Jump to content

מחלקת הנוער 23/24- נושא רשמי

איתי-מכביסט

Recommended Posts

טוב אז ראיתי שאף אחד לא פתח אז ארים את הכפפה. 

עונה סופר מעניינת במחלקת הנוער כשכל הקבוצות בשלושת השנתונים הבכירים (נוער-נערים ב׳) אמורות לרוץ חזק מאוד בצמרת. 

קבוצת הנוער תפתח היום את העונה ב 17:00 (אין שידור) נגד רמה״ש.

נערים א׳ ניצחו 5:1 את רמה״ש (זפרני x2 ,חוניו,הרשקו,זקן) 

נערים ב׳  עם ניצחון 2:0 על טוברוק (איתי חן כבש צמד) במחזור השני 

אם יש כאן מי שיכול לספר קצת על מי כדאי לשים עין העונה בכל קבוצה יהיה נחמד ממש.

בהצלחה לכולם

1 hour ago, איתי-מכביסט said:

טוב אז ראיתי שאף אחד לא פתח אז ארים את הכפפה. 

עונה סופר מעניינת במחלקת הנוער כשכל הקבוצות בשלושת השנתונים הבכירים (נוער-נערים ב׳) אמורות לרוץ חזק מאוד בצמרת. 

קבוצת הנוער תפתח היום את העונה ב 17:00 (אין שידור) נגד רמה״ש.

נערים א׳ ניצחו 5:1 את רמה״ש (זפרני x2 ,חוניו,הרשקו,זקן) 

נערים ב׳ פתחו עונה עם ניצחון 2:0 על טוברוק (איתי חן כבש צמד) 

אם יש כאן מי שיכול לספר קצת על מי כדאי לשים עין העונה בכל קבוצה יהיה נחמד ממש.

בהצלחה לכולם

נערים ב' פתחו עונה כבר בשבוע שעבר עם 3:3 בחוץ נגד רעננה (עילאי בן סימון עם צמד ואיתי חן)
עילאי בן סימון מככב כבר כמה שנים ונראה כישרון על, איתי חן היה בדרך לפרוש באחת הכתבות שראיתי עליו ונראה גם כמו פוטנציאל לעתיד
ובנערים א' כדאי לשים לב לחוניו 

14 דקות לפני, סי הצהובה said:

נערים ב' פתחו עונה כבר בשבוע שעבר עם 3:3 בחוץ נגד רעננה (עילאי בן סימון עם צמד ואיתי חן)
עילאי בן סימון מככב כבר כמה שנים ונראה כישרון על, איתי חן היה בדרך לפרוש באחת הכתבות שראיתי עליו ונראה גם כמו פוטנציאל לעתיד
ובנערים א' כדאי לשים לב לחוניו 

צודקת,תוקן.

בנוער זה אבו פרחי, בלאי, עולי, המגן הימני (שוורץ נראה לי) וצמד הבלמים (טישלר וברח לי השם של השני)

יש עוד כמה מוכשרים אבל לדעתי הנ"ל הבולטים ביותר.

3 דקות לפני, אקיטה said:

זה שספורט 5 משדרים את חיפה והפועל והמשחק השלישי זה פאקינג נתנעה נגד ק"ש זה בגלל החרם של מכבי כאילו?

ברור.

"ערוץ הספורט של ישראל".

אגם חנון גם נראה מוכשר, עלה שנה שעברה לנוער בגיל 17 והבקיע כמה שערים בשנתון לא טוב של מכבי והיום סיים עם צמד (בלאי המוכשר כבש את הראשון).

8 דקות לפני, Brandon Roy said:

תיקו 1 נגד חדרה.

הם הובילו ואנחנו הבקענו ממצב נייח בתוך תוספת הזמן. 

גם חיפה הפסידה נקודות במשחק נגד נתניה. 

והיינו ב10 שחקנים (לא יודעת מאיזו דקה)

10 דקות לפני, סי הצהובה said:

והיינו ב10 שחקנים (לא יודעת מאיזו דקה)

חדרה כבשה ראשונה מפנדל גבולי בדקה ה 11 ומכבי שיחקה בעשרה שחקנים אחרי שהשוער הורחק באדום ישיר בדקה ה 27 .

בלאי וינגר מסוג שחקן ואני מצפה שמכבי שיודעת היום שכנראה תאבד את מילסון לאיזה חודש ומשהו בינואר תדע לבשל אותו כראוי לקראת התקופה הזו כתחליף ברוטציה.

צפיתי במעט מאוד משחקים של הנוער, אבל חייב להגיד שהשחקן שהכי מרשים אותי מבחינת כישרון, יותר מבלאי, זה מישהו שלא הוזכר באשכול הזה בכלל עד עכשיו.

יש ניחוש על מי אני מדבר?

אני מדבר על אורי עזו.

הזריזות, הטכניקה, היכולת לעבור שחקנים בשטח קטן, להשתמש בהטעיות גוף ולעשות מהלכים לא צפויים. כישרון גולמי ברמה גבוהה לדעתי.

@judymaccabi אני בטוח שאת צפית בו יותר. מה ההתרשמות שלך ממנו? למה הוא פחות מדובר פה?

לפני1 שעה , Ambition said:

צפיתי במעט מאוד משחקים של הנוער, אבל חייב להגיד שהשחקן שהכי מרשים אותי מבחינת כישרון, יותר מבלאי, זה מישהו שלא הוזכר באשכול הזה בכלל עד עכשיו.

יש ניחוש על מי אני מדבר?

אני מדבר על אורי עזו.

הזריזות, הטכניקה, היכולת לעבור שחקנים בשטח קטן, להשתמש בהטעיות גוף ולעשות מהלכים לא צפויים. כישרון גולמי ברמה גבוהה לדעתי.

@judymaccabi אני בטוח שאת צפית בו יותר. מה ההתרשמות שלך ממנו? למה הוא פחות מדובר פה?

הוא מאוד מוכשר בעיניי, מאוד מהיר, עם הכדור ובלעדיו (יש סרטון מאוד ויראלי שלו בו עובר מגרש שלם עם הכדור ב8 שניות ומבקיע). מאז שחזר למכבי הוא נע מספסל להרכב וסבל בעיקר ממאמנים לא מספיק טובים שלא זיהו את הפוטנציאל שלו. באופן אישי חושבת שהוא חייב לשפר את הפיזיות כדי להשתלב בבוגרים.

השנה לא הספקתי לראות אותו יותר מדי, מלבד בטורניר הכנה ששם היה נראה ממש טוב ושמחה לראות שהוא פתח את העונה כשחקן הרכב כי הוא באמת כישרון מיוחד.

1 hour ago, judymaccabi said:

הוא מאוג מוכשר בעיניי, מאוד מהיר, עם הכדור ובלעדיו (יש סרטון מאוד ויראלי שלו בו עובר מגרש שלם עם הכדור ב8 שניות ומבקיע). מאז שחזר למכבי הוא נע מספסל להרכב וסבל בעיקר ממאמנים לא מספיק טובים שלא זיהו את הפוטנציאל שלו. באופן אישי חושבת שהוא חייב לשפר את הפיזיות כדי להשתלב בבוגרים.

השנה לא הספקתי לראות אותו יותר מדי, מלבד בטורניר הכנה ששם היה נראה ממש טוב ושמחה לראות שהוא פתח את העונה כשחקן הרכב כי הוא באמת כישרון מיוחד.

יופי של הודעה!. לא מכיר את הסרטון הויראלי, אבל כיף לשמוע שגם את רואה בו משהו מיוחד. מטריד שלקח שם כל כך הרבה זמן לזהות פוטנציאל כזה.

לא צוחק ג'ודי, הייתי מת לראות אותו מקבל דקות בקבוצה הבוגרת, גם אם הוא כרגע לא פיזי (הוא בנוי בערך כמו דן ביטון) יש בכישרון הגולמי שלו משהו שמזכיר לי את אוסקר.

הביטחון שלו עם הכדור והזריזות זה משהו מיוחד. בלאי לצורך ההשוואה יותר פיזי אומנם אבל הרבה פחות טכני לטעמי.

• 2 weeks later...