Jump to content

דניאל פרץ

הנדון

Recommended Posts

סליחה על כמות האדום(אבל זה אדום של באיירן אז אני מאמין שזה בסדר כי דני-אל שם) אבל יצא באתר הרשמי שלהם וולקאם חביב:

https://fcbayern.com/en/news/2023/08/fc-bayern-sign-daniel-peretz

לפני13 שעות , Krishi said:

זה באמת אחד הטיעונים המגוחכים ששמעתי, סלח לי

אתה יכול להתכחש לזה עד מחר, זו עסקה שמסוקרת בכל אירופה, איזה שם היה יוצא למכבי אם היו מתעקשים לא לשחרר אותו?

לפני19 שעות , Krishi said:

מה זאת אומרת מי מבטיח לו שעוד שנה הם עדיין ירצו אותו? בחיי אני נטרף מזה... אני אוהד את המועדון ולא שחקן כזה או אחר. טובת המועדון זה מה שחשוב לי פה. טובת המועדון היא שהשוער הכי טוב בארץ יישאר במועדון יביא תארים ואחר כך אם תהיה הזדמנות לעשות עליו כסף ולא ילך שניה לפני שמתחילה הליגה כשאנחנו צריכים להחזיר את האליפות אחרי 3 שנים שחונות. 

לצערי אתה חי בסרט אם נראה לך שהיה אפשר למנוע ממנו לעבור לאחד המועדונים הגדולים בעולם, משכר עלוב של 150 אלף דולר בעונה לשכר בסיס של 1.5 מיליון יורו עם בונוסים שיביאו אותו גם ל 3 ו 4 מיליון יורו בעונה. 

1 דקה לפני, Matanbiton said:

רואה את המסיבת עיתונאים, איזה מביכים העיתונאים הישראלים עם אנגלית 2 יחי ושאלות מטומטמות.

סגרתי את השידור בשאלה על המספר 18, לא יכולתי להמשיך עם הקרינג'יות.

לפני6 שעות , Matanbiton said:

רואה את המסיבת עיתונאים, איזה מביכים העיתונאים הישראלים עם אנגלית 2 יחי ושאלות מטומטמות.

מעולם לא הצלחתי להבין אנשים שרוצים לעבוד בתחום הזה, שחקנים או כתבים ולא משקיעים על עצמם בקורס אנגלית הכי טוב שיש בשוק. גם במחלקות נוער הם צריכים לשים על זה דגש וללמד אנגלית או ספרדית.

42 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל בנבחרת הוא בספסל כמובן. כמו גלוך שמסופסל כי ספורי

וכמו זהבי 

שחיתות כבר אמרנו? זה למה אנחנו לא מצליחים לעלות לאף טורניר בבוגרים

6 דקות לפני, תחיית המתים said:

מי אמר?

כתב מ"קיקר" הגרמני, לא משהו יותר מדי מבוסס אבל בכל מקרה כל הסיטואציה בנויה ע"מ שיוכל לפרוץ להרכב הראשון, לפחות עד סוף אוקטובר.

אולרייך ונוייר יודעים כמה אנחנו רוצים שהם יכשלו בתפקידם בשביל שדניאל יהיה השוער הטוב בעולם? 

לפני2 שעות , הנדון said:

אולרייך ונוייר יודעים כמה אנחנו רוצים שהם יכשלו בתפקידם בשביל שדניאל יהיה השוער הטוב בעולם? 

אולרייך נהיה אויב המדינה