Jump to content

לסגור פה את הכדורגל / "העונש" של חיפה

ohad maccabi

Recommended Posts

25 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

לא כולם צריכים להסכים על הכל, אני לצערי השלמתי עם מה יקרה פה בעתיד (שהפך כבר לקרוב מתמיד) ולצערי אתם לא תאהבו את זה אבל אל תחשבו שאתם לא אשמים. 

אם להגיד את האמת, רוב האשמה היא על אנשים כמוך. 

כלומר אנשים שאוהדים קבוצת כדורגל ולא את עצמם? אתה אוהד מכבי פנאטיקס או מכבי תל-אביב?

כל הסיפור הזה עם הארגונים והאבוקות מרגיש כמו מרד נעורים מביך. רוב האנשים מגיעים לאצטדיון לראות את מכבי מנצחת בכדורגל, לא בקהל. את רוב הקהל השטויות האלה לא מעניינות, האשמה היא על מי שחושב שמכבי שייכת לו ושכולם צריכים לסבול בשביל ה"עקרונות" שלו. אנשים שפועלים בידיעה שנענש בשביל משהו שמעניין אותם ואת החברים שלהם, ממש לא את הקהל הרחב של מכבי שמעוניין במלחמה הזאת הרבה פחות ממה שאולי נדמה לכם. להאשים אנשים שלא זורמים על השטויות האלה כי הם אוהדי כדורגל ולא אוהדי אווירה זאת חוצפה.

לפני3 שעות , לא לגרור מי גורר said:

כן. 

אם האליפות צריכה ללכת בגלל שבית הדין החליט להוריד נקודות על משהו לא ספורטיבי כדי להגן על זכויות הקהל שלא מפסיק להפגע אז שתלך האליפות. 

אם הכדורגל עצמו חשוב יותר מהאוהדים אז שיעשו את המשחקים באיצטדיונים ריקים, ראינו כמה זה עובד לשאר ענפי הספורט כשאין קהל ובקושי מצליחים לגייס כסף כדי להטיס קבוצה למשחקים באירופה. 

זכויות הקהל!!!!!

לא פחות ולא יותר!

מקסימום הזכות של אוהדי אולטראס ישראל לאונן על "תרבות האולטראס אחי, טיפו אחי" והזכות שכמה ילדוני שתן מהקהל של הפועל לא יקראו לכם מלשינים.

8 דקות לפני, nirc2 said:

זכויות הקהל!!!!!

לא פחות ולא יותר!

מקסימום הזכות של אוהדי אולטראס ישראל לאונן על "תרבות האולטראס אחי, טיפו אחי" והזכות שכמה ילדוני שתן מהקהל של הפועל לא יקראו לכם מלשינים.

ברור, אדם שרוב שנותיו מעביר בלצפות בטלוויזיה בקבוצה שהוא אוהד יזלזל בזכויות הקהל. 

13 דקות לפני, Omer said:

כלומר אנשים שאוהדים קבוצת כדורגל ולא את עצמם? אתה אוהד מכבי פנאטיקס או מכבי תל-אביב?

כל הסיפור הזה עם הארגונים והאבוקות מרגיש כמו מרד נעורים מביך. רוב האנשים מגיעים לאצטדיון לראות את מכבי מנצחת בכדורגל, לא בקהל. את רוב הקהל השטויות האלה לא מעניינות, האשמה היא על מי שחושב שמכבי שייכת לו ושכולם צריכים לסבול בשביל ה"עקרונות" שלו. אנשים שפועלים בידיעה שנענש בשביל משהו שמעניין אותם ואת החברים שלהם, ממש לא את הקהל הרחב של מכבי שמעוניין במלחמה הזאת הרבה פחות ממה שאולי נדמה לכם. להאשים אנשים שלא זורמים על השטויות האלה כי הם אוהדי כדורגל ולא אוהדי אווירה זאת חוצפה.

עומר אתה תמיד היית ליצן ותמיד תהיה ליצן, אין לי שום עניין בשיח איתך ברמה האישית. 

מאה אחוז פרסנולי אפילו לא קראתי מה כתבת. 

36 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

לא כולם צריכים להסכים על הכל, אני לצערי השלמתי עם מה יקרה פה בעתיד (שהפך כבר לקרוב מתמיד) ולצערי אתם לא תאהבו את זה אבל אל תחשבו שאתם לא אשמים. 

אם להגיד את האמת, רוב האשמה היא על אנשים כמוך. 

אין ספק שלא צריכים להסכים על הכל, אבל אתה בשם איזה אידיאולוגיה שהיא לא אהדת הקבוצה פרופר מוכן להקריב את הקבוצה ולגרום צער למאות אלפי אוהדי מכבי, שלא חושבים כמוך וכאן איבדתי אותך. מכיוון שהיה לי חשש שזה מה שתענה, מראש אמרתי לך שאין לי משהו חכם להגיד על זה, גם כי אני לא מעוניין להכינס איתך לויכוח כאן, כי אם אני אגיד לך מה אני חושב אתה שוב תתקוף כאן וזה קצת מיותר. 

אם תנסה רגע להיות אובייקטיבי כמה שאפשר (ואני מבין שאתה מאוד טעון על הנושא), אתה תבין שאני צודק, "אהדת" אבוקות לא יכולה לבוא על חשבון אליפות למשל, אנחנו כאן בשביל השמחה של אחרי ניצחון או תואר ולא היופי שבלצלם אבוקות. 

ולפני שאתה אולי מתעצבן עלי, אני מסכים איתך בהמון דברים, אני ממרום גילי היום, שונא את תרבות העידוד שיש אצלנו, במיוחד ביציעים שהם לא שער 11, שונא הרבה דברים מסחריים שהקבוצה עושה אבל עדיין, אני בחיים לא אעשה משהו שיפגע בקבוצה (אם זה שירים/זריקת חפצים וכו)

ואני מוסיף כאן אחרי שראיתי את שתי התגובות שלך - אין לי שום דבר אישי נגדך, אני לא יודע מי אתה (אולי אם אראה אותך ביציע אבין ואולי אתה גם תכיר אותי)

ומשחקים של מכבי אני רואה בטלויזיה רק ברדיוסים (כי לי אין תעודת עיתונאי של סוייר) או משחקים בחו''ל. 

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אין ספק שלא צריכים להסכים על הכל, אבל אתה בשם איזה אידיאולוגיה שהיא לא אהדת הקבוצה פרופר מוכן להקריב את הקבוצה ולגרום צער למאות אלפי אוהדי מכבי, שלא חושבים כמוך וכאן איבדתי אותך. מכיוון שהיה לי חשש שזה מה שתענה, מראש אמרתי לך שאין לי משהו חכם להגיד על זה, גם כי אני לא מעוניין להכינס איתך לויכוח כאן, כי אם אני אגיד לך מה אני חושב אתה שוב תתקוף כאן וזה קצת מיותר. 

אם תנסה רגע להיות אובייקטיבי כמה שאפשר (ואני מבין שאתה מאוד טעון על הנושא), אתה תבין שאני צודק, "אהדת" אבוקות לא יכולה לבוא על חשבון אליפות למשל, אנחנו כאן בשביל השמחה של אחרי ניצחון או תואר ולא היופי שבלצלם אבוקות. 

ולפני שאתה אולי מתעצבן עלי, אני מסכים איתך בהמון דברים, אני ממרום גילי היום, שונא את תרבות העידוד שיש אצלנו, במיוחד ביציעים שהם לא שער 11, שונא הרבה דברים מסחריים שהקבוצה עושה אבל עדיין, אני בחיים לא אעשה משהו שיפגע בקבוצה (אם זה שירים/זריקת חפצים וכו)

אני לא אוהד אבוקות, אני פשוט הגעתי לנקודה שבה ההבטחות שלכם על זה ש"פשוט תפסיקו לעשות X ואז יפסיקו להציק לקהל" כבר לא תופסות. 

הפסיקו גזענות, באו על הומופוביה.

הפסיקו אבוקות (שנים!! לא היה פה) אז באו על התפאורה. 

רוצים להראות שהקהל אלים אז מכניסים שוטרים שירביצו ואז יעצרו אוהדים בטענה שהם תקפו את השוטרים, ואז גם ימררו לאנשים את החיים רק כי הם היו במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.

אני מצטער אבל עובדתית כל מה שאתם טוענים (וטענתם בעבר) ש"זה לא יקרה אתה לא חשוב בהיגון" כבר קרה. 

אין פה אישורים לתפאורות כבר שנים, כל פעם שמישהו רוצה לזיין אותך אין פה אישור לתופים, הם בוחרים גם מה נשיר ולא נשיר (גם בלי קשר לגעזנות) ובאופן כללי הם פוגעים בכל מה שקשור בקהל (ומצהירים על זה שהם יעשו את זה אם תקשיב קצת למה ששר התרבות והספורט אומר) אבל אתם כל הזמן חוזרים ל"פשוט תפסיקו אתם פוגעים בקבוצה" 

אנחנו לא פוגעים בקבוצה, אלה שמחליטים לשנות את החוקים כל פעם לרעתנו רק כדי לרצות אגנדה מסויימת הם אלה שפוגעים, בשום מקום בעולם לא הורידו נקודות על אבוקות (תבדוק אותי) ובשום מקום בעולם עושני רדיוס ולא קהל לא מנעו אלימות או דברים דומים אבל אתם פשוט חושבים שאתם יודעים ומבינים הכל, לא בדקתם לא חקרתם וכל מה שבא לכם זה להגיד "אני רוצה לבוא לראות כדורגל וללכת". 

תעשו מה שאתם רוצים אבל תפסיקו להגיד לנו אתם לא אוהדי מכבי, אתם לא אוהדי כדורגל אתם ואתם ואתם, אנשים שיושבים בבית שלהם ומטיפים מוסר איך אנשים אחרים צריכים להתנהג ומה לעשות. 

לקחו לנו את הכדורגל, כי אתם הסכמתם שיקחו לנו אותו לאט ובשקט כי לא הקשבתם לאף אחד וחשבתם שאם רק נוותר על זה פה בקטנה זה יגמר, זה אף פעם לא נגמר, זה אף פעם לא מפסיק וכל פעם שהקהל ויתר רצו לקחת ממנו עוד. 

לכם זה לא חשוב? זכויות אוהדים זה משהו מיותר בעיניכם? מעולה, תשארו בבית ותפסיקו לזיין לי את המוח על איך הקהל צריך או לא צריך להתנהג, תבואו תראו כדורגל ותלכו הביתה ותדחפו את הדעה שלכם לתחת כי אתם לא קהל, אתם לקוחות. 

אתם רק חושבים שאתם יודעים הכל, על מה הקבוצה רוצה או לא רוצה ומה טוב לה או לא טוב לה כי אתם יעני מרגישים אנשים שקשורים למשהו כי אתם כותבים בפורום של עמילוב, אתם לא קשורים לכלום ודעתכם לא רלוונטית ובסוף תגלו שהקבוצה חושבת כמוני, לא כמוכם זה פשוט יהיה מאוחר מידי. 

31 דקות לפני, nirc2 said:

זכויות הקהל!!!!!

לא פחות ולא יותר!

הזכויות שלנו כקהל נרמסות.

מישהו שאל אותי אם אני מסכים לתת מידע ביומטרי תמורת כניסה לאיצטדיון? חיפוש חודרני? אם מתחשק לי להיות קורבן לאלימות שוטרים? שאקבל יחס כעבריין? 

הלך החשיבה שהארגון אשם בכך שמתייחסים אלינו כמו אשפה, או שמילות שיר כזה או אחר\אבוקה\תפאורה אשמים ביחס המזעזע שאנחנו מקבלים הוא מנותק לחלוטין. מי שמחפש מוצא, ולצער כולנו משטרת ישראל נהנית מאוד מהכספים שהיא כארגון מקבלת תמורת אבטחת האירועים הללו, לצד עוד שר מנותק ומטומטם שהטיקט שלו הוא "מאבק באלימות". לא ברור איזו אלימות, כי היחידים שזוכים ליחס אלים ומחפיר זה אנחנו כקהל.

11 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

ברור, אדם שרוב שנותיו מעביר בלצפות בטלוויזיה בקבוצה שהוא אוהד יזלזל בזכויות הקהל. 

אני במגרשים משנת 89, באופן קבוע מעונת 91/92 (כיתה ג). מסיבות אישיות אני לא בארץ מהפלייאוף של עונת 2016.

חישוב זריז מראה שהייתי במגרשים 27 שנים.
הייתי בשער 4 ליד אסי ואלפרד ברכה, הייתי בשחקן עם איציק גורילה ואורי הורוד. קוסמן חפר לי מתחת לבית שעתיים על פרוייקט שער 8. הייתי בUM96 עם בוזי ושי ירון. נשמתי יותר אדי צבע ממה שבריא לנשום, עשיתי יותר לילות לבנים ממה שאנשים נורמלים אמורים לעשות ועוד כמה דברים שהשתיקה יפה להם בעונות שהאבוקות רק נכנסו לארץ בשנות ה00.

הייתי במחאות, נעצרתי ע"י המשטרה, דיברתי בכנסת, הייתי בפגישות עם ההנהלה, אני יודע דבר או שניים על זכויות קהל.

ועכשיו לענייננו, אני מזלזל בזכויות הקהל כפי שאתה מציג אותן, כן.

מה זה זכויות הקהל שאתה מדבר עליהן? התורים בכניסות? המחירים במזנונים? בניית גג בבלומפילד? הסעות? מחירים לכרטיסי חוץ?

לא!

הזכות לשרוף דברים כדי שיהיו תמונות יפות ושנוכל לאונן על "תרבות האולטראס" ושחלילה לא יקראו לנו הומואים ומלשינים.

אבוקות זה יפה?

כן, זה יפה.

אבל מה הקטע לעשות דווקא, בזמן שאתה יודע שיורידיו לנו 3, 4 נקודות על זה? המטרה של האוהדים בכדורגל זה לא להדליק אבוקות. המטרה של האוהדים זה שהקבוצה תנצח.

אבוקות גורמות לטירוף ועידוד פסיכי ומכניס את השחקנים לדריכות וככה ננצח? אז אני בעד.

האבוקות יגרמו להפסד טכני והורדת נקודות? אני נגד.

זהו.

2 דקות לפני, קמחי said:

הזכויות שלנו כקהל נרמסות.

מישהו שאל אותי אם אני מסכים לתת מידע ביומטרי תמורת כניסה לאיצטדיון? חיפוש חודרני? אלימות שוטרים? יחס כעבריין? 

הלך החשיבה שהארגון אשם בכך שמתייחסים אלינו כמו אשפה, או שמילות שיר כזה או אחר\אבוקה\תפאורה אשמים ביחס המזעזע שאנחנו מקבלים הוא מנותק לחלוטין. מי שמחפש מוצא, ולצער כולנו משטרת ישראל נהנית מאוד מהכספים שהיא כארגון מקבלת תמורת אבטחת האירועים הללו, לצד עוד שר מנותק ומטומטם שהטיקט שלו הוא "מאבק באלימות". לא ברור איזו אלימות, כי היחידים שזוכים ליחס אלים ומחפיר זה אנחנו כקהל.

אחלה, אז תטפל בנושאים האלה. מה הקשר לאבוקות אבל

1 דקה לפני, nirc2 said:

אני במגרשים משנת 89, באופן קבוע מעונת 91/92 (כיתה ג). מסיבות אישיות אני לא בארץ מהפלייאוף של עונת 2016.

הייתי בשער 4 ליד אסי ואלפרד ברכה, הייתי בשחקן עם איציק גורילה ואורי הורוד. קוסמן חפר לי מתחת לבית שעתיים על פרוייקט שער 8. הייתי בUM96 עם בוזי ושי ירון. נשמתי יותר אדי צבע ממה שבריא לנשום, עשיתי יותר לילות לבנים ממה שאנשים נורמלים אמורים לעשות ועוד כמה דברים שהשתיקה יפה להם בעונות שהאבוקות רק נכנסו לארץ בשנות ה00.

הייתי במחאות, נעצרתי ע"י המשטרה, דיברתי בכנסת, הייתי בפגישות עם ההנהלה, אני יודע דבר או שניים על זכויות קהל.

מה זה זכויות הקהל שאתה מדבר עליהן? התורים בכניסות? המחירים במזנונים? בניית גג בבלומפילד? הסעות? מחירים לכרטיסי חוץ?

לא!

הזכות לשרוף דברים כדי שיהיו תמונות יפות ושנוכל לאונן על "תרבות האולטראס" ושחלילה לא יקראו לנו הומואים ומלשינים.

אבוקות זה יפה?

כן, זה יפה.

אבל מה הקטע לעשות דווקא, בזמן שאתה יודע שיורידיו לנו 3, 4 נקודות על זה? המטרה של האוהדים בכדורגל זה לא להדליק אבוקות. המטרה של האוהדים זה שהקבוצה תנצח.

אבוקות גורמות לטירוף ועידוד פסיכי ומכניס את השחקנים לדריכות וככה ננצח? אז אני בעד.

זהו.

אתה מתעלם מכל מה שאני אומר ולוקח את מה שהנביא פה רצה מראש, רצה להוציא כותרת יעני, אני בעד להדליק אבוקות בכל מחיר גם אם נפסיד על אליפות על זה, אם זה עוזר לכם כשאתם מאוננים מול המראה עלו והצליחו. 

זכויות הקהל הן מכלול, ובמכלול שבו לאף אחד לא אכפת לי בשום דבר אני אמצא את הדברים שאני עושה כדי לעמוד על שלי, אני יכול להיות כנוע כמוכם, אני לא אומר שזה פסול, אני רק אומר שאני בחיים לא אהיה כזה. 

4 דקות לפני, nirc2 said:

אחלה, אז תטפל בנושאים האלה. מה הקשר לאבוקות אבל

אבוקות זה החארטה התורנית. שום דבר מעבר.

פעם זה שיר, פעם אחר זו תפאורה, פעם שלישית זה אלימות עלק ביציע. 

שמעתי כבר הרבה תירוצים למה המועדון נענש, למה אנחנו תתי אדם שאוהבים להגיע לאיצטדיון בשביל הקבוצה.

חלאס, זה כבר לא ממש משכנע. שיענישו, לא יענישו, כל פעם ימצאו סיבה. בתי הדין לא טיפלו פה בגרם מהבעיות שיש בכדורגל.

ההתאחדות לא פתרה בעיה אחת משלל בעיות שיש בענף. למה? בגלל האוהדים? האבוקות? בגלל דני עמוס ההומו?

בסך הכל מנסים למצוא סיבה לקיום שלהם. בתי הדין מחוללים אלימות. ההתאחדות בנויה מאנשים עלובים, ממאעכרים ועד עבריינים ומשום מה הבעיה זו האלימות של הארגונים. הכל מסך עשן כדי לא לטפל בבעיות האמיתיות, ותן לי להבטיח לך שאלו לא אבוקות ולא אלימות.

1 דקה לפני, לא לגרור מי גורר said:

אתה מתעלם מכל מה שאני אומר ולוקח את מה שהנביא פה רצה מראש, רצה להוציא כותרת יעני, אני בעד להדליק אבוקות בכל מחיר גם אם נפסיד על אליפות על זה, אם זה עוזר לכם כשאתם מאוננים מול המראה עלו והצליחו. 

זכויות הקהל הן מכלול, ובמכלול שבו לאף אחד לא אכפת לי בשום דבר אני אמצא את הדברים שאני עושה כדי לעמוד על שלי, אני יכול להיות כנוע כמוכם, אני לא אומר שזה פסול, אני רק אומר שאני בחיים לא אהיה כזה. 

איך אבוקות קשור לזה?

יש בעיה עם מחירים? תחרימו.

יש בעיה עם כניסות? לכו עם זה לכנסת.

מה הזכות בלהדליק אבוקה לכל הרוחות? אבוקות זה אמצעי, לא מטרה

Just now, nirc2 said:

איך אבוקות קשור לזה?

יש בעיה עם מחירים? תחרימו.

יש בעיה עם כניסות? לכו עם זה לכנסת.

מה הזכות בלהדליק אבוקה לכל הרוחות? אבוקות זה אמצעי, לא מטרה

האבוקות באו אחרי שהפסיקו לאשר לנו תפאורות בגל הנוכחי, הן התגברו אחרי שהיו כמה מקרים שהתפאורה אושרה מראש ואז לא נכנסה למגרש כמה שעות לפני המשחק. 

האיסור על תפאורות עדיין קיים אבל אל תציג את זה בתור ביצה ותרנגולת, זה התחיל מהאיסור של התפאורות והפך להיות קבוע ברגע שהאיסור נשאר קבוע, במיוחד אחרי שהמשטרה החליטה שהיא משחקת משחקים של אני מאשר לך רק כדי לבטל דקה לפני המשחק. 

בבלומיפלד החדש הכניסו לנו 2 פריסות (וגם הן קטנות) מאז שהגענו, אם כבר האיסור התחיל אחרי תפאורה של הפועל, אבל אם תבדוק תגלה שגם אז לא אישרו לנו להכניס פריסות (ולהפועל כן) 

3 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

האבוקות באו אחרי שהפסיקו לאשר לנו תפאורות בגל הנוכחי, הן התגברו אחרי שהיו כמה מקרים שהתפאורה אושרה מראש ואז לא נכנסה למגרש כמה שעות לפני המשחק. 

האיסור על תפאורות עדיין קיים אבל אל תציג את זה בתור ביצה ותרנגולת, זה התחיל מהאיסור של התפאורות והפך להיות קבוע ברגע שהאיסור נשאר קבוע, במיוחד אחרי שהמשטרה החליטה שהיא משחקת משחקים של אני מאשר לך רק כדי לבטל דקה לפני המשחק. 

בבלומיפלד החדש הכניסו לנו 2 פריסות (וגם הן קטנות) מאז שהגענו, אם כבר האיסור התחיל אחרי תפאורה של הפועל, אבל אם תבדוק תגלה שגם אז לא אישרו לנו להכניס פריסות (ולהפועל כן) 

בזה אתה צודק לגמרי ואני מסכים איתך שהמשטרה זונה בקטע של התפאורה, בתכלס היציע היה הרבה יותר מרשים ככה, אבל לא נראה שהאבוקות משיגות את זה. כאן חבל שמישהו במכבי לא נוקט ביד יותר חריפה לטובתינו. 

57 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

הכל נכון אחי, המשטרה זבל ההתאחדות זבל ותמיד ימצאו משהו חדש לאסור עליך.

אבל ללכת ראש בראש זה לא הפתרון. אבוקות זה לא הפתרון. במלחמה הזאת אין לך סיכוי לנצח בדרך הזאת.

רוצה לנצח? שכל הקהלים יתאגדו ויעשו חרם על המוצר הזה שנקרא כדורגל ישראלי. 

ברגע שתפגע להם בכיס יהיה לך סיכוי לנצח. בינתיים תאמין לי שהם רק מרוויחים מהמצב ואין להם שום אינטרס לשנות אותו. כל שבוע חצי מהליגה משלמת קנסות, מה רע? 

לפני2 שעות , Omer said:

אותי לא מעניין האבוקות אבל חייב להגיד שהוא צודק במה שאומר.  

19 דקות לפני, doroh said:

הכל נכון אחי, המשטרה זבל ההתאחדות זבל ותמיד ימצאו משהו חדש לאסור עליך.

אבל ללכת ראש בראש זה לא הפתרון. אבוקות זה לא הפתרון. במלחמה הזאת אין לך סיכוי לנצח בדרך הזאת.

רוצה לנצח? שכל הקהלים יתאגדו ויעשו חרם על המוצר הזה שנקרא כדורגל ישראלי. 

ברגע שתפגע להם בכיס יהיה לך סיכוי לנצח. בינתיים תאמין לי שהם רק מרוויחים מהמצב ואין להם שום אינטרס לשנות אותו. כל שבוע חצי מהליגה משלמת קנסות, מה רע? 

יאללה קדימה תתאגד תארגן חרם. 

2 דקות לפני, תחיית המתים said:

יאללה קדימה תתאגד תארגן חרם. 

לא התיימרתי להיות זה שמארגן, אין לי את הכוח וההשפעה לכך. רק הארגונים/עמותות יכולים להניע מהלך כזה.

אמרתי מה הפתרון בעיניי.

גם ברור לי שדבר כזה לא יקרה בחיים ולכן ימשיכו לזיין אותנו באופן קבוע.

@לא לגרור מי גורר

אין ספק שאבוקות זה מוסיף לאווירה וכו׳

ולמרות זאת, באופן אישי מעדיף במיוחד שבדרבי הזה לא יהיו אבוקות,

כי יש מאחורי הקלעים דיבור רציני על עונשים וסגירת יציעים וחבל,

ראינו מה קרה שנה שעברה וזה היה מתסכל 9 מ-18 משחקי בית

בלי 10-11..

הקבוצה נפגעת כספית וגם מאי-עידוד וזה מוביל לאיבוד נקודות..

אבל אני לא נכנס כאן לויכוח,  רק שואל…

בהנחה שיהיו אבוקות בדרבי, לפחות לשם שינוי

- יש מצב שהן לא יושלכו לדשא…? 

(שיודלקו עד שייגמרו- ביציע. לא להפסיק

את המשחק ולא להיגרר לזה שאוהדי הפו׳ יזרקו לדשא.

הם גם יודעים שעונש לנו - זה יפגע בסיכויים שלנו

ומבחינם אין להם בעיה לחטוף גם עונש ולהתאבד על זה..)!

32 דקות לפני, BODIROGA10 said:

@לא לגרור מי גורר

אין ספק שאבוקות זה מוסיף לאווירה וכו׳

ולמרות זאת, באופן אישי מעדיף במיוחד שבדרבי הזה לא יהיו אבוקות,

כי יש מאחורי הקלעים דיבור רציני על עונשים וסגירת יציעים וחבל,

ראינו מה קרה שנה שעברה וזה היה מתסכל 9 מ-18 משחקי בית

בלי 10-11..

הקבוצה נפגעת כספית וגם מאי-עידוד וזה מוביל לאיבוד נקודות..

אבל אני לא נכנס כאן לויכוח,  רק שואל…

בהנחה שיהיו אבוקות בדרבי, לפחות לשם שינוי

- יש מצב שהן לא יושלכו לדשא…? 

(שיודלקו עד שייגמרו- ביציע. לא להפסיק

את המשחק ולא להיגרר לזה שאוהדי הפו׳ יזרקו לדשא.

הם גם יודעים שעונש לנו - זה יפגע בסיכויים שלנו

ומבחינם אין להם בעיה לחטוף גם עונש ולהתאבד על זה..)!

שוב אתם מתעלמים מכל מה שהוא אמר. 

לפני8 שעות , תחיית המתים said:

שוב אתם מתעלמים מכל מה שהוא אמר. 

אנשים בפורום הזה מזמן הפכו להיות כתבים ועיתונאים כאילו הם אלירן סלב יותר מאשר אוהדי מכבי תל אביב, העיקר יוציאו ממך את הכותרת שהם רוצים תוך התעלמות בורטלית מכל מה שאתה אומר ומה הסיבות ואז יבואו יעני לנהל שיח איתך למרות שבמציאות הם מנהלים שיח עם עצמם ומאוננים מול המראה על כמה הדעה שלהם צודקת כי הם בעד מכבי ואתה רק מחפש להרוס. 

לפני14 שעות , nirc2 said:

לא!

אבוקות זה יפה?

כן, זה יפה.

זהו.

אין בעיה, בפעם הבאה שישירו טועמה מחבל גם יורידו נקודות - אז אתה תהיה נגד 

ואז ישירו דני עמוס ההומו ויורידו נקודות - אז אתה תהיה נגד 

ופעם אחרי זה יגידו שאנחנו צריכים ללמוד מהאמריקאים ותופים זה אסור, ומי שיכניס תופים - נוריד לו נקודות - אז אתה תהיה נגד

אז תגיד לי אתה, עכשיו אחרי שמחזיקים אותך בביצים כי כל פעם שיגידו "אני אוריד לכם נקודות אם לא תפסיקו" אנחנו נקשיב מה אתה חשוב שיקרה?

המודלים קיימים, ההצהרות של בעלי התפקידים קיימים, האיומים תמיד היו ותמיד יהיו אותו דבר, פעם עונשי רדיוס היו מפריעים לקהל והיום כבר לא, מצאו שיטה חדשה לגרום לקהל לריב עם עצמו ולצאת אחד נגד השני כאילו זה גזירת גורל ולא החלטה של בעלי הקבוצות. 

רק בחיאת, תפסיקו לשקר לעצמכם שאתם תדעו לשים את הגבול, כי עובדתית אתם הפקרתם את הארגונים פעם אחרי פעם (עוד בתקופת השחקן) כשהם היו צריכים להלחם, אני בטוח שגם אם יפסקו האבוקות אתם תסבירו יפה מאוד למה גם הפעם אתם לא יכולים לתמוך. 

מפחידה אותי המחשבה על עונה לא ספורטיבית והורדת נק' אבל וואלה מנסים לקחת לנו את הכדורגל.

מסכים מאוד עם התגובה מעליי, אם המצב ימשיך כמו שניר מתאר אז נתראה עוד שנתיים עם אוהדי כדורגל שהם אוהדי מכבי סל או כמו אוהדי הקונצרטים באנגליה.

Just now, רן יעקובי said:

אוהדי כדורגל שהם אוהדי מכבי סל

זה כ"כ רע שיש למכבי-רגל אוהדים של מכבי-סל? נראה לי הכי הגיוני בעולם לא?