסיף לקורות חיים) לא מקנה לו את הכישורים לנהל מחלקת נוער(ואני בטוח שזה לא מינוי שפרייס היה שלם איתו).

כן הייתי מצפה לאיש מקצוע מהתחום(ואם רוצים להיות עצלנים,תמיד אפשר לצלצל ליילה חוס שיחזור לישראל).

49 דקות לפני, Raumdeuter said:

ועם כל הכבוד(ויש כבוד) לגדי ברומר,זה שהוא אגדת מועדון ללא רזומה מקצועי מכובד(לאמן בשכונה של ההתאחדות זה לא משהו להוסיף לקורות חיים) לא מקנה לו את הכישורים לנהל מחלקת נוער(ואני בטוח שזה לא מינוי שפרייס היה שלם איתו).

כן הייתי מצפה לאיש מקצוע מהתחום(ואם רוצים להיות עצלנים,תמיד אפשר לצלצל ליילה חוס שיחזור לישראל).

אני מקווה שגדי ברומר יעשה שם עבודה טובה ובכלל כל צוות המעקב סביב הנוער והצעירים שלנו.

כתבתי פה כבר כמה פעמים, לדעתי עונה הבאה תהיה חריגה בכמות הכשרונות שיהיו בנוער, במיוחד בקישור האחורי וההתקפה.

45 דקות לפני, Raumdeuter said:

התקדמנו רק מעצם המינוי. התפקיד לא אוייש בחודשים האחרונים.

וברצינות, קמחי צודק. העננה הזאת על מחלקה שמתוקצבת כל כך גבוה, אי אפשר לחיות עם זה. זה העתיד שלנו.  

6 דקות לפני, המכבייה said:

התקדמנו רק מעצם המינוי. התפקיד לא אוייש בחודשים האחרונים.

וברצינות, קמחי צודק. העננה הזאת על מחלקה שמתוקצבת כל כך גבוה, אי אפשר לחיות עם זה. זה העתיד שלנו.  

כCaretaker אני יכול לחיות עם זה אבל לא מעבר.

לפני3 שעות , yello said:

איפה הוא משחק ?

סכנין, משחק שם גם בבוגרים, חצי יהודי חצי ערבי.

אם יש משהו שמראה את ההתקדמות היחסית של הכדורגל פה זה הכמות שחקנים בנבחרת הנוער שמשחקים כבר בבוגרים.

קאסה, בן הרוש, דזנט, יהושוע, חזן, זועבי, פורת עייאש, אבו פרחי, כולם כבר התחילו לשחק בכדורגל בוגרים.

ביחס לנבחרת של גלוך (זאת של האליפות אירופה, לא זאת של המונדיאליטו), זה הרבה יותר בצורה משמעותית.

לפני9 שעות , car.garsia said:

אם יש משהו שמראה את ההתקדמות היחסית של הכדורגל פה זה הכמות שחקנים בנבחרת הנוער שמשחקים כבר בבוגרים.

קאסה, בן הרוש, דזנט, יהושוע, חזן, זועבי, פורת עייאש, אבו פרחי, כולם כבר התחילו לשחק בכדורגל בוגרים.

ביחס לנבחרת של גלוך (זאת של האליפות אירופה, לא זאת של המונדיאליטו), זה הרבה יותר בצורה משמעותית.

חצי מלא חצי חיצון:yahoo:

חשוב מאוד לגדל שחקנים תוצרת עצמית כמובן, אבל מצפה ממחלקה כזו עשירה בקנה מידה מקומי גם לנסות ולדוג כשרונות צעירים מקבוצות אחרות, אז שיגידו שאנחנו הורסים את הכדורגל ובלה בלה בלה, שילכו לדחוף אצבע, לאורך זמן היכולת למשוך את הצעירים הטובים ביותר ייתן לנו בוסט אדיר ויחליף כמובן את הצורך בזרים שגם ככה אנחנו לא להיט באספקט הזה.. 

לפני12 שעות , car.garsia said:

חצי רוסיה חצי מרוקאית

לפני2 שעות , כהן said:

חשוב מאוד לגדל שחקנים תוצרת עצמית כמובן, אבל מצפה ממחלקה כזו עשירה בקנה מידה מקומי גם לנסות ולדוג כשרונות צעירים מקבוצות אחרות, אז שיגידו שאנחנו הורסים את הכדורגל ובלה בלה בלה, שילכו לדחוף אצבע, לאורך זמן היכולת למשוך את הצעירים הטובים ביותר ייתן לנו בוסט אדיר ויחליף כמובן את הצורך בזרים שגם ככה אנחנו לא להיט באספקט הזה.. 

2 ההחתמות הראשונות לדעתי שמנספורד עשה כשהגיע זה להחתים בנערים א' חלוץ מהנערים של רעננה (זעפרני) ועוד קשר אחורי מאשדוד (אסרס), שניהם מוכשרים, במיוחד אסרס שהוא פוטנציאל למפלצת.

35 דקות לפני, אקיטה said:

2 ההחתמות הראשונות לדעתי שמנספורד עשה כשהגיע זה להחתים בנערים א' חלוץ מהנערים של רעננה (זעפרני) ועוד קשר אחורי מאשדוד (אסרס), שניהם מוכשרים, במיוחד אסרס שהוא פוטנציאל למפלצת.

שמח לשמוע, סימן שעובדים נכון. רק חבל שהטאלנטים הצעירים בארץ בעיקר שחקני התקפה, חייב לפתח את הדור הבא של שחקני ההגנה, בתחום הזה הכדורגל שלנו רק הולך אחורה יותר ויותר..