Jump to content

לסגור פה את הכדורגל / "העונש" של חיפה

ohad maccabi

Recommended Posts

לפני11 שעות , תמיר8 said:

לי באופן אישי נמאס מהאבוקות, זה יפה אבל הדליקו בכל כך הרבה פעמים בשנים האחרונות שזה פשוט מיצה את עצמו.

בא לי פשוט להנות מכדורגל ועידוד עם אווירה טובה בתקווה שהשנה גם ננצח. כל הפיפי קקי הזה מסביב פשוט לא מעניין, אם המטרה זה לסגור את הליגה ושלא יהיה פה כדורגל ולא יהיה מכבי מה עשינו בזה? העיקר להילחם בהתאחדות? למה מי הם בכלל שנהרוס הכל בגללם

מבין אותך אבל הבעיה גדולה הרבה יותר מאבוקות. 

3 דקות לפני, John Florence said:

זה כי הפסיקו לאשר תפאורות

הפסיקו לאשר תפאורות כביכול מהחשש לאבוקות ושלא יצליחו לתפוס את מי שמדליק(במידה ומדובר בפריסה).

אפשר למצוא עוד פתרונות לתפאורות שהן לא אבוקות שסתם גורמות לעונשים והעונה הקודמת היא התשובה הכי טובה שסגרו את 11 ל9 משחקים וזו אחת הסיבות שעברתי אחרי 12 שנים מ11 לשער 13. 

3 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

הפסיקו לאשר תפאורות כביכול מהחשש לאבוקות ושלא יצליחו לתפוס את מי שמדליק(במידה ומדובר בפריסה).

אפשר למצוא עוד פתרונות לתפאורות שהן לא אבוקות שסתם גורמות לעונשים והעונה הקודמת היא התשובה הכי טובה שסגרו את 11 ל9 משחקים וזו אחת הסיבות שעברתי אחרי 12 שנים מ11 לשער 13. 

לא זכורות לי אבוקות בכמויות ובתדירות כשהיו פריסות.

אני זוכר שכשהתחילו להפסיק לאשר פריסות האבוקות גדלו גם כאלנטרנטיבה וגם כמחאה

בית הדין עושה הכל ע"מ לבסס נרטיב של ספורט אלים.

מדברים פה על אבוקות.

מדברים פה על רדיוסים.

יש כאן מטרה אחת, להכתים את הענף ואוהדיו כדי לזכות קצת באור זרקורים ולתת סיבה לקיום של הגוף העלוב הזה.

בתי הדין של ההתאחדות יצרו כאן יותר אלימות, פגיעה באוהדים, בקבוצות ובמוצר יותר מאשר כל פואד, אבוקה או ארגון אולטראס.

2 דקות לפני, John Florence said:

לא זכורות לי אבוקות בכמויות ובתדירות כשהיו פריסות.

אני זוכר שכשהתחילו להפסיק לאשר פריסות האבוקות גדלו גם כאלנטרנטיבה וגם כמחאה

לא היו הרבה, המשטרה החליטו בגלל איזה דרבי לא זוכר את העונה שהייתה פריסה ומתחת היו אבוקות שהם אוסרים את זה ואישרו אחרי זה לעיתים מאוד רחוקות. 

אפשר פלקטים שזה יפה לא פחות ויש מספיק אופציות, מקווה שהם יחליטו לוותר על עניין אבוקות שמזמן איבד איזשהו עניין בטח ובטח שזורקים על הדשא. 

בגלל העונש של הפועל יש מצב כזה שיתנו לנו רק את שער 11 ו-10 ישאר ריק לחציצה ?

זה לא אמור לא לפגוע בקבוצת החוץ ? או שבעצם לאף אחד אין מושג וכל אחד עושה מה שבא לו ?

לפני11 שעות , אקיטה said:

הפוזיציה היחידה זה האעלק אובייקטיבים שפתאום זועקים על חוסר ספורטיביות בגלל המקרה הזה.

"נפתחו היום שערי גיהנום על הספורטיביות של הכדורגל הישראלי", כן, ממש ממש היום....לא באלף ואחד תקדימים לטובת חיפה ונגדך, לא כשתקפו לי שחקן והרחיקו באדום והורידו לי אז נקודות, לא כשבעלים של קבוצות בפומבי מתראיינים לפני משחק על איך הולכים לפתוח רגליים כדי שמכבי לא תזכה באליפות, לא כשבעונה שעברה פספסתי חצי מהמנוי שלי בגלל עונשים, לא כשאוהדי יריבה זורקים כדורים באמצע הזדמנויות של מכבי והמשחק ממשיך כאילו כלום. 

עכשיו, כשכל ערוצי התעמולה זועקים והכבשים בהקשב, עכשיו באמת נפתחו שערי הגיהנום.

אני אזכיר לך שוב, העונש הזה של חיפה הגיע אחרי שהם ירו עשרות אמל"ח מכוונים באופן ישיר על אוהדי יציע אוהדי מכבי. חיפה קיבלו עונש (לא זוכר מה הוא, נראה לי סגירת יציע), *ערערו* ורק אז קיבלו על תנאי 2 נקודות, שגם היום לא מופעל במלואו.

אתה מבין? הם מקבלים עונש, מערערים, מקבלים על תנאי בגלל הערעור *שלהם*, וכשרוצים להפעיל את העל התנאי פתאום זועקים

לא כי פירו זה לא פשע וכיף ומגניב.

התקדים היחידי שנקבע אתמול זה שעונש על תנאי פתאום התפצל ל2, אלו העובדות.

ידעתי שתבוא תגובה כזאת.

אתה כנראה לא מבין מה קרה פה אתמול. 

הורידו נקודות על אבוקות. 

בדרבי של פואד סיימו את המשחק ב0-0 בלי נקודות לאף צד.

חוץ מזה הורידו נקודות רק בפיצוץ של טקס ההנפה בגמר גביע לביתר ובמקרים של ענייני בקרה תקציבית וכו.

בקיצור, במקרים קיצוניים.

עכשיו בוא נשווה שמזיינים אותנו בבית הדין עם הרחקות רדיוסים ועניינים כאלה שמשפיעים אבל לא מכריעים, להורדת נקודות בפועל.

אם אתה חושב שלא נסיים את השנה עם הפחתת נקודות אתה פשוט לא מבין מה קורה פה. 

היום זה נקודה לחיפה מחר זה 5 נקודות לנו. 

בסוף מכבי פת תקח פה אליפות כי קהל גדול יהיה שווה מינוס 15 נקודות בעונה. 

42 דקות לפני, Sixto Rodriguez said:

ידעתי שתבוא תגובה כזאת.

אתה כנראה לא מבין מה קרה פה אתמול. 

הורידו נקודות על אבוקות. 

בדרבי של פואד סיימו את המשחק ב0-0 בלי נקודות לאף צד.

חוץ מזה הורידו נקודות רק בפיצוץ של טקס ההנפה בגמר גביע לביתר ובמקרים של ענייני בקרה תקציבית וכו.

בקיצור, במקרים קיצוניים.

עכשיו בוא נשווה שמזיינים אותנו בבית הדין עם הרחקות רדיוסים ועניינים כאלה שמשפיעים אבל לא מכריעים, להורדת נקודות בפועל.

אם אתה חושב שלא נסיים את השנה עם הפחתת נקודות אתה פשוט לא מבין מה קורה פה. 

היום זה נקודה לחיפה מחר זה 5 נקודות לנו. 

בסוף מכבי פת תקח פה אליפות כי קהל גדול יהיה שווה מינוס 15 נקודות בעונה. 

העובדות הן שהעונש הזה הוא תוצאה של ניסיון שריפת אוהדי מכבי שכלואים בכלוב בעזרת עשרות אבוקות.

לא יודע מה איתך, בעיניי זה חמור וקיצוני יותר מעדר אוהדי ביתר מטומטמים שמפריעים לטקס או ילדודס באשדוד שפורצים בשביל סלפי סוף עונה עם השחקנים.

נחש איפה היה העונש הכי פחות חמור...?

ולא, בתי הדין לא נקיים ממש ממש לא, ואדרבה, אני בטוח שנקבל הורדת נקודות העונה, זה לא סותר את זה שבמקרה הזה ספציפית מדובר בנרטיב שקרי שחיפה מייצרים.

חיפה הדליקו בהכי הרבה משחקים פירו בשנה שעברה לדעתי ועמדו לדין הכי הרבה, עונש הורדת נקודות לא היה באופק (וטוב שכך) עד אירועי סמי עופר, זו המציאות.

יותר מזה, הם לא קיבלו את העל תנאי בהחלטה הראשונה, הם ערערו וקיבלו את העל תנאי וקיבלו את זה יפה מאוד כי אז זה הסתדר להם יופי עם הצרכים.

כל עוד אתה מנסה לנתק את אירועי סמי עופר מהמשוואה ועל הדרך מוציא את חיפה קורבנות של חוסר ספורטיביות (נו באמת) מצטער אבל חבל על הזמן של שנינו, אבל רק אומר לך, *אתה* לא מבין מה שקורה פה, כבר שנים, אם אתה חושב שנוצר פה איזשהו תקדים חדש נגד הספורטיביות.

צריך פתרון יצירתי אבל אני לא מצפה לכלום מההתאחדות

אחרי מקרה אמיר רנד החליטו להוריד את הגדרות במגרשים

לפני שהורידו כולם חששו מה יקרה

מאז חוץ מפואד ועוד כמה אהבלים שלא עשו יותר מידי - לא קרה כלום. האוהדים התגלו כאנשים סבבה ולא חמומי מוח שפורצים כל רגע למגרש.  (צריך לטפל בכולם ביד קשה כדי שיבינו שלא משתלם)

מישהו יכול לדמיין את הפריצה של אוהדי ביתר אם היו גדרות עדיין? לפחות כמה פצועים...

אבוקות זה חרא. בטח כשזורקים לדשא. חונק את כולם. יכול לפגוע בשחקנים. חורים בדשא. מעכב את המשחק וחוזרים מאוחר. הורס מומנטום של קבוצה. זה אולי יפה כשזה ביציע אבל זה לא שווה את זה. 

אין לי רעיון חכם ואני לא יודע מה זה אבוקות קרות. אבל צריך להעיף את החרא הזה.מקווה שלא דרך הורדת נקודות כי ברור לי שנאכל אותה. חסר אוהד חיפה שיכנס ליציע שלנו ויזרוק אבוקה? לך תשכנע את בית הדין...

ואם בגלל אבוקות אין תפאורה אז בכלל חבל. זוכר תפאורות מטורפות ששער 11 הרים. אבוקות יפות היה פה ושם אבל גם זוכר את העשן וכל החרא סביב זה אז וואלה לא שווה.

לפני5 שעות , yello said:

בגלל העונש של הפועל יש מצב כזה שיתנו לנו רק את שער 11 ו-10 ישאר ריק לחציצה ?

זה לא אמור לא לפגוע בקבוצת החוץ ? או שבעצם לאף אחד אין מושג וכל אחד עושה מה שבא לו ?

מבחינת חוק הם חייבים לתת לנו 10 אחוז, לא יותר. אני חושב שיש הסכם בין מכבי להפועל (כנראה הסכם בעל פה) שאנחנו מקבלים 10-11 והם מקבלים 4-5. בהתחשב בזה שהפועל מתים למכור לנו כרטיסים (כי כסף, לא מאהבת מרדכי מן הסתם) ורק בגלל שהם מפחדים מהקהל שלהם הם לא מכרו לנו עד היום גם את 13, אני בספק אם הם יוותרו על לתת לנו את את 10. אופציה אפשרית זה שיתנו לנו את 11 ו 13 וש-10 ישמש לחציצה באמת, אבל אני חושב שזה ייפול על סעיף "מפחדים מאולטראס הפועל"

2 דקות לפני, YoniC said:

מבחינת חוק הם חייבים לתת לנו 10 אחוז, לא יותר. אני חושב שיש הסכם בין מכבי להפועל (כנראה הסכם בעל פה) שאנחנו מקבלים 10-11 והם מקבלים 4-5. בהתחשב בזה שהפועל מתים למכור לנו כרטיסים (כי כסף, לא מאהבת מרדכי מן הסתם) ורק בגלל שהם מפחדים מהקהל שלהם הם לא מכרו לנו עד היום גם את 13, אני בספק אם הם יוותרו על לתת לנו את את 10. אופציה אפשרית זה שיתנו לנו את 11 ו 13 וש-10 ישמש לחציצה באמת, אבל אני חושב שזה ייפול על סעיף "מפחדים מאולטראס הפועל"

אני חושב שיש להפועל מנויים ב-13.

לפני3 שעות , liron1006 said:

שחקני מכבי חיפה עושים קמפיין נגד אלימות...

העולם קורס לתוך עצמו.

פחחחח

יש להם יועצים טובים… 

הצבועים האלו עשו קמפיין נגד אלימות..

הורידו מהגב שלהם את העונש ע״ת.. 

ועכשיו…(תופים… תוך כדי חיכוך ידיים בציפייה):

׳הגיע הזמן אומרת אימי׳…

לקראת מה שהולכים לזמבר אותנו בדרבי.. 

הדרבי הקרוב ישליך על כל העונה ! 

חייבים לנצח! ולהיזהר מאד

כי פרובוקציות יהיו, והרבה! 

לפני5 שעות , liron1006 said:

שחקני מכבי חיפה עושים קמפיין נגד אלימות...

העולם קורס לתוך עצמו.

פחחחח

כמו שבני סלע יוביל קמפיין כנגד אונס.

On 12.9.2023 at 00:44, תמיר8 said:

לי באופן אישי נמאס מהאבוקות, זה יפה אבל הדליקו בכל כך הרבה פעמים בשנים האחרונות שזה פשוט מיצה את עצמו.

בא לי פשוט להנות מכדורגל ועידוד עם אווירה טובה בתקווה שהשנה גם ננצח. כל הפיפי קקי הזה מסביב פשוט לא מעניין, אם המטרה זה לסגור את הליגה ושלא יהיה פה כדורגל ולא יהיה מכבי מה עשינו בזה? העיקר להילחם בהתאחדות? למה מי הם בכלל שנהרוס הכל בגללם

ביום שתוותר על האבוקות יגידו לך שגם התופים הם מטרד ציבורי שפוגע במשחק ולמה צריך תוף אם אפשר למחוא כפיים ביחד כמו באנגליה? 

3 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

ביום שתוותר על האבוקות יגידו לך שגם התופים הם מטרד ציבורי שפוגע במשחק ולמה צריך תוף אם אפשר למחוא כפיים ביחד כמו באנגליה? 

לא חושב שאתה צודק במקרה ספציפי זה. תוף הוא לא אלים ולא יכול לגרום פציעה/אש. איזה אפקט משיגות האבוקות למעט כנראה לעשות דווקא למשטרה( לא משנה מה הסיבה כרגע). 

בוא אני אשאל את זה אחרת, אם אתה יודע שיש עונש על תנאי מינוס שלוש נקודות נגד מכבי על הדלקת. אבוקות. מחזור אחרון, דרבי, אנחנו שיויון נקודות( פלוס מינוס נקודה) עם המקום השני. אתה תומך בהדלקת אבוקות במשחק? תשתדל לענות בלי ציניות או תוקפנות. 

תוף גם לא גורם לעצירת משחק בניגוד לאבוקות שעפות לדשא (וזה תמיד קורה במשחקים הכי חזקים רגשית, כאלו שגם ככה אתה במתח ורוצה שיתחילו כבר ואז זה נתקע לכמה דקות בפתיחה)

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

לא חושב שאתה צודק במקרה ספציפי זה. תוף הוא לא אלים ולא יכול לגרום פציעה/אש. איזה אפקט משיגות האבוקות למעט כנראה לעשות דווקא למשטרה( לא משנה מה הסיבה כרגע). 

בוא אני אשאל את זה אחרת, אם אתה יודע שיש עונש על תנאי מינוס שלוש נקודות נגד מכבי על הדלקת. אבוקות. מחזור אחרון, דרבי, אנחנו שיויון נקודות( פלוס מינוס נקודה) עם המקום השני. אתה תומך בהדלקת אבוקות במשחק? תשתדל לענות בלי ציניות או תוקפנות. 

תומך בכל זמן שאנשים בוחרים לנכון להדליק כי אני חושב על זה בתור משהו אחר ממה שאתם מסתכלים עליכם, אתם "אותם אנשים" שאמרו (לי אישית) לפני עשור פה שתפאורה לא יכולה לפגוע באף אחד למה שלא יתנו להכניס תפאורה (כשמכבי פתח תקווה אסרה עלינו להכניס פריסה בפעם הראשונה ואחרי ריבים היא נכנסה בסוף, היום זה סטנדרט שאין תפאורות) 

אז למרות מה שאתם חושבים שאתם צודקים בו כי "אבוקות זה אלים ותופים זה לא" זה לא באמת משנה למה שמנסים להפוך אותנו כאוהדים, אלה שבאים משלמים מחירים יקרים מגלגלים את הענף אבל חיילים טובים בלי שום זכויות. 

כל הזמן ה"מחאה" שמשאירה אותנו נבדלים מסתם עוד לקוחות נעלמת כי כל פעם נוגסים בה חלק, כל פעם שאתם אומרים אז כולה תוותר על (הכנס משהו גנרי) באים ואומרים עכשיו אחרי שויתרתם אני רוצה שתוותר גם על עוד משהו. 

הסוף הוא ידוע, פשוט אתם חושבים שאם נגיד כל פעם בסדר רק עכשיו תוותר פעם הבאה נלחם אתם עובדים בעיקר על עצמכם. 

בשום מקום בעולם לא מורידים נקודות על אבוקות, אנחנו פשוט עדר של אנשים כנועים שמנוהלות על ידי קבוצות כדורגל חלשות עצובות וכאלה שלא מסוגלות בכלל להתמודד (או לא רוצות) עם זה שהאוהד צריך להיות חלק מהמרקם של הכדורגל פה, לא טפיל. 

4 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

תומך בכל זמן שאנשים בוחרים לנכון להדליק כי אני חושב על זה בתור משהו אחר ממה שאתם מסתכלים עליכם, אתם "אותם אנשים" שאמרו (לי אישית) לפני עשור פה שתפאורה לא יכולה לפגוע באף אחד למה שלא יתנו להכניס תפאורה (כשמכבי פתח תקווה אסרה עלינו להכניס פריסה בפעם הראשונה ואחרי ריבים היא נכנסה בסוף, היום זה סטנדרט שאין תפאורות) 

אז למרות מה שאתם חושבים שאתם צודקים בו כי "אבוקות זה אלים ותופים זה לא" זה לא באמת משנה למה שמנסים להפוך אותנו כאוהדים, אלה שבאים משלמים מחירים יקרים מגלגלים את הענף אבל חיילים טובים בלי שום זכויות. 

כל הזמן ה"מחאה" שמשאירה אותנו נבדלים מסתם עוד לקוחות נעלמת כי כל פעם נוגסים בה חלק, כל פעם שאתם אומרים אז כולה תוותר על (הכנס משהו גנרי) באים ואומרים עכשיו אחרי שויתרתם אני רוצה שתוותר גם על עוד משהו. 

הסוף הוא ידוע, פשוט אתם חושבים שאם נגיד כל פעם בסדר רק עכשיו תוותר פעם הבאה נלחם אתם עובדים בעיקר על עצמכם. 

בשום מקום בעולם לא מורידים נקודות על אבוקות, אנחנו פשוט עדר של אנשים כנועים שמנוהלות על ידי קבוצות כדורגל חלשות עצובות וכאלה שלא מסוגלות בכלל להתמודד (או לא רוצות) עם זה שהאוהד צריך להיות חלק מהמרקם של הכדורגל פה, לא טפיל. 

מבין אותך לגמרי ומבין שאין לך כוח למשחקים ההיפוטטים האלה ועדיין, האם ספציפית במשחק כזה לדוגמה היית מדליק בידיעה שתלך האליפות? 

23 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מבין אותך לגמרי ומבין שאין לך כוח למשחקים ההיפוטטים האלה ועדיין, האם ספציפית במשחק כזה לדוגמה היית מדליק בידיעה שתלך האליפות? 

כן. 

אם האליפות צריכה ללכת בגלל שבית הדין החליט להוריד נקודות על משהו לא ספורטיבי כדי להגן על זכויות הקהל שלא מפסיק להפגע אז שתלך האליפות. 

אם הכדורגל עצמו חשוב יותר מהאוהדים אז שיעשו את המשחקים באיצטדיונים ריקים, ראינו כמה זה עובד לשאר ענפי הספורט כשאין קהל ובקושי מצליחים לגייס כסף כדי להטיס קבוצה למשחקים באירופה. 

49 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

כן. 

אם האליפות צריכה ללכת בגלל שבית הדין החליט להוריד נקודות על משהו לא ספורטיבי כדי להגן על זכויות הקהל שלא מפסיק להפגע אז שתלך האליפות. 

אם הכדורגל עצמו חשוב יותר מהאוהדים אז שיעשו את המשחקים באיצטדיונים ריקים, ראינו כמה זה עובד לשאר ענפי הספורט כשאין קהל ובקושי מצליחים לגייס כסף כדי להטיס קבוצה למשחקים באירופה. 

אין לי משהו חכם להגיד על זה. סורי. 

לפני1 שעה , אליהו_הנביא said:

אין לי משהו חכם להגיד על זה. סורי. 

לא כולם צריכים להסכים על הכל, אני לצערי השלמתי עם מה יקרה פה בעתיד (שהפך כבר לקרוב מתמיד) ולצערי אתם לא תאהבו את זה אבל אל תחשבו שאתם לא אשמים. 

אם להגיד את האמת, רוב האשמה היא על אנשים כמוך.