Jump to content

לסגור פה את הכדורגל / "העונש" של חיפה

ohad maccabi

Recommended Posts

Just now, החתול הצהוב said:

זה כ"כ רע שיש למכבי-רגל אוהדים של מכבי-סל? נראה לי הכי הגיוני בעולם לא?

אתה יודע בדיוק למה אני מתכוון, לא מדבר על הגוש או על הגרעין שמגיע למשחקי בית שהם לא יורוליג.

ושלא תטעה, לשם מנסים לקחת אותנו, כמו ש-"לא לגרור" תיאר, מחר זה תוף מחרתיים זו קללה והופ אנחנו רובוטים שבאים לצפות במשחק.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

זה כ"כ רע שיש למכבי-רגל אוהדים של מכבי-סל? נראה לי הכי הגיוני בעולם לא?

לא יודע אם הייתי משתמש בביטוי אוהדי מכבי סל למה שהוא מנסה להגיד אבל אם בסוף נשאר עם מחירים יקרים לכרטיסים (ראה ערך כל מה שקורה באירופה כבר שנים) עם שעות לא נוחות וקהל שבעיקר נדפק עם מתקנים וכל הזבל מסביב רק בשביל שבסוף יגדיו לנו אסור לכם לעודד ושבו בשקט ביציע ותקפצו רק כשיש גול, עדיף שנמנע את זה 

הכוונה הייתה לטרגט קהל רולקסים שמגיע לצפות כמו זומבי במשחק(ולשלם, הרבה) ולא להנות מהחוויה שאליה כולנו התמכרנו.

בדיוק מה שרשם "לא לגרור" מעליי.

מסכים עם כל מילה של מי גורר. ואני חייב לציין שכמוהו גם אני שמתי לב לתופעה הזאת כבר לפני שנים, כשהתחילו להגביל אותנו אפילו במילים, זה מהיה פתח למדרון חלקלק שהסוף שלו לא ידוע אבל כבר עכשיו אנחנו סובלים מהתוצאות.

לא אכפת פה לאף אחד מהקהל, לא למנהלת, לא להתאחדות, ובטח לא למשטרה, המטרה העיקרית שלהם זה איך להתעלל בנו כמה שיותר. לקחו לנו תפאורות, לקחנו לנו גם תופים, לקחו לנו יציעים ואצטדיונים, קובעים בשבילנו מה נשיר ומה לא (גם כשזה כבר לא קשור לגזענות), ועכשיו זה מסתכם כבר לא רק בקנסות אלא בהורדת נקודות. 

רוצים שיבוא קהל קונצרטים שישלם וישב בשקט. או אפילו עדיף שלא יבוא קהל בכלל. הם רק ישמחו מזה. 

בסוף הליגה הזאת תישאר עם איצטדיונים ריקים ואוהדי חיפה. 

On 13.9.2023 at 11:15, לא לגרור מי גורר said:

ביום שתוותר על האבוקות יגידו לך שגם התופים הם מטרד ציבורי שפוגע במשחק ולמה צריך תוף אם אפשר למחוא כפיים ביחד כמו באנגליה? 

לא חושב שזה יקרה, יורד לסוף דעתך אבל נשמע לי כמו פרנויה וחרדה על משהו שאולי יקרה בעתיד הרחוק אבל אין פה שום איסור חוקתי וגם בוא, לא יהיה.

נשמע לי לא ריאלי, יותר מתאים לנושא קונספירציות. יש לך דוגמה מהעולם שאסרו על תופים?

דרך אגב אנגליה, ראיתי אצל ארסנל שגם שם התחילו להכניס תופים לאחרונה 

https://www.thesun.co.uk/sport/21144366/arsenal-emirates-atmosphere-pints-anthem/

1 דקה לפני, תמיר8 said:

לא חושב שזה יקרה, יורד לסוף דעתך אבל נשמע לי כמו פרנויה וחרדה על משהו שאולי יקרה בעתיד הרחוק אבל אין פה שום איסור חוקתי וגם בוא, לא יהיה.

נשמע לי לא ריאלי, יותר מתאים לנושא קונספירציות. יש לך דוגמה מהעולם שאסרו על תופים?

דרך אגב אנגליה, ראיתי אצל ארסנל שגם שם התחילו להכניס תופים לאחרונה 

https://www.thesun.co.uk/sport/21144366/arsenal-emirates-atmosphere-pints-anthem/

קודם כל אנגליה היה איסור על תופים במשך עשרות שנים, וזה ממש המודל שכולם מדברים עליו בתור "נגד החוליגנים", לא הייתי מתעלם מזה שהם משמ אומרים שזה הכיוון. 

אני פשוט אומר שאם ממש תשקיע ותרצה לחפש הודעות שלי פה מ2013 שאני אומר שזה בדיוק מה שיקרה ואנשים כמוך אומרים "תשמע אתה מגזים אין סיכוי ש..." ואז עשור אחרי זה קרה, איך שאני תופס את זה זה לא עניין של אם זה יותר עניין של מתי. 

אתם יכולים להגיד לי אתה מגזים וזה לא יקרה ואתה פרנואיד אבל בינתיים כל מה שאמרתי כבר אז קרה והפך לסטטוס קוו. 

16 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

קודם כל אנגליה היה איסור על תופים במשך עשרות שנים, וזה ממש המודל שכולם מדברים עליו בתור "נגד החוליגנים", לא הייתי מתעלם מזה שהם משמ אומרים שזה הכיוון. 

אני פשוט אומר שאם ממש תשקיע ותרצה לחפש הודעות שלי פה מ2013 שאני אומר שזה בדיוק מה שיקרה ואנשים כמוך אומרים "תשמע אתה מגזים אין סיכוי ש..." ואז עשור אחרי זה קרה, איך שאני תופס את זה זה לא עניין של אם זה יותר עניין של מתי. 

אתם יכולים להגיד לי אתה מגזים וזה לא יקרה ואתה פרנואיד אבל בינתיים כל מה שאמרתי כבר אז קרה והפך לסטטוס קוו. 

מה אני אגיד לך אחי, בינתיים אין תפאורות, שער 11 היה סגור שליש מהמנוי שלנו עונה שעברה והשנה לפי מה שאני מבין מהתגובות שלך גם ירדו לנו כמה נקודות.

מקווה שתפעלו בחוכמה ותצליחו במלחמה שלכם, בינתיים זה לא כל כך מצליח בוא נגיד את האמת אבל איך אתה אומר? אולי אנחנו באמת לא יודעים מה הולך מאחורי הקלעים. רק קחו בחשבון שתצטרכו הרבה הסברה ותמיכה מסביב כי להילחם באלפי אוהדי מכבי וגם במשטרה ובמנהלת במקביל זה יהיה קרב קשוח, רוב האוהדים יתהפכו עליכם ברגע שיורידו נקודות והזעם יופנה אליכם ולא רק לבית הדין. 

מצחיק שכל שנה יש מחאה בין הארגון לקהל הרחב, אין עונה בלי שקט... יאללה שתהיה שנה טובה ושיהיה לנו בהצלחה

6 דקות לפני, תמיר8 said:

מה אני אגיד לך אחי, בינתיים אין תפאורות, שער 11 היה סגור שליש מהמנוי שלנו עונה שעברה והשנה לפי מה שאני מבין מהתגובות שלך גם ירדו לנו כמה נקודות.

מקווה שתפעלו בחוכמה ותצליחו במלחמה שלכם, בינתיים זה לא כל כך מצליח בוא נגיד את האמת אבל איך אתה אומר? אולי אנחנו באמת לא יודעים מה הולך מאחורי הקלעים. רק קחו בחשבון שתצטרכו הרבה הסברה ותמיכה מסביב כי להילחם באלפי אוהדי מכבי וגם במשטרה ובמנהלת במקביל זה יהיה קרב קשוח, רוב האוהדים יתהפכו עליכם ברגע שיורידו נקודות והזעם יופנה אליכם ולא רק לבית הדין. 

מצחיק שכל שנה יש מחאה בין הארגון לקהל הרחב, אין עונה בלי שקט... יאללה שתהיה שנה טובה ושיהיה לנו בהצלחה

ברור שיתהפכו, תמיד מתהפכים, גם על השחקן התהפכו. 

הקהל הרחוב לא רלוונטי כי הוא לא רוצה להיות כזה, זה לא ישתנה. 

43 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

ברור שיתהפכו, תמיד מתהפכים, גם על השחקן התהפכו. 

הקהל הרחוב לא רלוונטי כי הוא לא רוצה להיות כזה, זה לא ישתנה. 

לא יודע מה זה הקהל הרחב, זה לא ארגון אחד מאוגד אלא מלא אינדיבידואלים שונים עם דעות שונות. אני זוכר תקופה של מחאות מעל עשור שהשחקן ישב בחוץ תקופה ואז עבר ליציעים אחרים והאולטראס שלט בשער 11 והייתה תקופה מסריחה ביציעים, חלק תפסו צד כזה חלק צד אחר וחלק לא היו בכלל חלק מהויכוח.

אני גם חושב שרוב הקהל שלא קשור לארגון יעדיף לתמוך בארגון האוהדים שלו ולא בשוטרים/מנהלת/התאחדות, לפחות אני ועוד רבים.

השאלה שצריכה להישאל היא האם המלחמה במערכת דרך זריקת אבוקות לדשא תצליח להפוך את הפירוטכניקה לחוקי? לשנות את התקנון? לשנות את קו המחשבה במשרד הספורט כלפי הנראות של הקהל הישראלי? או עוד דברים אחרים שרוצים שישתפר לטובה - או שמה המלחמה הזאת רק תגרום לעוד ענישה ועוד אכיפה במעגל של חתול ועכבר שלא נגמר ורק יביא לפגיעה בקבוצה שאנחנו אוהדים (הורדת נקודות) ופגיעה באוהדים (סגירת יציעים, רדיוסים)?

1 hour ago, תמיר8 said:

לא יודע מה זה הקהל הרחב, זה לא ארגון אחד מאוגד אלא מלא אינדיבידואלים שונים עם דעות שונות. אני זוכר תקופה של מחאות מעל עשור שהשחקן ישב בחוץ תקופה ואז עבר ליציעים אחרים והאולטראס שלט בשער 11 והייתה תקופה מסריחה ביציעים, חלק תפסו צד כזה חלק צד אחר וחלק לא היו בכלל חלק מהויכוח.

אני גם חושב שרוב הקהל שלא קשור לארגון יעדיף לתמוך בארגון האוהדים שלו ולא בשוטרים/מנהלת/התאחדות, לפחות אני ועוד רבים.

השאלה שצריכה להישאל היא האם המלחמה במערכת דרך זריקת אבוקות לדשא תצליח להפוך את הפירוטכניקה לחוקי? לשנות את התקנון? לשנות את קו המחשבה במשרד הספורט כלפי הנראות של הקהל הישראלי? או עוד דברים אחרים שרוצים שישתפר לטובה - או שמה המלחמה הזאת רק תגרום לעוד ענישה ועוד אכיפה במעגל של חתול ועכבר שלא נגמר ורק יביא לפגיעה בקבוצה שאנחנו אוהדים (הורדת נקודות) ופגיעה באוהדים (סגירת יציעים, רדיוסים)?

אתה מכיר מלחמה שלא היו בה נפגעים? 

4 דקות לפני, תמיר8 said:

:/ 

נחמד שכופים עלי מלחמה. איחלתי לחייל בהצלחה

אתה מדבר כאילו אנחנו אלה שנלחמים בהם והמצב הוא לא הפוך. 

זה שאתה החלטת להיות צרפת לא אומר שהמלחמה לא באה אלייך 

לפני1 שעה , תמיר8 said:

אף אחד לא חושב שדרך זריקת אבוקות אתה תהפוך את הפירו לחוקי.

האבוקות באות להגיד דבר אחד: אתם לא תשנו אותנו.  זה הכל. 

1 דקה לפני, לא לגרור מי גורר said:

אתה מדבר כאילו אנחנו אלה שנלחמים בהם והמצב הוא לא הפוך. 

זה שאתה החלטת להיות צרפת לא אומר שהמלחמה לא באה אלייך 

כפרה עליך כבר אמרתי יותר מוקדם בנושא שהאבוקות האלה על הזין שלי, לא מוכן לצאת לשום מלחמה על הדבר הזה. 

וכמו שאתה אמרת אני (הקהל הרחב) לא קשור לארגון והארגון לא קשור אלי, זה לא שלי להילחם ואני לא קשור לזה.

יבוא הארגון וירצה להילחם נגד איסור כניסה של תוף/מחירי כרטיסים או משהו הגיוני אחר שקשור אלי סבבה אבוא ואצטרף אבל מלחמה נגד אבוקות/קריאות "גזעניות"/הומופוביות? מה הקשר שלי לשטויות האלה

Just now, תחיית המתים said:

אף אחד לא חושב שדרך זריקת אבוקות אתה תהפוך את הפירו לחוקי.

האבוקות באות להגיד דבר אחד: אתם לא תשנו אותנו.  זה הכל. 

אוקי הם לא ישנו אותם והם לא ישנו את המשטרה. מה עכשיו? מזכיר לך שהכוח אצלם לא אצלנו. סתם מלחמה מיותרת

לפעמים עדיף להיות חייל טוב מאשר מרדן, שהמערכת לא תתביע אותך בסופו של דבר.

Just now, תמיר8 said:

כפרה עליך כבר אמרתי יותר מוקדם בנושא שהאבוקות האלה על הזין שלי, לא מוכן לצאת לשום מלחמה על הדבר הזה. 

וכמו שאתה אמרת אני (הקהל הרחב) לא קשור לארגון והארגון לא קשור אלי, זה לא שלי להילחם ואני לא קשור לזה.

יבוא הארגון וירצה להילחם נגד איסור כניסה של תוף/מחירי כרטיסים או משהו הגיוני אחר שקשור אלי סבבה אבוא ואצטרף אבל מלחמה נגד אבוקות/קריאות "גזעניות"/הומופוביות? מה הקשר שלי לשטויות האלה

יצאת למלחמה כשאסרו דגלי פריסה? כשאסרו ציוד עידוד? או ישבת בשקט כמו ילד טוב ואמרת זה לא בסדר אבל המשכת רגיל בחייך (שזה מה שאני עשיתי)

Just now, תמיר8 said:

אוקי הם לא ישנו אותם והם לא ישנו את המשטרה. מה עכשיו? מזכיר לך שהכוח אצלם לא אצלנו. סתם מלחמה מיותרת

לפעמים עדיף להיות חייל טוב מאשר מרדן, שהמערכת לא תתביע אותך בסופו של דבר.

המלחמה היא לא על חוקיות הפירו.  תקראו את מה שהוא כותב

2 דקות לפני, תחיית המתים said:

הבנתי שזה לא בהכרח על האבוקות עצמם אלא יותר על תרחיש האימים לשנות את המציאות ליום שבו יהיה אפשר רק למחוא כפיים כי יהיה אסור עידוד בכלל. לא חושב שזה יקרה, אני שומע את זה מ2009 אבל בסדר כל אחד ודעתו. 

3 דקות לפני, תחיית המתים said:

יצאת למלחמה כשאסרו דגלי פריסה? כשאסרו ציוד עידוד? או ישבת בשקט כמו ילד טוב ואמרת זה לא בסדר אבל המשכת רגיל בחייך (שזה מה שאני עשיתי)

מה אני יכול לעשות חוץ מלהחרים משחק ולהעלות את המודעות ברשתות החברתיות? אני לא אלך עכשיו מכות עם שוטרים רנדומלים מחוץ לשער 11 ואגן על כבוד המועדון וגם לא אף אחד אחר

שכל אחד יעשה מה שהוא מבין, מי שרוצה להילחם שילחם. בינתיים אני אעמוד בצד ואחטוף את הריקושטים כמו זין

6 דקות לפני, תחיית המתים said:

תקשיב זה או שרמת האיקיו של כל האנשים פה התרסקה או שהם פשוט בכוונה מתעלמים ממה שאני כותב וקוראים אך ורק מה שבא להם

10 דקות לפני, תמיר8 said:

אח שלי, הארגון 15 שנה נלחם ולא היית בשום דבר (אתה מעיד בעצמך) אני לא חושב שזה ישתנה בשום שלב ולכן זה לא רלוונטי. 

לפני17 שעות , BODIROGA10 said:

@לא לגרור מי גורר

אין ספק שאבוקות זה מוסיף לאווירה וכו׳

ולמרות זאת, באופן אישי מעדיף במיוחד שבדרבי הזה לא יהיו אבוקות,

כי יש מאחורי הקלעים דיבור רציני על עונשים וסגירת יציעים וחבל,

ראינו מה קרה שנה שעברה וזה היה מתסכל 9 מ-18 משחקי בית

בלי 10-11..

הקבוצה נפגעת כספית וגם מאי-עידוד וזה מוביל לאיבוד נקודות..

אבל אני לא נכנס כאן לויכוח,  רק שואל…

בהנחה שיהיו אבוקות בדרבי, לפחות לשם שינוי

- יש מצב שהן לא יושלכו לדשא…? 

(שיודלקו עד שייגמרו- ביציע. לא להפסיק

את המשחק ולא להיגרר לזה שאוהדי הפו׳ יזרקו לדשא.

הם גם יודעים שעונש לנו - זה יפגע בסיכויים שלנו

ומבחינם אין להם בעיה לחטוף גם עונש ולהתאבד על זה..)!

אתה כנראה לא באמת הבנת איך עובד העסק. 

השופט יעצור את המשחק בכל מקרה בו הקהל שלנו ידליק אבוקה. 

אבוקה תמיד יהיה מחמירות בטח שזה קשור אלינו. בטח שבטח שחרמנים על לתת לנו רדיוס.  

לא מאשרים תפאורה, אבוקות אסור. 

אשכרה התעקשו להעניש אותנו כי אמרו 'הומו'. 

אין שום פאקינג קשר למה נעשה. כל עוד אנחנו לא הפועל רעננה נמשיך לקבל את הלקרדה התורנית

1 דקה לפני, לא לגרור מי גורר said:

אח שלי, הארגון 15 שנה נלחם ולא היית בשום דבר (אתה מעיד בעצמך) אני לא חושב שזה ישתנה בשום שלב ולכן זה לא רלוונטי. 

סלמתק. סתם באסה שהאווירה הולכת להיות גרועה והקבוצה תאבד גובה במירוץ האליפות

יאללה טחנו את הנושא מספיק